cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

28.09.2007, 07:26

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dobro jutro.

Danes so pa vitaminčki, ja. Sem kar vesela, ker sem se včeraj malo preveč sladkala. Edino juhco bom verjetno - cvetačno, ker jo moram porabit.

Za danes še gre, bolj me matra jutrišnji dan. Ah, kje je še to, ane.

Lep in uspešen dan. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

28.09.2007, 08:23

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz sem tudi včeraj bluzila-spet user posted image  . Rzamišljam, ali bi sploh še vztrajalauser posted image
DRugače pa kljub tem mojim pregreham tehtnica stoji, kg ne grejo gor , no to je važno. Če se tehtam zvečer mi do cilja manjkata 2 kg, zjutraj pa samo 1 kg.

Ma poln kufer imam že vsega, neke motivacije tudi nimam več, ker tiste hlače, ki so mi bile za motivacijo že spravim skupaj. Kako bo danes ne vemuser posted image , za jutri pa sem 100%, da vodnega dneva ne bom imela. NIma smisla, ker itak ne bom zdržala glede na to kaj delam zadnje dni user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.09.2007, 09:08

clock-img

paris

pencil-img

1304

Joj, zgleda, da ta polna luna res vpliva, al kaj? user posted image Ta teden se prav mučim z dieto, nimam nobene volje, nekaj po malem grešim, ma šit no! Pa že prejšnji teden ni bilo bog ve kaj!
Danes sadje in zelenjava, ma ne vem bom videla- jutri ni šans, da bi zdržala vodni dan. Aja, pa še PMS me daje, pa doma sem- pol pa samo gledam kaj bi jedla- v službi se še spomnim ne!user posted image
Krizo imam, priznam, ne vem kako bo šlo do konca, pa samo 3 kile je še. Ma to je najhujše, tiste "motivacijske" hlače mi že lepo stojijo in mene je motivacija čisto zapustila. Pravijo, da starejši ko si, težje je shujšati, s tem se ne bi mogla bolj strinjat. Ko sem bila še smrklja en teden nisem jedla sladkarij, pa je šlo 5 kil dol. Zdaj pa že skoraj en mesec hujšam, pa slabe tri kile!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

28.09.2007, 12:14

clock-img

Anonimen

Sploh mi ni treba na malico hodit na šihtu. Danes nam je časopis Žurnal24 poslal košaro s sadjem. user posted image  Kot, da bi vedeli, da imam sadni dan.user posted image

clock-img

28.09.2007, 12:22

clock-img

Anonimen

U, Nataša, fajn.

Jaz sem se pa zdajle indijskih oreškov nažrla, da mi je kar slabo ... Pa jih nisem toliko pojedla, vsaj zdi se mi. Res jih je bilo veliko v vrečki ... ampak, saj jih je še nekaj, no.

Za kosilo bom tenstano zelje, pa mogoče še kakšno banano potem, če bom ful lačna, bom videla.

Jutri bom zdaj najbrž imela sadno-zelenjavni dan, ker ne gremo na morje, gremo v nedeljo. Sem najprej mislila kar beljakovinskega udarit, da bi bila pri močeh za prikolo pospravljat, no, zdaj mi ne bo treba.

Vodni dan pa ... vem, da sem pri prejšnjem hujšanju z lahkoto zdržala, problem je bil potem, naslednje dni. Ko sem bila lačna kot pes. Zato se tega raje ne grem več.

clock-img

28.09.2007, 12:55

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Vodni dan pa ... vem, da sem pri prejšnjem hujšanju z lahkoto zdržala, problem je bil potem, naslednje dni. Ko sem bila lačna kot pes. Zato se tega raje ne grem več.


Tudi jaz. Zato mi je bilo ok z vami začet, ker sem preskočila prvi vodni dan in sem še vedno na dieti. Takrat sem pa obupala.
Ne vem še, kaj bom jutri jedla.

clock-img

28.09.2007, 13:20

clock-img

Anonimen

Jaz tud že zdaj vem, da bom imela na vodni dan raje sadnega, ker drugače mi bo šla cela dieta v franže. Prvič sem tud po vodnem dnevu obupala, ker sem bila sestradana in se sploh nisem mogla najest. Sem upoštevala vrsto hrane, ki je bila na vrsti, ampak ne glede na to, koliko sem pojedla, je vse kar skoz padalo.user posted image
Joj, jaz imam pa drug problem. Ful imam občutljive zobe in po 4 dneh imam od tega sadja in zelenjave že čist fuč zobe. Včeraj je bil sadni dan za piko na i, da sem si zvečer s solzami v očeh umivala zobe, ker me je tako skelelo, danes zjutraj pa isto.user posted image
Danes pa končno spet beljakovinski dan. Sadja nisem nobenega jedla, sem bila celo dopoldne brez hrane. Ne upam zaradi zob. Zato pa zdaj pijem navadni jogurt, za kosilo bom pa spekla kotlete lososa.

clock-img

28.09.2007, 14:34

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Jaz mam pa eno vprašanje. Kako pa nadaljuješ z dieto po vodnem dnevu? Normalno ali??user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

28.09.2007, 14:35

clock-img

Anonimen

Ja, normalno, če ti rata.

clock-img

28.09.2007, 20:41

clock-img

trixi

pencil-img

741

Meni je pa tako slabouser posted image ,
mah, prav naj mi bo, kaj pa mi je bilo treba jest čokolado, pa tako dobro mi je šlo cel dan dokler nisem prišla iz službe. Mogoče bo pa jutri hočeš- nočeš postuser posted image . Sicer smo vabljeni na en RD, ma to me najmanj skrbi. No, če pa ne bo post bo pa sadno- zelenjavni dan. Vodni priznam, da preživim samo če bo nujno, prostovoljno pa ne, nisem karakter.

clock-img

28.09.2007, 21:15

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Čer

Me je kar malo sramuser posted image ,ker se bolj poredko oglašam.Enkrat se tukaj,drugič na starši čvekamo,kolikor imam pač časa.In pri štirih otrocih mi ga ne ostane veliko.
Sadni dan uspešno preživela,jutri pa vodni če rata.Če bi bil kakšen delovni dan,bi lažje,saj imajo otroci v šoli kosilo,za tamalga bi pa že kaj stenstala skupajuser posted image .Pa za tastarga tudiuser posted image .Pa še slamnata sem jutri,gre moj na oktoberfest.Upam,da ga jaz ne bom imela pa pred računalnikomuser posted image .
Kind lady od tebe je pa zelo lepo,da se vsak dan zjutraj oglasiš in nas opomneš kaj lahko v rit vržemouser posted image .

Toliko za zdaj,se še oglasim


_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

28.09.2007, 23:39

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Kje pa ste vse!?Že spite in se pripravljate na jutrišnji vodni dan.Saj grem tudi jaz spat.Aja,RR so nam polepšali.Pa saj ste že same to ugotovileuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

29.09.2007, 06:40

clock-img

Anonimen

Dobro jutro user posted image
Tako drage moje, mesec je naokoli in prišel je naš prvi vodni danuser posted image
Poskusila se ga bom držati, vendar ne bom pretiravala, če ne bo šlo, bom šla na sadje ali zelenjavo.
Nima smisla siliti v nekaj, če potem razmišljamo samo o hrani.
Jutri nas bodo pa tehtnice presenetile ali šokirale user posted image .Saj bo.
                                           Lep dan user posted image

clock-img

29.09.2007, 10:13

clock-img

Anonimen

Ojla. Jaz sem dan začela z ananasovim kompototm, nadaljevala bom z bučno juho. Tako nekako, pa še kakšno sadje vmes.

Držim pesti za tiste, ki ste se odločile za vodo.user posted image

clock-img

29.09.2007, 11:26

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutrcka!
Jest bom pa dons pico nardila, gor bom pa dala bucke in spinaco kere bom predhodno mal prepekla na cebuli. Jutri mam pa sadni dan, pa se tasca nas je povabila na vecerjo, sploh nevem kaj naj. Spet bo polna miza dobrot, jest se bom pa delala kao da bom jedla sam solato, pa kuhano zelenjavouser posted image

Povejte mi kako jeste avokado? Ga sam zrezete in pojeste, al ga jeste se s cim v kombinaciji...

clock-img

29.09.2007, 11:28

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Voda.user posted image  Vodni dnevi so mi vedno uspeli brez kakšnih velkih kriz, ampak danes sem take volje, da bi vola lahko pojedla. Poskusla bom z vodo, kaj pa bo dejansko pa javim zvečer.

clock-img

29.09.2007, 13:47

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Povejte mi kako jeste avokado? Ga sam zrezete in pojeste, al ga jeste se s cim v kombinaciji...


Jaz ga pripravim skupaj s čebulo, pa posolim malo in v bistvu dodam tud kislo smetano, samo to pride v poštev na beljakovinski dan. Ga pa čist sesekljam, čebulo pa tud, da je v bistvu bolj kot namaz.

Jaz sem pa dans ful dobre volje! Sem se tehtala zjutraj in imam že minus 1.9 kg!user posted image Pa pridna sem bla tud že dans. Sem na tešče odkolesarila 10 km v pol ure!user posted image

Danes imam pa škrobni dan. Sočustvujem z vsemi, ki imate vodnega in držim pesti za vas, da ga čim lažje pregurate, pa magari s sadjem!user posted image

clock-img

29.09.2007, 14:13

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Meni je šlo do prej super,dokler nisem kosila na mizo dala za otroke.In tako sem parkrat pičila v solato in makaroneuser posted image .Ampak,to je vse za danesuser posted image .Si bom raje še eno kavo skuhala kasneje in mi bo želodec napolnila.Upam pa,da se ta pregreha ne bo preveč poznala jutri na vagi.
Imam pa,odkar hujšam,manjši obseg trebuha in koža na njem je zdajuser posted image .Mislite da se da to s čim popraviti,mislim da trebušnjaki ne bodo kaj dosti pomagaliuser posted image .Koža zgleda,taka,čist zmečkanauser posted image .Verjetno tudi od poroda.Moja kolegica ima pa čist lepo kožo,pa je bila tudi debela v nosečnosti.Verjetno se bom morala s tem sprijaznitiuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

29.09.2007, 14:14

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Tašonka bravo zateuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

29.09.2007, 14:19

clock-img

Anonimen

Jaz bom pa kar tiho danes.user posted image

clock-img

29.09.2007, 14:23

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Jaz bom pa kar tiho danes.user posted image



Zakajuser posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

29.09.2007, 14:25

clock-img

Anonimen

Vam bom lušte delala, ker sem totalno zabluzila.user posted image  Ne samo, da ni vodni dan, niti dietni dan ni.user posted image
Eh...

clock-img

29.09.2007, 14:27

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Kaj je pa bilo tako hudega.Saj se še da popraviti.Jaz,če se za kosilo pregrešim,potem nič več ne jem do naslednjega dne,pa je glih tako u redu.Gredo kile vseeno dol.Mogoče,če bi se od zdaj naprej poskušala vzdržati hrane.Zgubiti nimaš kaj,razen kguser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

29.09.2007, 14:51

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dalin
Kaj je pa bilo tako hudega.Saj se še da popraviti.


Za zajtrk čokolešnik, malica pehtranov štrukelj, pol muffina, kosilo ajdovi žganci z obaro (grah, korenje, ...) in grozljivka gre dalje....user posted image

Jaz,če se za kosilo pregrešim,potem nič več ne jem do naslednjega dne,pa je glih tako u redu.Gredo kile vseeno dol.Mogoče,če bi se od zdaj naprej poskušala vzdržati hrane.Zgubiti nimaš kaj,razen kguser posted image


To, da pa ne bi več jedla, pa nočem. Nočem stradat. Mogoče bom od zdaj dalje samo sadje. Ampak si ne morem obljubit.
Eh....user posted image

clock-img

29.09.2007, 14:58

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


To, da pa ne bi več jedla, pa nočem. Nočem stradat. Mogoče bom od zdaj dalje samo sadje. Ampak si ne morem obljubit.
Eh....user posted image



Saj jaz ne stradam,ampak mi enostavno ne pašeuser posted image ,če se za kosilo prenajem.Ooooo,verjemi če bi bila lačna bi jedla,sigurno,ker lakote pa ne bi trpela.Sicer pa meni nisi luštov naredila,meni to,kar si ti danes jedla,sploh ni dobrouser posted image ,blek.Pa ne bodi jezna,saj te nisem užalila,ali pačuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem