cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

16.09.2007, 10:35

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest se bom jutri vagala, ker me je strah stopit na vago. Vcer sem mal prevec pojedla...

Danes bom mela za kosilo: popecen riz na cebuli, korencku in skleda solate. Vmes pa jabolka.

clock-img

16.09.2007, 12:46

clock-img

muška

pencil-img

3223

Jaz imam 1 kg manj, torej skupaj 3 minusa user posted image user posted image user posted image  Zadnje dni tudi kar malo goljufam user posted image  , včeraj sem spila en bandidos, pa danes tudi verjetno ne bom mogla mimo njega user posted image  ; ah te vražje prireditve user posted image  , poln kufer jih že imam user posted image


clock-img

16.09.2007, 18:43

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Jaz imam tudi -1kg. Bi pa morala danes imeti sadni dan, pa sem ga ob 17h zamenjala z jutrišnjem. Sem bila kr neki časa čist pridna, sam pol pa nism več zdržala. Sploh, ker imam jutri en zelo težak izpit, pa še celo noč nism nč spalauser posted image  

Lp

clock-img

16.09.2007, 20:04

clock-img

paris

pencil-img

1304

Hojla punce!user posted image

Imam eno vprašanje- na kateri dan lahko jem kostanj- škrob?
Sestra mi je danes prinesla zgodnji kostanj, njami!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

16.09.2007, 20:09

clock-img

Anonimen

Pojma nimam, kaj je kostanj. Mislim, da so ga ene za sladico jedle pri OH dnevu.

To bo mogoče al bina vedela.

clock-img

16.09.2007, 20:14

clock-img

Anonimen

Hojla user posted image
Mislim, da je kostanj škrob.
O današnjem dnevu pa raje ne bi, ker sem dane prvič delala grehe.user posted image  Jutri bo padla kazen user posted image
Kar se tiče hujšanja drugič ali tretjič po tej dieti naj povem, da pri meni ni razlike.Hujšam isto kot prvič.
Je pa res, da dodanes nisem grešila, nisem jedla kruha in spila sem veliko vode. Za zgubiti imam kar dosti, zato gre morda hitreje dol.

clock-img

16.09.2007, 20:20

clock-img

Anonimen

Hey.
Tudi zame je danes žalosten dan.user posted image  Zgleda, da bom user posted image  dobila, ker se samo nažiram.user posted image  Jutri bom na sadju.

clock-img

16.09.2007, 20:21

clock-img

Anonimen

Se mi zdi, da se lunca bliža. Tudi to zna biti vzrok za lakoto in nažiranje.user posted image

clock-img

16.09.2007, 20:24

clock-img

Anonimen

Luna in user posted image  sta pa smrtonosna kombinacija.user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.09.2007, 21:07

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Joj, jaz se tudi zbluzila danes. Popoldne moj prinese jurčke, pa sva tako jedla oba jurčke z jajci. Potem sem pa še 4 piškote za povrh.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

17.09.2007, 06:50

clock-img

Anonimen

   17.9. Beljakovinski dan (17)
 
Pozdravljene user posted image
Danes mesek, jaz pa sadje user posted image ker sem zamenjala z včerajšnjim dnem. Pila bom zelenjavno juho, ker včeraj sem pa res pretiravala.Povejte mi, ali je še katera tako napihnjena? ASkoraj ne jem sadja, več pojem zelenjave, zato ne vem, kaj bi me tako napihovalo.
                                                                            Lep mesni dan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

clock-img

17.09.2007, 06:52

clock-img

Anonimen

 









































































Se opravičujem.Nekaj kar leti po ekranu, komaj napišem sporočilo.Tisti kvadratek kje pišem skače gor  in dol user posted image












































clock-img

17.09.2007, 07:48

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br jutr!user posted image
Razmišljam kaj bi danes za kosilo user posted image , zrezek mi ni, čevapčiče sem zadnjič, sataraš tudi, eto- ribe, mogoče pa res, bom videla.

Al bina, prosim, če mi poveš kam paše kostanj? Tenxuser posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

17.09.2007, 08:08

clock-img

flecker1

pencil-img

528

jutro!
se pridružujem ob vašem dnevu, sploh ne vem več v katerem moram biti, saj1 teden ločujem, ampak sem jedla kar me je pasalo user posted image
Ah, raje bom dans imela škrobni dan ker bom skuhala fižolovo juho, pa še skledo fižolove solate bom pa imela jaz. Veste, PMS mi dela svoje user posted image user posted image
sedaj vas bom redno brala in obveščala

clock-img

17.09.2007, 08:16

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo punce kako smo kej? jst sm danes tudi na sadju, ker sm mela včerej meso, smo zdej za vikend mal pohajali in sm mal zamenjala dneve, ker sam s sadjem bi bilo včerej res hudo. user posted image  no moji kg so -2, sej sm kar zadovoljna, glede  na to da prvijo da večkrat kot jo delaš manj gre dol oz se kg počasneje topijo, jst jo zdej v zadnjih 2 letih delam že 3. tako da kar lepo mi gredo kg dol user posted image

no uspešen dan vsem, se slišimo

clock-img

17.09.2007, 08:26

clock-img

muška

pencil-img

3223

No zgleda, da smo včeraj vse bluzile malo po svoje user posted image  . Jaz sem seveda MORALA spiti en red bull ,ker so jih delili in bog ne daj, da ga ne bi vzela user posted image  , potem sem še MORALA spit eno pivo, ker mi ga je častil en kolega in potem sem pač morala spit še enega bandidosa, ker sem pač morala user posted image user posted image user posted image  , ker mi ga je prinesel mož. Ma sem smotana, da bolj ne.  Ja pa še ostanek palačinke sem morala pojest, ker če je ne bi bog ve, kaj bi se zgodilo user posted image

Eh, gremo dalje!

Danes imam puranje zrezke s špinačo.

clock-img

17.09.2007, 08:35

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobre smo. Ni čudno, da smo Jovo na novo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.09.2007, 08:52

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Danes stopim na vago in sem pol kile tezja... mal sem razocarana ampak sama sem si kriva. user posted image

Danes bom makarone pa omako iz buck in paradiznikove mezge, pa solato. Komaj cakam jutrisni sadni dan!


user posted image

clock-img

17.09.2007, 09:01

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dobro jutro.

Ja, včeraj je bil res en tak dan za jest. user posted image

Danes grem po dieti lepo naprej.

Z: še nič, razen kave
K: puranji zrezek in solata
V: pol manj

Danes bom probala po kosilu spiti še juho, da bom bolj sita.

Lp


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

17.09.2007, 11:10

clock-img

Anonimen

Komaj cakam jutrisni sadni dan!



Zakaj? Saj ga imša lahko že danes, lahko imaš dva zapored, ni panike.

clock-img

17.09.2007, 12:02

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Danuser posted image

Se mi ni ratalo včeraj oglasiti,zato se oglašam danes.Moja vaga je včeraj pokazala -1 kguser posted image .Torej vsega skupaj -3,5 kg.No jaz sem se tudi včeraj malo pregrešila,ampak tako malo da ni omembe vredno,zato imam danes beljakovinski dan.Za zajtrk sem paradižnik,za kosilo bom jajček za večerjo pa jogurt.Upam,da zdržim.user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

17.09.2007, 13:17

clock-img

lucika

pencil-img

2357

jaz sem se vedno z vami!
vago sem si kupila novo, pa je mal druggac pokazala, tak da zdaj nimam pojma kje sem. mislim pa da tam ene pol kg je slo, tak da mi pisite 2,5. bom potem po novi vagi naprej odbijala kg...saj ni panike, sam da gre dol.
jaz tudi malo improviziram vmes. pa kak obrok mal zabluizim, al pa kak dan menjam,.,...
zato sem pa danes spet na moji kemični dieti. mi strog režim bolj paše. par dni, da spet malo zagona dobim, pol pa spet po vašem...
saj nagnale me zarad tega ne boste ,al ja?
sicer pa je itak vsaka dieta ločevalna, če mal bolj premisliš...
danes imama za kosilo tuno in prepečenec. za večerjo pa meso in stročji fižol....

clock-img

17.09.2007, 13:22

clock-img

smrka

pencil-img

3582

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Komaj cakam jutrisni sadni dan!



Zakaj? Saj ga imša lahko že danes, lahko imaš dva zapored, ni panike.




Lahko ga mam dva dni zapored tretji dan se bom pa nazrla. Rajs pocas pa po vrsti.

clock-img

17.09.2007, 13:29

clock-img

Anonimen

Jaz imam danes OH, ker grem zvečer na en RD in bom jedla torto.

Zato bom za koislo jedla makarone in solato.

clock-img

17.09.2007, 18:29

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Zakaj? Saj ga imša lahko že danes, lahko imaš dva zapored, ni panike.


Albina, a ti:
a.) se nam želiš pridružit user posted image
b.) si naša navijačica  user posted image
c.) nas zafrkavaš user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem