cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

24.09.2007, 12:39

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Tašonka dobrodošlauser posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

24.09.2007, 12:56

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo jst sm tudi še vedno z vami, sam javlat se ne morem tako pogosto user posted image  
no se morem prv pohvaliti vikend je šu mimo brez pregreškov user posted image user posted image user posted image  do zdej sm izgubila 2,5kg, je pa res da imam zdej  user posted image  tako da upam ko bo mimo da bo šlo še kej dol ...

no danes sadje, prav rabim mal vitaminčkov, k sm prehlajena

lep pozdrav, šibam delat

clock-img

24.09.2007, 13:04

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa že po parih urah na dieti grozno lačna.user posted image user posted image To pa psiha dela... Sem pozajtrkovala in pomalicala jabolka, zdaj pa čakam, da se tamala zbudi, da nama naredim kosilo.

clock-img

24.09.2007, 15:01

clock-img

Anonimen

Sem zdajle šla brat za nazaj, pa vidim, da ste si tudi ITM ene računale. Kako si že to izračunaš?
Pa vidim, da vas je sram napisat svojo začetno težo. No, sej mene tud, samo sem se morala soočit z resnico user posted image , bom mogoče tako lažje obdržala motivacijo. Se tolažim s tem, da ne zgledam tako težka in marsikatera z manj kilami izgleda debelejša.user posted image
Evo, jaz bom enako grešila kot jasnika - kofe z mlekom, ker drugačen ne pride  v poštev.user posted image
A pol sem jaz bolj redkost, da bom še migala zraven? Sobno kolo bo v akciji, ko bo čas in vreme, pa na ta pravo kolo in na luft. Pa trebušnjaki. Ko ne bom več pretežka, moram pa začet laufat.
U, splišni, a res lahko oreške ješ na sadni dan? To bo pa lažje za preživet!user posted image
Dalin, tole pa ni slaba ideja, zmerit se okrog trebuha, bokov... Samo bom pomoje to soočenje z realnostjo težje prenesla kot kile.user posted image

clock-img

24.09.2007, 15:03

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Jaz sem pa že po parih urah na dieti grozno lačna.user posted image user posted image To pa psiha dela... Sem pozajtrkovala in pomalicala jabolka, zdaj pa čakam, da se tamala zbudi, da nama naredim kosilo.




Ful je težko, če si doma. Jaz ne verjamem, da bi zdržala. Dobre ste.

clock-img

24.09.2007, 15:21

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Sem zdajle šla brat za nazaj, pa vidim, da ste si tudi ITM ene računale. Kako si že to izračunaš?


ITM=teža(v kg)/višina(v m) na kvadrat
primer:
ITM=68kg/(1,58)kvadrat=68/2,4964=27,24
Normalen pa je med 18,5 in 24.

clock-img

24.09.2007, 15:23

clock-img

Anonimen

http://www.osebnitrener.com/online/itm.htm

Tukaj si lahko izmerite ITM. Sama si ga ne bom, da ne padem v čudno stanje- OBUP user posted image user posted image
Oj, oj mesek kje si? user posted image

clock-img

24.09.2007, 15:40

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Jaz sem pa že po parih urah na dieti grozno lačna.user posted image user posted image To pa psiha dela... Sem pozajtrkovala in pomalicala jabolka, zdaj pa čakam, da se tamala zbudi, da nama naredim kosilo.




Ful je težko, če si doma. Jaz ne verjamem, da bi zdržala. Dobre ste.


Dokler imam dovolj dela z obema (mam ta starejšo tud doma), kar gre. Prej sta mi glih oba spala, pa sem mela krizo.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

ITM=teža(v kg)/višina(v m) na kvadrat
primer:
ITM=68kg/(1,58)kvadrat=68/2,4964=27,24
Normalen pa je med 18,5 in 24.


IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

http://www.osebnitrener.com/online/itm.htm

Tukaj si lahko izmerite ITM.


Hvala obema!user posted image user posted image

clock-img

24.09.2007, 15:42

clock-img

Anonimen

O mater! Moj ITM je 29,89. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.09.2007, 16:38

clock-img

trixi

pencil-img

741

Se javljam za evidenco: od 1. septembra je šlo dol 1,3 fguser posted image
Mah, ni za se hvalit, po drugi strani pa tudi jaz grešim s kavo in noter dam mleko in cukruser posted image , no, OK, za to sem se zavestno odločila, da bo tako pa kile gor al dol. Se pa psihično pripravljam, da bi sploh nehala pit kavo, ma, težka bo. Pol pa še tu in tam malo zabluzim pa je jok in stok k je več ksno. Telovadim pa tudi bolj tako tako, z besedamiuser posted image . Moram pa še ene šestkrat v Linea snella, malo telovadit, malo masaže.
Zdaj grem kuhat mineštro pol gremo pa na en RD, ma kaj nobena muka mi ne bo prišparana, sedet ob polni mizi in ...kaj ...gledatuser posted image

clock-img

24.09.2007, 16:42

clock-img

Anonimen

Tašonka, včasih je bolje ne vedeti vsega user posted image user posted image  zato jaz ne računam.

        user posted image

clock-img

24.09.2007, 18:28

clock-img

Anonimen

Rezultati od 1.9.07 do 23.9.07:
 
Splišni             -3,6 kg
Kind lady        -4,0 kg
Natasa77        -2,0 kg
cmokec           -1,7 kg
smrka             -4,2 kg
MalaPika07    -5,6 kg
Navijačica Tjaga +-1kg
tejčica             -2,0 kg
paris                -2,9 kg
dalin                 -3,9 kg
adelaide           -3,6 kg
muška              -3,0 kg
trixi                  -1,3 kg
njelci               -2,5 kg

Ostale se javite, prosim.

clock-img

24.09.2007, 18:33

clock-img

Anonimen

Z veseljem sporočam, da sem pravkar v H&M kupila plašč št. 42.
user posted image user posted image

user posted image 46, user posted image 44.user posted image

clock-img

24.09.2007, 18:36

clock-img

Anonimen

user posted image   
user posted image

 

clock-img

24.09.2007, 19:59

clock-img

Anonimen

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.09.2007, 20:12

clock-img

žabicamala

pencil-img

125

Mah, ni za se hvalit, po drugi strani pa tudi jaz grešim s kavo in noter dam mleko in cukr , no, OK

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka


... no ja to delam tudi jaz.Misliš, da se to toliko pozna.user posted image



clock-img

24.09.2007, 20:31

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Tašonka jaz sem se izmerila in vsak izgubljen cm mi da motivacijo za naprejuser posted image .Čeprav,moram priznati da se tudi pregrešim.Danes sem imela cel dan sadje,tašča je pa zvečer pohanega pickauser posted image  spekla pa pomfri in prinesla gor za otroke za večerjo.Mater,komaj sem se zadržala.
Trixi kar pogumno naprej.Meni je danes tudi pol kile več pokazala,kot včerajuser posted image user posted image ,pa krivim za to tardečo.
Nataša,yeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssss,tako se delauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

24.09.2007, 20:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Z veseljem sporočam, da sem pravkar v H&M kupila plašč št. 42.
user posted image user posted image

user posted image 46, user posted image 44.user posted image


Braaavooooo!!!user posted image user posted image user posted image

No, jaz tudi lahko ponazorim še s konfekcijskimi številkami, kolk moram shujšat. Zdej mam konfekcijsko 46 in hočem pridet nazaj na 40, kot sem jo imela pred prvo nosečnostjo.

Kind lady, samo dans me je šele užgal po buči, kolk sem jaz RES debela!user posted image user posted image Boli pa tole računanje, ja.user posted image

Zdajle sem se fino navečerjala sira in mleka, pa čist mal polnozrnatga kruha zraven, počasi se bom pa spravla kolesarit, samo da se mi malo poleže vse skupaj.
Je pa katastrofa tale obsedenost s hrano. Jaz čim sem na dieti, cel dan samo o hrani fantaziram. In dans sem tako trpela, ko smo bili v trgovini. Vse kar sem opazila, so bili piškoti, čokolade, pecivo...user posted image

clock-img

24.09.2007, 21:42

clock-img

Anonimen

Kako smo ločevalke? Ste dobro preživele dan?user posted image

user posted image

clock-img

24.09.2007, 22:56

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Navijačica Tjaga +-1kg


A ti tole mal od oka, al od intenzivnosti mojega navijanja. Bolj ko navijam bolj grejo kile dol, manj ko navijam, bolj gredo gor.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

24.09.2007, 23:39

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pa mi je po parih zgrešenih sadnih dnevih današnji le uspel.user posted image Sicer sem imela zvečer kar krizo, ampak sem zmazala malo oreščkov in je šlo. Mene običajno vržejo večeri. Čez dan sem itak non-stop v muvingu, zvečer pa se vse malo umiri in takrat se moj želodec oglasi. Moram reči, da je motivacije spet malo več.user posted image

Dobrodošle nove hujšarce. Pa uspešno!user posted image

Vidim da ste si računale ITM. Moj je user posted image  visok, ampak od začetka poletja do sedaj sem ga že uspela zmanjšat za skoraj 3.user posted image

Nataša77, user posted image user posted image user posted image  za novo konfekcijsko številk!!! To pa je motivacija za naprej. Saj čez mesec al pa dva boš pa itak spet novega kupovala, ker ti bo ta že prevelik.user posted image

clock-img

24.09.2007, 23:59

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kako smo ločevalke? Ste dobro preživele dan?user posted image

user posted image



Za silo je šlo, samo če bom vsak dan takole fantazirala o hrani, se mi slabo piše še nadaljnjih 89 dni.user posted image Cel večer se mi že blede po sladkarijah, pa to samo zato, ker vem, da jih ne smem, ker sem na dieti. Če ne bi bila, se najbrž sploh spomnila ne bi nanje.
Sem pa pridno kolesarila 25 minut, prekolesarila dobrih 8 km in skurila 300 kalorij!user posted image In prvi dan je za mano. Komaj čakam jutri kosilo - rižoto.user posted image

clock-img

25.09.2007, 05:54

clock-img

Anonimen

user posted image  Dobro jutro!

25.dan- BELJAKOVINE
 
Zajtrk- grozdje
Danes si bom spekla veliko ribo+ skleda solate.
Večerja pa hrenovka+ solata
 
No, tudi meni je včeraj dan lepo uspel-brez grehov.Tašonka pridna si, ker telovadiš.user posted image
Moja edina telovadba je 1.ura hoje s kužo.Je pa hitra hoja, sploh, če kje zavoha srno.user posted image
Vse želim lep in uspešen dan user posted image

clock-img

25.09.2007, 08:33

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz pa sem imela včeraj nek katastrofalen dan user posted image  , nekaj se mi je vrtelo, pa utrujena sem bila tako, da sem komaj po stopnicah prišla user posted image  . No potem pa je mož spekel pico, pa me dobesedno prisilil (tako se lepše sliši) da sem jo pojedla in takoj za tem sem zacvetela user posted image  . No drugače je bila ta cela pica user posted image  edina pregreha včeraj user posted image  , tista kila viška je šla dol, tak da nimam niti malo slabe vesti user posted image


danes pa so na vrsti puranji zrezki, najverjetneje panirani.

clock-img

25.09.2007, 08:56

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: muška

No drugače je bila ta cela pica user posted image  edina pregreha včeraj user posted image   



No, saj ta pregreha je pa komaj omembe vredna.user posted image  Sploh pa na sadni dan.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem