cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

07.10.2007, 19:22

clock-img

paris

pencil-img

1304

Kot že rečeno vse skupaj do zdaj -4,1kg, zelo zadovoljna! user posted image

Danes sem ga nekaj sračkala, sem se odločila, da bom jutri bolj pridna.user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

07.10.2007, 20:32

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Punce RAPORT user posted image


Evo moj raport. Včeraj sem odkolesarila 45 minut, tako da sem tisto torto ziher skurila, danes sem pa kar po reglcih jedla. Količinsko mogoče preveč, ampak vsaj pravo vrsto. Na kolo se mipa dans ne da.
Sem si pa nabavila kapsule L-carnitina, da se mi bo maščoba lažje pretapljala v energijo.user posted image

clock-img

07.10.2007, 20:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Punce RAPORT user posted image

user posted image



Eh, sem jaz bjonda.user posted image Raport o kilah. Včeraj sem se tehtala in sem do včeraj izgubila 2,7 kg. Lahko bi bilo bolje, je pa vsaj nekaj.

clock-img

08.10.2007, 07:13

clock-img

Anonimen

user posted image 38.dan- BELJAKOVINE
 
Pozdravljene sotrpinkeuser posted image
Čestitke za izgubljene kilograme in kar tako naprej, s tem ne mislim grehov.user posted image
Danes bomo dobro jedle, saj je na vrsti meso.Moramo se vzeti v roke, saj smo že kar dosti poti prehodile.
Kje je naša zvesta navijačica Tjaga? Je obupala nad nami?user posted image
Moj jedilnik:Z: jabolko
                   K: piščanček in solata
                   V; sir +solata
                                                        Lep in uspešen dan user posted image

clock-img

08.10.2007, 07:15

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz sem pa danes na sadju.

clock-img

08.10.2007, 07:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.10.2007, 08:54

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Kje je naša zvesta navijačica Tjaga? Je obupala nad nami?user posted image


Kje, kje. Mene zvablja v skušnjave.user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.10.2007, 09:55

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest se se nisem stehtala, sele dons bom sla po baterije, vcer ni zneslo.

Drgac bom pa jedla danes testenine v solati, zvecer pa mogoce kaj slatkega, al pa kr isto testenine.

lp

clock-img

08.10.2007, 10:08

clock-img

Anonimen

Evo, zdaj pa resno naprej.

Danes nimam pojma, kaj bom jedla za kosilo. Nimam še nič narejenega, tako da bo spet težka. Iz službe moram k fotru po bolanega otroka, potem šele domov in kuhat. Po moje si bom kar jajca z bučkam naredila, bo najhitreje.

clock-img

08.10.2007, 13:27

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Dan

Se me še spomniteuser posted image .Jaz sem se danes vagala,včeraj mi ni zneslo.No,in ta teden sem pridelala 20dkguser posted image user posted image user posted image .Malo,pa vseeno.Za to krivim predvsem vikend,saj smo dva dneva samo okoli po raznoraznih rojstnih dnevih hodili,in se nažirali.Z mano vreduser posted image .Tako,da sem danes eno presnovno užgalauser posted image ,da zbijem te deke dol.So pa itak na tem jedilniku,ki ga imam za danes,same beljakovine,tako da,imam še vedno isti dan kot ve.Sem pa tudi jaz ugotovila,da če je B dan gre hitreje dol,kot pa kakšen drug dan(Š,OH).

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

08.10.2007, 14:24

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Jaz pa sem ta teden izgubila 0,6 kg, torej skupaj 9kg. Manj kot mi je šlo dol do sedaj, ampak ko berem vas, vidim, da sem lahko kar zadovoljna. Jaz imam danes OH in sem že pojedla zelenjavno pico, zvečer pa ne vem, kaj bom.
A ve se vagate vsak dan, da veste da vam gre več dol na B kot na Š ali OH-ju. Ker jaz se vagam le enkrat na teden in pojma nimam, kdaj mi gre kaj dol ali gor.

clock-img

08.10.2007, 19:03

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Kje je naša zvesta navijačica Tjaga? Je obupala nad nami?user posted image


Kje, kje. Mene zvablja v skušnjave.user posted image user posted image user posted image



Nič obupala nad vami, Natašo gnala na sprehod, potem je bila pa takooooooo lačna, da je morala prec na pizzo. Ne, ne hec. Mularija je prehodila celih 200 m, pa so bili tako lačni, da so morali precej pizzo jest. In medve kot skrbni mami, sva sprobali, če le ni prevroča.

Nataša tebi pa le še demokratično: dieta ali pa balet user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

08.10.2007, 19:48

clock-img

Anonimen

Baletka user posted image

Takšna? user posted image

ali takšna?

user posted image user posted image user posted image  Malo heca, da se mi ne zmeša.

clock-img

08.10.2007, 19:54

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
ali takšna?

user posted image  


Itak da takšna. Nisem tako suha kot ta prva.user posted image

clock-img

09.10.2007, 06:26

clock-img

Anonimen

Dobro jutro user posted image
Saj ne vem, če se ne pogovarjam sama s sabo, ampak ne morem nehati zdaj na polovici.
Koliko nas sploh še vztraja?

                              39.dan- ŠKROB
 
Danes bom za kosilo prebranac in solato, za večerjo pa samo solato.
Jutri je že 40.dan, še malo in smo na polovici, zato bi bilo škoda prenehati.
Dajte no punce, vzemite se malo v roke ali pa priznajte, da ste prenehale, saj to ni nič groznega.
Lahko bi se bolj vzpodbujale in svetovale ena drugi.Ste za to?
                       Lep in uspešen začetek novega tedna user posted image

clock-img

09.10.2007, 06:56

clock-img

Anonimen

Ne, ne pogovarjaš se sama s seboj, vsaj jaz sem še tu.user posted image

Jaz bom danes imela spet B dan, ker se mi zdi, da bi moglo biti to bolje, kar se izgube kg tiče, pa tudi paše mi bolj.

Včeraj sem za kosilo najedla, jedla sem hrenovko, 2 jajci s pol bučke. No, saj sliši se veliko, ampak na krožniku ni izgledalo toliko. Aja, za predjed sem pa sir s pršutom.
In sem se tako fajn napokala, da mi večerjat ni bilo treba in nisem. In danes imam ful boljši občutek zaradi tega.

clock-img

09.10.2007, 07:46

clock-img

lidijat

pencil-img

208

Kind lady, nisi sama, nč bat. Saj se borimo, samo jaz se tehtala ta teden nisem, ker sem imela 3 dni zbluzene pa se ne upam. Sem bila malo napsihirana, ker je imela tamala vnetje ušeska in potem ne morem mislit na dieto in sem jedla, kar je pač prišlo pod roke. Danes pa sadni dan in velika želja, da mi ga uspe speljat.
Gremo, punce!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

clock-img

09.10.2007, 08:12

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Saj ne vem, če se ne pogovarjam sama s sabo, ampak ne morem nehati zdaj na polovici.
Koliko nas sploh še vztraja?


user posted image  Kaj sem pa jaz tukaj? Meglauser posted image
user posted image

clock-img

09.10.2007, 08:28

clock-img

Anonimen

user posted image Nataša nisi megla user posted image imaš pa dober podpisuser posted image

 
No, zdaj sem dobila obvestilo, da do 17h ne smem nič jesti user posted image ker grem na UZ trebušne votline.
Dobro da sem kmalu zjutraj sadje pojedla.

clock-img

09.10.2007, 09:46

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem tudi še z vami.

kako je s kostanjem. Jaz ga jem vsak večer. " dni nazaj sem ga namesto večerje, včeraj pa kar po večerji.

Danes bo za kosilo zelena solata s krompirjem in en sojim polpet. Za večerjo pa ne vem, oz. nimam pojma.





_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

09.10.2007, 13:09

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Daaan!

Jst pa danes sploh nisem lačna, tko da bom za kosilo samo solato s krompirjem, za večerjo pa spet kostanj! user posted image

Tkole, dnevni raport, zdaj grem pa rolat. Sem se mal v roke vzela in začela poleg diete tud mal telovadit... vsak dan grem na orbitrek, dostikrat grem kar z vozičkom rolat, če je vreme in vsak večer pridno delam trebušnjake, za vsak greh, ki ga naredim, moram pa še dodatne delat, pa jih res ne maram, zato tud grehom probam izogibat. Ma, sem trčena malo.user posted image user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

09.10.2007, 13:11

clock-img

Anonimen

Cmokec, menda je kostanj škrob.

Jaz bom pa danes jedla pečena rebra in mi ful pašejo. Ful mi paše slano. Ful slano.

clock-img

09.10.2007, 15:08

clock-img

Anonimen

Kostanj je škrob, ja.

Jaz imam pa sadni dan danes. Zaenkrat pojedla jabolko in pol, pa grešila s kavo z mlekom, kar grešim vsak dan, ker brez nje ne funkcioniram. Aja, pa dva kozarca 100% jabolčnega soka sem spila.
Včeraj sem se pa seveda namesto nekaj čisto malega sladkega za večerjo spet nažrla piškotov. Sem skoraj celo vrečko pojedla.user posted image

clock-img

09.10.2007, 15:34

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Včerajšnji sadni dan (zamenjen) uspel. No, bolj oreščkov dan je bil to. Sem imela tako norišnico, da sem pojedla samo eno vrečko oreščkov in še to v avtu.

Danes bi mogla imeti Š, pa imam kar B. Mi ful manjkajo. Saj mesa imam že dovolj vsake štiri dni, pogrešam pa jogurte, sir. Pa tako kot ve, sem tudi jaz ugotovila, da mi teža najbolj pada po B dnevu (poleg S seveda). Š in OH me čisto zapacata, ker tu ne poznam meje pri količini hrane. Bom najbrž kar večkrat zamenjala kakšen dan z B. Upam da bo tudi teža kaj hitreje padala.

V tem času ko hujšamo skupaj sem sicer izgubila samo 3 kilce, od sredine junija do danes pa že 10kg, tako da niti ni tako slabo. Bo še dolga do željene teže ampak tudi to bom  enkrat dosegla.

Zdej pa že nakladam. Pa pa.

clock-img

09.10.2007, 16:56

clock-img

paris

pencil-img

1304

Evo, jaz sem tudi še tukaj user posted image .
In tudi jaz sem imela danes nazadnje B dan. Za moje sem kuhala segedin in itak sem ga morala potem še sama jest, če mi je pa tako dober ratal. Upam samo, da ne bom na koncu tedna spet jokala, kako ne gre nič doluser posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem