cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

22.09.2007, 11:39

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Pozdravljene!

Danes bodo pri nas za kosilo polnjene paprike s krompirjem... mmmm, tega že dolgo nisem naredila, tko da se mi že sline cedijo. Za večerjo pa nimam idej. Se mi fuuul lušta pomfri. A je dovoljen?

No, kilogramčki počasi izginjajo. Trenutno sem na 65kg. Mi je še ogromno kg ostalo od poroda, ampak če bo šlo tako naprej, bom kmalu imela tudi jst petko spredaj! Jej! user posted image A ve med dieto kej športate? Jst sem začela prakticirat rolanje z vozičkom, pa na orbitrek tud pogosteje zavijem. Me pa mika tudi kakšen pilates, pa ne vem nič o tem. Mi lahko katera od vas iz osebnih izkušenj kej več pove?

Lep vikend!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

22.09.2007, 12:17

clock-img

Anonimen

Midva z mulčkom hodiva na telovadbo. On ima svojo, jaz sem pa medtem na fitnesu. Vidim, da za tebe to ne pride v poštev. Mogoče bi lahko hodila na kakšno telovadbo, ko sta oba skupaj? Če obstaja to sploh.user posted image

clock-img

22.09.2007, 19:22

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest sem se mal pregresila na sadni dan.. upam da mi bo vaga kaj prizanesla jutri user posted image

clock-img

22.09.2007, 19:39

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Joj kok ste pa pridne, meni je motivacija že padla in mi ne gre držat diete user posted image user posted image user posted image Res pa je da sem imela PMS, pa izguba dedka prej, tak da nisem mogla držat reda, in ta teden sem bila na bolniški, sta obe punčki zboleli, potem še jaz user posted image
Res bi rada ful shujšala, in mi res manjka motivacija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prvič ko sem lotila te diete pred 3 leti, sem res uspešno držala, mal pregrešila in uspešno shujšala, in to z lahkoto. Sedaj že eno leto govorim, govorim, tokrat začnem resno pa spet moji nameni padejo v vodo user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.09.2007, 20:06

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Flecker saj bo.Tudi jaz se kdaj pa kdaj pregrešimuser posted image .Pa si malo priredi dieto,po svoje,mogoče ti bo potem lažje.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

22.09.2007, 20:08

clock-img

Anonimen

Zato pa smo Jovo na novo, ker smo vse približno take. Ti kar vztrajaj. user posted image

clock-img

22.09.2007, 20:43

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Pozdravček. Vam moram najprej za včeraj sporočiti. Za kosilo sem imela en velik kos ribe, pa še manjši za večerjo. Samo popoldne sem tako zbluzila, kot še ne do sedaj. S prijateljico smo šle v slaščičarno na kavo (super ambient user posted image ) in sem seveda pojedla en velik kos čokoladne torte. Večerjala potem seveda nisem.

Danes pa. Najprej sem se stehtala, da bi videla, kaj je naredila torta, glede na to, da mi kg stojijo do dkg natančno. No in - shujšala sem za -0,4kg. user posted image user posted image user posted image  Za kosilo sem imela kar pomfri, zato sem se odločila, da ne bom večerjela. Lakota me je seveda premagala, pa sem se odločila za banano.

Lp



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

23.09.2007, 07:33

clock-img

Anonimen

Dobro jutro user posted image
                               23.9.ogljikovi hidrati (23)
 
Sem kar slabe volje, ker tehtnica stoji pri miru.user posted image  Morda zaradi prihoda tete s Krvavcauser posted image ali je pa kriva moja viroza, ker sem ta teden zaradi nje malo bluzila.No, saj bo drugi teden bolje, sploh ker čez šest dni vodni dan.user posted image
Danes bom udarila na testenine.Samo skuhala jih bom (polnozrnate) in vrgla na malo malo praženih drobtinic.
Zraven pa veliko solate.Zvečer pa sladoled.
                                                                         Lepo nedeljo user posted image

clock-img

23.09.2007, 09:11

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutro punce! Vceraj sem na sadni dan gesila, ker nisem imela pri roki oresckov.... tako da sem zmazala par kosov kruha... hudic pa ta pozresnost.user posted image user posted image user posted image

Ampak, danes je vaga pokazala - 1,2 kg. Ful sem vesela. Upam da je tudi vam slo dol...

NE OBUPAT, DRZTE SE!

Danes bom mela sarmo za jest pa skledo zelja na solato.user posted image

*****************
21 dan - 4, 2 kg manj
*****************

clock-img

23.09.2007, 09:44

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

kind lady, kot vedno najbolj zgodna user posted image user posted image user posted image


Meni je tehtnica pokazala -0,2kg, in se mi sploh ne vriska. Še včeraj je kazala manj. Skupaj je to -1,7kg. Pa še danes ga bom sračkala za kosilo, ker grem v kitajsko. Mah ja, saj bo.

Lepo nedeljo, cmokec

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

23.09.2007, 11:01

clock-img

trixi

pencil-img

741

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
jaz imam pa spet 6 spredi, ma kako je to možno, da sem od petka šla gor 1,4 kg......danes je kazenski dan
voda, sadje, solatka, če bom pridna, si privoščim čaj.
Jutri pa itak gremo na en RD in samo molim, da se bom imela pod kontrolo.

Lepo nedeljo, čau

clock-img

23.09.2007, 12:25

clock-img

Anonimen

Ne razumem fore kaznovanja. Zakaj se je treba kaznovatuser posted image  Potem se še bolj ukvarjaš s hrano in še bolj misliš kako si lačen. Brez veze.
Nadaljuj kot da nič ni. In ne ukvarjaj se preveč s tem kaj ne smeš, ampak raje s tem, kaj lahko. Ti bo lažje.

clock-img

23.09.2007, 15:43

clock-img

lucika

pencil-img

2357

jaz imam +0,4; saj ni čudno, ko sem ga pa cel teden sračkala.... sploh ne vem, če se mi bo uspelo nazaj na stare tire vpeljat:(
res ne vem kak naj dobim voljo nazaj. pa glih, ko so se začeli rezultati kazat....
v bistvu sem imela normalna kosila, pa tu in tam kak košček sladkega... drugače pa po večini sadje in zelenjavo. tudi danes, samo zelenjavno juhico. ker pa vem, da to ni to, ker ne gre dieta po vrsti in predpisih, imam tudi po zelenjavi slabo vest...
ehjejejejejjjjj, kaj bomo...
a sploh je katera, ki se drži tako kot je treba? se mi zdi, da nas kar veliko bluzi malo po svoje.

clock-img

23.09.2007, 16:25

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Oj!

Danes bom jedla za kosilo porovo rižoto, za večerjo pa maffine, njam njam, jih že cel dan tako poželjivo gledam v omari. user posted image user posted image  Pa še par koščkov čokolade.

Ma, se mi prav smilite, ko vam dieta ne gre in ne gre. Jst sploh nimam težav, nimam nekih napadov lakote, tko da tud grešila še nisem čisto nič(trkam, da tudi ne bom).

Aja, če slučajno ne veste... tiste, ki ste brez idej, kaj bi jedle, na kulinarika.net je dosti receptov za tole dieto. Meni so kar všeč.

No, lep dan pa čimmanj grehov!



_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

23.09.2007, 18:50

clock-img

Anonimen

A bo katera naredila tabelo, a jo kar jaz naredim?
Dajte se pofočkat, prosim. In napišite razliko od 1.9.07 do danes.

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 23.9.2007 18:53:17 >

clock-img

23.09.2007, 18:58

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Pri meni, razen veliko gobcanja, ni prav nobene razlike. Spredaj sicer imam 5, vendar vsakič, ko stopim na tehtnico, cviknem, če sem spet čez 6. Kulk sm jaz nedisciplinirana. Mater vola.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

23.09.2007, 19:04

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
Mater vola.


O, mater bi vola, a ga ne sme. Hujša.user posted image

clock-img

23.09.2007, 19:05

clock-img

Anonimen

Nataša, ti jo kar naredi.

Jaz imam skupaj - 3,6.

Sem pa zdajle za večerjo zmazala 2 taka sirova zavitka ... da bi bil v glavnem čez glavo eden. Ampak ker sem včeraj in danes bila na hribčkih, se tolažim vsaj s tem.

Sem kar vesela, da so jutri vitamini. Imam že stenstano zelje.

clock-img

23.09.2007, 19:06

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
Mater vola.


O, mater bi vola, a ga ne sme. Hujša.user posted image



user posted image  Še ena mater, ki bi ga,user posted image

clock-img

23.09.2007, 19:10

clock-img

Anonimen

Hojla user posted image
Sem mislila narediti tabelo, pa sploh ne vem, kdo sploh še sodeljuje, ker nekatere se ne javljajo, potem bi se pa lahko naredilo, da bi bila katera užaljena, če jo ne bi zapisala.user posted image
No, če boš delala tabelo (Nataša) piši zame -4. Hvala

clock-img

23.09.2007, 19:22

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Če smo natančni... -5,6kg!user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

23.09.2007, 19:25

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

IZVIRNO SPOROČILO: MalaPika07

Če smo natančni... -5,6kg!user posted image user posted image user posted image  



Joj sem koza... to lahko meni pripišete.user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

23.09.2007, 20:16

clock-img

smrka

pencil-img

3582

IZVIRNO SPOROČILO: MalaPika07

Oj!

Danes bom jedla za kosilo porovo rižoto, za večerjo pa maffine, njam njam, jih že cel dan tako poželjivo gledam v omari. user posted image user posted image  Pa še par koščkov čokolade.

Ma, se mi prav smilite, ko vam dieta ne gre in ne gre. Jst sploh nimam težav, nimam nekih napadov lakote, tko da tud grešila še nisem čisto nič(trkam, da tudi ne bom).



No lepo da se nisi gresila pa da nimas velikega apetita, kot nekatere med drugimi tudi jaz. Sam ce si jedla rizoto z porom, potem pa zvecer slatkarije, si pregresila, ker na skrobni dan ni sladkarij zvecer.

clock-img

23.09.2007, 20:42

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: MalaPika07
Če smo natančni... -5,6kg!user posted image user posted image user posted image  


Od 1.9.07 dalje? Čestitam.user posted image

clock-img

23.09.2007, 20:58

clock-img

Anonimen

Rezultati od 1.9.07 do 23.9.07:
 
Splišni             -3,6 kg
Kind lady        -4,0 kg
Natasa77        -2,0 kg
cmokec           -1,7 kg
smrka             -4,2 kg
MalaPika07    -5,6 kg
Navijačica Tjaga +-1kg
 
Ostale se javite, prosim.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem