cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

14.09.2007, 13:28

clock-img

Anonimen

Ja, Lianna, jaz bom ravno zdajle enega, kosilo bo tam okrog štirih enkrat.

clock-img

14.09.2007, 13:42

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Ja ženske kaj pa je danes z vami? Nikjer nobene! Ni več volje, ali vas je sonček potegnil ven?




Ma kje, dela ku peska, ni cajta. Jaz sem zdajle pomalicala. Pomfri, ketchup, solata.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

14.09.2007, 13:57

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz sem tudi tukajuser posted image

Moj današnji jedilnik

Z:kava+jabolko(mi že čez ušesa ven gledajouser posted image )
K:pire+špinača
V:še ne vem,najraje nič

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.09.2007, 15:08

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Adijo punce, jaz grem v toplice čez vikend. Me dragi pelje na zamujeno obletnico poroke. No evo, pa še na dieti sem. On bo fit, jaz bom mela manjšo rit user posted image user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

14.09.2007, 15:49

clock-img

muška

pencil-img

3223

Liana jaz jem sadje čez cel dan! Gledam pa vedno na to, da pojem 2 ista komada , če je potrebno (recimo 2 jabolki, ali 2 hruški) in pa sadje jem v razmiku 2 ur. Nekje sem to prebrala, samo majke mi da ne vem kje user posted image

No za kosilo sem na koncu imela tudi jaz ponfri in solato, na vrh pa še sladko zelje user posted image user posted image user posted image  . Nikakva kombinacija,user posted image ampak ponfrija sem si naredila premalo , zelja tudi , no glavno da sem zdaj sita user posted image  in da ni bilo nobenega zraven ko sem jedla user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.09.2007, 17:28

clock-img

smrka

pencil-img

3582

joj punce, men tale sadni dan gre toooooooook pocasssssssss, gdaj bo konc dneva, da bom sla spat in pozabla da bi JEDLA NEKI KONKRETNEGA!!!! 

clock-img

14.09.2007, 20:07

clock-img

Anonimen

Danes bo odlična večerja: narabutana pečena koruza.user posted image user posted image user posted image
Njami.

clock-img

14.09.2007, 22:05

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem pa tolk lačna. user posted image  Grem kar spat, drugače bom spraznila pol hladilnika. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

14.09.2007, 22:07

clock-img

Anonimen

Danes bo odlična večerja: narabutana pečena koruza.
Njami.



Uf, ta je pa že tako prezrela in trda, da ti bo proteza ven padla user posted image

clock-img

15.09.2007, 06:01

clock-img

Anonimen

Jutro hujšarice user posted image
                         
                  15.9. ogljikovi hidrati (15)
 
Mene je včeraj tako lakota zvila, da sem šla raje spat.Hvala bogu, da sem spala, ker ponavadi ko sem lačna ponoči vstajam in gledam v hladilnikuser posted image
Danes bom jedla: Z: breskve
                              K; pizzo z zelenjavo
                              V: čežana
 
Jutri tehtanje in čez 14 dni vodni dan.
                                                                  Lep vikend vsem user posted image

clock-img

15.09.2007, 08:54

clock-img

muška

pencil-img

3223

Jaz pa sem se včeraj prvič pregrešila. Bila sem na eni otvoritvi in sem spila kozarec vina in pojedla en tak lep kos stjenke. No saj strjenka je škrob ampak cuker v njej pa ni ravno škrobnat user posted image

pa dobro, se ne sekiram!

Za danes še ne vem, v glavnem če bomo doma potem bodo makaroni, za mala dva bolognese, zame pelati gobice; če pa gremo ven pa bo padla vegi pizza brez sira user posted image . Večerje pa danes za kazen ne bo, ker sem svoj delež cukra že včeraj dobila .

Sem pa ful vesela, ker se že vidi napredek, hlače mi že normalno stojijo na riti, vampek mi sicer še visi preko, ampak važno je, da lahko diham, ko se vsedem user posted image  

clock-img

15.09.2007, 09:27

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br jutr!user posted image
Malo sem se pozdravila, samo kašljam še sedaj.
Kavo sem že spila, pa breskev bom. Za kosilo bo pa pica ali pa zelenjavno lazanjo bi, samo ne vem kako naj jo naredim, da bo po regelcih? Za večerjo pa domač jabolčni štrudelj! NJAMI!user posted image Pol pleha........ma ne se hecamuser posted image
Lepo se imejte, pa veliko se smejte! Čavči!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

15.09.2007, 09:54

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutr bejbe
Dons bom mela za kosilo lepinjo s cevapcici pa mal kajmaka not... bom zato pa zvecer sam sadje zulila... ker bom mal pregrehe nardila ......................user posted image

clock-img

15.09.2007, 09:54

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Živjo.

Tudi mene je včeraj lakota predčasno poslala v posteljo, da se nisem pregrešila. Je pa čudno, da sem zjutraj potem vedno v redu in sploh nisem lačna user posted image

Danes testo že lepo vzhaja za kokosovo potico. Za kosilo bodo testenine, ker mi pizza brez sira ni všeč.

Lep dan, cmokec

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

15.09.2007, 12:49

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Jaz se vs čas učim, tako da sploh ni časa da bi mislila na hrano.

Z: hruška
K: makaroni
V nič

Telovadba: orbitrek

Lep dan vam želim

clock-img

15.09.2007, 14:27

clock-img

Anonimen

Še dobro, da je danes OH danuser posted image
Zjutraj sem šla v trgovino "samo" po kruh, no "na skrivaj" user posted image  sem si kupila en Kinder Country.user posted image
Potem sva šla z mulčkom v LJ na Otroški bazar in je tam hotel čokoladnega ježka, ki ga je seveda dvakrat obliznil, ostalo je pa mami pojedla.user posted image
Potem sva šla še na pico.user posted image
Upam, da mi danes ne bo več treba jesti, drugače se bom razpočila.user posted image
Še dobro, da je jutri sadje.

clock-img

16.09.2007, 06:41

clock-img

Anonimen

Pozdravljene user posted image
                         
                                16.9. SADNO-ZELENJAVNI DAN (16)
                                              TEHTANJE user posted image
 
Se mi zdi, da je tale dan največkratuser posted image  ker tako hitro pride. Jaz bom danes zamenjala za beljakovinskega in bom jutri vitaminala user posted image  ker grem na obiske in bom jedla meso.
Moja tehtnica je pokazala -2, tako da je šlo dol vsega skupaj v 16.dneh - 4
Zadovoljna sem, čeprav bi hotela več minusa.user posted image
 
                                                                                Lepo nedeljo user posted image

clock-img

16.09.2007, 08:55

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br jutr!user posted image
Danes pa sadje in zelenjava. Tud prav!user posted image

Moja vaga danes kaže skupno -2,5kg, kar v redu.

Bravo kind lady za -4kg, jest bi tudi user posted image

Razmišljam, da si bom kupila sobno kolo- ne steperja ali orbitreka, prav kolo. A ima katera kakšne izkušnje, nebi rada dala preveč penkov, pravzaprav čim manj!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

16.09.2007, 09:04

clock-img

Anonimen

Tehtanje: ta teden - 2 dkguser posted image , skupaj -2,2.

Sem pa zadnja dva  dni nekaj goljufičila, sem bila res fuuuuul lačna. Sicer sem itak vedno, ampak zdaj sem bila pa še 100-krat bolj.

Sem zadnjič prebrala geslo podzemnih rovk: Žri, žri in žri. Tako da sem končno našla svoje bližnje sorodnike.user posted image

No, danes V, jutri bom imela pa OH, ker so mi RD prestavili in bom jutri jedla torto. Bom potem mogoče na OH da prisla beljkovinskega notri. Mogoče, bom še videla.

clock-img

16.09.2007, 09:11

clock-img

Anonimen

Sem zadnjič prebrala geslo podzemnih rovk: Žri, žri in žri. Tako da sem končno našla svoje bližnje sorodnike



user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.09.2007, 09:27

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Mene pa nekaj zanima, glede na to, da ste jovo na novo - ali tudi ve opažate, da se pri drugi ali tretji ponovitvi kg ne topijo tako hitro kot prvič, da dieta nima več takega učinka kot ga je imela, ko ste jo prvič preizkusile?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

16.09.2007, 09:39

clock-img

Anonimen

JAAAAAA,bumrang, JAAAAAAAA. Na žalost je pri meni tako. Pa ne vem, ali je to zaradi tega, ker sem prvič res imela velikoooooo preveč. Zdaj imam pa veliko.

clock-img

16.09.2007, 09:41

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Mene pa nekaj zanima, glede na to, da ste jovo na novo - ali tudi ve opažate, da se pri drugi ali tretji ponovitvi kg ne topijo tako hitro kot prvič, da dieta nima več takega učinka kot ga je imela, ko ste jo prvič preizkusile?


S tem se pa strinjam. Na žalost.user posted image

clock-img

16.09.2007, 09:47

clock-img

paris

pencil-img

1304

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Mene pa nekaj zanima, glede na to, da ste jovo na novo - ali tudi ve opažate, da se pri drugi ali tretji ponovitvi kg ne topijo tako hitro kot prvič, da dieta nima več takega učinka kot ga je imela, ko ste jo prvič preizkusile?



Žal je res, ja!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

16.09.2007, 10:24

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Današnje tehtanje je pokazalo še -0,7 kg, skupaj torej -1,5kg. Nekaj je. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem