cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

07.09.2007, 06:36

clock-img

Anonimen

                           7.9. Ogljikovi hidrati (7)     
 
Dobro jutro!
 
Naš sedmi dan, še 83 user posted image . Tudi mene je včeraj zvijalo, pa sem pojedla malo oreščkov in je bilo bolje.
Moj jedilnik:
                  Z: dva paradižnika
                  K: pica z jajčevci in čebulo
                  V: sladoled
 
  voda, voda, voda                                                        Lep in uspešen dan user posted image         

clock-img

07.09.2007, 07:31

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Za zajtrk bom danes pojedla 2 jabolka, za kosilo bo pašta z gobicami, za večerjo pa se bomo sladkali. Me zvečer čaka peka za jutrišnjo trgatev, pa bom kar tam malo peciva odškrtnila. Upam da ne preveč. Bo pa to bolj pozna večerja, ampak bolje pozno danes, kot pa pecivo jutri na sadni dan.

Trxi, kolikor vem je v pesto omaki parmezan, tako da ni primerna za Š dan.

clock-img

07.09.2007, 09:11

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br jutr!user posted image
Hvala bogu, da je petekuser posted image , vikend sem namreč frej!user posted image

Moj zajtrk kava+ 2 hruški, za kosilo bodo makarončki na drobtinicah+ solata- mogoče ni čisto po reglcih, ampak sem prejšnjič tudi ene parkrat to jedla, pa ni bilo panike. Večerja bo pa ena taka "putrasta" torta- kot pravi Splišniuser posted image
Vsem skupaj želim lep dan brez grehov!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

07.09.2007, 09:15

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Br dan!
Jest bom cufte jedla v omaki pa kos fulkorn kruha. Za malco pa sadje.

A se kero mal glava boli medtem ko hujsa? Mogoce premal pijemuser posted image

clock-img

07.09.2007, 10:07

clock-img

Anonimen

A naše navijačice tjage ne bo nobena pozdravila? user posted image
Dajmo punce, no. Ko ima tak dober podpis. user posted image

clock-img

07.09.2007, 11:21

clock-img

lucika

pencil-img

2357

tukaj je še nekaj jedilnikov, če že katera ( po parih dneh), ne ve, kaj bi jedla...:

http://www.smsdieta.si/dieta/90-dnevna-locevalna-dieta/

clock-img

07.09.2007, 11:43

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

kak je pa s količino? kolk je to poln krožnik, globok? a čist do roba, al do onega notranjega, ko ne vem kak se reče. ker mi imamo tak velike talarje, da mi je spet slabo! pa mi je bilo po kosilu, pa mi je zdaj:)



Evo tukaj piše.Verjetno si že sama prebralauser posted image
  1. Količina hrane, ki jo pojeste za kosilo, mora segati do roba globokega krožnika. Za večerjo pojeste pol manj, kot za kosilo.


_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

07.09.2007, 11:48

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz sem danes za zajtrk pojedla jabolko,kaj bi pa za kosilo in večerjo pa ne vemuser posted image .Makaroni odpadejo,se po njih samo redimuser posted image .Verjetno bodo na sporedu spet krekerjiuser posted image .Lahko pojem kremšnito,za kosilo,mislim.user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

07.09.2007, 12:03

clock-img

lucika

pencil-img

2357

ja, dalin, sam do kerga roba, cist onga tunanjega? al do tisga notr...

clock-img

07.09.2007, 12:07

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Mislim da do tistega noter.Če bi bil zunanji,ni to malo prevečuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

07.09.2007, 12:32

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Tjaga lepo da si nas prišla spodbujatuser posted image
user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

07.09.2007, 12:55

clock-img

lucika

pencil-img

2357

ja, men se je tud zdelo da do notranjega.sam do zunanjega se pa fajn čuje:)danes sem lačna ko user posted image .
ne vem, če sem že jedla pico brez sira in vsega kar je dobro na njejuser posted image , bom vidla danes. pa kak jo bomv globok kroznik spravla, tuduser posted image

clock-img

07.09.2007, 13:20

clock-img

dalin

pencil-img

1806

In jaz sem lačna.user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

07.09.2007, 13:59

clock-img

muška

pencil-img

3223

Pa kak to, da ste vse lačne user posted image  , jaz nisem lačna NIČ odkar sem pričela z dieto, je pa res, da pa bi tu in tam kar v tri dni nekaj jedla-navada pač.

danes imam za kosilo testenine z gobovo omako, pa malo pelatov gor; upam, da bo pasalo tole skupaj. Drugače pa danes že papcam tortilla chips(moja prva pregreha), ma me je tam v trgovini tako klical, da se mi je kar zasmilil in sem ga morala kupit user posted image

mene tudi danes malo glava boli. Mogoče zato, ker me iz vseh koncev in krajev nekaj klicarijo in sprašujejo take bedarije, da je joj. Grem kuhat,pride moja moška banda domov user posted image

clock-img

07.09.2007, 14:04

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Zajtrk: nekaj sliv, malo suhih banan, pa zdejle sm pojedla par tortila čipsa
kosilo: pica s paradižnikovo omako (česen, peteršilj, origano), + paprika+gobe+olive, dost bo
večerja: najbrž kar čokolada, pa še jedilna čokolada, to bo nekaj zame

Drugače mam pa jaz vedno ful polne krožnike hrane, nikoli nimam majhnih obrokov, danes npr. bo cela pica, včer je blo tolk rižote, da sem se na koncu že kar malo matrala pojest, jem počasi, tolk časa da sem zares sita.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

07.09.2007, 14:18

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

ja, dalin, sam do kerga roba, cist onga tunanjega? al do tisga notr...



Greš v trgovino in kupiš največji krožnik, kar jih imajo. Brez notranjega roba.user posted image

Jaz bom danes pico samo s paradićnikovo omakco z olivami. In solato, veliko solate. za večerjo pa še ne vem..

Ampak mater, jutri je pa spet sadje + zelenjava. Že študiram, kaj bom, ker jutri bo še težje, ker smo doma. Moram kakšen stročji fižol nabavit pa juho iz bučk skuhat. Oreške pa še imam.

Sem bila pa danes zjutraj na tehtnici vesela.user posted image

clock-img

07.09.2007, 18:00

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz imam pa ful krizo danesuser posted image . pa nisem lačna. Ampak iz hladilnika me en Smile gleda.user posted image pa skoz iščem nekaj, pa skoz bi nekaj. Hvala bogu grem zvečer na RD, pa ima da pade torta user posted image

clock-img

07.09.2007, 19:29

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Smile gleda



a se ti smejčkauser posted image , ti ga kar malo h sebi stisno, tkole moj mojuser posted image

Je pa tko, men se tud vsak dan čokolada smejiuser posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

07.09.2007, 21:29

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Danes sem pa verjetno tudi jaz dala dol 10kg,tako kot ti Nataša zdaj en dan.user posted image Zjutraj sem samo tisti jabolk poglodala,čez kakšno uro dva piškotka in tukaj se je ustavilo.Sicer sem popoldne že hotla hladilnik odpreti in se malo,malo pregrešitiuser posted image ,pa je na mojo srečo soseda na kofe prišla in me odgnala od hladilnika.Pol je pa že toliko časa minilo,da me je tudi lakota minilauser posted image .
Hvala soseda,da si glih tisti trenutek na kofi prišlauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

08.09.2007, 00:10

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ampak mater, jutri je pa spet sadje + zelenjava. Že študiram, kaj bom, ker jutri bo še težje, ker smo doma. Moram kakšen stročji fižol nabavit pa juho iz bučk skuhat. Oreške pa še imam.




a ni fižol pri ŠKROBU user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

08.09.2007, 06:45

clock-img

Anonimen

                           8.9. Vitaminski dan(8)
 
 
Pozdravljene!

Meni sadje odpira apetit, zato bom raje zelenjavo.Stročji fižol lahko jemo na vitaminski dan, ker spada pod zelenjavo, fižol v zrnju pa pod škrob.
Danes si bom skuhala zelenjavno juho in jo bom jedla na vsakih par ur.
Jutri zjutraj pa tehtanje user posted image user posted image
                                              Lep in uspešen dan user posted image

clock-img

08.09.2007, 08:38

clock-img

muška

pencil-img

3223

Evo, včerajšnji dan je uspešno minil brez pregreh, tudi  s torto ni bilo nič, ker so jo prinesli šele po 10 uri 1x, tisto pa se mi je zdelo malo pozno user posted image  za moje hujšanje. user posted image

danes bom tudi jaz na stročjem fižolu, ampak ne v juhi. Skuhala / blanširala ga bom in jedla kar tako brez zabele. Upam, da bosta mala dva pridna, da ga lahko grem čimprej nabrat user posted image

clock-img

08.09.2007, 08:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.09.2007, 09:43

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br jutr!user posted image
Danes je pa en tak lep dan. Samo sonce se noče pokazat, pa bo že!
Dans si bom spet skuhala zelenjavno juho, pa sadje pa bo.

Vsem skupaj želim lep dan brez grehov, čavči!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

08.09.2007, 10:36

clock-img

smrka

pencil-img

3582

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Jaz sem danes za zajtrk pojedla jabolko,kaj bi pa za kosilo in večerjo pa ne vemuser posted image .Makaroni odpadejo,se po njih samo redimuser posted image .Verjetno bodo na sporedu spet krekerjiuser posted image .Lahko pojem kremšnito,za kosilo,mislim.user posted image user posted image



Krekerji so redljivi, kupi si WASA kruh.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem