cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

09.09.2007, 06:32

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

                         9.9. BELJAKOVINSKI DAN(9)
 
Danes pa meso user posted image
 
Z:jabolko
K; postrv in solata
V; solata s tuno
 
Danes je na vrsti tehtanje.Moja vaga kaže -2 user posted image sem zadovoljna.
                               
                                Lepo sončno nedeljo vam želimuser posted image

clock-img

09.09.2007, 08:01

clock-img

muška

pencil-img

3223

Evo čisto na hitro! user posted image  Potrjujem svoji 2 kg minusa, sicer še malenkost preko teče, ampak pustimo to.

Kind lady čestitke tudi za tvoja dva kg minusa user posted image user posted image user posted image

danes bom verjetno na čevapih, ne vem še,v glavnem v gužvi bom user posted image


Natasa, ne obupat, glavno da ne gre gor. Pol kile pa tudi ni za zanemarit!user posted image



Bravo nam, gremo daljeeeee!!!!

Čav, šibam, možek me že grdo gleda user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.09.2007, 08:44

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Oj!

Priznam, da sem tudi jaz včeraj zeloo grešila. Smo imeli praznovanje rojstnega dneva, pa je šel sicer moj dober namen, da ničesar ne poskusim k user posted image .

Mi pa tehtnica vseeno kaže - 2 kg (zgleda, da še z mano drži user posted image )

Jah, nič, gremo naprej....

clock-img

09.09.2007, 08:51

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Živjo.

Javljam svojih -0,8 kg. Sem kar zadovoljna. user posted image

Jedilnik:
Z: kava, sadje
K: telečja jetrca in solata
V: kos sira ali jogurt



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

09.09.2007, 08:55

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Juuuuutroooooo!
Vaga me je danes že razveselila in mi pokazala 1,5kg manj.user posted image  Čestitke tudi vsem ostalim za izgubljane kilce.user posted image

Jaz v beljakovinskem dnevu že uživam na polno in pijem ta veeeelko šalo bele kave. Joj kolk je dobra, ko si jo samo vsak četrti dan lahko privoščim. Kasneje pade v želodček kakšna nektarina, za kosilo pa bo juhica pa al piščanček, al pečenka, v glavnem ostanki od včerajšnje trgatve. Pa cel kup zelenjave seveda. Za večerjo bo standard pri meni na B dan, jogurt.

Še vedno pa kar ne morem verjet, da mi je včeraj uspelo zdržati sadni dan, kljub vsem dobrotam ki so bile na voljo in sem se v kuhinji cel dan vrtela okrog njih. Pa saj večino si bom lahko privoščila v prihodnjih dneh. Mesek že danes, potica in biskviti pa me čakajo v hladilniku oz. skrinji za večerjo na OH dan. Torej nisem bila nič prikrajšana.user posted image

Naj vas vaga danes vse razveseli.user posted image

clock-img

09.09.2007, 08:59

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  Čestitke vsem user posted image user posted image


user posted image
user posted image

clock-img

09.09.2007, 09:55

clock-img

Anonimen

Tehtnica kaže - 2 kg.

Danes bom jedla polpete v gobovi omaki in solato. Za večerjo pa sir in kumarice pa kakšen jogurt mogoče.

clock-img

09.09.2007, 10:52

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Dobro jutro.
Tudi pri meni 2 kg minusa, čeprav sem včeraj na OH dan jedla meso.

Smo šli na en piknik z moževimi sodelavci in so imeli samo meso in zelenjavo. Sem bila 100%, da bo vsaj krompirček in bom pač to jedla in zvečer kakšen kos peciva, ki so ga ženske prinesle na galone. Potem pa nič, je bil samo mesek, jaz pa lačna in..... user posted image . Večerjala pa sem tudi na pikniku user posted image . Mmmm, kakšne dobrote so imeli user posted image .

Je pa res, da konkretnih prekrškov ne delam, razen tega včeraj, ki je bil orink. Delam pa veliko takih malih...ne namernih, da bi si zdaj prav vzela nekaj iz hladilnika, ampak takih...ko hranim hčerko, pa pusti recimo za dve žličko Monteja, ali pa kašice....ko kuham, zmeraj poskušam, včasih potem kar mimogrede par žlic posmukam..... potem pa taka vest, ampak ne morem si pomagati user posted image  user posted image  user posted image .
Če bi ne bilo teh prekrškov, bi verjetno še kaj dek manj kazala tehtnica, sdaj sem jaz že dlje časa na dieti kot ve....ampak tudi 2 kg manj je lepo...na oblačilih še ni vidno, je pa izginil tisti občutek napihnjenosti....... user posted image .

Razmišljam, da bi jutri obiskala aerobiko, sem dobila vabilo. Da se malo preznojčkam user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

09.09.2007, 11:28

clock-img

ajja

pencil-img

513

Juhuhu, meni je tudi vaga pokazala - 2 kg!!!!user posted image user posted image user posted image  Super motivacija za dalje. Zdaj gremo pa na piknik.

clock-img

09.09.2007, 12:59

clock-img

lucika

pencil-img

2357

meni pa -1,5 kg. samo imam super specialno tehtnico, ki kaze na pol kile... jutri si kupim novo, samo upam, da bom na njej štartala z isto kilažo in ne bo kazalo kaj več...
jaz pa pijem kavo z mlekom vsak dan. a mislite da se to veliko pozna? pa zato kruha ne jem nikoli, tudi takrat, ko bi ga lahko, ne. malo se že skompenzira, ne?

clock-img

09.09.2007, 13:41

clock-img

paris

pencil-img

1304

Hojla punce! user posted image
Pri meni vaga kaže -1,5 kg, lepo, sem zadovoljna!user posted image

Danes je bila za kosilo pečenka+ kuhana zelenjava+ solata, fino!
Zvečer bo pa verjetno kos puste šunke.

Vsem sohujšaricam čestitam za izgubljene kilce in držim pesti za čim boljše počutje danes in v bodoče, pa čim manj grehov! Čavči!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

09.09.2007, 17:38

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Ojla

No, neverjetno, še meni je pokazala tehtnica -1,1 kg manj, kljub malim prekrškom in da je to že mojih nadaljnih 90 dni diete, se pravi skupaj okoli 16 kg minusa.
Sedaj sem si nabavila še Leg magic in moram priznat, da sem 3 dni delala po priloženem cdju, pa imam pošten muskelfiber v stegnih. Upam, da bo šel stran še kakšen cm.

Danes je pa takole
zajtrk: grozdje, nekaj suhih banan
kosilo: pečen piščanec + solata + zelenjava (por, bučke) + kruh
večerja: bom pa tudi kar jogurt pojedla, pa zdejle sem že malo lešnikov, bi kar nekaj grickala, pa ne bom.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

09.09.2007, 18:28

clock-img

katis

pencil-img

975

Čestitke punce za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi vesela: -2,4kguser posted image Sem mislila, da bo manj.Se mi zdi, de se mi že na obrazu pozna user posted image  Ja ziher user posted image

No danes smo spet prespali zajtrk user posted image  in smo opoldan že imeli kosilo - pohan puran, kuhana zelenjava (cvetača, brokoli, korenje) in solata iz kumar in paradižnika.
Popoldan sem takoimela še malico user posted image  1 jabolko+2 nektarine. Zdaj gremo pa k staršem na večerjo - pečene ribice user posted image  Mnjama user posted image .

Punce, en cel teen je že za nami! A nismo super! Še malo, pa bomo že na polovici user posted image

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

09.09.2007, 20:00

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

meni pa -1,5 kg. samo imam super specialno tehtnico, ki kaze na pol kile... jutri si kupim novo, samo upam, da bom na njej štartala z isto kilažo in ne bo kazalo kaj več...
jaz pa pijem kavo z mlekom vsak dan. a mislite da se to veliko pozna? pa zato kruha ne jem nikoli, tudi takrat, ko bi ga lahko, ne. malo se že skompenzira, ne?



Če ne gre drugače kar pij...veliko punc si privošči kavo z mlekom vsak dan med 3md, pa vseeno grejo kile dol. Sploh pa....to je par kapljic.... ni panike.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

09.09.2007, 20:07

clock-img

muki1

pencil-img

7193

No, mineva moj sadni dan...sem za zajtrk ananas, pa za malico rdeče breskve, pa potem solato iz zelene solate, korenčka in zelja...z bučnim oljem...to je lapsus, mar ne user posted image
Potem pa jabolka, pa breskve.....pa malo tiramisuja sem probala, ko ga je smotana mama ravno danes morala delat user posted image . Ampak res malo .


Je pa dan minil zelo aktivno, ker sem dopoldan in popoldan šla v gozd gobarit.


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

09.09.2007, 21:14

clock-img

Anonimen

Danes sem začela s prvo telovadbo. Z mulčkom sva igrala nogomet. A si predstavljate debeluško z joški do Koroške, ko teka goridoli po igrišču. Na klopcah pa vsi slinasti dedci.user posted image user posted image user posted image  No, to sem jaz.user posted image user posted image user posted image
V glavnem, danes je bilo kar ok. Dopoldne sadje, opoldne jajček, zvečer bučka z topljenim sirom. Med obroki pa sadje in kavice (ene štiri danes).
Jutri pa Š dan. Sploh ne vem kaj bom. Spet krompiruser posted image  Mogoče riž. Ne vem še.
Se user posted image .

clock-img

09.09.2007, 21:52

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla punce

sicer se bolj malo oglašam, ampak vas vsaj berem. No, meni se je v tistem pripravljalnem obdobju uspelo zrediti za eno kilo, ampak sem jo sklatila dol pa še pol druge zraven, tako da jaz štejem - 1,5 kg. Sem kar zadovoljna, še posebej zato, ker se ne glih držim vsega točno po pravilih. Pijem kavo z mlekom in cukrom- za to sem se zavestno odločila, pa kako res neprimerno stvar vsake toliko pojem- npr. nutelo z žlico. Ma si rečem: raje eno žlico, kot pa da to skoz razmišljam, pol pa pol kozarca zmažem. Sam jaz sem prepričana, da mi bo uspelo, ker vem, da sem sposobna teh par kil shujšat. 

No, danes sem za kosilo mesne kroglice v paradižnikovi omaki, čisto malo kruha in solato. Potem smo šli popoldne k prijateljem, so nas povabili na pečeno zelenjavo z žara. Super na prvi pogled, ampak... je bilo tudi pecivo- moja šibka točka. Pa še vsi so se neki zafrkavali iz mene kao da vidimo kaki karakter da sem. So mi pod nos naštimali kos peciva, da naj ga gledam in če ga res ne bom. In sem ga. Nisem karakter. Ampak nekoč bi jaz pojedla pol pladnja tega peciva, tako, da nimam prav nič slabo vest.

Kam spada polenta? 

čau, čau

clock-img

09.09.2007, 23:37

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Polenta spada med skrob.

Jest sem mela danes makarone na jedilniku in sem jih kr jedla jedla..... danes sem bla kar neki lacna, pa stalno sem hodila na vodo in ful me je kr neki napenjal. Komaj cakam jutrisni sadni dan.
Nisem se vagala ker se ne upam pogledat ......... po trebuhu pa vidim da je malo bolj prazen user posted image

Cestitke vsem ki ste shujsale v tem tednu do dveh kil!!!

clock-img

10.09.2007, 05:57

clock-img

Anonimen

                                  10.9. škrobni dan (10)
 
Pozdravljene user posted image
 
Moj jedilnik: Z: grozdje
                      K; kropir z blitvo
                      V; stročji fižol v solati
 
Še 80 dni user posted image  se mi zdi, da je vsak dan lažje.
                                                                          Lep dan!

clock-img

10.09.2007, 07:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.09.2007, 08:24

clock-img

lucika

pencil-img

2357

verjetno ti zato ni nobena odgovorila, ker nobena ne ve.
to je po moje kr neki, da malo bolj strokovno izpade napisano:) jaz je ne jem...

drugače mi je pa ful fajn, še čist mal pa pridem na drugo taprvo številko. sicer je še vedno katastrofa, ampak jaz se počutim boljše in bolj suho kot kadarkoli. pa sem shujšala že na 62, sem se zdela sama sebi še fuuuuul debela. zdaj mam pa danes zjutraj 80,5, pa se mi zdi, uvav. kaj čemo, takle mamo, ne bom skrivala. saj tud na pogled ne morem:)

clock-img

10.09.2007, 08:50

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jutro.

Ravnokar sem se pregrešila s krajcem od črnega hlebčka. Je tako zadišalo, ko sem odprla vrečko, da ni bilo več ovir. Pred odhodom v trgovino sem seveda imela zajtrk z banano.

Za K bo zelenjavna rižota in solata, za V pa pol manj.

Lep začetek tedna.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

10.09.2007, 09:16

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: morrak


Nobena mi ni odgovorila "Kakšne alergije preprečuje čokolada???"

Lep pozdrav 



Nisem prepričana, ampak zdi se mi, da sem enkrat zasledila, da morebitne, ki bi jih povzročile velike količine sadja, ki ga pojemo user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

10.09.2007, 09:20

clock-img

muki1

pencil-img

7193

pa dobro jutro. Danes pa beljakovine. Mislim, da bodo za kosil ribe, za večerjo pa najbrž gobe, ki sem jih nabrala včeraj z kakšnim meskom ali pa kar na jajčki.

Me je pa danes tehtnica pošteno razjezila, saj mi je po sadnem dnevu pokazala kar 80 dkg več kot včeraj zjutraj..... jaz se tehtam vsako jutro že nekaj let.......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

10.09.2007, 09:28

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Muki, pejt kakat, potem pa še enkrat na tehtnico. user posted image Boš vidla, da ni tako grozno. 

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem