cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

03.10.2007, 11:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image  Jaz sem pa tako slabe volje. Pred dvema dnevoma sem bila na nekem pregledu in danes dobim izvide domov v katerih piše, da sem prekomerno hranjena.user posted image  Kot, da tega ne vem.user posted image
Svetujejo mi shujšati najmanj 15 kg.Vse mi je dol padlo.


A si povedala, da hujšaš? Ravno zdaj imaš še dodatno motivacijo, da nadaljuješ.user posted image user posted image

clock-img

03.10.2007, 11:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.10.2007, 11:37

clock-img

Anonimen

Hvala vam user posted image
Ampak moram oktobra shujšati vsaj 10 kg user posted image ker me nekaj čaka in potem ne bom mogla več hujšati.
Kako mi naj to rata?

clock-img

03.10.2007, 12:50

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Kind Lady, user posted image . Če boš na vso silo hujšala, da boš dosegla -10kg v enem mesecu, bo telo izčrpano tudi vsega dobrega. Tvoje počutje bo slabo, ves prehrambeni proces bo v razsulu. Tega si pa ti ne moreš privoščit. Ne boš prva in ne zadnja taka nasmejanka drugi mesec. Pa saj hujšaš. Ohrani trezno glavo in pojdi lepo z nami naprej. Prizanesi malo svojemu telesu, da se bo lahko spočito veselilo. Pa ne bit žalostna, no. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

03.10.2007, 13:04

clock-img

Anonimen

Joj Cmokec, zdaj si me pa v jok spravila.Lepo si napisala in strinjam se.Hvala ti.user posted image

clock-img

03.10.2007, 13:11

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

No vidiš, saj bo. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

03.10.2007, 13:18

clock-img

Anonimen

A sta še kateri všeč tale dva jabolka? user posted image Jaz bi jih takoj pojedla, pa drugače sploh ne maram jabolk.user posted image

clock-img

03.10.2007, 13:31

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Pozdravljene!
Če dovolite, se vam še jaz pridružim. Sicer sem dva dni za vami, ker sem začela 3. septembra, tako da imam danes škrobni dan. Mi pa gre kar dobro, saj sem do zdaj grešila samo enkrat, ko sem na nekem RD na OH dan pojedla 2 rezini salame in rezino sira. No pa sladkega je bilo tudi preveč, ampak se greh na tehtnici ni poznal. V ponedeljek sem imela vodni dan, ki sem ga brez kake hude lakote prestala, samo sem se naslednji dan (včeraj) zjutraj počutila tako švoh in sem se kar tresla, da bom na naslednjega verjetno zvečer pojedla kako sadje. Verjetno me tako izčrpa, ker še dojim (2-3x na dan), saj se včasih tudi po sadnem dnevu ne počutim najbolje.
Aja, moram pa izgubiti ogromno kil-20 upam to rundo, pa bi blo dobro, ko bi še pomlad eno rundo vžgala. Sem pa do sedaj izgubila 8.3kg.

Lepo se imejte in uživajte ob vitaminčkih.


clock-img

03.10.2007, 13:35

clock-img

Anonimen

Pozdravljena.
Če pa nisi nič grešila in šla mirno skozi vodni dan, potem pa nisi za med nas. user posted image user posted image user posted image  Me smo tu jovo na novo.user posted image user posted image user posted image
Zezam se. user posted image  Dobrodošla.user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.10.2007, 14:42

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Ma, pridne smo vsem grehom navkljub!

Danes je zame prav čuden dan. Sem skoz lačna pa mi sadje sploh ne paše... in sem pojedla že svašta, groza. Za zajtrk sem jedla grozdje in se pregrešila z Milky way minuteuser posted image (me je tak lepo gledala na pultu, da je nisem mogla zavrnituser posted image ), za malco jabolko, za kosilo mi je tašča prinesla brokolijevo juho, za večerjo bom pa skledo solate.... za vmes imam pripravljenih par sliv, če bo kriza.

Zdajle pa na rolerje, dokler je lepo vreme! Lep dan!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

03.10.2007, 17:44

clock-img

filipina

pencil-img

170

bila sem pri zdravniku, pravzaprav na krvodajalski. Pa sem se ful čudno počutila, pa mi je tam povedala, da imam zelo prenizek hemoglobin. Sem se počutila kot user posted image , samo spala bi.


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

clock-img

03.10.2007, 17:47

clock-img

Anonimen

Tudi meni so zadnjič na krvodajalski ugotovili nizko raven hemoglobina- tik na meji, čeprav sem že leta krvodajalka in zmeraj sem imela super izvide.No, zdaj mi je zdravnica dala pregledati krvno sliko in jutri izvem za rezultate.

clock-img

03.10.2007, 18:06

clock-img

smrka

pencil-img

3582

zvecer sem zrla burek.... koza ..  zdej mi je zal.... ko sem se pa basala mi je pa pasal l user posted image Sem jedla riz za kosilo.... nevem zakva sem pustila skusnjavi da me spet premaga user posted image

clock-img

03.10.2007, 19:17

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa tolk lačna, da bi zdajle pojedla to tvoje gnilo sadje kind lady.user posted image

clock-img

03.10.2007, 19:18

clock-img

Anonimen

user posted image Jaz tudi lačna user posted image user posted image

clock-img

03.10.2007, 19:19

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.10.2007, 19:26

clock-img

Anonimen

Zdajle jem indijske oreščke- neslane.To me malo nasiti.user posted image
Kje so ostale hujšarce? Morda nekje skrivaj papcajo.user posted image user posted image

clock-img

03.10.2007, 19:30

clock-img

trixi

pencil-img

741

Helou,

jaz si pa ravnokar delam kislo zelje, za ostali del družine še pire in klobaso, jaz pa upam,da ne podležem skušnjavi, Se že celi dan dobro držim pa bi bilo res škoda da zdaj vse pokvarim. Sem pa sklenila, da se ne bom več tako pogosto tehtala, saj veste zjutraj, popoldne, zvečer. Bo, kar bo. Mam itak še 57 dni časa, da skenskam tele kile. Če ne pa jovo na novouser posted image

Grem jest, čau, čau

clock-img

03.10.2007, 19:33

clock-img

Anonimen

Klobasa user posted image user posted image

clock-img

03.10.2007, 19:36

clock-img

Anonimen

Jaz trpim z vami! A naj jem zdajle še zelje ali ne? Hm.

clock-img

03.10.2007, 19:38

clock-img

Anonimen

Zelje kar daj, je dobro za prebavo.Samo klobase ne smeš, vsaj kuhane ne.user posted image user posted image
Sorry, hormoni me dajejo.user posted image

< Sporočilo je popravil kind lady -- 3.10.2007 19:42:40 >

clock-img

03.10.2007, 20:16

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem tud lačna. Pa tudi zelje bi jedla, pa ga nimam. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

03.10.2007, 20:31

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Jaz bom pa ful žleht pa vam bom še vam mal lušte delala... zdejle se mi kr sanja o mlečnem rižu pa kremšnitah...joj!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

03.10.2007, 21:01

clock-img

filipina

pencil-img

170

ojla jaz pa sem jedla kremšnito. njami. pa jedilno čokolado-fuuuj. zdaj pa počasi iz službe in spat. no šalico čaja pa še bom. zanima me, ali lahko uporabljam un sladkor ko je za diabetike, grozdni ali kak se že reče.


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

clock-img

03.10.2007, 21:17

clock-img

Anonimen

Joj, jst mam v hladilniku kremšnite pa ledeno torto, pa moram do jutri počakat.user posted image
A je zelo zelo zelo hud greh, če na škrobni dan spiješ 4 bele kave - torej kar nekaj mleka?user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem