cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

19.09.2007, 10:03

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Smrka, za sladico sem jaz razmišljala po logiki, da bi lahko jedla recimo skutno torto, kjer je tudi skuta. Ker vsaka sladica ima še jajca, pa mleko. Kaj pa sladoledi? Jaz OH večerjo razumem kot posladek nečesa sladkega, in ni nujno kos čokoladne torte, kot piše v dieti.
Mogoče se motim, ne vem?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

19.09.2007, 10:04

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Aja pa a lahko kaj poveste koliko ste že izgubile, tko malo za motivacijo.user posted image user posted image user posted image



Jaz sem do sedaj 3 kile, hujšam pa zdaj 19 dni.

Danes imam škrob. Jza na škrobni dan jem polento, ene jo na OH. Tako bo danes polenta, zraven imam pa kuhan stročji fižol, pa ga bom v kakšni omaki za zraven pripravila.
Samo za otroka moram še nekaj pogruntat, ker on seveda ne je nič od tega.user posted image

clock-img

19.09.2007, 10:06

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Smrka, za sladico sem jaz razmišljala po logiki, da bi lahko jedla recimo skutno torto, kjer je tudi skuta. Ker vsaka sladica ima še jajca, pa mleko. Kaj pa sladoledi? Jaz OH večerjo razumem kot posladek nečesa sladkega, in ni nujno kos čokoladne torte, kot piše v dieti.
Mogoče se motim, ne vem?



Ja, meni se tudi tako zdi. Ampak najhuje pri vsem tem pri meni to, da potem kar meljem in meljem. Pol sendviča npr., ker je to kao itak dovoljeno, pa par piškotov, ker so tudi, potem pa že še kaj tretjega najdem. Še dobro, da je potem naslednji dan vitaminski.

clock-img

19.09.2007, 10:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.09.2007, 12:07

clock-img

paris

pencil-img

1304

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Sem že pred dvema dnevoma napisalauser posted image  pod ŠKROB.



Jah vidiš, sem že malo slepa zgleda, hvala!user posted image



Danes bom jedla makarone s paradižnikovo omako, za zvečer pa imam pripravljene ene zelo dobre mafine polnjene s kremo- komaj čakam.
Meni se tudi zdi, da lahko na OH dan za večerjo ješ kakršnokoli sladico, upam no.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

19.09.2007, 12:31

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz sem tudi tukajuser posted image .Danes je OH,meni osebno najtežji dan,saj ne vem kaj bi jedlauser posted image .Verjetno kar testenine z zelenjavno omako.Smo pa pridne,ker že toliko časa vztrajamouser posted image
AAndreja jaz sem do sedaj zgubila 3,5 kg.Upam,da kmalu pridem do željene teže.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

19.09.2007, 14:22

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Uf prekmalu sem se pohvalila, da sem včeraj začela. Zvečer smo šli z mojim in njegovo hčero v kino in sem kar morala vzeti kokice user posted image , tako da ne mislim takoj začeti s prekrškom, zato začnem v soboto. Zdaj pa res dosti zajebancije. Od sobote naprej pa z vso resnostjo in bom pridna kot user posted image

clock-img

19.09.2007, 15:43

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Oj!

Zame je tud OH dan najbolj smotan, ker ne vem, kaj bi imela za kosilo.

Danes sem jedla za zajtrk dve breskvi, za malico eno banano, za kosilo pa sem spekla zelenjavno pico, ki sploh ni bila podobna pici. Sem bla prav razočarana, tko da ne bom več pekla pice domauser posted image , za večerjo imam od včeraj še goro peciva, tako da komaj čakam, da se ga lotim. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

19.09.2007, 17:04

clock-img

smrka

pencil-img

3582

A vas tudi boli glava medtem ko hujsate?  Mene vsak teden najmanj 1 krat ali pa dvakrat boli.... ne mocno.. ampak glih toliko da neki ni vredu... groza...

clock-img

19.09.2007, 17:14

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ja, glava pa meme tudi boli, pa me drugače nikoli.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

19.09.2007, 19:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.09.2007, 19:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.09.2007, 20:07

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

50. dan...-10kg user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

19.09.2007, 20:52

clock-img

Anonimen

U, pridna, pravljica.

Jutri pa vitamini, oh.

Jaz sem si že emsno štruco za pojutrišnjem kupila.user posted image

clock-img

19.09.2007, 20:56

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Ojla,
grešnica se javlja. Sem mislila, da me bo premamila tale dieta še enkrat, ampak me ni. Že včeraj sem grešila, danes pa tudi. Jah, očitno nisem poštimala v svoji glavi in se mi teh 5 kg ne zdi tako zelo pomembnih več. Nekako sem se navadila na zajtrk in mi zdaj manjka. Sadje mi enostavno ni dovolj. Po moje bom spet segla po stari varianti "malo manj na manjši krožnik, pa večkrat". Bi pa vseeno še malo ostala v vaši družbi, če dovolite, ste prav fajn.
Kombušo pa jaz pijem morrak. Se lahko dogovoriva in ti jo pošljem, ko bo dovolj velika. Če želiš seveda. Piši na ZS.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

19.09.2007, 21:10

clock-img

Anonimen

Tjaga, ti kar ostani naša zvesta navijačica. user posted image

clock-img

19.09.2007, 22:00

clock-img

muška

pencil-img

3223

Meni pa se zdaj že dva dni dogaja, da sploh ne čutim lakote, jem samo zato, ker kao moram user posted image  . Danes sem recimo pojedla za zajtrk hruško in spila kavo z mlekom, potem sem v času kosila pojedla pomarančo. Na silo, ker sem se šla na faks vpisat  in potem sem jedla pražene jurčke-sicer mišljene kot kosilo, šele ob 6 zvečer, ampak bolj na silo, ker sploh nisem bila lačna user posted image user posted image user posted image

Mislim ful fora. Včasih imam občutek, da moram požret vse kar vidim, včasih pa se moram prav silit, da sploh kaj pojem. user posted image  Meni to ne deluje čisto OK

Shujšala pa sem že 4 kg user posted image user posted image user posted image
Aja, glava me pa nič ne boli user posted image  , pijem pa res dost user posted image

clock-img

19.09.2007, 22:35

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Meni pa se zdaj že dva dni dogaja, da sploh ne čutim lakote, jem samo zato, ker kao moram user posted image  .



No, to se na primer meni ne more zgoditi.

Ja, tjaga, ti kar z nami bodi, malo navijaj, pa bo.

Saj če ti zajtrk tako manjka, greš lahko na Montignaca, saj to je v bistvu tudi ločevanje, samo malo manj kruto.

clock-img

19.09.2007, 22:50

clock-img

smrka

pencil-img

3582


IZVIRNO SPOROČILO: muška

Meni pa se zdaj že dva dni dogaja, da sploh ne čutim lakote, jem samo zato, ker kao moram user posted image  .






Oh blagor se teb... jest se pa skor zjokam ko grem mimo kioska s hitro prehrano, tajsko restavracijo in sendvice z piscancjim mesom in curry omako..... komaj se prepricam da naj ne pozrem nicesar kar ne smem... res blagor se ti! Jaz imam se vedno dober apetit, zato tudi kile ne grejo tako hitro dol, kot bi lahko sle, ce bi jedla normalno in po pravilih.

clock-img

19.09.2007, 23:50

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla - mene pa zanima, če me vzamete medse?
Po našem prvem lumpku sem se lotila te diete in takrat zgubila 13 kg, ker pa sem sproti zanosila, so se kilce nabrale nazaj. Kar nekaj sem se jih že znebila, še kakih 10-15 bo pa še treba. Sem pa danes 3, dan diete - in vidim, da imate tudi ve jutri sadni dan in bi se vam najraje pridružila - zaradi motivacije. Sem se sicer že pred časom lotila (naša tamala je bla res še čisto mala), pa mi ni zneslo - tudi javljat sem se nehala na RR sploh. No zdaj je pa ta večji začel hodit v vrtec in mi ostane kaka minutka sem ter tja in sem se odločila, da se vam priključim - upam, da ste za in da bom ob krizah deležna kake vzpodbude.

pozdravček

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

19.09.2007, 23:58

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla,

jaz sem še vedno tuki, sam me internet neki zeza, ampak zdaj moram izkoristit priliko, k dela pa kaj napisat. Sem zelo vesela, ker sem šla dol 2,5 kg, malo sem presenečena, ko se ne ravno držim diete, ampak mogoče pa ravno zaradi tega gre dol. No, zdaj mam pa nov problem- prej sem imela buši takole za en peti mesec, zdaj pa vedno bolj postaja podoben prazni kenguru vrečki. Bo treba začet migat, ni kaj. Ma ni važno, jaz sem tako optimistično dobre volje naravnana, da se včasih  še sama sebi čudim.
Za jutri pa že imam skuhan kompot, pa kakšno solatko pa bo.

Ala punce, držte se

clock-img

20.09.2007, 06:31

clock-img

Anonimen

user posted image Jutro user posted image

20. dan- VITAMINI
 
Dobrodošle nove hujšarice.
Ne vem, če glava boli zaradi vode, ker jaz jo res veliko spijem, pa me vseeno boli.
Morda je to zaradi lakote, ker je telo navajeno večje količine.Lahko je tudi zaradi stresa, ker si nekaj želimo, pa ne smemo.user posted image
Kakor koli, upam, da bo kmalu bolje. Še 70.dni.
Danes bom jedla samo zelenjavo- cvetačno juho, popečene bučke.........
                                                                              
                                                                                  Lep dan user posted image

clock-img

20.09.2007, 08:36

clock-img

muška

pencil-img

3223

t_t_y wellcome user posted image

Jaz sem že pojedla pomarančo, kaj se bo dogajalo čez dan pa še ne vem. Po navadi sem od teh sadnih dneh pojedla kakšno zelenjavno kosilo, bomo videli, kaj bo daned rekel moj apetit.

Aja, tole me še zanima. Jaz sem dopoldne ful nabita z energijo, prav super mi je, popoldan pa mi vse dol pade. A vam tudi? Me prav zanima, če je to zaradi hujšanja.

clock-img

20.09.2007, 09:10

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dobro jutro in dobrodošlica novim.

Danes bo zame hud dan, ker sem tega sadja in zelenjave že sita. Jaz bi ...., ma vse bi jedla. Se bom potrudila, da ne bom in bom dan preživela kot en zajec.

Lp


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

20.09.2007, 09:26

clock-img

Anonimen

Bejbe. Za motivacijo vam povem, da sem od 4.8.07 do danes izgubila 5kg, od 1.9.07 do danes pa 2kg.
user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem