cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

11.10.2007, 18:31

clock-img

Anonimen

No, drage moje kje ste? Moje večerje je konec in moram povedati, da danes nisem bila lačnauser posted image

Naša Nataša77 pa danes lahko greši,
saj 30.let danes slavi.
Še enkrat ČESTITAM user posted image
 
 
user posted image user posted image

clock-img

11.10.2007, 19:49

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Naša Nataša77 pa danes lahko greši,
saj 30.let danes slavi.


In tega se striktno držim. user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.10.2007, 19:52

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Naša Nataša77 pa danes lahko greši,
saj 30.let danes slavi.


In tega se striktno držim. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

11.10.2007, 19:59

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

user posted image



natasa77, VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

11.10.2007, 20:01

clock-img

Anonimen

Hvala user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.10.2007, 20:05

clock-img

paris

pencil-img

1304

Nataša77, čestitke tudi od mene!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

11.10.2007, 20:27

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Vse najboljše Nataša!user posted image user posted image user posted image

Pa ne nas tolko rajcat s temi tortami, no.user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

11.10.2007, 21:04

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Nataša tudi jaz ti želim vse naj,naj.
user posted image

Sem se pa tudi jaz danes tehtala in imam 57,8 kguser posted image .Tako da,še slabe tri kilce in sem na željeni teži.Kako pa druge kajuser posted image .Tašonka,kje si zdaj,tudi jaz nisem pozabila nate.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

11.10.2007, 22:07

clock-img

trixi

pencil-img

741

Nataša, blagor tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sladkih trideset, vse naj naj

splišni, a sva se midve kej zmenle al je kaj v zvezi z emšouser posted image , jaz sem tudi danes sadje in zeljeuser posted image  še tisti krogec kranjske, ki sem si jo hotela prigrešit mi je tamali maznil s krožnika. Je pa rekel možek da sem naredila zelje po gorenjskouser posted image , booo, sploh ne vem, kaj je hotel povedat.
Dalin, kaj naj rečem- bravouser posted image

clock-img

12.10.2007, 06:01

clock-img

Anonimen

                    42.dan - BELJAKOVINE
 
Jutro user posted image
Še trije dnevi nas ločijo do polovice 90.dnevne diete.Jaz sem se včeraj na beljakovinah tako fajn počutila, da bom z njimi nadaljevala.No, danes so itak na vrsti beljakovine.
Zjutraj kot vedno sadje, za kosilo bom jajčevce s sirom, za večerjo pa kakšen jogurt.
Dalin ti si že blizu cilja user posted image mi bomo pa kmalu.Upam.
                                                       Lep dan vsem pa kaj se javiteuser posted image

clock-img

12.10.2007, 09:42

clock-img

Anonimen

Nataša, vse najbolje!user posted image user posted image user posted image


Jaz včeraj nisem zdržala na zelju, ker je mož potem, ko sem sicer jaz že pojedla, jedel tako slastno pečenko, da sem jo jaz tudi. Nisme pa mešala še s čim drugim, čeprav so me skladkarije potem tako mamile, da je bil user posted image . Sem raje še malo pršuta v usta nabasala, za okus popravit.user posted image

Danes bom pa tudi beljakovine, samo še ne vem, kaj. Aja, pa zemlja imam že celo kastrolo, pa mi je ful dober.

clock-img

12.10.2007, 09:49

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Živjo.

Moj sadni dan včeraj ni bil čist 100%, ker sem zvečer 2 koščka čokolade, pa en kos domačega ajdovega kruha.

Danes bomo jedli ribe in zelenjavo. Okol 13.00 imam kosilo, potem pa še moji pridejo domov, pa ponovno kosilo okol 16.30. Do večera je pa potem tako dolga, da se bom tolažila s sirom, še bolje z jabolki.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

12.10.2007, 12:35

clock-img

Anonimen

Natasa77, vse najboljše za okroglo obletnico še od mene!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Tašonka,kje si zdaj,tudi jaz nisem pozabila nate.


Evo me.user posted image Sem danes zjutraj zbrala pogum stopit na tehtnico in bila spet prijetno presenečena! Namreč nimam občutka, da me je kaj manj, pa vendar je tehtnica pokazala 3,6 kg manj kot na začetku diete!user posted image
Danes imam pa OH dan in se bom zvečer spet sladkala!user posted image

clock-img

12.10.2007, 14:20

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Nataša77 tudi od mene čestitke!
Jaz imam danes OH dan in sem že pojedla palačinke s šampinjoni, zvečer bo pa še nekaj sladkega. Upam da ne bo preveč. Se pa zdaj vagam vsak dan, da vidim, če res gre na škrob in OH gor, pa pri meni zaenkrat ne drži. Sem šla od včeraj še 0,2 kile dol, bom videla jutri, ko bom zvečer jedla sladkarije.

Tašonka, jaz bi te pa še nekaj vprašala-nič v zvezi z dieto. Mislim, da sem zasledila, da ti kar v pralnem stroju opereš tiste otroške puzzle za po tleh, pa pol v sušilcu posušiš. A mi lahko poveš na katerih programih, pa kolk je lahkko poln stroj. Upam, da nisem zamešala in si bla to res ti. Hvala!

clock-img

12.10.2007, 18:46

clock-img

Anonimen

Danes je pa popolni mrk user posted image user posted image
Veliko punc pogrešam, še najbolj pa Smrko. Le kje hodi?

user posted image

clock-img

12.10.2007, 19:32

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Oj, tukaj sem.. mal sem zabluzila in me blo kar sram prit na spregled. Komaj cakam vaganje v nedeljo, ker se prejsni teden nisem vagala...

Danes sem mela makaronasti dan, zvecer sem si pa za desert privoscila sendvice s salamo na cist crnem kruhu. Tko da...user posted image

Drgac pa vsak dan prehodim 90 minimalno hitre hoje.. danes nisem, zato bom obracala orbitrek ene 25 minut, razen ce kaj ne pride vmes.

Drzmo se punce!!!!

P.s.: a si ze ogledujete cotke ki si jih  bomo kupile ko pridemo do zeljene teze? Jest si jih vsakodnevno ogledujem, kar svoje ime bi pripisala gor in se rezervirano, tako da vejo!!!user posted image

clock-img

12.10.2007, 23:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Adelina


Tašonka, jaz bi te pa še nekaj vprašala-nič v zvezi z dieto. Mislim, da sem zasledila, da ti kar v pralnem stroju opereš tiste otroške puzzle za po tleh, pa pol v sušilcu posušiš. A mi lahko poveš na katerih programih, pa kolk je lahkko poln stroj. Upam, da nisem zamešala in si bla to res ti. Hvala!


Ja ja, sem ta prava.user posted image Men grejo ti ta manjši puzli v dveh rundah v boben, ki je 5-kilski. Dam pa na program ročnega pranja ali pa daš na program za občutljive tkanine na 30 stopinj. V sušilca pa na program za puloverje naštimam.

clock-img

13.10.2007, 07:41

clock-img

Anonimen

user posted image            43.dan- ŠKROB
 
Pozdravljene!
Danes je uradno škrob user posted image za tiste, ki niste prešaltale na beljakovinsko.
Meni B dnevi res odgovarjajo, ker ni lakote in na tehtnici gre lepo dol.
Danes bom praženo zelje in hrenovko, zvečer pa samo zelje, ker ga obožujem.
Javite se kaj user posted image
 
                                     Lep vikend

clock-img

13.10.2007, 08:29

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Helou,

kaku smo kaj? A ste pridne? No za Natašo77 itak vem, da jeuser posted image user posted image . Kaj pa ostale?

A ste se lotile beljakovinske diete? To pomeni samo meso ali jajca ali sir ali mleko ali jogurt? Zraven nič, vmes nič, nič krompirja, nič kruha, nič testenin? Če se tega lotim, mi bood moji9 prste na nogah poljubili. Jaz mam same mesojedce doma, ki ne bi nič drugega kot to.
Zanimivo, zanimivo. Kaj pa učinek? Je kaj ali ni nič?


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.10.2007, 08:31

clock-img

Anonimen

Nič kruha
nič riža
nič testenin
nič sladkega
nič krompirja
user posted image user posted image

Lahko pa veliko zelenjave, sadja, MESA,
sir, jogurti, jajca.....

clock-img

13.10.2007, 08:49

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Helou,

kaku smo kaj? A ste pridne? No za Natašo77 itak vem, da jeuser posted image user posted image .


Pridnauser posted image  Kaj je to??? Še nikoli slišala.user posted image

clock-img

13.10.2007, 08:53

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

LP Nataša
O, ne, ne, ne, to pa že ne. Kar pozabi bederce.
Okrepijo te kosti, trde puste brez masti.
Dragi moj, samo še kost, je do zdravja trden most.
Jo boš že kako požrl.
Dieta ali pa, boš...



.... baletnik user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.10.2007, 08:57

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
.... baletnik user posted image user posted image user posted image


Kar zezi se. user posted image

clock-img

13.10.2007, 08:58

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  Moderna baletka

clock-img

13.10.2007, 09:01

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image  


To si nalepim na steno. user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem