cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

10.09.2007, 09:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Me je pa danes tehtnica pošteno razjezila, saj mi je po sadnem dnevu pokazala kar 80 dkg več kot včeraj zjutraj.....



Meni pa 60 dkg in prav tako nisme bila nič kaj vesela. Ampak gremo dalje. 

clock-img

10.09.2007, 09:43

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

solato iz zelene solate, korenčka in zelja...z bučnim oljem...to je lapsus, mar ne



Jaz tudi večinoma solato delam z bučnim oljem.

clock-img

10.09.2007, 10:12

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz pijem skoz pijem kavo z mlekom, ker druge ne spravim dol, pa sta mi šli dobri 2kg dol.

No včeraj sem se pregrešila, sem pojedla en sladoled in pa spila kozarec piva. No s tehtnico pa počasi postajava najboljši prijateljici, ker mi kaže že skoraj 3 kile minusa. user posted image user posted image user posted image


Eno vprašanje: moj cilj v tej shujševalni je -5 kg. Temu cilju se počasi približujem, zdaj me pa zanima kaj se stori ko to težo dosežeš? Greš počasi na svoje stare navade in star jedilnik al kako? Sicer ugotavljam,da mi sadje za zajtrk ful odgovarja, tako da bom verjetno kar nadaljevala s tem, večerja me ne bega, ker nikoli ne večerjam; torej kosilo. Se gre kar na "staro" standard kosilo, saj veste, mesek pa krompir recimo, ali se še malo neguje tole ločevanje? Da ne bo potem spet rastlo in rastlo user posted image

Drugače pa imam jaz danes rižoto z jurčki, pa seveda ogromno sadja čez dan zraven, tako kot vedno user posted image

čestitke vsem nam za izgubljene kilograme user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.09.2007, 10:14

clock-img

Anonimen

Muška, jaz bi na tvoje mestu kosilo še ločevala. A že prej si imela take prehranjevalne navade, da nisi večerjala?

clock-img

10.09.2007, 10:30

clock-img

muška

pencil-img

3223

Ja, jaz nikoli ne večerjam, ker nisem lačna. Kosilo imamo tam okoli 15 ure in mi je ponavadi to zadnji obrok. No saj tu in tam popoldan še prigriznem kaj, ampak res ful malo, tako da prave večerje pri nas ni. Tudi mož ne večerja več, odkar sva skupaj user posted image  .

clock-img

10.09.2007, 10:36

clock-img

Anonimen

Vau, a pa vseeno si samo s tem ločevanjem uspela toliko shujšat v tako kratkem času? A potem to res deluje, ne samo zaradi tega, da bi manj jedel? No ja, saj malo sem verjela, čisto pa ne.

clock-img

10.09.2007, 11:48

clock-img

muška

pencil-img

3223

ja, samo z ločevalno mi je uspelo user posted image user posted image user posted image



clock-img

10.09.2007, 12:51

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Dan

Včeraj se nisem uspela javiti.No,moja vaga je včeraj pokazala -2,5 kguser posted image .Sem prav vesela in niti nisem toliko pričakovala saj sem imela nekaj majhnih grehov.Je pa res,da zelo malo jem in si ne dajem velikih porcij.Poln globok krožnik,oziroma do roba,si nisem nikoli nametala.
Prvih par dni je hudo,pol se pa želodec skrči in je lažje.Upam da mi uspe še ostalo dol spravitiuser posted image .

Danes je na jedilniku:
za zajtrk je bil jabolk,kosilo krompirjeva solata,zvečer pa enako samo pol manj.Ali pa ničuser posted image .Pride dan ko mi sploh ne paše zvečer jesti.Mislim da ni to nič narobe.



_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

10.09.2007, 12:52

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Muška sem šele zdaj prebrala,da tudi ti ne večerjaš.user posted image  Potem ni nič narobe,če tudi jaz ne.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

10.09.2007, 12:52

clock-img

Anonimen

Oj, dalin. Super, da ti tako gre, ker če se prav spomnim, si prav ti nekaj obupavala. Super!

clock-img

10.09.2007, 13:17

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Ja malo sem res obupavala.Saj še zdaj,včasih.Ampak sem trmasta kot bik.Jutri je pa,mislim da,mlaj.Ob mlaju in polni luni še več shujšaš in bom popoldne poskusila samo z vodo.Itak je OH dan in takrat jem samo slano pecivo.Bom poskusila popoldne brez vsega.user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

10.09.2007, 14:41

clock-img

lucika

pencil-img

2357

a ve jeste dopoldan sadje samo za zajtrk in potem do kosila nič; ali jeste celo dopoldne sadje?
meni sicer kar gre, imam za silo suhe banane v vozičku. ampak danes pa sem navalila na breske, in je izginila že peta... mislim, da je boljše to, kot dieto poslat k hudiču in se ornk najest, ne?

clock-img

10.09.2007, 14:47

clock-img

Anonimen

Ja pa res, dalin, jutri je mlaj. Ob kateri uri pa nastopi?

Lucika, jaz pojem 2 jabolki do kosila ponavadi.  Prvo okrog desetih, pa potem še eno ob kakšnih dvanajstih ali pozneje. Pa včasih potem pred kosilom še kakšne oreške bašem, ker ne morem dočakat kosila. 5 nektarin je pa kar precej, bi rekla. No, O.K., če je kriza, ampak da bi pa kar redno ...

clock-img

10.09.2007, 19:10

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Muki, pejt kakat, potem pa še enkrat na tehtnico. user posted image Boš vidla, da ni tako grozno. 



user posted image , če pa ne gre.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

10.09.2007, 20:25

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja pa res, dalin, jutri je mlaj. Ob kateri uri pa nastopi?




14.44user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

11.09.2007, 05:54

clock-img

Anonimen

                    11. dan - OGLJIKOVI HIDRATI
 
Če mi bo uspelo bom danes probala zdržati od 14.44 do jutri( 24 ur)ker je mlaj. Vem, da bo težka, ampak poskusila bom vseeno, če rata, bo dobro, če ne, grem pa jesti.user posted image
 
Drugače je moj današnji jedilnik; Z: 1 banana
                                                     K: ajdova kaša z zelenjavo
                                                     V: nekaj sladkega
 
Tehtnica je pridna, upam, da se ne bo kmalu ustavila.
                                                                           Lep in uspešen dan user posted image

clock-img

11.09.2007, 08:35

clock-img

muška

pencil-img

3223

Joj spet ta OH dan user posted image  . Saj ne vem več kaj naj jem user posted image user posted image user posted image  . Zelenjavne omake mi že ven gledajo, pica ni za jest user posted image user posted image user posted image  . Ne vem kaj naj jem user posted image

Vas bom sledila, če bo katera kakšno pametno idejo dala user posted image

clock-img

11.09.2007, 09:07

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutro punce!!!!

Ful sem vesela ker je moja vaga pokazala danes -3,5 kile!!! To sem zgubila v 9 dneh!!! Ful sem vesela! Mi je dalo zagona za vnaprej. Danes bom jedla fizol z ricetom za kosilo, zvecer pa mal manj, oz. samo salato.

user posted image

clock-img

11.09.2007, 09:14

clock-img

muška

pencil-img

3223

Smrka kak dan imaš danes? ker meni je tudi ričet zadišal, samo ne vem v katero skupino spada user posted image

clock-img

11.09.2007, 09:22

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest sem skuhala fizol, pa sem dala notri ricet.... upam da pase zraven. Danes imam beljakovinski dan.

clock-img

11.09.2007, 09:24

clock-img

smrka

pencil-img

3582

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jest sem skuhala fizol, pa sem dala notri ricet.... upam da pase zraven. Danes imam beljakovinski dan.



Hm... zdajle berem da spada fizol pod skrob.... sem bla pa stalno prepricana da ga lahko jem ko je beljakovinski dan.

clock-img

11.09.2007, 09:30

clock-img

alja01

pencil-img

226

Naj se tud jst mal pohvalim da sem na skoraj - 4,5 kg, pa se ne držim čisto strogo, pijem še vedno kavo z mlekom, obliznem kakšen čokolino ko se futramo z našo user posted image , pa včeri sm kljub temu da sem imela sadni dan pojedla rebrico čokolade (se mi je tko prijetno smehljala iz hladilnika). Je pa res da sm začela uživati v hrani, prej sem vedno vse nahit v sebe zmetala, zdaj pa jem počasi in uživam v vsakem ugrizu posebej. Danes pa meso, juhuhu.
Z: dve banani
K: perutnina (pečena v lastnem soku + začimbe) + zelena solata + rezina kruha
V: navadni tekoči jogurt/skuta + rezina kruha
Aja, zdej kr bolj z veseljem stopim na tehnico, pa čeprav grejo samo deke dol, ja pa tud men se je zgodil, da prvi teden držanja po tej dijeti sem po sadnem dnevu na tehnici skor krizo dožvela ko sm ugotovila da je šlo kr neki dekagramov gor.
Za jutri pa razmišljam takole:
Z: dve breskvi
K: pasulj brez mesa + rezina kruha (sem na nekem jedilniku na netu zasledila da lahko to jemo na OH)
V: paradižnikova solata +  rezina kruha
Pa veselo in uspešno zbijanje kilogramov vam želim!Čav.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

11.09.2007, 09:33

clock-img

alja01

pencil-img

226

Oh, tamle sm se mal zafrkla, mislila sem na škrob, pisala pa sem OH.
Lp

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

11.09.2007, 10:15

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest sem se ustela s fizolom, tko da si zdaj prpravljam spinaco za kosilo + dva jajca pecena pa skleda solate.

Bo pa jutri fizol user posted image

clock-img

11.09.2007, 10:33

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Joj spet ta OH dan user posted image  . Saj ne vem več kaj naj jem user posted image user posted image user posted image  . Zelenjavne omake mi že ven gledajo, pica ni za jest user posted image user posted image user posted image  . Ne vem kaj naj jem user posted image

Vas bom sledila, če bo katera kakšno pametno idejo dala user posted image



Muška, lahko si skuhaš krpice, tiste makarončke v obliki kvadratkov, mi jim rečemo tudi bleki, pa sladko zelje zraven. Narezano sveže zelje pač potenstaš na maščobi do mehkega, dodaš začimbe po želji in je. Jaz dam čebulo v prahu, česen v prahu, sladko mleto papriko, začinko ali sol ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem