cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

06.09.2007, 10:40

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutro!

Zacel se sadni dan, glih kar meljem jabuk kisel k stu hudicev... fuj... Mojim dvema pa kuham cufte v omaki pa kuhan krompir... groza.... Se dobro da me nebo doma za cas kosila ko bosta jedla.. za vecerjo bom pa ze zdrzala.. se bom narezala ful sadja pa ga mlela pred TV.... user posted image

clock-img

06.09.2007, 10:57

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br dan!user posted image
Danes bo pa pri nas krompir. Za mene krompirjeva solata s fižolom, za moje pa še mesek zraven, pa bo. Za zajtrk sem kavo+ grozdje, za večerjo pa bom pečen pomfri v pečici.

Smrka, po knjigici je res tako, da naj bi se jedlo za večerjo pol kosila, samo včasih nič ne ostane ali pa se ne sme pogrevati, tako, da potem jem nekaj iz iste skupine, napr., če je bilo za kosilo meso, potem pač eno drugo vrsto mesa- hrenovko. Ni pa priporočljivo napr. za kosilo meso, potem pa mlečne izdelke za večerjo. Tako nekako.

Pa na sadni dan lahko komot tudi oreške ješ, meni je veliko lažje.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

06.09.2007, 12:27

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Danuser posted image

Jaz sem imela danes za zajtrk dve nektarini,za kosilo bom pa spet zelje jedla,saj če si grem krompir pripravljat,se ne bom mogla zadržat in se bom prenažrla gauser posted image .

Moram pa še nekaj priznatiuser posted image .Čeprav sem si obljubila da se do nedelje ne bom tehtala,sem se včeraj zjutraj vseeno.Sem bila vesela,ker je tehtnica pokazala....,eh ne bom povedala koliko manjuser posted image ,danes zjutraj pa mi user posted image  spet ni dal miru in sem še enkrat gor stopila,in je bilo 10dkg veeeeeč.Saj ni veliko,ampak ZAAAAAAAKAAAAAAJ!?!?!?user posted image

Pa sem bila tako pridna včeraj.Menda ni to krivo,ker sem zvečer namesto mesa jogurt pojedlauser posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

06.09.2007, 13:31

clock-img

lucika

pencil-img

2357

zakaj sprašuješ, dalin. zato ker 10 dek ni skor nič. ko se moj sine nalula in nakaka, če bi zvagala plenico, bi imela kake pol kg. tak, da že to, če greš na vc ali ne, ti lahk tistih 10 dek naBIje. ...zato tud ni fajn se vagat, tak kot jaz, trikrat na dan...ampak samo enkrat na teden....

clock-img

06.09.2007, 13:34

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Pa saj sem šla prej na WC.user posted image Ma,vam povem,da mi je tistih 10dkg,čist moralo zbilouser posted image .Sem hotla že odnehat,pa nisemuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

06.09.2007, 13:38

clock-img

lucika

pencil-img

2357

10 dag res ni nič, to te res ne sme žalostit. sploh pa ne volje vzet. upam, da se hecaš, res...
malo še potrpimo, pa bo.
meni se zdi, zdaj ko je skoraj mesec mimo, da je mimo tudi kriza. je moj včeraj poleg mene jedel čokolado. saj bi jo, sam da bi se mi pa ful ful ful luštalo, se mi pa ni.

clock-img

06.09.2007, 13:46

clock-img

Anonimen

Včasih je 10 dag razlike, če dvakrat zaporedoma stopiš na vago. Ne daj se dalin!!!

clock-img

06.09.2007, 13:48

clock-img

Anonimen

Meni je danes pokazalao več kot pol kile več kot včeraj. Malo sem bila slabe volje, priznam.

clock-img

06.09.2007, 13:50

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Včasih je 10 dag razlike, če dvakrat zaporedoma stopiš na vago. Ne daj se dalin!!!



To je res,ampak jaz sem samo enkrat gor stopila.Pa saj ni važnouser posted image .Splišni,kje si pa zaguzlala.Mogoče se pa vaga motiuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

06.09.2007, 14:22

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Pri nas bo pa danes takole:

zajtrk: sem pojedla par sliv, ker itak nimam apetita, ker imamo obupno uvajanje v jasli
kosilo: se mi kuha rižotka z lisičkami, papriko in grahom.
večerja: mogoče bo danes kar sadje.

Še grlo me tolk boli, da ne vem več kaj naj. Tko, da jem tudi saptolete, granobil, kakšen šugar fri bonbon, vse kar najdem, samo da me neha žgečkati.

Splišni: ne se vsak dan vagat user posted image , najbolš je pa na vago stopit po sadnem dnevu, a ne. user posted image  Sej bo šlo dol tudi. Kolk si ti prvo rudno zgubila kg, pomojem si lansko leto bla na dieti?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

06.09.2007, 14:36

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Barči78
najbolš je pa na vago stopit po sadnem dnevu, a ne. user posted image   


Če mi verjameš ali ne, se je najboljše vagat po OH dnevu. Takrat gre največ dol. Vsaj meni. Po sadnem dnevu imam vedno več kg (mogoče zaradi vse te vode...user posted image ).

clock-img

06.09.2007, 16:44

clock-img

muška

pencil-img

3223

Joj šit, jutri pa spet OH dan. Ta mi gre najbolj na živce user posted image

clock-img

06.09.2007, 17:34

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Kolk je bla pa dobra rižota.
user posted image mmmmmmmmmmmmmmmmmmm



_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

06.09.2007, 18:33

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Jaz tudi ne morem jest za večerjo iste hrane kot je bila za kosilo user posted image  , pa sem shujšala že 2 kg, tako da očitno ne delamo tako narobe user posted image .

Drugače pa sem včeraj ful uživala  user posted image , tisti puranji zrezek je bil takooo dober user posted image user posted image  . SEm pa zvečer naredila eno majhno pregreho (ali pa tudi ne ???), torej pojedla sem ene 3 šnite pršuta in sir in četrt trdo kuhane jajčke.



evo, jaz isto user posted image  redkokdaj jem za večerjo isto stvar kot je bila za kosilo, in tudi mešam več stvari - biftek + jajce npr. in tudi ostalo, pa se ne spomnim zdaj točno kaj...v glavnem, ne kompliciram, da se mi ne upre...gledam samo, da so stvari iz iste skupine in to je to...očitno tudi to ni tako fejst narobe...je tehtnica čisto ok...37. dan = -8kg user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

06.09.2007, 18:45

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Barči78
Splišni: ne se vsak dan vagat user posted image , najbolš je pa na vago stopit po sadnem dnevu, a ne. user posted image  Sej bo šlo dol tudi. Kolk si ti prvo rudno zgubila kg, pomojem si lansko leto bla na dieti?



Predlani. Shujšala sem 13 kil v treh mesecih, potem pa še 3. Ampak zdaj jih imam od takrat, ko sem jih imela najmanj, 8 več. No, zdaj še 7.

Ampak danes sem pa lačna kot user posted image .

clock-img

06.09.2007, 18:54

clock-img

Anonimen

Še ena lačna. user posted image  Meni najbolj paše beljakovinski dan, ker edino takrat nisem lačna.user posted image

clock-img

06.09.2007, 20:20

clock-img

lucika

pencil-img

2357

za kosilo rižota, v taki količini da sem bila res res sita.
zdaj pa pravkar dišijo iz pečice krompirjevi kroketi. mmmmm.
za jutri sem si že kupila hoferjeve medenjake. so se založili za božične praznike, pa jih že prodajajo, medenjake s sadjem, najboljši keksi na svetu!

saj ne vem, naj si kupim knjigico, al kje naj najdem točno...gledam na eni spletni strani, nekje vmes sem jo nasla..pa so isto jedilniki, kosilo meso, večerja jogurt..pol pa bodi pameten:)

clock-img

06.09.2007, 21:06

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Lucika - jest sm B dan skoz tko kombinirala, kosilo meso, večerja jogurt, pa mi je šlo že 15 kil dol, kamot tko kombiniraš, sej so to vse B, samo ne jih kombinirati med sabo npr. za kosilo (pohanje, meso-sir, meso-jajca, jajca-sir,...)

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

06.09.2007, 21:39

clock-img

lucika

pencil-img

2357

kak je pa s količino? kolk je to poln krožnik, globok? a čist do roba, al do onega notranjega, ko ne vem kak se reče. ker mi imamo tak velike talarje, da mi je spet slabo! pa mi je bilo po kosilu, pa mi je zdaj:)

clock-img

06.09.2007, 21:41

clock-img

lucika

pencil-img

2357

podvprašanje: a lahko dopoldan, po zajtrku, a pred kosilom, rečimo temu dopoldaaaaanska malica (od 8-14 ure:)) jem suhe banane?
saj to obljubim, da ne bom cel paklc..sam fajn mi pa je, ko se mi kak hudič zalušta, ko sem na sprehodu... ko se sovozičkarce bašejo s čim finim, pa bi se jaz tudi:)

clock-img

06.09.2007, 21:46

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Oj, je rekla Natasa77, da moram priti navijat. Dejmo punce, dejmo punce. Menda zaradi mojega podpisa.
user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

06.09.2007, 21:53

clock-img

muška

pencil-img

3223

Jaz pa sploh nisem lačna. od kar sem pričela s to dieto res še nisem bila lačna, niti zjutraj ne, prej pa bi zjutraj pojedla vola in pol user posted image user posted image  .Je pa res, da pako vidim hrano se mi kar usta napolnijo s slino user posted image   ,ampak se ne dam! user posted image user posted image user posted image


Jutri je moj najhujši dan. Obožujem testenine, ampak z mesekom ali pa s smetanovo omako, tako bom pa verjetno kar paradajz polivko z gobicami in baziliko morala na testenine polit. Neko zelenjavno omakco sem si prejšnjo rundo kuhala, pa mi sploh ni sedla user posted image  . Ima katera kak DOBER predlog za kosilo jutri?
Ja, pa pica brez sira, blek in blek user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.09.2007, 21:57

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Oj, je rekla Natasa77, da moram priti navijat. Dejmo punce, dejmo punce. Menda zaradi mojega podpisa.
user posted image


Take rabimo.
user posted image

clock-img

06.09.2007, 22:01

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Mene tudi lakota daje, pa sem kar dve nektarini pojedla. user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

07.09.2007, 00:09

clock-img

trixi

pencil-img

741

jaz sem danes za kosilo riž s pesto omako, za večerjo pa zelje s fižolom. Pa nekaj slanih arašidovuser posted image ma se nisem mogla upret, smo meli obisk pa so bli na mizi in naslednji hip tam, k ne bi smeli- v mojih ustih. Aja, pa dva grižljaja tortice, je prinesla hčerkina prijateljica, sama sebi spekla za 18. rojstni dan. Ful dobro.
Jutri bom pa na B. Ma bohnedaj še kake pašte ipd,(tortica je pa itak že danes padla), po današnji prehrani mi pripadajo  samo jabolka in jogurt, za kosilo pa tuna v solati. Pojutrišnjem pa spet z vami.

Mirno noč brez lakote vam želim

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem