cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

25.09.2007, 08:58

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: muška

danes pa so na vrsti puranji zrezki, najverjetneje panirani.



Paniranje ni ravno po reglcih te diete, saj naj bi jedli beljakovine samo iz ene skupine, tu imaš pa meso + jajca.

clock-img

25.09.2007, 08:59

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz sem danes belo kavo že spila, za zajtrk bo jabolko, za kosilo najbrž kalamari v omaki, za večerjo pa tuna v solati.

clock-img

25.09.2007, 10:08

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutro!
Zdele jem jabuk, mi gre ze s teska  skoz grlo... Za kosilo bom pa makarone prepecene mal na krusnih drobtinah pa skleda veeeelka solate. Zvecer bom pa mal cokolade.

clock-img

25.09.2007, 10:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

IZVIRNO SPOROČILO: muška
No drugače je bila ta cela pica user posted image  edina pregreha včeraj user posted image   


No, saj ta pregreha je pa komaj omembe vredna.user posted image  Sploh pa na sadni dan.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.09.2007, 10:41

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Živjo.

Moj včerajšnji dan je kar uspel. Edino zvečer ob 22.00 sem napadla jabolka. Bo že.

Danes zjutraj me je obiskala user posted image , zato se ta taden ne bom tehtala.

Za kosilo bo danes segedin, verjetno tudi za večerjo.




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

25.09.2007, 11:29

clock-img

muška

pencil-img

3223

user posted image     jaz isto pravim user posted image  

clock-img

25.09.2007, 11:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Je pa katastrofa tale obsedenost s hrano. Jaz čim sem na dieti, cel dan samo o hrani fantaziram. In dans sem tako trpela, ko smo bili v trgovini. Vse kar sem opazila, so bili piškoti, čokolade, pecivo...user posted image



Ja, tole je pa grozno. Pa jaz sem lačna non stop, na dieti ali ne. Koliko je lažje tistim hujšat, ki niso dobesedno obsedeni s hrano, ki jim ni vse tako hudičevo dobro. Pa eni jejo samo zato, ker je čas kosila npr. in je trega jesti. Pa eni lahko MALO pojejo, tudi take poznam. Ma svašta.

No, jaz sem se zadnje dneve šele nekako skulirala, ali pa vsaj občasno ne mislim na hrano. Ampak če bi bila doma ... mene bi razneslo.

Drugače pa sem včerajšnji dan v redu preživela, edino zvečer sem s praznim želodcem zelo težko zaspala. Ma ful sem boga. Ampak ni kaj, za lepoto je treba potrpet.

Za danes pa raje niti ne berem niti ne pišem, kaj se je, ker bom preveč lačna. Eno jabolko sem že požulila.

clock-img

25.09.2007, 14:03

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Dan!

Danes se mi pa kar nekam vleče tale dan in tud jst skoz o hrani razmišljam. Sploh dopoldne, ko nimam kaj pametnega za počet pa sva s tamalim doma, pol bi pa kar tri zajtrke zmazala... No, danes sem 'samo' dva jabolka za zajtrk, ravnokar malo grozdja kradem iz sklede, za kosilo bodo ribe in solata, za večerjo pa tunina solata. Meni je ta dieta všeč, ker se da samo dobro jest. user posted image  Sem si pa rekla, da se do vodnega dneva ne vagam več, ker upam na prijetno presenečenje.

Zdaj se grem pa malo razmigat z rolerji...lep dan vam želim!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

25.09.2007, 14:25

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tašonka pridna si, ker telovadiš.user posted image
Moja edina telovadba je 1.ura hoje s kužo.Je pa hitra hoja, sploh, če kje zavoha srno.user posted image


No, tudi to telovadbo imamo pri nas. Danes sledi vsaj enourno pohajanje po Tivoliju. Zvečer pa, če bom zmogla, spet kolo.
Sem pa zdajle super, ker sem sita.user posted image Zelenjavna rižota je bila mljask!

clock-img

25.09.2007, 17:58

clock-img

flecker1

pencil-img

528

user posted image Pridne ste in s veseljem vas berem. Sem včeraj vas pridružila po dnevih, ker sem se nekam izgubila. No do večera sem bila pridna, potem sem potrebovala nekaj za moč, čisto slaba sem bila, vrtelo se mi je, pa sem pojedla grisini palčke. Pa šla prej spat user posted image da se mi ne bi luštalo kaj drugega
No danes sem za malico jedla eno gnilo banano user posted image za kosilo segedinnn, stanovanje smrdi po kislem zelju user posted image za večerjo bom navadni jogurt
Samo moti me, lena seeeeem, ne da se mi telovadit. No včeraj in danes sem sprehodila 2 uri, no nisem pa lena user posted image . Pa še napihnjen trebuh imam grozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

clock-img

25.09.2007, 20:25

clock-img

trixi

pencil-img

741

Danes sem kar pridnauser posted image
Z: kava
K:jogurt, jabolko
V:jajce, solata, radič, malo rukole

pst...pa eno mičkeno frutabelo za dopoldansko malcouser posted image

čau, pridne bodite

clock-img

25.09.2007, 20:41

clock-img

Anonimen

Hm no, recimo, da sem pa nisem grešila za večerjo.user posted image Sicer sem jedla škrob, ampak ker smo celo popoldne prebluzili v Tivoliju, od kosila tudi ni nič ostalo, otroci so bili že čisto aut na poti domov in ni blo glih časa (pa niti volje, priznam) kuhat, sva kar v McDrive zavila po pomfri.user posted image Tko da škrob je bil, samo malo preveč masten.user posted image No ja, sej bom šla potem še na kolo.user posted image
Jutri pa sladkariiiijeeee zvečer!user posted image user posted image

clock-img

25.09.2007, 22:42

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

jaz pa sem danes torto user posted image

ampak jutri sadni dan - imam pripravljene lešnike, v četrtek pa drugi vodni! me je kar groza user posted image  upam, da bo uspel, kot je prvi, proti pričakovanju...me pa zanima jutrišnje tehtanje, glede na to, da imam M user posted image  a se to res pri vseh na tehtnici pozna, v negativnem smislu? sama še tega nisem imela priložnosti spoznat user posted image


_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

26.09.2007, 06:39

clock-img

Anonimen

user posted image Dobro jutro!

                  26.dan- ŠKROB
 
Še trije dnevi nas ločijo  do konca prvega meseca in do vodnega dne.user posted image
Moram se pohvaliti, da sem te dni kar pridna, zato upam, da se bo na vagi kaj poznalo.user posted image
Za zajtrk bom spet grozdje, ki je super za prebavo.
Kosilo bo pražen krompir z zeljem. Večerja pa solata s krompirjem. Dobro, da imam tako rada krompir.
                                                                                   
                                                                     Pridne bodite user posted image

clock-img

26.09.2007, 07:50

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jeeeee, krompirjev dan!!!user posted image  Za kosilo bom naredila krompirjev golaž, za večerjo pa bo veeeelka skleda zelene solate s krompirjem in česnom. Njami! Še prej pa seveda dopoldansko sadje.

clock-img

26.09.2007, 08:01

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Dobro jutro

Danes sem pa tudi jaz zgodnjauser posted image .Čakam,da se malček zbudi,pičiva v nabavo,ker ima jutri rojstni dan.Šit,pa še OH je jutri.No ja,tortico si bom lahko privoščilauser posted image ,druge dobrote pa neuser posted image .
Danes me čaka:
Z:grozdje
K:še ne vem,verjetno pomfri,rižuser posted image
V:spet ne vem

Sem čudna,neuser posted image  

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

26.09.2007, 08:19

clock-img

muška

pencil-img

3223

user posted image Uf jaz tudi ne vem točno kaj bi danes . Malo me je zamikal krompirjev golaž, ampak še ne vem ali imam vse sestavine doma user posted image  , sicer sem kupila že šampinjone za gobovo rižoto, se pa tudi krompir v pečici sploh ne sliši slabo user posted image

Do kosila bom že vedela kako in kaj.... upam user posted image

clock-img

26.09.2007, 08:21

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pravljica
me pa zanima jutrišnje tehtanje, glede na to, da imam M user posted image  a se to res pri vseh na tehtnici pozna, v negativnem smislu?



Meni se zdi, nisem sicer prepričana, da je prvi in mogoče drugi dan v bistvu teža še nižja, potem  pa ne več, gre spet gor.

Jedla bom pa danes tenstan krompir in zeleno solato.

clock-img

26.09.2007, 09:43

clock-img

muška

pencil-img

3223

Viš, meni se pa zdi, da sem težja kakšna dva dni pred M in še tisti dan, ko potem končno priteče. Saj gede na to, da si poln vode in napihnjen in zabuhtel ( vsaj jaz), bi bila kar logična povezava
Bom sprobala čez kak teden, če se bom spomnila

clock-img

26.09.2007, 11:12

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Joj danes mam sadni dan.. pa bom poleg sadja za kosilo pojedla solato pa kuhano kislo zelje zraven.. kr neki mi je zapasal...... 

clock-img

26.09.2007, 11:23

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

...no, imam dobre pol kile več kot prejšnji teden user posted image  ne vem, če ima M kakšno povezavo...prejšnji teden sem se tehtala po sadnem dnevu, včeraj pa je bil OH dan...po moje je kar to odločilno user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

26.09.2007, 14:41

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Alo punce!

Povejte mi kateri dan imate vodni dan, se vam po njem pridružim, če me vzamete zraven seveda user posted image  user posted image . Tako da bi imela isti dan kot ve... mi je tako lažje, samo en mesec bi bila za vami.

Čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

26.09.2007, 15:10

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Pozdravljene!

Jaz sem danes za zajtrk pojedla dve banani, zdajle jabolko jem, ker bomo imeli bolj pozno kosilo. Bo pa tenstan krompir pa ena ogromna skleda radiča. Njami, njami. Za večerjo pa verjetno kar krompir v kosih...

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

26.09.2007, 15:20

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Pri nas je danes zelenjavna rižota. Za Z sem kavo, za V pa še ne vem, kaj bom. Nič se mi ne da kuhati, zato bo verjetno kar solata. Sem pa vmes pojedla vrečko suhih marelic. user posted image Saj vem, saj vem ...


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

26.09.2007, 15:49

clock-img

paris

pencil-img

1304

Hojla!user posted image
Škrobni dan imam rada, za kosilo sem krompirjevo solato s fižolom in bučnim oljem- zakon!
Za večerjo pa kostanj- njami, samo moram še mojega prepričat, da ga bo spekel user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem