cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

08.09.2007, 10:37

clock-img

smrka

pencil-img

3582



a ni fižol pri ŠKROBU user posted image
[/quote]

Fizol je pri skrobu

clock-img

08.09.2007, 10:40

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Punce, ste se vedno polne volje in z mislimi da bomo kmalu oblekle majcke in hlace, kere nismo oblekle ze lep cajt user posted image ?

Jest mam danes OH na jedilnilku. Jedla bom prepecen riz na cebuli in korencku, pa sept velko skledo salate. Moj dragi kuha kosilo nekaj z mesom bo naredil, tako da se bom malooo pregresila ampak ne velik.. poudark bo na rizuuser posted image Mogoce si se skuham kislo zelje se!

user posted image se 84 dni!

clock-img

08.09.2007, 10:48

clock-img

muška

pencil-img

3223

Smrka, riž je pri škrobu! pri OH imaš testenine!

Drugače pa lahko STROČJI fižol ješ kadarkoli , ker je nvtralno živilo. Oluščen fižol pa je škrob!

clock-img

08.09.2007, 14:55

clock-img

smrka

pencil-img

3582

malo sem se zatipkala, danes mam jest SKROBNI dan user posted image

clock-img

08.09.2007, 18:24

clock-img

Anonimen

A se ne bi mogle danes tehtatuser posted image  No, jaz sem se. Dol je šlo le 0,5kg in zato sem danes vsa slabe volje. Vsa depresivna sem se in se bom danes zajedla user posted image in jutri nadaljujem z vami dalje. Grem na eno tortico.
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

clock-img

08.09.2007, 19:39

clock-img

Anonimen

Ja, ja tortica je za tolažbo user posted image user posted image  
Morda si pred menstruacijo, zato tako kaže vaga. Zmenile smo se, da se ob nedeljah tehtamo.
Jaz sem se tudi danes user posted image  pa sem zadovoljna.Jutri ti bo pa tale tortica odnesla še tiste pol kile.user posted image

clock-img

08.09.2007, 19:48

clock-img

smrka

pencil-img

3582

NE OBUPAT!!!! Pa ne vagaj se vsako nedelo, vagaj se vsake 14 dni.

clock-img

08.09.2007, 19:52

clock-img

Anonimen

Ja, res, Nataša, ne se sekirat, ker tele kile tako skačejo gor in dol, da je lahko v enem dnevu tudi do kile razlike. Sploh M zelo vpliva na to. Pred M se v telesu nabira tudi voda, vsaj zdi se mi, pa potem ob M kar nekaj zgubiš. Pa luna tudi vpliva, pa ne vem kaj še vse. Naprimer količina zaužite soli, sol tudi zadržuje vodo v telesu. Zato ena kila gor ali dol res ne pomeni veliko. Lahko imaš že jutri minusa 1,5 kile. Ne obupat.

clock-img

08.09.2007, 20:28

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Današnji sadno-zelenjavni dan je bil uspešen, kljub trgatvi!user posted image user posted image user posted image  Sem bila pridna, da sem sama sebe presenetila. Pojedla sem 3 jabolka, 1 banano, pest mandljev in malo stročjega fižola. Pa sploh ni bilo hudo zdržat.

Komaj čakam jutri zjutraj, da si privoščim belo kavo!!!user posted image

clock-img

08.09.2007, 20:51

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Nataša kdaj si se pa tehtala.Če si se popoldne,ne veljauser posted image ,ker si polna vode.Zjutraj se moraš,ko si "prazna".Pa strinjam se s predhodnicami,kar so ti napisale držiuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

08.09.2007, 21:20

clock-img

Anonimen

Hvala vsem za vzpodbudo. user posted image user posted image user posted image
No, jaz sem drugače na dieti že od 4.8.07. Do sedaj sem izgubila "le" 3 kg. V tem tednu "le" 0,5kg. Ne vagam se vsak dan, ker itak nimam časa (saj ste prebrale, da rabim 2 uri iz LJ do KR). Nisem pred M, ker sem jo imela 14 dni nazaj. Vagala sem se danes zjutraj. Tko da...user posted image user posted image user posted image
Pa da ne boste mislile, da sem neka suhica, ki ima malo za izgubit. Na 158cm imam trenutno 69,4kg. Pred nosečnostjo sem imela pa 57kg.
Eh, saj bo bolje. Pač pride en tak depresiven dan.user posted image

clock-img

08.09.2007, 21:22

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  Vidim, da stalno telovadiš user posted image user posted image
Drži se, saj bo.

clock-img

08.09.2007, 21:24

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
user posted image user posted image  Vidim, da stalno telovadiš user posted image user posted image
Drži se, saj bo.


Ja, naslednji teden pa res začnem. Tale moj pujsek bi tudi že moral shujšat, a se vam ne zdi?user posted image  Mogoče sem pa res jaz to.user posted image

clock-img

08.09.2007, 21:25

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Meni je tudi uspelo. Za Z nisem ničesar razen kave, za K veliko skledo mehke solate, zelja in naribanega korenja, potem sem pa še popoldne 3 nektarine. Aja pa še 2 kavi sem pozabila.

Je pa kar šlo, samo glava me boli cel dan. Verjetno sem premalo pila. Za piko na smo popoldne šli na bližnjo Šmarjetno, tako, da z velikim pričakovanjem čakam na tehtanje. Me prav zanima, koliko bo pokazalo.

Nataša, ne bomo te pustile obupati. Reci si, da si pač imela slab dan, jutri pa veselo naprej. Vsaka bo kdaj podlegla, samo odnehale pa še ne bomo. A velja?

Nočko.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

08.09.2007, 21:25

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  Faca si. Dobre volje si, čeprav je tvoja kuhinja popušila.user posted image user posted image

clock-img

08.09.2007, 21:27

clock-img

muška

pencil-img

3223

kile pred M res variirajo. mene je včeraj zvečer skoraj zvilo, ker sem imela kar eno kg več, no zjutraj pa sem se zbudila v rdeči barvi user posted image  user posted image

Drugače pa sem jaz danes zamzala eno vrečko arašidov (tistih za luščit), saj vem, da samo eno pest, ampak recimo da sem danes imela medvedjo šapo user posted image

Jutri se ne bom imela časa javit za mojo kilažo, pa že danes poročam da imam 2 kg manj, torej še 3 oz.4 pa sem šefica  user posted image user posted image

clock-img

08.09.2007, 21:28

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
user posted image user posted image  Faca si. Dobre volje si, čeprav je tvoja kuhinja popušila.user posted image user posted image


Joooj, še to, ja.user posted image  Mater, a si me mogla spomnit...user posted image

clock-img

08.09.2007, 21:29

clock-img

Anonimen

Zezam se kind lady.user posted image
Tu na RR se vedno nasmejem.user posted image

clock-img

08.09.2007, 21:31

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec
Nataša, ne bomo te pustile obupati. Reci si, da si pač imela slab dan, jutri pa veselo naprej. Vsaka bo kdaj podlegla, samo odnehale pa še ne bomo. A velja?


Saj odnehala ne bom. Samo danes sem zabluzila. Od neke žalosti ali nekaj podobnega.

clock-img

08.09.2007, 21:32

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec
Nataša, ne bomo te pustile obupati. Reci si, da si pač imela slab dan, jutri pa veselo naprej. Vsaka bo kdaj podlegla, samo odnehale pa še ne bomo. A velja?


Saj odnehala ne bom. Samo danes sem zabluzila. Od neke žalosti ali nekaj podobnega.



No dejmo, dejmo. Evo mene, navijam zate user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

08.09.2007, 21:33

clock-img

Anonimen

Važno je, da gor ne gre, a ne?

clock-img

08.09.2007, 21:34

clock-img

Anonimen

Muška bravo za  -2 kg user posted image user posted image
Nataša ti pa ostani še naprej tako duhovita, da se lahko večkrat nasmejem.
Tjaga hvala za vzpodbudo.user posted image

clock-img

08.09.2007, 21:35

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tjaga hvala za vzpodbudo.user posted image



Saj samo pogum zbiram, da se vam pridružim. Kakšnih 5 kil minusa tudi meni ne bi škodilo.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

08.09.2007, 21:39

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tjaga hvala za vzpodbudo.user posted image



Saj samo pogum zbiram, da se vam pridružim. Kakšnih 5 kil minusa tudi meni ne bi škodilo.



Pol pa,Tjaga,veselo na delo z nami.Jutri je beljakovinski dan in lahko začneš z nama.Ala,grešuser posted image user posted image
Moram pa priznati,da sem se danes malo pregrešila z jabolčnim štrudlom.Hudič in ta trgatev.Sem se pa vsega drugega na mizi vzdržalauser posted image .Škoda,ker sem danes na sadni dan zabluzila,bi jutri vaga mogoče še manj pokazala.Ah,bo pa drugo nedeljo.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

09.09.2007, 00:45

clock-img

lucika

pencil-img

2357

pozdravljene, so hujšašice!

danes sem pa tudi sama malo grešila. no, kr ornk. al ap tudi ne,kako se vzame...šli smo na kosilo in sem jedla goveji zrezek z zelenjavo. dopoldne sadje, popoldne študentsko hrano, zvečer safdje. vmes pa ta zrezek.

...ki me je zdajle spomnil kak sem lačna. eh, grem raj spat.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem