cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

15.10.2007, 20:21

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

A to ste brale??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Japuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

15.10.2007, 20:23

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

A to ste brale??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Japuser posted image


Iiiiiinnnnnn???????

clock-img

15.10.2007, 20:26

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

A to ste brale??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Japuser posted image


Iiiiiinnnnnn???????



Nisem glih vsega prebralauser posted image .Kaj pa vemuser posted image ,punca je karakter.Jaz ne bi zmogla.user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

15.10.2007, 20:35

clock-img

mayy

pencil-img

321

Jaz bi vas pa vprašala kakšeno kavo pijete. A pijete tudi kapučino, jaz pijem čokoladni kapučin od  barcaffe, pa ne vem če je to dobro. Sem nekje prebrala da če enkrat piješ mleko moraš tisti dan jesti večinoma beljakovine. A se katera drži tega?

clock-img

15.10.2007, 20:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Jaz bi vas pa vprašala kakšeno kavo pijete. A pijete tudi kapučino, jaz pijem čokoladni kapučin od  barcaffe, pa ne vem če je to dobro. Sem nekje prebrala da če enkrat piješ mleko moraš tisti dan jesti večinoma beljakovine. A se katera drži tega?


JAz se trudim piti kavo brez mleka.user posted image  Takrat si dam kar 3 natrene noter, ker je tako ogabna.user posted image

clock-img

15.10.2007, 20:40

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lucija8
Mene na sadne dneve zelo zebe. Ali še katero?


Tudi mene je.

clock-img

15.10.2007, 21:24

clock-img

smrka

pencil-img

3582

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Lucija8
Mene na sadne dneve zelo zebe. Ali še katero?


Tudi mene je.


Mene pa ne zebe, ampak mi se bolj kruli v zelodcu

clock-img

16.10.2007, 09:39

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dobro jutro.

Čisto me je zmedlo, ker se danes še ni javila Kind Lady. Ti ti zaspanka.

Včeraj sem imela mesek, danes bo spet. Za K kar zelenjavno enolončnica s koščki mesa, za V pa verjetno golaž in solata.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

16.10.2007, 09:58

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

jaz pa ful nimam več motivacije user posted image  je že 4. teden enaka teža okoli 61-62 kg...zdaj pa že par dni ne držim 90D, kar jem kar pač je, ok, ne veliko in ločujem, ampak ne grem po vrsti, kot bi si naj sledili dnevi in čez ta vikend smo bili na dveh praznovanjih, kjer sem jedla normalno kosilo, brez ločevanja...sem čisto na psu user posted image  pa samo 14 dni še do 90. dneva...pa samo 1-2 kg minusa še do zastavljenega cilja...jaz pa tako user posted image  eh, sem smotana!

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

16.10.2007, 10:09

clock-img

Anonimen

Cmokec ne biti zmedena, saj sem tukaj.Nisem zaspala, ampak čakala, če se bo katera javila user posted image user posted image

                46.dan - BELJAKOVINE
 
Danes so za vse beljakovine user posted image
Jaz bom pečeno meso in tenstano rdeče zelje.Vsak dan se vagam in sem zadovoljna, pa še lakota me ne daje.Upam, da bo šlo tako naprej.Pojem pa kar dosti sira, ki me nasiti in gredo kile vseeno dol.
Dobra je tale beljakovinska dieta.user posted image
                                                                   Lep mesni dan user posted image

clock-img

16.10.2007, 10:16

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lucija8

Mene na sadne dneve zelo zebe. Ali še katero?

LP



Naredi si juho iz npr. bučk ali kakšne druge zelenjave in jo jej toplo. Ali pa stenstaj zelje, to te tudi fino nasiiti in pogreje. V glavnem, mene zebe, če jem samo sadje, če pa zelenjavo, pa ne. Pa oreški tudi zelooooo pomagajo premostiti ta dan.

clock-img

16.10.2007, 10:19

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Jaz bi vas pa vprašala kakšeno kavo pijete. A pijete tudi kapučino, jaz pijem čokoladni kapučin od  barcaffe, pa ne vem če je to dobro. Sem nekje prebrala da če enkrat piješ mleko moraš tisti dan jesti večinoma beljakovine. A se katera drži tega?



V tistem kapučino je najbrž tudi ful sladkorja, poleg mleka, a ni? Ne, to ni ravno dobro. Jaz pijem kavo brez vsega, sem se pred dvemi leti, ko sem hujšala prvič, tako navadila. Najprej mi je bilo ogabno, zdaj pa mi edino taka kava kaj zaleže, da nisem zaspana. Uno s sladkorjem in mlekom bi kar pila in pila in pila ... pa ne vem, če je kakšen učinek.

clock-img

16.10.2007, 10:22

clock-img

Anonimen

Jza imam danes tudi B dan, ampak še ne vem, kaj bom jedla. Moram si solato pripravit, da mi ne bo zgnila,s em zadnje čase kar malo pozabila nanjo.
Danes ponoči nisme spala, ker sme bila tako lačna. Lačna nikoli ne morem spati, grozno.

Pravljica, saj bo. Pa se vsaj med tednom v red spravi, konec tedna pa malo goljufaj, pa bo. Saj tista kila ali dve ti bosta šli še dol, meni sta tudi, ko sem že zaključila z dieto, pa sem še vedno potem več ali manj ločevala. Meni so šle dol še 3. Sicer odvisno, koliko jih imaš preveč, ampak naj bi šle.

clock-img

16.10.2007, 12:20

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Meni gredo tudi kar lepo dol kilceuser posted image .Mi kar paše ta beljakovinska,sploh zato ker imam zeeeelooooo rada jogurtke.No,pa meska tudiuser posted image .
Pravljica ne obupaj,te dve kile boš pa še dobila doluser posted image .Pa probaj z beljakovinsko.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

16.10.2007, 13:03

clock-img

Anonimen

A pije katera zeleni čaj? Baje je dober za hujšanje in za prebavo.
Meni je ful dober, tak sladek (itak lahko samo do tri minute namakaš to vrečko, ker potem postane trpek).

clock-img

16.10.2007, 13:19

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

A pije katera zeleni čaj? Baje je dober za hujšanje in za prebavo.
Meni je ful dober, tak sladek (itak lahko samo do tri minute namakaš to vrečko, ker potem postane trpek).


Sem ga pila,cca.dve leti nazaj.Ful se znojiš po njem.Pravijo da je dober za hujšanje.Mogoče bi morale poskusitiuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

16.10.2007, 20:59

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Kaj se pa dogajauser posted image ?Kje pa ste vseuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

16.10.2007, 21:07

clock-img

Anonimen

To tudi mene zanima user posted image user posted image  Morda pa telovadijo user posted image

user posted image                  
user posted image

user posted image

clock-img

16.10.2007, 21:11

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Meni gredo tudi kar lepo dol kilceuser posted image .Mi kar paše ta beljakovinska,sploh zato ker imam zeeeelooooo rada jogurtke.No,pa meska tudiuser posted image .
Pravljica ne obupaj,te dve kile boš pa še dobila doluser posted image .Pa probaj z beljakovinsko.



Mene je pa danes tako želodec bolel, da sem mislila znoret. Po četrtem dnevu beljakovinske. Povejte mi, kolikokrat na dan jeste?
Ker razmišljam, da bi vseeno zjutraj uvedla zajtrk kot se šika, torej nekaj na kruhu, ali pa korn flakes, müsli, ali kaj podobnega. Potem pa čez dan beljakovine in sadje.
Kaj mislite?

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

16.10.2007, 21:21

clock-img

Anonimen

Zjutraj pojem sadje, okoli 10-ih kakšen košček sira, med 12 in 13 imam kosilo, okoli 15 pojem spet sadje, ob 18 pa večerja.Ne boli me želodec user posted image
Če me pozno zvečer zvije ,pojem spet košček sira ali jogurt.Seveda jem lahke sire in jogurte.

clock-img

16.10.2007, 21:51

clock-img

ajja

pencil-img

513

Po dolgem času eno kratko poročilo od mene. Od 1.10. sem spet v službi (sem zaključila s porodniško malo prej, pa je zdaj doma ati) in mi kronično primanjkuje časa. Diete se držim še preveč, danes v službi sploh nisem imela časa jesti, tako da sem bila kar cel dan samo na zajtrku, za čvekanje na RR ni časa, pa tudi za tehtanje ne. Ampak kile po mojem grejo dol, ker so mi vse hlače preširoke. Bo treba nabavit novo zimsko kolekcijo.user posted image  Punce, pridne bodite pa nič grešit pri hrani.user posted image

clock-img

16.10.2007, 22:25

clock-img

trixi

pencil-img

741

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image  Morda pa telovadijo user posted image  

                  



točno takouser posted image user posted image user posted image  se moram pohvalit, da sem se danes končno zmigala k telovadbi in me je kar spotilo. V četrtek pa spetuser posted image . Danes smo mele pol ure aerobiko, pol ure pa vaje za rit, noge, trebuh, v četrtek bo pa bolj poudarek na kardio.

Jaz sem še vedno bolj kot ne na "stand by", sicer mi je šlo dol še 20 dag, ravno tako, za vzorec, da ne morem rečt, da nič. Mi pa ful gre za jest B: jogurt, sir, tuna, celo zrezek mi je zapasal v nedeljo, sem ga celo pojedla, ne morem verjet, ker meni meso mi je pa glih tazadnja briga. 

Ena je spraševala, če koga kaj zebe na V dan- jaz si skuham kompot in ker kar ne morem dočakat za ga pojest, ga jem še vroooočega, pa pošteno pogreje.

Aja, povejte mi- kakšna je količina teh oreškov, ki jih lahko poješ na V dan? Al sem to že vprašalauser posted image  pa še vedno ne vem.

čau, čau

clock-img

17.10.2007, 06:51

clock-img

Anonimen

           47.dan - ŠKROB
 
Dobro jutro hujšarce user posted image
Saj sploh ne vem kaj naj pišem, ker je odziv bolj slab.user posted image  Dajmo malo bolj čvekat o čemerkoli samo, da ni takšno zatišje na tej temi.
Bom potem kaj več napisala, zdaj nimam besed.Pofočkajte se malo.
                                                                Lep dan
 

clock-img

17.10.2007, 07:14

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Zapik. Sem se pofočkala. Tale B dieta je res učinkovita. Meni tehtnica kaže 56,5 kg. Verjetno je pokvarjena user posted image user posted image . In moram se pohvalit, da sem se STLAČILA v ene ekstremno ozke hlače, ki sem jih nosila pred nosečnostjo, ko sem imela 48 kg. Še tri centimetre, da mi bodo lepo pristajale.
Mal telovadbe mi ne bi škodilo, sam kaj ko se mi pa ne da.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

17.10.2007, 09:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem