cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

10.10.2007, 09:39

clock-img

Anonimen

Jaz se tega ne grem, to je zame čisto tuuuuuuuu mač komplicirano. Jaz bom ta čas potem kar običjne beljakovine jedla. Tako kot pri ločevalni, edino da bom samo na beljakovinah.

clock-img

10.10.2007, 09:39

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Meni pa ta slivova ni všeč. Bom počakala raje na meskovo dieto.

Danes bom drugače lepo po planu jedla špagetke in se zvečer sladkala. user posted image


Moram pa še napisati, da sem včeraj zvečer podlegla skušnjavi. Tako sem jedla svežo in še toplo žemljo s salamo in sirom. Sem kar v miže jedla, tolk je blo dobro. user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

10.10.2007, 09:42

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz se tega ne grem, to je zame čisto tuuuuuuuu mač komplicirano. Jaz bom ta čas potem kar običjne beljakovine jedla. Tako kot pri ločevalni, edino da bom samo na beljakovinah.



Pa saj so tukaj tudi skoraj same beljakovineuser posted image .Saj lahko kakšno stvar tudi spustiš.No ja,kakor hočešuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

10.10.2007, 09:43

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Cmokec saj je samo prvi dan slivovauser posted image .Drugo je pa večinoma meso.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

10.10.2007, 09:45

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Nataša moram prvi dan,te prepuca,da je jojuser posted image .Boš prec ob dve kileuser posted image .Tistih 6 sliv boš pa že pojedlauser posted image


Prepuca, ja.user posted image



user posted image  tako rečemo na dolenjskem,nooooooooooouser posted image


Tudi mi na Gorenjskem, noooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image
A ti misliš, da bom cel dan na skretu sedela zaradi teh sliv, al kva.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.10.2007, 09:45

clock-img

Anonimen

Miže jedla user posted image  To zato, da nisi videla kakšen greh delaš.user posted image

Mesno lahko sestavljamo same.V glavnem zjutraj kakšen kos sira in sadje, ali hrenovko+ sadje.
Za kosilo kakšno popečeno meso ali ribe+ zelenjava, ali sir+ solata
za večerje kakšno hrenovko ali jogurt, vse brez kruha.
Važno, da ne jemo prepovedanih stvari.Vprašala sem tisto, ki hujša, pa pravi, da ima atkinsonovo dieto in da je največ mesa in zelenjave.

clock-img

10.10.2007, 09:55

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Nataša moram prvi dan,te prepuca,da je jojuser posted image .Boš prec ob dve kileuser posted image .Tistih 6 sliv boš pa že pojedlauser posted image


Prepuca, ja.user posted image



user posted image  tako rečemo na dolenjskem,nooooooooooouser posted image


Tudi mi na Gorenjskem, noooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image
A ti misliš, da bom cel dan na skretu sedela zaradi teh sliv, al kva.user posted image user posted image user posted image user posted image



Cel dan menda neuser posted image ,razen če jih boš en žakelj pojedlauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

10.10.2007, 10:02

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Mesno lahko sestavljamo same.V glavnem zjutraj kakšen kos sira in sadje, ali hrenovko+ sadje.
Za kosilo kakšno popečeno meso ali ribe+ zelenjava, ali sir+ solata
za večerje kakšno hrenovko ali jogurt, vse brez kruha.



No, saj to je potem to, kar bom jaz počela, edino za zajtrk raje ne bi jedla, ker nimam ravno dobrega občutka po tem. Se mi zdi, da če dan že s hrano začnem ... da s epotem kar nalaga in se debelim.

Kind lady, daj mi samo še to povej, če veš, ali se lahko meša beljakovine med seboj. Se mi zdi, da ne.

clock-img

10.10.2007, 10:05

clock-img

Anonimen

Bolje, da ne mešamo beljakovin.
Lahko vsak dan jemo tako, kot smo jedle na dan B.
Zjutraj pa najbolje sadje.Jutri bom poskusila, ker na beljakovinski dan gre največ dol in nisi tako lačen.

clock-img

10.10.2007, 10:16

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

KL, za greh se mi je šmirglalo, samo je bilo tako doobbbrrrrroooooo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

10.10.2007, 10:30

clock-img

Anonimen

U, a ste to že slišale, za zdravje, dobro prebavo in (predvsemuser posted image ) za vitko linijo naj bi se vsako jutro popilo eno žlico medu zmešano z žlico jaboljšnega kisa in kakšne po litra ali manj vode.

Jaz bom to začela prakticirat, samo še eno pollitrsko steklenico s širokim vratom nekje dobim, da bom med lahko vanjo stlačila. Potem bom to nesla se seboj v službo in tam pila.

clock-img

10.10.2007, 11:16

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem pila jabolčni kis z mlačno vodo 14 dni, pa se mi je samo vse skupaj zagravžalo, pa želodec me je od kisline pekel. Sem pa v 2dcl dala eno žličko kisa. Učinka na težo ni bilo, pa sem nehala.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

10.10.2007, 12:50

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Imam pa občutek da vse nekako voljo izgubljate.Pa dajmo,suhice,menda ne bomo obupaleuser posted image


Jaz nič volje ne izgubljam. Samo šljivi me nobena ne tukaj.user posted image user posted image

Jaz bi po tej 90-dnevni tud beljakovinsko probala. Mi tud kar sede. Samo pri tejle mislim do konca vztrajat. Glih pred božično-novoletnimi prazniki zaključim, po novem letu bom šla pa na beljakovinsko.user posted image

clock-img

10.10.2007, 12:55

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Jaz sem pila jabolčni kis z mlačno vodo 14 dni, pa se mi je samo vse skupaj zagravžalo, pa želodec me je od kisline pekel. Sem pa v 2dcl dala eno žličko kisa. Učinka na težo ni bilo, pa sem nehala.



To sem jaz tudi včasih že delala, pred kakšnimi 10 leti, ampak zdaj bom pa še z medom probala. Med je zdrav, če že drugega ne bo od tega. Edino da mi ne bi začela rit rast, to me malo skrbi.user posted image

clock-img

10.10.2007, 14:04

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Jaz bom tudi kar na ločevalni ostala. Tukaj vem, da bo (je) učinek. Pri beljakovinski pa pri meni ni bilo ne vem kakšnega učinka (mislim, da sem šla v 14 dneh dol okrog dve kile), pa še ne potegne mi skoz jest ta meso pa mlečne izdelke brez kruha.
Tisto z medom sem pa slišala, samo po moje samo od tega ne shujšaš, je pa pomoje zdravo, ja.

clock-img

10.10.2007, 20:10

clock-img

paris

pencil-img

1304

Čer user posted image
Tudi jaz zaenkrat ostajam na ločevalni, ta dieta mi najbolj ustreza, ker lahko kdaj tudi kaj sladkega pojem, brez tega bi bila resna kriza. Za sklatit imam le še 2 kg, ni vrag, da mi ne bi uspelo. Držim pesti za vse in poročajte kako gre.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

10.10.2007, 21:01

clock-img

gumbek

pencil-img

298

No tudi jaz bi poskusla to ločevalno samo povejte mi kako naj začnem verjetno ste to že obdelale in mi boste tudi pomagale sestaviti jedilnik.Hvala že v naprej

_____________________________


Firbec sem!

clock-img

10.10.2007, 21:18

clock-img

trixi

pencil-img

741

ojla,

sem še tu. imam pa par problemov:
user posted image  očitno smo v ****žnj selu doma in nas je tumač priklopljenih na eno linijo za dostopanje na internet, telekom nam je na pritožbo predlagal znižanje računa, ma mi hočemo dostop do interneta. Po novem letu imamo obljubljen optični kabel in s tem izboljšanje razmer. Videli, verjeli.
user posted image stanje po treh dneh migrene... se lahk vsaka dieta skrije. No, jutri grem dalje. Sem vas na hitro prebrala, ene boste šle na samo B dieto, a to samo za določen čas? Jaz se bom še naprej držala mojega tempa. Sem pa ugotovila, da s tem načinom prehrane v bistvu samo držim konstantno težo in se ne redim, torej bo treba še nekaj ukrenit, da še shujšam zraven. Bo res treba začet še migat, no, saj na telovadbo sem že vpisana, zdaj bo treba samo še it.

V zvezi z unim jabolčnim kisom- jaz pijem kapsule jabolčnega kisa vsako jutro, ker mi kis obrne želodec. Pa iz izkušenj vem, da se med zelo težko- če se sploh- v vodi raztopi. Lahko pa probate kupit uni kis, ki je že z medom. No, meni je še najlaže pit kapsule. Kolko pomaga- škodi sigurno ne.

clock-img

10.10.2007, 22:58

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

evo, še mene...še 1,2 kg do cilja...o, da bi bil še kak kg več user posted image  ma kakšna beljakovinska, kjer se moraš nečemu odpovedat...tu pri ločevalni lahko jem vse, samo ne vse naenkrat user posted image  pač prinesem s praznovanja torto za naslednji dan user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

11.10.2007, 05:56

clock-img

Anonimen

Jutrčka user posted image

                           41.dan - vitaminski dan
 
Uradno je danes vitaminski dan.Za tiste, ki bomo probale z beljakovinami, pa mesek.
Jaz bom zjutraj sadje, za kosilo pečeno meso in praženo zelje, za večerjo pa solato s tuno.
Danes sem se vagala, da vidim koliko bo šlo z beljakovinsko dol v enem tednu.
                                                       Lep danuser posted image

clock-img

11.10.2007, 07:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.10.2007, 08:54

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Pozdravček!

Od vašega vodnega dne naprej hujšam z vami, samo nisem imela nič časa pisat. Tako je danes to moj 12 dan in v tem času sem izgubila 1,6kg, skupno pa jih moram 8. Največji problem mi dela OH dan, ker se navadno pregrešim, najlažje pa preguram vitaminski dan...ker vem da bo naslednji dan tehtnica pokazala manj in zato lažje zdržim.

Čimbolj uspešno hujšanje vsem, ki se matrate. Bom od zdaj bolj pridna in bom večkrat kaj napisala.

čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

11.10.2007, 08:56

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz bom kar ostala na tej dieti, ker sem se včeraj tako sladkala, da so danes izključno vitamini.

Lep dan user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

11.10.2007, 09:01

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Imam pa občutek da vse nekako voljo izgubljate.Pa dajmo,suhice,menda ne bomo obupaleuser posted image


Jaz nič volje ne izgubljam. Samo šljivi me nobena ne tukaj.user posted image user posted image



Kdo te ne šljivi, mi te vse šljivimo. Eve so celo na šljivah pristale.user posted image

Jaz grem z ločevalno dalje, edino dva B dneva bom imela in enega OH, brez sladkarij, če bo šlo.

Ja, med verjamem, da se slabo topi v vodi, zato bom jaz vse skupaj v eno pollitrsko plastenko nabutala, dala bom mlačno vodo, in nato pač klompala in tresla. Upam, da bo šlo. Če ne pa pač ne, bom videla. Ker zjutraj doma res nimam časa zadeve pol ure mešat.

Danes imam torej V dan. Imam pripravljeno praženo zelje, ki mi je ful fajn. Zraven pa pač sadje, predvsem dopoldne.

clock-img

11.10.2007, 13:04

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Oh ja, jst sem pa neki zbolela, tko da sem včeri imela kr nekak vodno-vitaminski dan, ker sem zbruhala vse, kar sem pojedla... bodo pa danes spet vitamini, ker mi samo to tekne pa še tehtnica bo vesela...upajmo.

S tole beljakovinsko dieto bom pa jst probala potem, če z ločevalno ne bo šlo dol toliko kot bi moralo bit.

No, torej, danes sadje in zelenjavna župca zame. Lep dan!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem