cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

13.10.2007, 09:38

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutrcka!
Danes sadni dan. Zjutri zdele pijem kavo in zobljem mal pistacijo in se neke orescke. indijske se mi zdi. Za kosilo bo isto to brez kave, pa se kak jabuk zraven, za zvecer pa spet pistacija.user posted image
JUTR PA TEHTAT!

clock-img

13.10.2007, 19:55

clock-img

Anonimen

Jaz mam tud sadni dan. Smrka, nisem vedla, da imava iste dneve.user posted image No, jaz sem dans uspela samo eno mandarino pojest.user posted image Sploh nimam cajta jest, pa tud lačna nimam cajta bit.user posted image O, da mi je to dano vsak dan, bi bla tik tak suhica!user posted image

clock-img

14.10.2007, 05:44

clock-img

Anonimen

          44.dan- OGLJIKOVI HIDRATI + TEHTANJE         
user posted image        Dobro jutro!

 
Nisem mogla dočakati tehtanja, ker sem bila ta teden čisto brez grehov user posted image
Tehtnica je pokazala - 1,20 ta teden, od začetka diete sem izgubila 7,70.Sem zadovoljna, čeprav je prvič šlo hitreje dol.Danes sem 4.dan na beljakovinah in bom še nekaj časa ostala, ker se bolje počutim in ni lakote.
Me zanima kakšen bo današnji obisk na teh straneh user posted image user posted image
Oglasite se ta pridne in grešniceuser posted image
                                                              Lepo nedeljo 

clock-img

14.10.2007, 08:02

clock-img

Anonimen

user posted image  A misliš, da se upam pokazat???user posted image

No, pa bom vseeno povedala. Od tistega bluzenja, ko sva s Splišni dobili vse nazaj (jaz iz 66,6 na 68,2), sem včeraj presenečeno ugotovila, da imam 66,9kg.user posted image  Torej je moje stanje vseeno kar zadovoljivo. Od 4.8.07-6,1kg, od 1.9.07-3,1kg.
user posted image

clock-img

14.10.2007, 08:05

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  Pridna si, čestitam.

user posted image user posted image

clock-img

14.10.2007, 10:06

clock-img

paris

pencil-img

1304

Evo, da se pofočkam user posted image
Danes na vagi vse skupaj -4,50 kg, torej ta teden -0.40 kg, še kar v redu. Sem nekaj bluzila vmes, pa ni prehudih posledic- finouser posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

14.10.2007, 10:11

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutro!
Danes je 43 dan... vse skupaj zgubila okroglih 6 kil. Zadnja dva tedna je slo dol samo -0,9 kg.... sem kar malo jezna na sebe, ker sem gresila.. ampak vseeno sem vesela da kile grejo dol. Se enkrat tolk kil naj zgubim pa bo tehtnica pokazala spredaj stevilko 7.

Danes mam mesni dan. Bom jedla kuhano sunko pa mesano solato, mogoce se djuvec zraven.

Lepo nedelo!
user posted image


clock-img

14.10.2007, 14:58

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Ojla!
A vse na sončku uživate? Se vsaj na hrano ne misli, ne?
Jaz imam danes mesni dan in sem že jedla kotlet pa zeljno solato
Smrka,
kako da imaš danes mesni dan in 43. dan. Moj je 42. (tudi po knjigi) pa imam ravno tako mesni. A si začela 3.9.07 al si imela kdaj kakšen dvojni dan?

Tašonka hvala za informacije.

Lep dan še naprej!

clock-img

14.10.2007, 15:47

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Še jazuser posted image .meni je vaga pokazala danes 57,2 kguser posted image user posted image user posted image .Sem pozabila koliko sem imela prejšnjo nedeljouser posted image ,sem pa od srede odkar imam beljakovinsko zgubila,70 dkguser posted image .Sem zadovoljnauser posted image .Še dve kilci.Potem bom pa še vedno z vami,da vas bom spodbujala.Čeprav mislim,da bodo šle te dve kile zeeeeeloooo počasi doluser posted image .

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.10.2007, 19:57

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Adelina en dan sem se prekrisla pa sem potem drug dan mela sadni se enkrat, tako da se mi je to zamaknilo. Zacela sem 2.9.

clock-img

14.10.2007, 22:35

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Še moje poročilo.

Skupaj sem v tem tednu pridobila 0,4kg. Komaj kaj sem grežila, potem pa sem videla rezultat in danes spustila vse zavore. Zajtrk je bil v redu, za kosilo sem jedla brokolijevo juho, mesno musako s krompirjem, solato in puding. Večerjala sem ržen kruh z maslom, pa 2 jabolka in malo prej čokoladne piškote. Tako, uživala sem krasno nedeljo, šla v hribe in pridno jedla. Pa me je pekla vest, ampak sem mogla narest tak dan, da se bom naprej lahko držala diete. Drugače bi skoz po malem grešila, pa sem raje zbluzila na ful. Kar predstavljajte si, da sem od začetka diete za 2 kg lažja. Se bolj sliši kot vic o blondinkah, ne pa kot prav rezultat diete.

Jutri je nov dan, bom še malo vztrajala, vsaj do konca meseca, pol bom pa vidla.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

15.10.2007, 07:04

clock-img

Anonimen

user posted image          45.dan- VITAMINI
 
Evo danes smo na polovici.Jaz vztrajam na beljakovinah in sem zadovoljna.
Do 1.11.se bom držala beljakovin, potem grem pa zadnji mesec normalno naprej.
                                                              Lep dan user posted image

clock-img

15.10.2007, 10:31

clock-img

Anonimen

Aha, vitamini so danes, sem že čisto zabluzila, tako da sploh nisem vedela. O.K., potem pa pač vitamini.user posted image  Sladko zelje, itak.

clock-img

15.10.2007, 12:05

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

Pozdrav od ene stare forumovke, ki se je odločila zopet malo uleteti, a le na forum Hujšanje (za kaj več mi kronično zmanjkuje časauser posted image ).

Vidim, da nas je nekaj povratnic... Ne bom brala vsega za nazaj, še posebej pa pozdravljam Splišni, ki mi je bila prvo rundo za vzor. Kaj je sedaj s tabo? A si dobila kg nazaj? Jaz tudi... Ampak danes začenjam znova. Nabrala sem 73 kg. Groza. Včeraj zvečer sem lepo popapcala še kremšnitke, ki mi jih je prinesla sosedica (ena od najaktivnejših tle gor, če bereš, ODLIČNE SO BILE- sicer se pa vidimo potem in ti povem:-))), no danes pa KLIK!!! In sem spet med vami.

Tokrat mi bo pa uspelo. Mi mora...

Lep pozdrav, se beremo

clock-img

15.10.2007, 12:06

clock-img

Anonimen

A zdaj nimate več tehtanja ob nedeljah?

clock-img

15.10.2007, 12:08

clock-img

Anonimen

Imamo Al bina,samo se skoraj nihče ne vaga user posted image  

clock-img

15.10.2007, 12:09

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Imamo Al bina,samo se skoraj nihče ne vaga user posted image  



Aha, no, saj me zanima, kako vam gre.

clock-img

15.10.2007, 12:53

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Imamo Al bina,samo se skoraj nihče ne vaga user posted image  



Aha, no, saj me zanima, kako vam gre.



Smo kar pridne Al bina.No ja s pregrehami,občasnouser posted image .Lepo da si nas prišla malo pokukatuser posted image .Kind lady jaz tudi še vedno z beljakovinami vztrajam in tudi nisem nič lačna.Tako da bom kar nadaljevala,da še ti dve kilci dol spravim.Čeprav mi vsi govorijo,da sem že presuhauser posted image .Meni se ne zdiuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

15.10.2007, 13:44

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

A zdaj nimate več tehtanja ob nedeljah?



Ne, nimamo.

clock-img

15.10.2007, 13:46

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mala Zala
Kaj je sedaj s tabo? A si dobila kg nazaj?



Čistvo vseh ne, hvala bogu, ker to bi bilo pa res tu mač. Sem jih v štartu te diete imela 9 manj kot v najtežjih časih, to je takrat, ko sem z dieto štartala prvič. No zdaj imam približno 4 več kot v najbolj suhih časih v zadnjih dveh - treh letih.

clock-img

15.10.2007, 13:50

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Kind lady in Dalin. Z beljakovinsko dieto sem jaz shujšala 17 kg. user posted image  Prednost te diete je, da dejansko vedno manj ješ in sploh ne čutiš lakote. Slabost pa je tisti hudičev okus v ustih. Kot da bi mel usta polna železa. user posted image  

In zakaj hudiča nimam zdaj nobene volje za beljakovinsko dieto??? Hja, ker ma pir veliko OH.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

15.10.2007, 19:36

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Cerrr!
Jest sem dons rizo jedla, pa velik solate. Jutri bom pa makarone s paradiznikovo omako. Bom bolj zgodaj vstala da si pripravim kosilo ker potem sibam v vrtec s tamalo.. potem pa hitr nakosilo pojest makaroncke pa spet sibat v solo.. skratka sam sibam..

Punce tehtajte se pa napiste kolk ste shujsale!!! Jest morem se -15 kg zmanjsat.user posted image

clock-img

15.10.2007, 19:46

clock-img

Anonimen

clock-img

15.10.2007, 19:53

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Halo!

Danes je moj 36. dan (sem malce za vami začela, sem se prej Montija držala, pa ni blo nobenga haska od njegauser posted image ). Danes imam 2,5kg manj kot 36 dni nazaj. Malo me je strah, da bo jutri, ko bom jedla meso in solato, tehtnica pokazala precej več  user posted image !? Meni gre zelo počasi. Super bi bilo, če bi zgubila še 10 kg, upam pa vsaj še na 5.

Sedaj si pa še en topel čajček privoščim. Mene na sadne dneve zelo zebe. Ali še katero?

LP

clock-img

15.10.2007, 20:21

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Kind lady in Dalin. Z beljakovinsko dieto sem jaz shujšala 17 kg. user posted image  Prednost te diete je, da dejansko vedno manj ješ in sploh ne čutiš lakote.



Hvala si mi motivacijo za naprej dala.user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem