cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

13.09.2007, 21:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

V nedeljo bo pa takole user posted image user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.09.2007, 21:13

clock-img

Anonimen

Po končani dieti se dobimo v Kranju na kavici, brez sladkorja user posted image Tjaga mi jo je itak dolžna, pa tebi Nataša sem tudi naredila eno uslugo, čeprav si popušila.user posted image
Samo ne me izdati.user posted image  Spliško in Cmokca si pa že dolgo želim spoznati.Pridete lahko tudi neGorenjke.user posted image

clock-img

13.09.2007, 21:14

clock-img

trixi

pencil-img

741

Hojla,

jaz se pa nič ne v folijo zavijam. Sem si poleg une kreme od Afrodite kupla še une žabce- hvala bogu majo zdej tud normalne rjave al pa črne, ne sam une ogabne zelene. Pol pa po navodilih na škatli: namažite se s kremo ali gelom, oblečete žabce in se vsaj eno uro posvetite fizični aktivnosti. Saj imajo podoben sistem tud v Linea snnela, k telovadiš v takih komorah, te greje, da so mišice prej ogrete in da pol porabiš več kalorij.
Ja, kalorije.
nataša77 meni  pa ni jasno, kako da ni važno število kalorijuser posted image , pa je ja razlika, če poješ 4000 kalorij al pa 1300. Če  pa ni, pol pa probaj pa poročaj.
Drugače se pa meni tale Montignac kar dopade, sam nimam jaz tolko volje tole resno držat, pa sem se raje odločila za ločevalno, poskušam pa določene stvari tud od Montija držat.

clock-img

13.09.2007, 21:16

clock-img

Anonimen

OOOOO, a kr vse smo iz Kranja?
Potem se pa moramo dobiti na user posted image .

clock-img

13.09.2007, 21:16

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Po končani dieti se dobimo v Kranju na kavici, brez sladkorja user posted image Tjaga mi jo je itak dolžna, pa tebi Nataša sem tudi naredila eno uslugo, čeprav si popušila.user posted image
Samo ne me izdati.user posted image  Spliško in Cmokca si pa že dolgo želim spoznati.Pridete lahko tudi neGorenjke.user posted image


Evo jaz bom iz dolenjske prijadrala.Lahko še otroke s sabo pripeljemuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

13.09.2007, 21:18

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image  Nataša nisem iz Kranja, sem pa blizu.Dolenjci so za družbo.user posted image

clock-img

13.09.2007, 21:19

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

OOOOO, a kr vse smo iz Kranja?
Potem se pa moramo dobiti na user posted image .



Ne jaz nisemuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

13.09.2007, 21:21

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Gremo kofetkat še pred koncem diete. Da izmenjamo izkušnje še v živo. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.09.2007, 21:22

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image user posted image user posted image  Nataša nisem iz Kranja, sem pa blizu.


Važno, da si škrta, a ne?user posted image user posted image user posted image  Tudi, če nisi iz Kranja.user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.09.2007, 21:26

clock-img

Anonimen

Nisem čistokrvna Gorenjka, sem politanka.Pol-pol user posted image user posted image

clock-img

13.09.2007, 21:30

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Babe pejte spatuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

13.09.2007, 21:31

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Babe pejte spatuser posted image


Res je. Drugače se bo kakšna še na hladilnik spravila.
user posted image

clock-img

13.09.2007, 21:32

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz glih toliko da ne zavijem proti njemuuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

13.09.2007, 21:33

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Jaz glih toliko da ne zavijem proti njemuuser posted image


Dalin, se spomniš ključavnic Titan. Kar na hladilnik z njo.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.09.2007, 21:37

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Ja Tjaga bo treba.Sem pa trmasta ko bik.Vse samo da bodo šle kile dol.Mater,če ne ,pa ne bom nič žrlauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

13.09.2007, 21:44

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Jaz sem bila danes zelo pridna in lepo zdržala brez večerje. Res pa da je to šele moj prvi dan. No lačna nisem, verjetno ker zelo veliko pijem. Sm pa prejle s svojim lubijem sklenila pakt da do 1.11 ne jem nič sladkarij in 2x na teden tečem na orbiteku. Mi je full fajn orbitrek, ker se pol res boljš počutm, sam k se tko težko gor spravim. Sladkarijam se bom pa odpovedala da sebi ter njemu dokažem, da nisem zasvojena z njimiuser posted image  Upam, da mi uspe, ker do zdaj sem največ 1m zdržala čisto brez.

Lp

clock-img

14.09.2007, 05:59

clock-img

Anonimen

Dobro jutro user posted image

                    14.9. škrobni dan (14)
 
Danes sem stopila na vago user posted image user posted image zelo zadovoljna. Da bi le tako šlo naprej.Še 14.dni pa bo vodni dan in mesec naokoli.
Moj jedilnik:
Z: grozdje
K: porova rižota+paradižnikova solata
V: skleda mešane solate
 
Pijem veliko, največ vodo. Imam pa problem, izpadajo mi namreč lasje in to se dogaja zmeraj kadar sem na dieti. Še dobro, da jih imam dosti.user posted image
                                                               Lep dan user posted image
 
                                                                                      
                                                                               user posted image
 
                                                                                       

clock-img

14.09.2007, 07:30

clock-img

njelci

pencil-img

283

tukaj je pa pestro user posted image user posted image user posted image  vidm da ste dobro razpoložene user posted image  vas je prav lepo brat user posted image
moj jedilnik za danes:
z: jabolka pa user posted image
m: user posted image
k: krompir, pa mešana solata
V: krompir pa tenstano zelje, uuu si kar predstavljam komaj čakam


si pišemo, le tako naprej naj ne zmanjka dobre volje

clock-img

14.09.2007, 08:29

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Dobro jutro.

Z: Nič
K: krompir + solata
V:Nič

Pitje: veliko vode

clock-img

14.09.2007, 08:35

clock-img

muška

pencil-img

3223

Oj čveke user posted image

No jaz imam danes v mislih sladko rdeče zelje in krompir ali mlince. Bi šlo to danes?

clock-img

14.09.2007, 09:19

clock-img

Anonimen

Jaz bom imela danes rižoto s svežimi jurčki. Njami.
In ker vem, da moj ne mara gob, jo bom jedla malo po malo.user posted image

clock-img

14.09.2007, 12:11

clock-img

muška

pencil-img

3223

Ja ženske kaj pa je danes z vami? Nikjer nobene! Ni več volje, ali vas je sonček potegnil ven?

clock-img

14.09.2007, 12:27

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Oj čveke user posted image

No jaz imam danes v mislih sladko rdeče zelje in krompir ali mlince. Bi šlo to danes?




Ja, s krompirjem bi šlo, za mlince pa nimam pojma, kam pašejo.

Jooooj, jaz sem pa danes tako lačna, da me telo prav poskuša okoli prinesti. Kot kadilcem, menda, ko kar naenkrat dobijo v ustih okus po kofeinu, tako danes meni že vse dopoldne kar nekaj kruh diši, prav vonjam ga, pa ga ni nikjer. Vsaj zdi se mi, da nihče na skrivaj ne žveči pod mizo.

Bok pa danes jedla ričet, ker grem k mami, in ima pač že narejenega. Jutri bom pa imela sadno-zelenjavni dan, ker bom zamenjala z nedeljo, ko imamo en RD in bom jedla torto.

In ja, lahko se dobimo na kavi. Tudi otroke lahko seveda pripeljete, ni problema. Saj ga bom jaz mogoče tudi, ker midva sva itak siamska dvojčka.

clock-img

14.09.2007, 12:28

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Živjo.

Berem, da je začelo dišati po user posted image . user posted image user posted image user posted image

Drugače ima spet en lačen dan. Že včeraj sem poleg treh obrokov pojedla še ene 4 nektarine.

Danes jemo:
Z: 1 banana, 2 nektarini, kava
K: zelena solata s krompirjem, kava
V: pol manj

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

14.09.2007, 13:08

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Jst študiram, tako da pridm samo med kakšno pauzo mal pogledat. Sem pa glihkar kosilo pojedla, tako da sem zopet sita.

A jeste sadje kdaj tut čez dan?

Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem