cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

11.09.2007, 11:48

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Predlogi za OH:
- makaroni z omako od paradiznikove mezge (dodas lahko notri sampinjone, origano; ali pa samo na cebuli preprazis mal mezge dodas vode in zacinis)
- zelenjavna lezanja (z buckami, korenckom, brokoli, karfiola...)
- makaroni zacinjeni z drobno sesekljanim petersilom in cesnom
..... se bom se kaj spomnilia

zraven vsega zelena salata, paradajz, kumara....

clock-img

11.09.2007, 11:57

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Joj spet ta OH dan user posted image  . Saj ne vem več kaj naj jem user posted image user posted image user posted image  . Zelenjavne omake mi že ven gledajo, pica ni za jest user posted image user posted image user posted image  . Ne vem kaj naj jem user posted image

Vas bom sledila, če bo katera kakšno pametno idejo dala user posted image



*testenine z omakami (zelenjavno, gobovo, testenine lahko "vmešaš" na prepražene drobtinice...)

*žganci (zraven spet omake na 100 in en način)

*polenta(eni jo sicer jejo janškrobni dan...odloči se sama)

*pizza (zelenjavna..jaz sem dala gor bučke, šampinjone, jajčevce, paradižnikovo omako...)



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

11.09.2007, 12:19

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Ojla!

Jst bi se vam tudi pridružila. Sicer malce z zamudo, ampak sem začela tudi sama hujšas s 1.9 in do zdaj izgubila 3,5 kg. Počasi pa bo nekaj. Jih imam pa v načrtu izgubit vsaj 10, idealno bi bilo tam nekje 15-17. Se je med nosečnostjo res ful nabralo.

Pa še moj današnji jedilnik:

Zajtrk: 2 banani v razmaku dveh ur

Kosilo: zelenjavna lazanja... se ravnokar peče

Večerja: danes gremo pohajat, pa se bomo najbrž ustavili na kaki tortici. Mljask, komaj čakam. user posted image



_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

11.09.2007, 13:23

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Še na hitro glas od mene. Danes delam pico s paradižnikom, papriko in bučkami. Njami! Za večerjo pa bo potica. Še bolj njami!!!

moja kosila na OH dan
- pašta na tisoč in en način, ful dobri so mi špinačni rezanci preliti s česnom, popraženim na olivnem olju
- zelenjavna pica
- polenta, zraven jaz jem solato ali pa bučke v omaki
- polnozrnata žemljica, notri namažem avokado, dam še velik list zelene solate in kak kolut paradižnika in je meni to super sendvič

clock-img

11.09.2007, 13:26

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Ojla,
vidim, da uspešno izgublajte kilograme. Jaz se prehranjujem po Montignacu. Dvakrat sem že hujšala z ločevalno, enkrat uspešno, drugič neuspešno (v dveh mesecih 2kg).
Želim si, da bi bili kakšni rezultati, zato me mika, da bi se spet držala ločevalne.
Ali ima kdo podobne izkušnje kot so moje - da ni šlo nikamoruser posted image ?
Pišete, da si naredite lazanjo. Ali jo kaj polijete z mlekom - da ni suha in trda (ampak mleka na oH dan ne smeš???)
LP

clock-img

11.09.2007, 13:33

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Pozdrav še od mene.

Danes bo pri nas takole:
Z: 2 nektarini + kava
K: testenine s čebulno omako, solata, kava
V: premišljujem, da bi naredila Praženec

Danes sem se spet vagala in mi kg stojijo pri miru. In to kljub dieti, rolanju. Čakam, čakam, da se spet premakne.

Lp


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

11.09.2007, 13:37

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lucija8

Ojla,
vidim, da uspešno izgublajte kilograme. Jaz se prehranjujem po Montignacu. Dvakrat sem že hujšala z ločevalno, enkrat uspešno, drugič neuspešno (v dveh mesecih 2kg).
Želim si, da bi bili kakšni rezultati, zato me mika, da bi se spet držala ločevalne.
Ali ima kdo podobne izkušnje kot so moje - da ni šlo nikamoruser posted image ?



Jaz sem, ko sem prvič hujšala z ločevalno, izgubila 13 kil, pozneje še 3.

Ko pa sem drugič, pa mi v treh tednih ni šlo niti grama dol, tako da sme nehala.

Zdaj sem spet začela in zaenkrat mi je šlo dol 2 kili, ampak to do tistih magičnih 73, ko se prejpnjič ni nikamor premaknilo. Tako da bom videla, kako bo zdaj.

clock-img

11.09.2007, 15:58

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Tiste ki smo debelejse grejo kile na zacetku lazje dol. Suhe boste pa mal tezje zgubljale kilograme, bodo pa sle dol. Sam obupat ne.

Jest sem dons jedla jajca in spinato in se mi prdi k zmesani... nebom vec jedla jajc med dieto user posted image user posted image

clock-img

11.09.2007, 16:09

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: smrka


Jest sem dons jedla jajca in spinato in se mi prdi k zmesani... nebom vec jedla jajc med dieto user posted image user posted image



dobro, da si tako daleč doma, da te ne zavohamouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

11.09.2007, 19:37

clock-img

lucika

pencil-img

2357

jaz sem pa danes breskve, za kosilo pa testenine z gobovo omako in solato. zdaj me čakajo medenjaki.
sem si kupila novo tehtnico, pa mi kaze dobro kilo več kot stara vaga:( pa kr nekak voljo izgubljam. ne vem, če ne bom šla še kak krog prejšnje diete, kemični razkroj. tale zelenjava s krompirjem in testeninami ali rižem.....saj pojem in mi je takrat kr za jest, samo....ni mi dobro to in pika.
ne vem kaj bi sama s sabo...
pa tist kaj me je sploščila dieta kemičnega razkroja, me je tale ločevalna nazaj napihnila:(

clock-img

11.09.2007, 20:39

clock-img

paris

pencil-img

1304

Hojla punce!user posted image
Nekaj me grabi prehlad, pa nisem ravno pri volji za pisat preveč- kiham in smrkam!user posted image
Ampak hujšam pa še, to pa user posted image Še boljše, ko mi ne paše se preveč basat. Danes sem jedla makarone s paradižnikovo omako, zvečer pa take fine čokoladne kolačke- njam!
Držte se punce, čavči!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

11.09.2007, 20:44

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Kakšna pa je dieta kemičnega razkroja?
Meni je drugače ločevalna dobra za jesti. Edino ne morem dvakrat na dan jesti enako hrano (npr. meso za kosilo in večerjo).
Samo, da bi bil še učinek. Sedaj se jo dva dni držim, drugače verjamem, da je dolgoročno in zdravju prijaznejši Montignac, samo res nikamor ne gre. Upam, da bo ločevalna tokrat delovala in se ne bo ponovilo od spomladi...

clock-img

11.09.2007, 20:46

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Tudi jaz sem si kupila novo tehtnico in je pokazal 2kg več kot stara - sem jo samo nazaj v škatlo zapakirala in čaka na "boljše čase"user posted image . Sedaj je res ne morem uporabljati!

clock-img

12.09.2007, 05:53

clock-img

Anonimen

 Pozdravljene!

                     12.9. SADNO VITAMINSKI DAN (12)
 
 
 Včeraj sem bila lačna kot user posted image , dobro, da sem imela veliko dela. Danes pa spet sadje.Jaz bom kar juhico, skuham si jo en srednje velik lonec, zmiksam in toplo pijem preko celega dneva.
Jabolka mi je vseeno, če sploh kdaj vidim, ker jih imam že prek glave.user posted image Najraje imam banane, samo preveč redijo.
              Še 78 dni user posted image  
                                                               Lep dan                

                                       

clock-img

12.09.2007, 08:51

clock-img

muška

pencil-img

3223

Včeraj je moja sestra praznovala RD, jaz sem bila čisto paf ob vseh dobrotah na mizi - trma je le trma user posted image  , no nakar doživim pravi šok, ko samo meni servirajo kos tortice user posted image user posted image user posted image  . Zgleda so videli, da imam že krizo in da rabim malo cukra, da ne bom dol padla user posted image user posted image user posted image  . Pa kak je bila dobra, njami user posted image
Včasih je prav fanj bit vsaj malo  v "središču" pozornosti user posted image


danes pa sadje, sadje, sadje .....





< Sporočilo je popravil muška -- 12.9.2007 8:54:07 >

clock-img

12.09.2007, 08:57

clock-img

Anonimen

Jaz si bom pa danes na žaru (na tovsterjuuser posted image ) spekla bučke. Na pravem žaru so mi fuuuuul dobre, me prav zanima, kakšne bodo pa takole pečene.

clock-img

12.09.2007, 09:13

clock-img

smrka

pencil-img

3582

KONCNO pride moj fizol na vrsto.............user posted image user posted image

Punce drzite se, ne pustite da vas skusnjava premaga!!!

Se 80 dni!user posted image

clock-img

12.09.2007, 09:36

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Včeraj je bil en super dan. Poleg Praženca sem si privoščila še vrstico čokolade. Saj mi ni čisto pasala, samo, če piše, da je treba ... user posted image user posted image user posted image

Današnji jedilnik:
Z: kava + jabolka
K: skleda mešane solate + kava
V: sadje ali solata




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

12.09.2007, 11:02

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz si bom pa danes na žaru (na tovsterjuuser posted image ) spekla bučke. Na pravem žaru so mi fuuuuul dobre, me prav zanima, kakšne bodo pa takole pečene.



To sem jaz že večkrat delala, pa pride dobro, pa še melancane si ponavadi popečem. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.09.2007, 11:04

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Cmokec, če še zraven telovadiš ne gredo kile dol, ker se ti povečuje mišična masa, ki je težja od špeha...malo po hlačah probaj, ali pa se meri, ker oblika telesa pa se definitivno izboljšuje user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.09.2007, 11:07

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Drugače pa jaz včeraj grešila....zvečer sem jedla čokolado...user posted image . Sem bila neke slabe volje in se mi je čist sfuzlalo, sem morala nekaj sladkega user posted image

Je pa danes tehtnica kar mirovala, ni šlo gor...dol pa tudi ne, seveda.
Mi smo danes na OH. Sem se mislila kazniti, da bi danes imela sadnega, ker je bila včeraj sladkarija, ampak bom raje šla naprej normalno....skuhala sem že testenine in zelenjavno omako ( korenček, cvetača, brokoli ).

Jaz obožujem zelenjavo in mi sploh ni problem....edino kar mene kolje so te trapaste sladkarije.....user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.09.2007, 11:07

clock-img

muki1

pencil-img

7193

....nekaj voham.....Smrka, na raport user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

12.09.2007, 12:29

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Drugače pa jaz včeraj grešila....zvečer sem jedla čokolado... . Sem bila neke slabe volje in se mi je čist sfuzlalo, sem morala nekaj sladkega



Tole je pa meni znano, če sem slabe volje, ali me kdo razjezi, se pa na čokolado spravim, sam mam zgleda to srečo, da me ne zredi, pa upam, da me res ne bo, ker povprečno pojem 3 ta velike milke na teden user posted image .

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

12.09.2007, 15:49

clock-img

smrka

pencil-img

3582

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

....nekaj voham.....Smrka, na raport user posted image



user posted image danes se fizol oglasa prrrrrrrr

clock-img

12.09.2007, 16:49

clock-img

lucika

pencil-img

2357

jaz pa pravkar grešim. čist zavestno. malega, ki zdaj cele dneve cvili, sem poslala z atijem na teren...sama pa sem si vzela en kornet. pa dihaaaam in dihaaaaam. pol pa grem pucat, konc pravljice.
v neki taki krizi sem, da ne vem, kak se naj k sebi spravim. je pa tale kornet zdaj prvo, kar sem si prepovedano vzela...drugače sam pizdim v sebi in si mislim, kaj vse bom pojedla, pol pa itak ne....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem