cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

12.09.2007, 16:54

clock-img

trixi

pencil-img

741

jaz sem pa takoooo dobre volje, tralalala,

jaaa, sem bla na vagi, sem kar voljo dobila, jupi. Danes sem že pojedla eno taveliko Hippovo kašico breskev in eno jabolko. To je bilo kosilo. Do večera bom zgrickala še ene par hrušk- taščica prinesla- in kompot bom skuhala. Kompot in zelenjavna kremna juha meni ful na V dan pomagajo, da se uspešno upiram lakoti.

ala, držte se, grem ven na sončka ( pa proč od kuhinjeuser posted image )

clock-img

12.09.2007, 19:38

clock-img

Anonimen

Kako je vitaminke? Že sanjate o jutrišnjem mesku? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.09.2007, 20:37

clock-img

njelci

pencil-img

283

ojla punce kako ste kaj? kako vam uspeva sadni oz vitaminski dan? jst sm mela prej popoldan kar eno krizico ma sm zdržala user posted image user posted image user posted image user posted image  sm pršla domov iz službe, pa dobim tata pa sestro za mizo ko se bašata s pleskavico, mnami lih in lih da sm zdržala ma smuser posted image  sej se lahko pohavalim ane user posted image user posted image  no komaj čakam jutrišnji dan, za kosilo bomo zbrali v menzi kako dober zrezek za večerjo pa bodo ribice, komaj čakam user posted image
no se slišimo jutri lep pozdrav

clock-img

12.09.2007, 21:22

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kako je vitaminke? Že sanjate o jutrišnjem mesku? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaz sem se odločila in se vam z jutrišnjim dnem pridružim. Pika. Amen. Kateri dan ste pravzaprav že?

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

12.09.2007, 21:24

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  Bravo. Jutri je 13.dan in začneš z beljakovinami- mesek user posted image
Dobrodošla.

clock-img

12.09.2007, 21:24

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Tjaga bravouser posted image user posted image user posted image .Jutri je 13.dan-beljakovinski

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

12.09.2007, 21:25

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Kind lady si me prehitela za 12 sekunduser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

12.09.2007, 21:25

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.09.2007, 21:27

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Jabolka imam za zajtrk že pripravljena, za kosilo bom pa pečeno papriko in zrezek na brzaka. Večerja pa pol manj.
Pa kombušo sem pripravila in danes že nekaj popila. Kisla je kot vrisk. Zdaj pa ne vem, al je to taprav okus al ne.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

12.09.2007, 21:29

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga


Pa kombušo sem pripravila in danes že nekaj popila. Kisla je kot vrisk. Zdaj pa ne vem, al je to taprav okus al ne.



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

12.09.2007, 21:33

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Jabolka imam za zajtrk že pripravljena, za kosilo bom pa pečeno papriko in zrezek na brzaka. Večerja pa pol manj.
Pa kombušo sem pripravila in danes že nekaj popila. Kisla je kot vrisk. Zdaj pa ne vem, al je to taprav okus al ne.



Ko sem jaz probala kombušo, je imela okus po ledenem čaju...ne vem če je prav, da je kisla user posted image

Odkod pa si? Bi mogoče čez kak mesec probala še jaz to zvarkat, pa ne vem, če poznam koga, ki bi mi jo lahko odstopil.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.09.2007, 21:34

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Cer hujsarce!
Jest komaj cakam jutrsni dan ko si bom prvoscla makarone. Zvecer bom pa udarla po 3 mufinih...... joj komaj cakam. Drgac mam pa ful rada sadne dneve, ker edino takrat mislim da kile gredo dol.


clock-img

12.09.2007, 21:36

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Dalin: http://www.m-dotik.com/Kombusa.htm

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.09.2007, 21:47

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Aaaaaaaaaa,zdaj pa vemuser posted image .Jaz sem si pa danes kupila v DM čaj od TEEKANNE,FIT&slim.Bom pila,če bo kaj nucalouser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

12.09.2007, 22:21

clock-img

muška

pencil-img

3223

še en dan uspešno za mano user posted image  , ni bilo težav, jedla sem samo sadje, edino ko je mož jedel kosilo sem mu pojedla pol solate user posted image

ja pa suhica me kliče, ker se mi baje že poznajo izgubljene kile, jupiiiii user posted image user posted image user posted image  

No za jutri imam pa mrežno pečenko pripravljeno, pa 2 kili solate bosta zraven user posted image

clock-img

13.09.2007, 06:42

clock-img

Anonimen

Dobro jutro hujšarice in pozdravljene nove user posted image

                   13.9. BELJAKOVINE (13)
 
Danes je dan, ki se ga najbolj veselim, saj je tudi izbira največja. Meso, ribe, jajčka, mlečni izdelki.
Včeraj sem pojedla kar nekaj grozdja in sem celo popoldne dežurala na wc-ju.To je hujše kot klistir, čeprav pravijo, da ima veliko sladkorja, vendar je za prebavo super.
Danes bom jedla:
Z: dva velika paradižnika
K; veliko bedro+ velika skleda solate
V; malo bedro + mala skleda solate user posted image
 
                                                             Lep sončen dan user posted image

clock-img

13.09.2007, 07:23

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Sem iz KR. Jaz ti jo bi sicer lahko odstopila, samo mora najprej nova pognat (menda). Hm, okus ledenega čaja. Ja bi bilo verjetno bolje. Čeprav sem brala, da zvarek uporabljajo tudi kot kis user posted image . No ne vem. "Tenstala" sem jo en teden. In danes sem ga že en kozarec ruknila. Kislica za dobro jutro. Je pa tako, da sem imela ravno tak občutek v ustih, kot bi pila šabeso.
Kavo sem danes že donfnila, ob 9°° ali malo kasneje bom pa jabolka.
Kosilo sem včeraj sicer napovedala, vendar ne vem, če bo šlo, ker bom verjetno pozna. Bom šla pa na malico in bom že nekaj skombinirala.
Imejte se lepo, se beremo. Zdaj pa veselo na delo. Aja še to: kaj pa miganje, ali kaj telovadite?



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.09.2007, 07:39

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Jaz sem nova in sem danes začela z ločevalno dieto.

Danes bom pojedla:
Z: banana
K: meso + solata
V: nič

Lp

clock-img

13.09.2007, 09:03

clock-img

Anonimen

Tjaga, jaz nič ne migam. Drugače pa, dobrodošli, novinki.

Jaz bom danes za kosilo naredila polpete, zraven bom pa eno goro solate.

Kaj naj pa moškima zraven naredim? Kakšne široke rezance.

clock-img

13.09.2007, 10:30

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Dober dan srečnice, ko lahko danes jeste  konkretno hrano user posted image .

Mi smo na sadju. Zaenkrat še ni krize. Sem pojedla eno banano in malo grozdja, pa spila pol litra kave user posted image  in dve skodelici sadnega čaja - brez sladkorja, seveda.
Imam še melono, nektarine, še grozdja...pa mogoče še v trgovini kakšno študentsko hrano nabavim, če bo kriza, bi pa bilo lepo zdržati brez tega.

Lianna, a kar brez večerje misliš zdržati? Jaz bi umrla od lakote. Je pa res, da sem zdaj na porodniškem in sem doma, pa si kosilo lahko privoščim že ob 12.00...tako da potem večerjam ponavadi že ob 16.00.......potem še pa samo kakšno sadje.

Edino če nimam krize in žrem čokolado, kot sem predvčerajšnjim user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

13.09.2007, 10:57

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Živjo.

Včerajšnji dan je šlo super dovečera, potem me je pa zagrabila lakota. Premagala sem se s 1/2l toplega čaja in si naredila nočne pohode na WC.

Danes je B in moj najljubši dan.

Z: 3 hruške in kava
K: zrezek in solata, kava
V: še kar mesem in solata

muki1, ne migam in telovadim toliko, da bi se mi špeh spreminjal v mišice. Rekreacija je zaenkrat zgolj slučaj. Še iščem, kam naj se spravim migat, pa še nisem prepričana. Samo tehtnica štrajka, to je razlog, da kg stojijo. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

13.09.2007, 12:28

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Dan

Jaz pa danes ne bom na meskuuser posted image .Za zajtrk sem pojedla pol jabolkauser posted image .Več ni šlo.Zgleda da se mi je želodec skrčil.Za kosilo bom jajčno solato iz treh manjših jajc,pa pol kajzarice zraven.Za večerjo pa jogurt.
Sicer pa danes v našem kraju opravljajo meritve mišične mase,kostne mase,....
Sem šla,pa so me oblečeno stehtali,in je vaga takoj 80 dkg več pokazala.Sem jim rekla da to ne velja.Pa vseeno:imam menda tri kile preveč,malo več moram piti,mišična masa je pa na povprečju.Pa hotli so mi en masažni pas prodati za 200 evrov.Ga nisem kupila.



_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

13.09.2007, 13:09

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Iščem in iščem,pa ne najdemuser posted image .Mi lahko katera kakšen link pripopa o kalorijah živil.Da bi si malo računala,koliko požrem na danuser posted image .

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

13.09.2007, 14:37

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Dober dan srečnice, ko lahko danes jeste  konkretno hrano user posted image .

Mi smo na sadju. Zaenkrat še ni krize. Sem pojedla eno banano in malo grozdja, pa spila pol litra kave user posted image  in dve skodelici sadnega čaja - brez sladkorja, seveda.
Imam še melono, nektarine, še grozdja...pa mogoče še v trgovini kakšno študentsko hrano nabavim, če bo kriza, bi pa bilo lepo zdržati brez tega.

Lianna, a kar brez večerje misliš zdržati? Jaz bi umrla od lakote. Je pa res, da sem zdaj na porodniškem in sem doma, pa si kosilo lahko privoščim že ob 12.00...tako da potem večerjam ponavadi že ob 16.00.......potem še pa samo kakšno sadje.

Edino če nimam krize in žrem čokolado, kot sem predvčerajšnjim user posted image  user posted image  user posted image



Ja jaz bom ves čas brez večerje. Sej neki dni bom zvečer lačna, pol se bom pa že navadla. Sem pa imela glihkar kosilo, tako da zdaj sem sita.

Lp

clock-img

13.09.2007, 15:01

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz pa prav kar grešim, jem govejo juho z rezanci. pa kaj pol, nisem se ji mogla upret. Zdaj pa na mesek user posted image  in solato

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem