cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

03.10.2007, 21:18

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: filipina

zanima me, ali lahko uporabljam un sladkor ko je za diabetike, grozdni ali kak se že reče.


Ne vem, če imava istega v mislih. Jaz uporabljam sadni sladkor in mislim, da ga lahko, ker je nekak tako, kot bi sadje jedla.

clock-img

04.10.2007, 05:48

clock-img

Anonimen

user posted image Dobro jutro!


34.dan- beljakovine  user posted image
 
Moj najljubši dan.
Zajtrk sadje, kosilo pečen piščanec, zelenjavna priloga.
Za večerjo pa malo sira in solato.
 
                                    Lep in uspešen dan vam želim user posted image
 

clock-img

04.10.2007, 07:12

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro. Bela kava je že pred mano, potem pa zmažem še dve nektarine. Za kosilo bo danes najbrž puranji zrezek, zraven pa še brokoli in skleda zelene solate. Zvečer pa si pripravim paradižnikovo solato s tuno. Joj kolk bom uživala danes ob hrani.user posted image

clock-img

04.10.2007, 07:18

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Jutro!

Danes bela kava tudi zame, potem pa še banana. Za kosilo bom jajčka na oko+solato, za večerjo pa paradižnik in jajca v solati. Danes ziher ne bom lačna. user posted image

Lep dan vam želim!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

04.10.2007, 08:56

clock-img

Anonimen

Morgen.
Midva z mulčkom sva še vedno doma z vročino.user posted image
Včeraj sem se tako dobro držala s sadjem- do večera. Potem pa je moj od nekod privlekel solato s kuhano cvetačo in papriko in paradižnikom. Notri pa je bil še feta siruser posted image . Ma sem navalila na solato ko mutav na telefon.user posted image  Vse sem mu pojedla- bila dvojna porcija.user posted image
Zakaj sem tak požeruh?????user posted image

clock-img

04.10.2007, 09:15

clock-img

Anonimen

Nataša, saj ni bilo tako hudo, glavno, da niso živila iz posameznih skupin skupaj zmešana.

Jaz grem danes na sindikalno kosilo in bom jedla dunajca, ker gre otrok z menoj, on pa samo to je.user posted image  Tudi prav. Komaj čakam.

clock-img

04.10.2007, 11:54

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Lep pozdrav.

Ta dan se pa tako težko čakala. Mesek, mesek. njami

Jedilnik:

K: segedin + majhen kos kruha
V: zrezek pa mal solate

Za jutri bom pa že danes naredila joto.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

04.10.2007, 12:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.10.2007, 18:55

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Punce danes sem zahinavla totalno.. za kosilo sem jedla v turski restavraciji.. zvecer sem pa zmazala mal pireja s hrenovko pa kos crnga kruha... user posted image
Jutri se kaznujem s sadnim dnem.

clock-img

04.10.2007, 18:56

clock-img

smrka

pencil-img

3582

IZVIRNO SPOROČILO: morrak
Kdaj se lahko jejo koruzni kosmiči. Jaz jih ful rada grickam in me zanima, ali jih lahko kadarkoli želim, ali ne?



na skrobni dan

clock-img

04.10.2007, 19:59

clock-img

Anonimen

Da me ne bo Tjaga zatožila, se bom kar sama.user posted image
Jem čips. Gor piše: Once you pop, you can't stop. Jaz jim pa kr verjamem.user posted image user posted image user posted image user posted image
Še dobro, da grem jutri na šiht.

clock-img

04.10.2007, 21:10

clock-img

trixi

pencil-img

741

Jaz sem danes falila, ne vem zakaj sem imela v glavi, da je škrob in sem za kosilo jedla krompir. No, potem sem sklenila da grem tako do konca in sem še za večerjo mineštro z ohrovtom in krompirjem, bom pa jutri beljakovine.
Sicer pa: user posted image tadam..sem se vpisala na telovadbo. Me je prijateljica "brcnila" v ruser posted image  in sem šla. Jupi, sem tako vesela. 

čau, čau

clock-img

04.10.2007, 21:34

clock-img

paris

pencil-img

1304

Hojla, javljam se po nekaj dneh. Nisem utegnila pisati prej. Ampak vas opazujem, brez skrbi user posted image
Imam dobro novico!user posted image Danes zjutraj sem se vagala ( firbec babji user posted image ), in vaga mi je pokazala - 4,1 kg, user posted image jupiiiiiii!

Tako sem vesela, da ne morem povedat, sem se že resno zasekirala, ko mi je šlo gor namesto dol.

Držim pesti za vse in vsako posebej, da bi nam uspelo. Čavči!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

04.10.2007, 21:50

clock-img

lidijat

pencil-img

208

Spet imam slabo vest pa bom kar priznala. Včeraj je bila torta za sinov 7. RD. Ja itak, da je mati morala probat Nutela torto, pol pa še mal sendvička,... bla, bla, bla.
Danes so bile pa 3 mandarine, kava z mlekom in 15 slanih palčk user posted image . Kr neki. 

Jutri pa sadni dan. Prav mi je.





_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

clock-img

05.10.2007, 06:03

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

                          35.dan- ŠKROB
 
Danes bom imela kostanjev dan, ker sem si ga zaželela.
Tako, da bom za kosilo in večerjo jedla kostanj, ki spada k škrobu.user posted image
Ta teden nimam grehov, čeprav je težko, vendar se ne smem predati, ker bodo kile, ki sem jih izgubila, hitro prišle nazaj.
Malo več se oglašajmo na tej temi, ker tako nam bo šlo lažje.Lažje je, če se vzpodbujamo.user posted image
 
                              Lep dan s čim manj grehovuser posted image

clock-img

05.10.2007, 06:54

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Dobro jutro!

Kavica je že padla, za zajtrk bo banana al pa dve, ker sm orng lačna. Za kosilo bom spet riž... mož se pritožuje, da skoz sam riž jemo, da je že ko kitajčekuser posted image user posted image , no za večerjo bo pa kostanj, ker gremo na kostanjev piknik! Komaj čakam!

Uff.... pa petek je! user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

05.10.2007, 07:36

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz pa sploh ne vem kaj bi danes jedla. Bi bilo dobro da kdaj krompir zamenjam z rižem, ampak kaj ko sem potem spet tako dolgo brez.

clock-img

05.10.2007, 13:21

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Jaz pa imam danes sadni dan. Sem ravnokar naredila kroglice iz suhega sadja, zdaj pa se v hladilniku hladijo in trdijo. Včeraj pa sem malo grešila, ko sem za kosilo jedla ajdove žgance z belo kavo- pa saj je zvečer tudi mleko, če na primer ješ torto s smetano. Pa še ene par kostanjev sem pojedla, ko je sinko imel v vrtcu kostančkov piknik. Upam da ne bo kakšne hude napake.
Sem pa opazila, da zvečer ne jeste isto kot za kosilo? Pa na sadni dan tud zelenjavo jeste? Pa gre vseeno lepo dol?
Jaz kar ne upam reskirat, da se ne bo ustavl, k mi gre res super dol. Valda, ko pa imam tok preveč.

clock-img

05.10.2007, 13:45

clock-img

Anonimen

Mene bi pobral, da bi za večerjo isto žulila kot za kosilo. Meni gre vseeno dol, važno, da je obrok iz prave skupine.
Zelenjavo na sadni dan pa seveda lahko ješ. Saj ima še manj kalorij, pa dlje se prebavlja in posledično bolj nasiti. Vsaj mene. Pa oreške lahko ješ na sadni dan.user posted image
No, jaz imam tud danes sadni dan. Zaenkrat se dobr držim.

clock-img

05.10.2007, 17:04

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Danes imam pa jaz en prav posebno lep dan. user posted image

Zgodaj zjutraj je rodila eno fletno punčko moja prijateljica, ki mi je res pri srcu. Tako se moje srce smeje že vse od 4.00 ure zjutraj, ko je Ula prišla med nas. In, nebi bila jaz, če se nebi ponudila, da za večerno žurko kaj sladkega spečem. Sicer sem imela škrobni dan, samo sem popoldne malo probavala svoje stvaritve, da sem se prepričala, če je vse užitno.

Probavala pa sem: žepke iz listnatega testa z marmelado, rum kroglice s kokosom, sedaj pa študiram, da bi naredila še linško pito. Bom vidla, kako bosta punci pridni, ker naš očka že praznuje.

Lp

P.S. Jutri gre dieta dalje.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

05.10.2007, 19:29

clock-img

Anonimen

Cmokec, čestitke prijateljici za dojenčka.Lepo praznujte user posted image
Drugače pa punce kaj če bi našo skupino preimenovale? Namesto jovo na novo- VSAK PO SVOJE user posted image user posted image
Hecam se. Danes se pa tukaj bolj malo dogaja.Grešimo?user posted image

clock-img

05.10.2007, 19:31

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Grešimo?user posted image


Ja user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.10.2007, 19:34

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Grešimo?user posted image



o ne, to pa ne! Zaenkrat.user posted image

Jaz sem se danes odpovedala krompirju in sem naredila mineštrco z grahom in rižem. Mi je tolk dobra ratala, da jo bom jedla tudi za večerjo. Pa ne sam polovično porcijo.user posted image

clock-img

05.10.2007, 19:36

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

Ali ima katera kakšen predlog, kaj narediti, da nam nebi samo hrana hodila po glavi?
Meni je še huje zdaj ko jem hormone, ker sem non-stop lačna.Zaenkrat se še obvladujem.
Dajmo no malo bolj zagnano.user posted image

clock-img

05.10.2007, 19:40

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ali ima katera kakšen predlog, kaj narediti, da nam nebi samo hrana hodila po glavi?



Dva mulca, ki ti cel dan skačeta po glavi.user posted image  Sam problem je pol zvečer ko zaspita in ugotoviš da imaš jamo v želodcu. Pol pa poješ vse kar vidiš.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem