cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

26.09.2007, 18:39

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Alo punce!

Povejte mi kateri dan imate vodni dan, se vam po njem pridružim, če me vzamete zraven seveda user posted image  user posted image . Tako da bi imela isti dan kot ve... mi je tako lažje, samo en mesec bi bila za vami.

Čao


Welcome to the club.user posted image
Kdaj je vodni dan pa ne vem, ker se s tem nočem ukvarjat. user posted image  Mogoče ti bo katera druga odgovorila.

clock-img

26.09.2007, 18:46

clock-img

Anonimen

Hojla user posted image
Večerja je že padla user posted image
Vodni dan je v soboto 29.10. takrat bo v Sloveniji veliko  user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.09.2007, 19:35

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Joj, sploh ne upam več brat tukaj, ker sem v 5. dneh požrla 7 ta velkih milk. user posted image  Sicer ne morem verjet, kile ne grejo nič gor, vsaj nekaj. Je pa res, da sem mal na trnih, ker hčerka skoz joka, ko je treba v vrtec, v glavnem vse me ful mori, pa mam ful dela z obema otrokoma pol doma, ker je čist sitna, pa čist nenaspana zarad vrtca, pol pa iščem tolažbo v čokoladi. Pri kosilih se sicer še vedno pazim, pravilno kombiniram, zgleda da pomaga, da se ne redim nazaj.

Bom probala bit bolj pridna, čeprav sem bla dons v Muelerju in kupla 4 milke, grozna sem, res.user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

26.09.2007, 19:36

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Tejčica - a si pridna, kako kilce, a ubogajo?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

26.09.2007, 19:47

clock-img

Anonimen

Pardon user posted image  29.9.

clock-img

26.09.2007, 21:04

clock-img

lucika

pencil-img

2357

dajte me mal pohvalit, danes mi je spet uspelo bit na dieti. sicer oni kemični, samo sem se pa menda 2 tedna spravlala zraven. pa je kak obrok bil ok, pol pa trije ne in tako dalje...

clock-img

26.09.2007, 22:17

clock-img

Anonimen

Pohvaljena, lucika!user posted image

Jaz sem pa danes spet nanek način grešila. V bistvu še dobro, da je bil OH dan, da ni bil greh prevelik, ker sem smela jest sladkarije zvečer, ampak ni blo glih fajn v takih količinah. Sem mela psihično totalka zaj**** dan in sem za večerjo požrla pol paketa rogljičkov in še tri palčke kinder čokolade.user posted image No, ostalo sem bla pa pridna, sam telovadla nisem in ker sem sama s tamalima že cel dan, tud ne bom, ker se bo ziher glih takrat kateri zbudu, k se bom na bicikl spravla. Pa jutri.

clock-img

26.09.2007, 23:46

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Lucika, user posted image user posted image user posted image .user posted image

Barči, ti pa najbrž že kakšen ekstra popust na Milke v trgovini dobivaš.user posted image user posted image  Ja pa super da ti kilce nazaj gor ne zbežijo.user posted image  Jest sam pogledam nekaj kar ne smem jest, mi že vaga več pokaže. Moji kg so sicer kar trdovratni in se nočejo ločit od mene, ampak jest se ne dam in ni hudič da enkrat bo šlo tud men spet dol. Sem pa od junija naprej izgubila cca 8 kg.user posted image

clock-img

27.09.2007, 06:46

clock-img

Anonimen

Jutro user posted image

                            27.dan -OGLJIKOVI HIDRATI
    
 Dan za sladkosnede. Jaz bi sinoči ubijala za nekaj sladkega in hvala bogu, da nisem imela nič takega doma. Za danes moram pa nabavit.
Moj jedilnik: Z- banana
                      K- pica z gobicami, čebulo in paradižnikom
                      V- privoščila si bom eno tortico
 
Jutri je sadni dan, sobota pa vodni. Pripravite se psihično in fizično.user posted image
 
                                                                Lep deževen dan in sladek večer user posted image
 

clock-img

27.09.2007, 08:05

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Dobro jutro,

user posted image user posted image  punce pridnice. Jaz sem danes ostala doma, ker mi je tamicena zbolela. Viroza user posted image . Berem vas redno in v mislih navijam za vas, ampak tudi jaz ne zaostajam kaj dosti za vami. Sicer se ne držim več 90-dnevne (kot da sem se jo ne vem kako dolgo user posted image user posted image ) in sem začela jesti spet po sistemu malo manj na manjši krožnik, pa večkrat (ma se ponavljam ku stara lajna) in nisem nič lačna in tudi nič napihnjena. Telovadim sicer nič, ker mi ne znese, kilogramčki pa se vseeno premikajo na dol. Res, da tudi obilica stresa v službi pripomore k temu, pa vseeno. Do cilja imam v tem trenutku le še 2 kg. Najtežj dva po mojem mnenju. Ampak, bomo zmogli.
Pridnice še enkrat user posted image user posted image .

Za kosilo bom pa danes vseeno naredila nekaj iz repertoarja 90-dnevne diete, in sicer krompirjevo juho, ta je meni zakon.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

27.09.2007, 08:08

clock-img

Anonimen

Samo, da ne boš hobotnico na Balkanski način.user posted image user posted image

clock-img

27.09.2007, 08:13

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Samo, da ne boš hobotnico na Balkanski način.user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

27.09.2007, 08:33

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dobro jutro.

Zadnjič sem vam rekla, da se v času user posted image ne bom tehtala. Pa sem se. Danes zjutraj je tehtnica pokazala +0,5kg. Tako sem od začetka na samo -1kg. Res sem ful dobra.

Danes bodo spet špageti, zvečer pa še ne vem. Verjetno kaj sladkega, da bodo naslednji dnevi lažje brez greha.

Lp


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

27.09.2007, 09:35

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutrcka!
Jest sem pa vcer na sadni dan gresilauser posted image , ampak sem krivila kao polno luno pa teto rdeco.
Danes bom jedla fizol z kislo repo. Spet bomo prdeli.

Lepo se mejte

clock-img

27.09.2007, 09:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jutrcka!
Jest sem pa vcer na sadni dan gresilauser posted image , ampak sem krivila kao polno luno pa teto rdeco.
Danes bom jedla fizol z kislo repo. Spet bomo prdeli.

Lepo se mejte


user posted image user posted image user posted image  Vsak izgovor prav pride, kajne?user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.09.2007, 10:47

clock-img

Anonimen

Včeraj je bila pri nas na firmi podelitev diplom in je ostalo precej peciva. Še dobro, da je danes OH dan.user posted image

clock-img

27.09.2007, 10:50

clock-img

muška

pencil-img

3223

Jaz pa sem ful vesela, mi je vagica zjutraj pokazala da mi manjka samo še 1 kg do mojega ciljaaaa user posted image user posted image user posted image . Sem prav presenečena, ker zadnje dni res totalno bluzim in grešim, da je joj user posted image  , ampak očitno vseeno deluje user posted image user posted image user posted image

No danes bom naredila lasagno z gobicami, porom in še kakšno zelenjavo. Kako bo zgledala brez sira , pa ne vem user posted image

clock-img

27.09.2007, 12:29

clock-img

lokvanj

pencil-img

414

POzdravljene!
Me že nekaj časa ni bil gor in sem si prebrala kaj vam dogaja. Najprej vas lepo pozdravim in vam seveda čestitam za vztrajnost user posted image . No jaz šibam proti drugemu vodnemu dnevu in sicer je v torek, danes teče 53. dan in je seveda sadni dan user posted image . Vaga pa kaže -8,5 kg, torej še 1,5 do -10. Potem gremo pa še finiširat. Nadaljni cilj je priti na še -3, ali še bolj na -4 , če bo šlo.
KInd lady v razpredelnici pri željenih kg mi sicer piše da želim shujšat 8 kg, ampak sem bila takrat že na -2, torej je prava številka -10!
Kaj naj rečem, verjetno bom vztrajala do konca, torej še en mesec. Niti nimam občutka da se grem neko dieto, razen kak sadni dan me malo zamori kdaj pa kdaj.
DRugače je pa fino ker oba hujšava in ni panike za kuhanje!
Ja nič bodite vztrajne še naprej in DRŽIM PESTI ZA VAS!
lp

_____________________________

lokvanj

clock-img

27.09.2007, 13:13

clock-img

Anonimen

Ojla.

Jza za danes še ne vem, če mi ne bo uspelo iti po službi  v trgovino po testo za pizzo, bom pa špagete.

Zvečer pa tudi pojma nimam.

Ne bom pa imela vodnega dne, to sem se že odločila. Mogoče bom imela kar beljakovinskega, ko je ravno sobota in skupaj jemo.

clock-img

27.09.2007, 14:14

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Oj!

Danes sem za zajtkr pojedla dve grenivki, tko da mam še zdej usta skupaj zlimana.user posted image  Za kosilo bodo špinačni rezanci+bučkina omaka, za večerjo pa še ne vem. Razmišljam, da bi kar v pekarno po kako tortico zavila. No, pa dve vrstici čokolade bom zmazala.

Vodni dan bom pa vsaj poskušala prebrodit, če bo pa kriza, ga bom pa kombinirala s sadnim. Upajmo, da bo šlo, no.user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

27.09.2007, 21:37

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa danes tako obupno laaačnaaaaa!user posted image Imam sadni dan in nobenih lešnikov doma, do štacune pa nismo uspeli prit, ker je možek nekaj zajuser posted image .user posted image In zdaj me glava boli in se smilim sama sebi.

clock-img

27.09.2007, 22:26

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

vodni dan "skoraj" za mano...ampak tokrat sem se pregrešila user posted image  sem za kosilo pojedla krožnik riža z zelenjavo (2 krožnika sem že dala na mizo, pri ta tretjem sem pa še sebi nadevala, če je pa tako dišalo user posted image  ), za večerjo pa 2 mandarini...saj zdaj sem pa jezna ko user posted image , ker vem, da bi lahko zobe stisnila user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

27.09.2007, 23:24

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Joj punce, dejte rect da je luna kriva!!!! Dons in vceraj sem se pregresila... pa to ni res.. kar vlece me da bi nekaj pozrla.... p*****

Ze kar vidim da mi tehtnica nebo nic pokazala, upam sam da nebo slo kaj gor..... pa ne no :(

clock-img

27.09.2007, 23:34

clock-img

Anonimen

Smrka, definitivno je kriva luna!user posted image Se tud jaz zgovarjam. Drgač pa, če se samo sem pa tja pregrešiš, pol ni panike, če se boš pa redno, pol pa itak na dieti nisi več.user posted image
Jaz sem se zdele cel večer tresla od lakote in ugotavljala, da tko lačna sploh spat ne bom mogla. Ampak sem zmogla tolk, da sem se samo s sadjem pregrešila. Ob 22h sem požrla cel kozarec vloženih češenj. Sicer so ziher cukrane, tko da to glih ni najboljš, ampak se tolažim, da še vedno bolje, kot da bi požrla kake sladkarije ali kaj podobnega.

clock-img

28.09.2007, 06:28

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

                    28.dan- VITAMINI
Kaj naj napišem?user posted image  Da bom danes prekipevala od vitaminov?user posted image
No pri meni bo spet zelenjavna juha in, če bo kriza malo oreščkov.
Za jutri pa ne bom rekla nič, saj še ne vem, ali bo šlo ali ne. Poskusila bom.
 
Pa pa user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem