cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

17.10.2007, 10:01

clock-img

Anonimen

Ojla, jaz sem tukaj,

Včeraj sem za kodilo jedla (v avtu) bržolo in sir, za večerjo tudi, vmes pa malo ene klobase iz pasulja, dve napolitanki in en piškot. Me je tamau tako razpizdil, da sem morala malo cukra za pomirirtev.

clock-img

17.10.2007, 12:57

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Dobro jutro vsem, uh no dober dan. SAj sem že od 5 po konci, samo nisem uspela priti do RR. Ve ki ste začela uporabljati beljakovinsko dieto, a ima katera kak link, da si malo preber o tem. Ker me tudi ima, da bi probala. Sem pa -2 kg, od kar sem se vam v oktobru "spet" pridružila. Upam, da bo še -??? No ja saj bo!

lp



Jaz ti lahko edino s tem pomagamuser posted image
Slivova dieta - samo prvi dan
6.00 - 2dcl vode (od sliv, ki jih namočimo prejšnji večer)
8.00 - 6 suhih sliv
10.00 - 2 kuhani jajci
12.00 - 2dcl radenske ali donata
14.00 - 10dkg posebne salame ali hrenovke
16.00 - 10dkg skute
18.00 - 1 jabolko
20.00 - 1 jogurt

1.dan
Z - kava brez sladkorja (po želji)
M - skodelica solate (po želji) ali sadje
K - 2 kuhani jajci, malo posoljena špinača
M - sadni čaj ali mineralna voda, čaj za hujšanje
V - 1 velik steak z grila ali 3 pečeni bifsteaki (goveji) ali puranji

2. dan
Z - črna kava brez sladkorja in 1 žemlja
M - solata (po želji) ali sadje
K - 1 velik steak, zelena solata, sadje po izbiri
M - 0,5L naravne limonade brez sladkorja
V - kuhana šunka, zelena solata

3.dan
Z - črna kava brez sladkorja, 6kom albert keksov
M - sadje ali skodelica solate
K - 2 kuhani jajci, solata, paradižnik
M - 0,5L mlačnega donata, čaj za hujšanje ali naravna limonada brez sladkorja
V - kuhana šunka, zelena solata ali polovico hrenovke

4.dan
Z - skodelica posnetega mleka, 5 velikih žlic cornflakes
M - sadje, zelenjava
K - 1 kuhano jajce, kuhano ali surovo korenje, švicarski sir
M - čim več tekočine
V - sadje ali jogurt

5.dan
Z - naribano korenje z limono in 1 jabolko, črna kava
M - navadni jogurt
K - dušena riba in paradižnik
M - čim več tekočine
V - 1 puranji steak in zelena solata

6.dan
Z - čaj ali črna kava brez sladkorja, 1 žemlja
M - sadje
K - piščanec na žaru brez kože
M - 0,5L čaja za hujšanje
V - 2 kuhani jajci in korenček

7.dan
Z - čaj z limono
M - steak na žaru (puranji ali goveji), sadje po izbiri
K - zelena solata (mešana, 1 krompir), navadni jogurt
M - veliko tekočine
V - po izbiri vse kar želite

Od 8. dneva se dietni plan ponovi od začetka (še en teden). Po tem lahko jeste normalno v željeni količini. V času diete je strogo prepovedano pitje alkohola. Če niso navedene količine, lahko jeste v željeni količini - normalno!




Mislim pa da punce,vsaj tiste,ki so na beljakovinah,po svoje kombinirajo jedilnike.Jaz se ga dokaj držim,mogoče namesto kakšnega jajca,jogurt pojem,če mi bolj paše.Glavno da so beljakovine.


_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

17.10.2007, 14:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.10.2007, 14:30

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Še od mene.

Danes bomo imeli škrobni dan. Za K je Jota, za V pa še ne vem.

Se mi je pa user posted image malo zmedla, kar ji ni v navadi. Na srečo tokrat nisem tako napihnena, vendar se vseeno nekaj dni ne bom tehtala. Za vikend pa napovedujem nepokorščino, ker imam moj mali sonček 2. rojstni dan.

LP


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

17.10.2007, 20:12

clock-img

muška

pencil-img

3223

Daaan user posted image

malo sem vas prišla prečekirat, da vidim koliko ste kaj pridne in koliko vas je še ostalo. Jaz sem takoj po tiste, ko sem zaključila z dieto pričela jest čisto normalne-neločevalne obroke, kile mi stojijo točno tam, ko so bile ko sem prenehala z hujšanjem, tako da vam v vzpodbudo povem, da deluje tudi na dolgi rok user posted image user posted image user posted image

Držte se še naprej in veliko izgubljenih kil vam želim user posted image

clock-img

18.10.2007, 07:39

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Kje ste? Ku-ku.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

18.10.2007, 09:45

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Tuki. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

18.10.2007, 10:52

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ker se nobena ne javi, bom pa še mal napisala.

Danes je makaronov dan, ampak jaz še kar nisem prepričana, kaj bom jedla. Vse bolj me vleče na meso, ker sem res dalj časa sita. Se bom kar do mesarja zapeljala po dva zrezka, pa bo.

Za večerjo bi pa potem sir, al pa jajca, pa jogute. Sploh ni slaba izbira. Na prvi pogled sem mislila, da bo beljakovinki jedilnik bolj suhoparen. Pa pozna se mi, da sira nisem do sedaj jedla, ker ni bilo sendičev, pa jogurtov tudi nisem jedla do sedaj.

Tehtala se še nisem in čakam, da gre user posted image svojo pot. Sem pa po dolgem času spet oblekla ene žametke in sem prav vesela. Edina napaka je, da so čist mal prekratke hlače, ampak jih imam gor, ker je tako fino zapet v pasu. Jih bom pa za doma nosila.

Tako, punce, dejte no kaj napisat. Sem stran odprla, da bi dobila mal zagona, sem  morala pa najprej pajčevino odstanit.

Lp


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

18.10.2007, 12:19

clock-img

dalin

pencil-img

1806

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

18.10.2007, 13:06

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Halo!

Meni je pa današnji - makarončkov dan najljubši. Testenine obožujem (pogrešam njoke in lazanjo in musako...). Včasih si naredim tudi pico - brez vsega ali z zelenjavo.
Zvečer pa  še nekaj čokoladnega. Njami. Se že veselim.

Jutri pa spet sadni danuser posted image . Bo že.

LP

clock-img

18.10.2007, 13:29

clock-img

Anonimen

Pozdravljene!
Danes sem pozna, ker sem morala že pred 6 uro v Ljubljano.Pri meni beljakovine rulajo, zato bom še vztrajala.
Drugače je danes 48.dan - ogljikovi hidrati
No pri tistih, ki smo na beljakovinah sladko odpade in po pravici povedano ,sploh ne pogrešam sladkarije.
Naj tako ostane.user posted image
                                    Lep dan vam želim, kljub dežju

clock-img

18.10.2007, 19:57

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.10.2007, 19:59

clock-img

Anonimen

Morda so pa vse na tej dieti, zato jih ni blizu.user posted image


user posted image

clock-img

18.10.2007, 20:12

clock-img

Anonimen

Ojla, jaz sem danes imela OH dan. Za kosilo špageti na drobtinicahuser posted image  in solata, za večerjo polnozrnata štručka in še malo špagetov čez.

Ma jutri pa ve nem, če bom zdržala na sadju. Nimam nič zelenjave kuhane, pa ne da se mi je zdajle kuhat. Čepra se mi zdi, da se te vitaminske dneve res ful izplača zdržat. Ne vem, bom videla.

Aja, pa še danes sem bila v Lidlu in sem nakupila polno beljakovinskih dobrot.user posted image

clock-img

18.10.2007, 20:34

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Pozdravljene.
Danes sem mela mesni dan... jutri bo pa fizol pa bomo veselo prdeli!

clock-img

18.10.2007, 21:26

clock-img

trixi

pencil-img

741

čakte, čakte, kaj sem jaz zabluzila, da so danes vitamini pa že cel dan glodam mandarine, sam za večerjo sem eno zelenjavno juhicouser posted image ajoj, a naj zdej grem hitro eno tortico pojestuser posted image
ma nič, bom šla kar lepo tako do konca, kar je, je, jutri pa po vrsti dalje.
Sicer sem pa bila danes spet na telovadbi, in- od zdaj naprej, če kile ne bojo šle dol, pomeni, da pridobivam na mišični masi, ta pa je težja kot špeh, a ne user posted image ja, nek rezultat pa tudi mora bit, ne sam musklfibruser posted image

dalinuser posted image kaj ti ne štima

čau, čau

clock-img

18.10.2007, 23:17

clock-img

smrka

pencil-img

3582

kaj zdaj ta slivova dieta tle dela.. tle je locevalna!

clock-img

19.10.2007, 06:47

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!
Ja, Smrka tukaj je ločevalna user posted image samo nekatere smo malo prešaltale na beljakovinsko.
Saj sploh ni pomembno kako katera hujša, važno, da hujšamo skupaj tiste kolikor nas je še ostalo.
S 1.11.grem tudi sama nazaj na ločevalno, do takrat bom pa na beljakovinski, ker gre hitreje dol.

Danes je  49.dan- VITAMINI
                                                                          Lep dan user posted image

clock-img

19.10.2007, 10:36

clock-img

paris

pencil-img

1304

Hojla user posted image
Sporočam, da sem se zelo približala svoji željeni teži, do zdaj -5,2 kg, tako, da prav hujšala verjetno ne bom več. Bom poskusila še ločevat, pa kakšen sadni dan imet v glavnem pa je to to.
Vas bom brala še naprej!
Vsem želim še veliko uspehov pri hujšanju!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

19.10.2007, 13:05

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Smrka sem jo gor prilimala za tiste,ki imamo zdaj beljakovinskouser posted image .
Jaz se pri tej dieti fajn počutim in bom še malo vztrajala,saj me do cilja še čisto malo loči.
Je pa res zatišje tukaj gor in potem sploh ne veš kaj bi pisal.Trixi zato so bili tisti smajliji nalimaniuser posted image .
Parisuser posted image user posted image user posted image  za dosežen cilj.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

19.10.2007, 13:10

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Kako hitro pa se hujša po beljakovinski dieti?

clock-img

19.10.2007, 13:11

clock-img

Anonimen

Ma jaz ne vem, če bom danes imela vitamine. Bom raje kaj beljakovinskega pojedla sem in tja. Vsaj po moje.

Imam pa zdaj 70,6 kile, vsaj zjutraj mi je toliko zakalo. To je v bistvu isto kot kakšne 14 dni nazaj ali koliko.  No, ampak mi to ni tako pomembno, saj počasi bo mogoče še kaj šlo.

clock-img

19.10.2007, 13:45

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

No, pa sem se tehtala in pridelala 0.7kg. Sploh ne vem, v čem je fora, ampak jaz se vrtim en mesec v začaranem krogu.

Zato bom danes imela vitaminski dan, čeprav sem se že spogledovala z mesom.

Za K sem jedla zelenjavno juho in solato.

Prokleti kilogrami. user posted image Bi res rada bila en teden v telesu osebe, ki lahko vse je in se ne zredi.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

19.10.2007, 13:47

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: Lucija8

Kako hitro pa se hujša po beljakovinski dieti?



Meni gredo kar lepo dol kilce,malo hitreje.Jaz se zgornje kolikor toliko držim.Mogoče ti bo še kind lady napisala kako gre njej in kaj jeuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

19.10.2007, 14:02

clock-img

Anonimen

Da se še jaz malo javim po par dneh. Sem se danes tehtala in sem shujšala že 4,4kg v slabih 4 tednih.user posted image Pa moram rečt, da skoraj ne pazim, kaj jem. Ne mislim glede kombinacij, ampak kalorij. Pa še vsak dan ornk grešim z belimi kavami, ker drugačne ne pijem.

Imam pa danes Š dan. Bomo kostanj kuhal, pa fižolova solata bo, pa mogoče tud špinača + krompir. Ne vse naenkrat, seveda.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem