cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

02.10.2007, 09:55

clock-img

Anonimen

Mah, nimam user posted image . Neki me depresija napada, pa sem vsa brezvoljna.user posted image
Meni piši v razpredelnico 1. mesec 3kg, 2. mesec 2 kg, skupaj 5kg. Čeprav jih je bilo že 6 do sobote. No potem pa ta user posted image user posted image user posted image  vikend.user posted image






Jaz sem mali psihopat.....lalalala......kr neki se mi trena.....user posted image

clock-img

02.10.2007, 09:57

clock-img

Anonimen

Boš ta teden spravila dol še kakšno kilco, pa ti v nedeljo vpišem več minusa user posted image user posted image
Malo bluzi tukaj gor, pa bo bolje.user posted image user posted image

clock-img

02.10.2007, 09:58

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Nataša, user posted image . Mi je znano to. Jaz sem bila čez vikend sama sebi odveč in pol hitro po hrani posežeš. Pride pa mine.user posted image

clock-img

02.10.2007, 10:03

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tejčica
Pride pa mine.user posted image


Upam, da čim prej. user posted image

clock-img

02.10.2007, 10:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Saj sem jaz tudi jezna na te user posted image  diete, ki mi krojijo življenje, vendar NOČEM biti debela, ker potem same sebe ne morem videtiuser posted image sem čisto brez volje, ker takšno se ne maram.


A dej ti ne bluzi. Glej kake lepe noge imaš.user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz pa telovadim in telovadim, pa sem še vedno pujsek.user posted image user posted image user posted image user posted image  S tuš kapo na glavi oz. plavalno kapo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.10.2007, 10:11

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  No vidiš, je že bolje.
Lahko se spraviš tudi name, samo, da si dobre volje.user posted image  In da ne papkaš preveč.user posted image

user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.10.2007, 10:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
In da ne papkaš preveč.user posted image
user posted image user posted image


user posted image  Kaj ne. Danes je moj najljubši dan. Spet bom pretiravala.user posted image

clock-img

02.10.2007, 11:04

clock-img

Anonimen

Mater sem smotana. Že celo dopoldne študiram zakaj me glava boli in sem ful zaspana.
No, pride moja sodelavka s čajem in jaz ugotovim, da danes še nisem KAVE!!! popila. user posted image

clock-img

02.10.2007, 11:20

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Sam res pomaga če se večkrat javiš. Vsaj men. Mam kar slabo vest če imam kakšen greh za napisat in se potem spet mal v roke vzamem. Do naslednjega prekrška.user posted image


Isto je z mano. Zato pa skoz nekaj kvasim tukaj, da lažje zdržim.user posted image

Splišni, pa sej sploh nisi tko grozn grešila. Vsaj pravilno zvrst hrane si jedla.

Jaz sem pa čudna. Lačna sem, pa mi ne paše jest.user posted image

clock-img

02.10.2007, 11:24

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

natasa77, mogoče je pa čas, da se KR dobimo na kavi in se mal spravimo v red. user posted image  

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

02.10.2007, 11:25

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

natasa77, mogoče je pa čas, da se KR dobimo na kavi in se mal spravimo v red. user posted image  


Jst tud, jst tud user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

02.10.2007, 12:02

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

natasa77, mogoče je pa čas, da se KR dobimo na kavi in se mal spravimo v red. user posted image  


Name the time, name the place.user posted image
Ja itak, da moraš Tjaga zraven. Ti hujšaš že z navijanjem.user posted image

clock-img

02.10.2007, 14:37

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

No, fajn. Jaz danes in v sredo ne morem, potem se pa lahko zmenimo enkrat popoldne. Pa ve?



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

02.10.2007, 15:01

clock-img

Anonimen

V četrtek imava z mulčkom telovadbo od 17:30-18:30.
V vsakem primeru bom morala imeti prikolico (mulčka) s seboj.

clock-img

02.10.2007, 16:53

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Ohoj!

No, danes sem imela za kosilo pico z rukolo, zdajle pa napadam rolado, ki sem si jo kupila za večerjo... tko da bo za večerjo samo par koščkov čokolade. user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

03.10.2007, 06:24

clock-img

Anonimen

Pozdravljene user posted image
                             33.dan - VITAMINSKI DAN
 
Sinoči je bilo tukaj gor pravo zatišjeuser posted image  ali ste vse zatadi lakote šle spat?
No, danes ni kaj pisati ,kot sadje in zelenjava.Spet si bom skuhala toplo zelenjavno juho, ker to mi najbolj paše. Zdaj gem pa s user posted image na eno uro hoje.
                                                                     Lepo se imejte!

clock-img

03.10.2007, 07:47

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!
Evo mene, Pijem prvo jutranjo kavico. Danes sem doma, ker mi je mulček zbolel.user posted image  Na srečo nič hujšega, samo vročina.
Torej imam danes časa na pretek. Zdaj pa rabim samo če nekoga, ki bi me user posted image , da že končam to user posted image  diplomo.

Še stanje kg: user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
v tem mesecu 4,4 kg. Torej skupaj v dveh mesecih 7,4 kg.
user posted image  vsem.

Vidim tri 6. Hehe.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 3.10.2007 7:49:15 >

clock-img

03.10.2007, 07:50

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jabolka, nektarine, slive in kakšna solatka tudi najbrž pade danes.
Nataša77, user posted image .

clock-img

03.10.2007, 08:23

clock-img

lidijat

pencil-img

208

Dan!

Sem ravno naredila za našega mulčka Nutela torto, ima danes 7 let. Marička, kako se naj pa temu odpovem danes, ko naj bi jedla krompiruser posted image . Bomo videli.
Zaenkrat pa po planu: Z:jabolko, M: jabolko+kava, K: pražen krompir+solata.

Nataša77 user posted image , seveda tudi vsem ostalim sohujšaricam čestitke.

Evo, zdaj se pa pupika oglaša, šibam...

Lep dan vsem! 

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

clock-img

03.10.2007, 08:39

clock-img

Anonimen

Nataša, bravo, upam, da je kriza zdaj mimo in greš z nami dlaje.

Lidija, jaz ti svetujem, da zamenjaš OH in Š dan.

Danes bo kriza, ker nimam nič zelenjavnega doma kuhanega. Tisto čakanje, ko traja in traja in traja, da se kaj skuha, me ubija.

Bom pa skuhala ali bučno juho ali pa tenstano zelje, bom še videla. Juha je prej kuhana, a ne?user posted image

clock-img

03.10.2007, 11:06

clock-img

filipina

pencil-img

170

ojla
juhu vidim da nisem sama ki se je lotila 90d loč, diete. samo nekaj m skrbi. meni pri tej dieti zelo pade vsebnost hemoglobina v krvi in se počutim zelo utrujeno. z čem si naj pomagam, da bo bolje. dieta je odlična in lahko je trpet zraven. jaz sem začela z 1.10. in bomo videli koliko bomo pač zgubili. čim več tem bolje. pa lep pozdrav sotrpinke

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

clock-img

03.10.2007, 11:12

clock-img

Anonimen

Filipina, kako pa veš, da ti pade raven hemoglobina? A to si prav pri zdravniku preverjala ali se samo tako počutiš?

clock-img

03.10.2007, 11:27

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

nataša77, čestitke.  user posted image user posted image user posted image In ti bi obupala, pa tako ti gre dobro? user posted image

Danes sem pojedla že 2 jabolka, za K sledi solata, popoldne za zelenjavna juha, da bo do še ostali člani imeli topel obrok.

LP


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

03.10.2007, 11:30

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  Jaz sem pa tako slabe volje. Pred dvema dnevoma sem bila na nekem pregledu in danes dobim izvide domov v katerih piše, da sem prekomerno hranjena.user posted image  Kot, da tega ne vem.user posted image
Svetujejo mi shujšati najmanj 15 kg.Vse mi je dol padlo.

clock-img

03.10.2007, 11:32

clock-img

Anonimen

Nikjer nisem napisala, da sem obupala.
Samo javit se nisem hotela, ker sem tri dni bluzila in vam nisem hotela luštov delat.
Gremo dalje, itak. Da bi se pa kaznovala s kakim vodnim dnevom, mi pa še na misel ne pride. Pač pridejo taki dnevi. To še ne pomeni, da sem obupala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem