cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

20.09.2007, 09:29

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

No to pa je nekaj. user posted image user posted image  Za naprej pa tole:user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

20.09.2007, 09:31

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Dobro jutro in dobrodošlica novim.

Danes bo zame hud dan, ker sem tega sadja in zelenjave že sita. Jaz bi ...., ma vse bi jedla. Se bom potrudila, da ne bom in bom dan preživela kot en zajec.

Lp



Cmokec, kakšne oreške si kupi, če jih nimaš, to fuuuul pomagal.

Jaz bom jedla od včeraj stročji fižol, ki sem ga naredila v omaki s čebulo, tudi z malo moke in začimbami. Moke je res malo, sploh se ne vidi, da bi bila. Pa če ne bom tega pojedla, bom polno kastrolo morala preč zagonit, ker že sedaj malo smrdi ... No, upam, da bo popoldne še kolikor toliko v redu.

Drugače pa si lahko naredimo juho iz zelenjavne kocke, tista tudi nekako pomaga, ker jo piješ vročo in te pogreje. Ali pa iz bučk jaz zadnje čase naredim tako kremno juho, tisto je tudi fajn.

clock-img

20.09.2007, 09:32

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
No to pa je nekaj. user posted image user posted image  Za naprej pa tole:user posted image


user posted image

clock-img

20.09.2007, 09:34

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela danes skoraj eno kilo več kot včeraj. Ampak ni panike, sem že šla kakat zdaj, tako da bo.user posted image

clock-img

20.09.2007, 10:12

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hej punce, a lahko jem na beljakovinski dan recimo piščanca na žaru, pa zraven jurčke (če jih bomo za vikend kaj nabrali) pa kos polnoz. kruha. Kam v bistvu pašejo jurčki? Kao zelenjava al kako?user posted image user posted image user posted image
Ali pa gobe z jajci bi tudi lahko bile na B dan, ne?

clock-img

20.09.2007, 10:30

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Splišni, če jaz začnem jest oreščke, pol nimam meje. Edino, če bi jih vzela eno pest, ostalo pa takoj pospravila. Zato raje pogledam proti sadju, pa me mine, da bi jedla, pa je rešeno.

Si pa tudi jaz prevrem zelenjavno kocko in je res dober občutek, ko nekaj toplega pride v želodec. Sploh, ker je zunaj že kar hladno.

Saj

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

20.09.2007, 11:01

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutro punce hujsarice!
Danes se mi ful mudi v solo, tako da bom zdajle na hitro skuhala polento in omako iz paradiznikove mezge.. njami.

Lep dan!

clock-img

20.09.2007, 11:30

clock-img

paris

pencil-img

1304

Ah figa no, jaz sem pa včeraj grešila, packa! Sicer prvič, pa vseeno, sem jezna sama nase.
Zvečer sem šla do sestre in je svak ravno segedin skuhal- ful ga imam rada in eto sem ga zmazala en orenk krožnik in kruh zraven user posted image , samo dober je bil pa za prste polizat. Jah nič, kaj naj, še dobro, da je danes sadje- upam, da se ne bo preveč poznalo na vagi. Čeprav, če po pravici povem, nekako mi ne gredo ravno blazno dol kile- nekam zgubljam motivacijo. Edini plus je, da sem dobila sobno kolo in zdaj že par dni malo kolesarim-juhu!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

20.09.2007, 11:40

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Oj

Jaz pa ne vem,kaj naj danes naredimuser posted image .Naj današnji dan zamenjam z jutrišnjim!?Popoldne gremo na pogreb in že včeraj,ko sva šla z možem kropiti,so nama rekli,da morava danes na pogrebščino priti.Zaenkrat sem na sadju,upam pa da se bom vseeno lahko zadržala.Kaj pa naj,če bodo krožnik pred mene dal.Rečem da sem na dietiuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

20.09.2007, 12:27

clock-img

muška

pencil-img

3223

Dalin saj lahko menjaš, pa imaš recimo beljakovinskega danes, ali pa ješ samo solato in zelenjavo, če bo.

AAndreja, vse kar si napisala okoli beljakovinkega dne drži, gobe pa so  baje začimba , tako da komot!

clock-img

20.09.2007, 14:39

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Živjo!

Čist na hitrco moj jedilnik:

Zajtrk: jabolko+slive
Kosilo: popečene bučke ali pa velika skleda zelene solate... ne vem še
Večerja: sadna kupa(brez smetane in sladoledauser posted image )

A je še katera zjutraj ful lačna, čez dan pa niti ne? Jaz moram obvezno pojest orng porcijo zajtrka, drugače me boli glava in sem tečna čez cel dan. user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

20.09.2007, 21:12

clock-img

lokvanj

pencil-img

414

Ojla punce!
že nekej časa se nisem oglasila, ampak ni kaj pametnega za napisat. Zdej mi že en lep čas kile stojijo in to res ni ne vem kako vzpodbudno, zato raje ne napišem nič. user posted image
Sem kake 14 dni gledala iste številke na vagi. Hudo! Ampak zdej se je pa spet začelo dogajat naprej.user posted image user posted image
SE ne dam. Zdej sem na -7, še malo pa bo.
DRugač se pa moram kar nasmejat ko vas berem. Imate res zanimive prigode user posted image .
Pravljica kako gre tebi??? A še vztrajaš?

_____________________________

lokvanj

clock-img

20.09.2007, 21:58

clock-img

ms15

pencil-img

109

o.k.,sem nazaj, ker je vaga pokazala + 1kguser posted image .

clock-img

21.09.2007, 06:13

clock-img

Anonimen

user posted image Dobro jutro user posted image
 
                         21.9. BELJAKOVINE(21)
 
Danes so minili trije tedni user posted image Tiste, ki vam vaga stoji, ne obupat.Tudi pri meni se od nedelje ni premaknila, ne gor, ne dol user posted image .Bliža se vodni dan, ki ga bom zamenjala za vitaminski, ker imam občuek, da ne bom zdržala samo z vodo.Bomo videli.
Danes je najboljši dan:
                                    Z:banana
                                    K; glej sliko zgoraj+ solata user posted image
                                    V: hrenovka+solata
                                                                             Lep dan user posted image              

clock-img

21.09.2007, 08:27

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Ekola mene! Vas moram spet malo bolj spremljat, ker moja motivacija je na oz. pod nulo. Vaga itak da še vedno stoji.user posted image  Bom še malo vztrajala, če drugega ne, se vsaj ne redim.

Pred sabo imam že belo kavo, potem me čaka jabolko, za kosilo pa so puranji zrezki in še ne vem kakšna solatka. Zvečer pa jogurt.

Pa pa!

clock-img

21.09.2007, 09:09

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Tejcica, ce jes za kosilo meso, ga jej tudi zvecer polovico manj kot za kosilo. Ni dobro mesat mesa in mlecni proizvod.

Jest bom pa danes testenine prepecene na cebuli korencku in papriki pa mal sam za barvo paradiznikove mezge gor mmmm... zvecer bom pa 3 mufine. Komaj cakam.

user posted image

clock-img

21.09.2007, 09:27

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ojla. user posted image

Danes je pa moj najljubši dan. Malo sem razmišljala, da bi naredila segedin, pa smo se potem odločili za ribe. Jih nismo jedli že odkar hujšamo.

Tudi meni kg stojijo čisto pri miru.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

21.09.2007, 09:53

clock-img

muška

pencil-img

3223

meni tudi kg stojijo. Sem se zadnič malo uštela in sem videla kar 4 minusa, ampak so v resnici 3.

No, sicer pa sem prav kar iz gozda user posted image  , nabrala sem pol košare jurčkov (v eni uri), tako da bo za kosilo gobova juha in pa puranji zrezki v jurčkovi omaki user posted image  .

Še nekaj čisto baj de vej user posted image  , a katera ve kako zgleda kostanjevka? Sem našla eno gobico , ki je od zgoraj 100% jurček, spodaj pa ne narezkana. Pa tudi nogico ima tako debelo kot jurček in lepo diši. Kaj bi to bilo? Aha, tam kjer sem jo malo vrezala pa je siva spodaj-čisto rahlo.

clock-img

21.09.2007, 14:01

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Živjo!

Jst sem danes za zajtrk pojedla jabolko, za kosilo puranje zrezke + solato, za večerjo pa bom par čevapčičev, ker gremo k tastu na piknik.

Me pa zanima, če lahko jem sir na beljakovinski dan in če lahko mešam meso ter jajca?

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

21.09.2007, 14:11

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Na beljakovinski dan lahko ješ ali sir ali jajca ali meso, nikakor pa ne karkoli od tega skupaj.user posted image

clock-img

21.09.2007, 15:57

clock-img

trixi

pencil-img

741

jaz sem pa danes od samega navdušenja, ker mi je vaga končno pokazala petko spredaj (res da je 59,9, ma vseeno mi ni treba več gledat tiste zoprne šesticeuser posted image ) že zjutraj grešila. Sem jedla kruh, za kosilo pa mlečni sladoled. Ma ja, saj to zadnje so pa beljakovineuser posted image . Za večerjo bom pa jogurt, vmes pa kako sadje.

Lep vikend, čao

clock-img

21.09.2007, 16:16

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz sem pa danes na sadju,ker sem bila včeraj na beljakovinah.Je pa tudi meni vaga že pokazala petko spredajuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

21.09.2007, 18:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.09.2007, 23:02

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

IZVIRNO SPOROČILO: lokvanj


Pravljica kako gre tebi??? A še vztrajaš?



super mi gre user posted image  -10 zaenkrat!!! ma ko zagledam spredaj 5ko, sem itak na konju user posted image  mam še časa 40 dni user posted image

ampak še vedno ne kompliciram...jem tudi mešane beljakovine skupaj npr. (jajce + hrenovka, sir + pariška ipd.), pa za kosilo in večerjo tudi ne jem iste stvari user posted image

danes sem na OH dan npr. za kosilo slivov cmok + kompot, potem za malico kepico sladoleda, za večerjo pa testenine z gobovo omako + 2 koščka jedilne čokolade...tako je to pri meni in sploh ni težko user posted image

ma če bi mogla komplicirat in posebej kuhat zase in se popolnoma odrekat hrani, če kam gremo in gledat na uro kdaj in kaj je na vrsti itd itd, potem bi že zdavnaj obupala...na tak način se pa da zdržat in sploh ni občutka, da hujšaš

jutri na V dan pa tudi...lešniki in pistacije so že pripravljene, kompoti tudi, sadja pa itak polna košara user posted image  

gremo proti 5ki! user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

22.09.2007, 06:29

clock-img

Anonimen

user posted image  Dobro jutro!

                  22.9. škrobni dan (22)
 
Danes bo pa pri meni krompirček. Za kosilo pečen+ velika skleda solate, za večerjo pa radič s krompirjem.
Mi je čisto vseeno kaj jem, saj ne voham nič.Imam neko virozo z vročino.Upam, da bo kmalu bolje.
                                                     
                 Lep vikend in čimmanj grehov user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem