cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

29.09.2007, 15:12

clock-img

Anonimen

user posted image  Mene na forumu težko užališ.user posted image
Mene pa ravno take zadeve peljejo čez mejo mojih kg. Običajno take stvari jem celo zvečer.user posted image

clock-img

29.09.2007, 15:14

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz pa če sem zvečer res lačna,pojem košček riževe čokolade.Ja,ja saj vem da ne bi smela,ampak bolje to,kot pa da se nažiram.Glavno,da gredo kg doluser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

29.09.2007, 15:29

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Pozdravljene.

Meni je včeraj sadni dan uspel popolnoma. user posted image user posted image  Tudi danes samo pijem in vem, da mi bo uspelo. Mi mora. user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

29.09.2007, 18:16

clock-img

Anonimen

user posted image

Moje žabe vas pozdravljajo user posted image user posted image  Spila sem ogromno vode in do zdaj še nobenega greha user posted image
Upam, da zdržim do jutri.
Nataša77 ne sekiraj se, če si zabluzila.Se zgodi, ker smo stalno pod stresom in v razmišljanju o hrani.
Je pa hudič, ker kamorkoli pogledaš je hrana. Odpreš televizor, vsepovsod nekaj kuhajo.Poštar prinese reklame, v njih pa same dobroteuser posted image vsepovsod HRANA.
Mislim, da je tole moja zadnja dieta v življenju, edino, če me bo zdravje prisililo drugače, ker sem že sita, da leta in leta poskušam s temi dietami. Ko bom s to končala, bom šla na tisto- manj žri, saj je najbolj zdravo jesti vse, večkrat na dan, vendar malo.
Javite se kaj, moje sotrpinke.user posted image

clock-img

29.09.2007, 18:33

clock-img

trixi

pencil-img

741

Zajtrk kava in piškoti, kosilo malo mineštrce in riba, malica čokolada, ...
Zdej gremo pa na uni RD.

Čau, fajn bodte, se tipkamo jutri.

clock-img

29.09.2007, 18:42

clock-img

Anonimen

Dalin, jaz imam tudi tako grozno kožo na trebuhu. Dvakrat rodila v dveh letih in rezultat imam totalka raztegnjeno kožo na trebuhu, ki bo s hujšanjem samo še grši izgledal.user posted image Sem brala enkrat tuki na RR, da so enim puncam na napotnico to porihtali pri plastičnem kirurgu, samo ne vem, kakšne pogoje moraš izpolnjevat, da te vzamejo takole, če ne je samo samoplačniško.

clock-img

29.09.2007, 19:26

clock-img

Anonimen

Prvi mesec ločevalne diete
 
 
 
NICK                         CILJ                       IZGUBA KG - 1.MESEC
Nataša77                   - 15
 
dalin                           -7
 
cmokec                      - 6
 
muška                        - 5
 
smrka                         - 20
 
paris                            - 6
 
trixi                             - 4
 
lucika                          - 22
 
tejčica                         - 20
 
katis                            - 15
 
Barči 78                       -
 
Morrak                         - 7
 
Lokvanj                        - 8
 
splišni                           - 8
 
Tašonka                        - ?
 
pravljica                       - ?

kind lady                      - 11     
 
 
Jutri vpišite dosedanjo izgubo kilogramov. Vpisala sem tiste, ki se javljajo. Če je še katera, ki vztraja naj pove, da jo vpišem.Brez zamere, če sem katero izpustila, ker za tiste, ki so bile na začetku diete vpisane, ne vem, če še hujšajo.
 Vsem nam čestitke za vztrajnost in izgubo dosedanjih kilogramov.user posted image user posted image   

clock-img

29.09.2007, 20:15

clock-img

Anonimen

Kind lady, sem videla, da si me dodala na seznam.user posted image Moj cilj je -20 kg. Samo a pašem jaz v ta seznam, ko sem komaj slab teden na dieti?

Aja, nimam pa sploh nobenega občutka, da sem kaj shujšala, tako da sem si dans komaj upala na tehtnico stopit, da ne bi pokazala slučajno kakšnega plusa, potem sem bila pa prijetno presenečena in začudena, da se ne počutim lažje. Ponavadi sem takoj čutila, če sem kaj shujšala. A to tud z leti pride?

clock-img

29.09.2007, 20:21

clock-img

Anonimen

Seveda pašeš k nam v naš seznam user posted image
Ja, z leti pride marsikaj user posted image  tudi težje izgubljanje kilogramov.Jutri vpišem k tebi -20, ko se bo še katera javila.
Ko sem prvič hujšala s to dieto sem šla največ dol prvi mesec, zdaj gre pa bolj počasi.Bomo jutri videli, ker ta teden sem bila res pridna.

clock-img

29.09.2007, 20:26

clock-img

Anonimen

Meni gre danes dokaj po planu, edino bučna juha se mi je skisala, ker me cel dan ni bilo doma, pa sem jo pozabila dati v hladilnik. Zato sem zdajle pojedla gobe, ki sem jih nabrala. Še prej sem jih pa na čebuli potenstala.user posted image

clock-img

29.09.2007, 20:47

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Tašonka,glede na to,da sem "dala" naši mladi državici štiri otroke,bi mi lahko šenkali tisto operacijouser posted image .Če boš slučajno našla kje so o tem razpravljali,mi prosim prilimaj link.Drugače pa,od tiste manjše pregrehe,danes pri kosilu,se nisem več pregrešila in se držim za flašo vode,kot pijanc plotauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

29.09.2007, 21:54

clock-img

Anonimen

Evo, dalin. tukaj
Se pa tista uporabnica, ki je imela to narejeno na koncesijo, ni nikoli več javila.
Pa bravo za 4 otročke!user posted image Kolk so pa stari?

clock-img

29.09.2007, 22:33

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Tašonka hvala še enkrat.A pol tudi meni ta operacija pripada,ker imam dvojčkeuser posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

29.09.2007, 23:14

clock-img

Anonimen

Hm, ne vem. Jaz bi tud, da men pripada, k mam 2x enojčke.user posted image Sam sem mela pa obakrat trebuh tak, da je folk mislil, da mam dvojčke.user posted image Moram enkrat res mojo osebno zdravnico malo po tem povprašat.

clock-img

30.09.2007, 00:30

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

moj cilj: -12

po 1 mesecu: -7
po 2 mesecih: -10 user posted image

za rezanje kože na trebuhu sem tudi jaz že slišala, da so dobile napotnico (pa ni šlo za dvojčke), drugače pa sem pogledala cenik in pride nekje 2000-3500 eurov pri dr. Fabijanu user posted image  če ne bo drugega, bom pa vzela kredit user posted image  do novega leta še počakam, kaj se bo "zgodilo", ampak iz izkušenj po prvem takšnem hujšanju (po 1. porodu), bo koža ostala ohlapna user posted image  kljub telovadbi in krepitvi trebušnih mišic seveda user posted image



_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

30.09.2007, 06:52

clock-img

Anonimen

user posted image           30. dan - BELJAKOVINE

                                        TEHTANJE
 
30 dni je za nami. Še 60user posted image
Moja tehtnica za ta teden kaže - 1,5 kg, to pomeni 5, 5 v enem mesecu.
Danes bom jedla:
Z; jabolkoK:pečenka + mešana solataV: pol manj Pravljica bravo.user posted image Pridna si, kot tudi vse ostale.Pride dan, ko malo zabluzimo, ampak to je normalno.Gremo dalje v borbo.user posted image                                                         Lepo nedeljo user posted image                                                                           

clock-img

30.09.2007, 06:55

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Prvi mesec ločevalne diete
 
 
 
NICK                         CILJ                       IZGUBA KG - 1.MESEC
Nataša77                   - 15
 
dalin                           -7
 
cmokec                      - 6
 
muška                        - 5
 
smrka                         - 20
 
paris                            - 6
 
trixi                             - 4
 
lucika                          - 22
 
tejčica                         - 20
 
katis                            - 15
 
Barči 78                       -
 
Morrak                         - 7
 
Lokvanj                        - 8
 
splišni                           - 8
 
Tašonka                        - 20
                    
pravljica                        - 12                  1.mesec   -7,
                                                               2.mesec -3
                                                                    - 10
kind lady                      - 11                - 5,5
                                                     
                                                            

Jutri vpišite dosedanjo izgubo kilogramov. Vpisala sem tiste, ki se javljajo. Če je še katera, ki vztraja naj pove, da jo vpišem.Brez zamere, če sem katero izpustila, ker za tiste, ki so bile na začetku diete vpisane, ne vem, če še hujšajo.
 Vsem nam čestitke za vztrajnost in izgubo dosedanjih kilogramov.user posted image user posted image   



< Sporočilo je popravil kind lady -- 30.9.2007 7:00:32 >

clock-img

30.09.2007, 08:10

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dobro jutro. Jaz sem imela 100% sadni in uspešen vodni dan. Na vodni dan sem izgubila -0,5 kg, ki sem jih pridobila user posted image user posted image user posted image  med user posted image . Na včerajšnji vodni dan pa nisem izgubila niti -0,1kg. user posted image user posted image  Pojma nimam zakaj in sem kar razočarana. Skupaj sem v enem mesecu izgubila -1,7kg. user posted image

Z: banana in kava
K: včeraj nabrane gobe z jajčkom
V: še ne vem

Lp



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

30.09.2007, 08:45

clock-img

Anonimen

Ojla.

Tehtnica kaže v enem mesecu - 4,4 kg.

Danes bo bolj čuden dan, ker gremo v Medulin prikolico pospravljat, tako bomo cel dan zdoma. Za s seboj imam pečenega piščanca.user posted image

clock-img

30.09.2007, 08:50

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Ko bom s to končala, bom šla na tisto- manj žri, saj je najbolj zdravo jesti vse, večkrat na dan, vendar malo.

user posted image user posted image

Seveda bravo tudi za izgubljene kilogramčke. Vsa čast, ker ste tako pridne. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

30.09.2007, 09:01

clock-img

emaa

pencil-img

7450

cmokec kam pa misliš ti shujšat, saj si tako šlank, jaz se pa ne spravim zraven. Dalin ja ta raztegnjena in ohlapna koža na trebuhu po dvojčkih je fina, a ne. 

clock-img

30.09.2007, 10:15

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest se bom tehtala jutri.. danes imam sadni dan pa upam da bo slo par gramov dol.. ker sem ta teden gresila in se BOJIM stopit zdaj na vagouser posted image
Danes gremo pa tasci na kosilo... sem ji rekla da bom jedla sam solato... pa je tasca sla narest domace fuze z omako na katero sem nora... nevem kako se bom zadrzevala user posted image Hudiceva pozresnost...user posted image user posted image

clock-img

30.09.2007, 10:22

clock-img

paris

pencil-img

1304

Eh ja, sploh nočete vedet kaj meni danes kaže na tehtniciuser posted image , ma saj sem kar vedela kaj bo, pa še pred m. sem.
Torej, ta teden + 0,5 kg user posted image , vse skupaj - 2,4kg v enem mesecu!

Tako sem razočarana, da ne vem, če se bom danes lahko zadržala in ne jedla sladkarij, upam da ja.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

30.09.2007, 10:29

clock-img

Anonimen

Jaz bom tudi danes tiho o kg. Včerajšnji dan je bil polomija.user posted image
Komaj čakam, da grem v službo. Tam vsaj nimam hladilnika pred nosom.user posted image

clock-img

30.09.2007, 12:31

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Uf, hvalabogu, da je vodni dan za nami! Jaz se tega ne grem več. Čez dan je še šlo z vodo, zvečer sem bila pa že toooolk lačna, da sem si vse nohte zgrizla...  pa sem se pregrešila z enim jabolkom. No, ma se tolažim, da tak grozno pa ni. Na tehtnici se nič kaj ne pozna. Kaže 6,1 kg manj, cilj pa mi je vsaj 15...user posted image

Danes pa za zajtrk 2 jabolka, za kosilo pečen piščanček in velika skleda motovilca, za večerjo pa najbrž hrenovka... zraven bi pa fuuul grško solato, samo je najbrž ne smem zaradi sira al kako?user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem