cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

05.10.2007, 19:49

clock-img

trixi

pencil-img

741

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

.Grešimo?user posted image



malo user posted image

Jaz da se zamotim sem začela štrikat, potem če me zagrabi lakota si rečem še eno vrstico, pa še eno, pa samo še to do konca pa če ne drugače vsaj neki hrane na ta način spustim.

Dejte mi neki povedat: zakaj meni teža tako skače gor dol, no v bistvu sem sedaj v stanju, ko lahko rečem, da se vsaj ne redim. Ker če bi jedla normalne obroke bi šlo samo gor. Tako recimo mi gre najbolj dol po B ali V, ko je pa na vrsti Š in OH dobim pa vse nazaj. Zato sem si tudi zamislila tisto kombinacijo, da bi imela v ciklu štirih dni dva beljakovinska, en sadno- zelenjavni in samo en OH ali pa Š. Mah, danes sem malo slabe volje. Grem štrikat, sem v eni trgovini vidla noro dobre pletenine, jaz si bom to sama naredila.

držte se, čau

clock-img

06.10.2007, 07:59

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!
Danes sem bolj pozna, me mož ni pustil iz posteljeuser posted image user posted image  Vidim, da nisem nič zamudila.

                     36.dan - OGLJIKOVI HIDRATI
 
Moj jedilnik: zjutraj sadje, za kosilo špageti z paradižnikovo omako+solata,
večerja- potica
                              Oglasite se kaj user posted image

clock-img

06.10.2007, 08:09

clock-img

Anonimen

Ja, sranje no, zdaj me je ven zabrisalo.

V glavnem, trixi, točno to sem jaz včeraj proti večeru premišljevala, to  op B dnevih. Ker itak manj redi B kot OH. Telepatija mogoče?user posted image

Drugače sem včeraj grešila, količinsko pa še s piškoti.

clock-img

06.10.2007, 09:18

clock-img

paris

pencil-img

1304

Jutro!user posted image
Sem kar dobre volje, moram priznati, pa čeprav dež pada kot iz škafa. Itak sem se danes spet vagala in ostajam na - 4,1kguser posted image

Drugače pa bo danes za kosilo pizza, za večerjo pa jabolčni štrudelj, njam!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

06.10.2007, 14:24

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Oj,

jst pa danes že od zjutraj grešim. Prijateljica je imela že tretji spontani splav in sem ful slabe volje pol pa sam na hrano mislim.user posted image

Za zajtrk sem jedla francoski rogljiček+svežo limonado, za kosilo špagete s paradižnikovo omako+zeleno solato, vmes pa še tisto fino češnjevo pito in sladoled iz McDonaldsa.user posted image Večerje danes ne bo, če se mi bo le uspelo zadržati.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

06.10.2007, 20:42

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Grešimo?user posted image


Danes sem pa še jaz orto grešila. Smo bili povabljeni na 1. rojstni dan enega fantka in sem se nažrla čevapčičev (kar je ok, ker imam beljakovinski dan) in kruha (kar več ni tolk ok, ampak to bi še šlo), potem pa še torto (kar pa niti slučajno ni več ok).
Danes za kazen kolesarim 1 uro. Zdele se bom spravila na bicikl. Jutri pa po reglcih dalje.

clock-img

06.10.2007, 20:43

clock-img

Anonimen

Jaz sem dane sjedla vse po vrsti, kar mi je pod roke prišlo.

A jutri pa vitamini? Ne vem ne vem ...

clock-img

06.10.2007, 21:26

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest sem vceraj prehodila skoraj 90 minut hitre hoje... danes me mal noge bolijo ker sem bla cel dan na nogah, to hudicevo pospravljanje. Sem se kukr tolk drzala reda.. ceprav sem cel teden neki gresila.... groza!

bomo vidli ce bo vaga pokazala jutri kaj minusa.


clock-img

06.10.2007, 22:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz sem dane sjedla vse po vrsti, kar mi je pod roke prišlo.

A jutri pa vitamini? Ne vem ne vem ...


Tudi jaz. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.10.2007, 22:26

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jao, jao, jao, me smo pa res hujšarce pa pol.user posted image  Jest tudi nisem bila čist pridna. Dopoldan sem bila še pridna in sem jedla sadje. Za kosilo sem naredila pašto z gobovim ragujem. Vse lepo in prav, dokler nisem po kosilu pojedla do konca porcije od naše pupe, ki pa je imela čes posut še parmezan. Za sladko večerjo sem si privoščila eno malo milko, za povrhu pa spet ostanke od Taje (kruh, sir, tuna). Jutri se bom pa spet spraševala zakaj mi vaga ne pokaže minusa.user posted image

Jutri gremo na kosilo k tašči in bom malo zamenjala dneve. Jutri bom imela B, v ponedeljek pa S.

clock-img

06.10.2007, 22:30

clock-img

Anonimen

Jah, jovo na novo, a ne?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej, prav vesela sem, da z vami hujšam. Zlate ste. user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.10.2007, 22:45

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Ej, prav vesela sem, da z vami hujšam. Zlate ste. user posted image user posted image user posted image user posted image



Vsaj slabe vesti ni, ane!?!user posted image  Sam jest bi pa rada še kaj shujšala, madonca! Se bo treba mal poboljšat.user posted image

clock-img

07.10.2007, 07:11

clock-img

Anonimen

Ja tejčica se bo treba bolj v roke vzet user posted image ker zdaj pa res pišemo samo še o grehihuser posted image
 
                            37.dan- VITAMINI
 
Danes bom skuhala zelenjavno juhico in to bom pila preko celega dne, ker sadja imam že poln kufer.
Tehtnica kaže ta teden -1 kg.Dobro, čeprav nisem zadovoljna.Skupaj izgubljenih kilogramov -6,5.
Še malo pa smo na polovici 90.dnevne diete.Upam, da se boste vse stehtale, da naredimo kakšno tabelo.
Bom videla, če se sploh splača, ker nas je ostalo res malo.
Malo sem razmišljala o beljakovinski dieti, ki je baje učinkovita in poješ dosti mesa in zelenjave, ker tudi mene tile vitaminski dnevi izčrpajo, potem je pa drugi dan sama lakota.Bomo videli.
                                         Lepo nedeljo user posted image

clock-img

07.10.2007, 08:51

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Kind lady, pridna! user posted image

No, pri meni se je pa vaga končno spet malo premaknila.user posted image V tem tednu mi kaže -0,5kg, skupaj torej -3kg. Ni veliko, ampak nekaj pa je. user posted image

Kot sem že včeraj napisala, bom imela jaz danes B dan, sadnega pa jutri. Belo kavico sem že spila, malo kasneje pojem še kako jabolko. Za kosilo bo taščina njami goveja juhica, kakšen mesek bo še ne vem in sigurno par zelenjavnih prilog poleg solate. Prava nedeljska košta, tako da krompirčka sploh ne bom pogrešala zraven. Za večerjo pa kaj iz hladilnika. Mogoče jogurt, ga že nekaj časa nisem. Bomo vidli zvečer.

Lepo nedeljo.user posted image

clock-img

07.10.2007, 09:46

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Ojla!

Joj, a je bil včeraj res "grešni" dan. Tudi jaz sem grešila (piškotki, manjmi).
Meni zmanjkuje motivacije, saj sem shujašala v 4 tednih le 1,5kg. Ali ima še katera podobne težave? Imam drugače vsaj 10kg za shujšat. Sploh nikamor ne gre. Sem se prej tudi z Montigncom trudila, pa tudi ni bilo opaznih rezultatovuser posted image .

Lepo nedeljo

clock-img

07.10.2007, 10:01

clock-img

Anonimen

Punce RAPORT user posted image

user posted image

clock-img

07.10.2007, 10:19

clock-img

Anonimen

Jaz sem na istem (čeprav ni res, kaže več, ampak to ne more biti realno ...)

clock-img

07.10.2007, 10:19

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
user posted image


Ti si naš krvnik. user posted image
No, jaz ti NE bom povedala, ker sem vse kg nazaj dobila. user posted image

clock-img

07.10.2007, 10:20

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz sem na istem (čeprav ni res, kaže več, ampak to ne more biti realno ...)


O tem govorim, ja. user posted image

clock-img

07.10.2007, 10:51

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

jaz sem tudi včeraj grešila user posted image  hobotnica s krompirjem user posted image  ampak se je izplačalo user posted image

kako pa je s kostanjem? tega že tudi jem ves teden, vsak dan po malo...pečenega...se tolažim, da je tako kot oreščki...ampak po drugi strani pa vem, da ni...nikjer ga pa ne najdem na kakšni prepovedani listi user posted image

jah, kg, pri meni stagnirajo že 3. teden na -10...sem že čisto ob motivacijo user posted image  drugače pa še dobre 3 tedne do konca 90D zame...vsaj -2kg še, da dosežem cilj!!!...verjetno bom nadaljevala, ne tako strogo, ampak se bom trudila user posted image  do novega leta moram biti "ok" user posted image  to je moj cilj od začetka avgusta..."do novega leta!" user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

07.10.2007, 12:09

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem pa končno dočakala premik navzdol, pa čeprav sem tudi malo grešila. Tako imam še -0,5kg manj in skupaj -2,5kg. Ni veliko, a sem zadovoljna, ker spremembo opažam tudi pri oblačilih.

Je pa res, da vedno več gršimo. Dajmo se malo zbrat no, saj gre za nas. user posted image


Danes sem do sedaj popila 2 kavi, za K kuham govejo juho, mesek z juhe, krompir in špinačo, pa bom jedla kar špinačo, pa solato. Za V bo verjetno kar sadje, če bom pa ful lačna, bom pa spet solato.


Dajmo, tekmujmo, katera bo vsak dan bolj pridna. Ste za?

Lepo nedeljo.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

07.10.2007, 12:15

clock-img

Anonimen

No ja, cmokec, današnje tekmovanje sem že zamudila, ker sem že hrenovko jedla. Od jutri dalje grem pa spet po pravilih naoprek, O.K.? Se mi pridružiš, Nataša? Edino malo res premišljujem, da bi imela dva B dneva, poteme nega OH, potem enega V.

Pravljica, ko sem jaz hujšala ptrvič, je bilo pri meni čisto isto. No, do konca sem potem izgubila mislim da 12 kg, nato pa po koncu, ko sem se pazila, še 3 kg. Po moje mi je šlo zadnji mesec shujševalne  kakšen kg ali 2 dol, več zagotovo ne. Samo ti kar lepo vztraja do konca, pa potem še lčočuj, pa bo šlo še, boš videla. Ne tako rapidno, tako ne bo šlo več, ampak bo šlo počasi, počasi, počasi.

clock-img

07.10.2007, 13:57

clock-img

ajja

pencil-img

513

Da seše jaz oglasim po dolgem času. Odkar sem v službi kar ni časa za RR. Drugače pa dieta... No, grešim skoraj nič, kile pa so kar bolj kot ne stagnirale, ampak zdajle v zadnjem tednu je šla dol 1 kg, tako da sem skupaj -4 kg. Sam je res zoprno, ko se trudiš, vaga pa ne kaže nič drugače. Ajdi, punce , vztrajajmo, saj ni tako hudo.user posted image

clock-img

07.10.2007, 15:50

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Sem se hotla stehtat zjutraj, pa mi vaga ni hotla vzgat.. baterije so se skurile.. al je pa to kak znak kao: "najboljs da se ne stehtas, ker si tumac gresila" hm.. nevem, grem kupit baterije pa bomo vidli zvecer.
lep dan vsem

clock-img

07.10.2007, 16:21

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Oj,

jaz sem v tem tednu izgubila 0,5 kilograma. Kar v redu, glede na grehe. Čist vsak najmanjši greh se mi pozna na vagi. Resno se bo treba v roke vzet, saj smo komaj na polovici.

No, danes mi je ta vitaminski dan prav pasal.
Z:limonada+hruška
M:lubenica
K:brokolijeva juhica
M:2 breskvi
V:si bom kar stisnila kak sok...mogoče iz korenčka

Lepo nedeljo vam želim!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem