cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

04.09.2007, 21:09

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image , mimogrede, kam si pa šla v trgovino?user posted image

clock-img

04.09.2007, 21:11

clock-img

smrka

pencil-img

3582

oj punce hujsarice!
Jest sem se kar izogibala odpret tole stran o hujsanju in sem se prav lepo pocasi redila, in zdaj sem prisla do te mere debelosti da je treba hujsat!!!!!! 90 dnevno dieto sem parkrat zacela in odnehala hitro.... zdaj sem se odlocila da gre pa za res. Danes je drugi dan in upam da zdrzim do konca. Moj cilj je da naj bi do bozica shujsala 20 kil..... upam da mi bo ratalo ob vasi pomoci.

Sem totalna odvisnica od hrane, tako da je skusnjava res hudiceva.... ampak moram!!!!!

Drzte se!

clock-img

04.09.2007, 21:18

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

user posted image user posted image user posted image , mimogrede, kam si pa šla v trgovino?user posted image


V Lidl, a ne. Saj tam dela Njuškalo.

clock-img

04.09.2007, 21:20

clock-img

Anonimen

Smrka. Če tam na Švedskem tudi rabite za 34 km dve uri, potem ti bo uspelo. Samo v kolono se postavi, tako kot jaz.user posted image

clock-img

04.09.2007, 22:04

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Prvi sadni dan uspešen in to brez kakšne grozne lakote!!!user posted image  Pojedla sem dve hruške, dve banane, dva jabolka in popila 3 kave. Komaj čakam da si jutri zjutraj privoščim belo kavo.user posted image

Oreškov jaz raje ne jem, ker se ne znam ustaviti.
Lokvanj, user posted image  za uspešen vodni dan in izgubljene kilograme.

Barči78, super da si se javila tu in čestitke za -15kg! Bravo!!!user posted image

Natasa77, je malo manjkalo pa bi ti danes imela vodni dan.user posted image  Bo jutri bolje.user posted image

Smrka, dobrodošla med sotrpinkami.

clock-img

04.09.2007, 22:40

clock-img

lucika

pencil-img

2357

tejčica, a malo oreščkov se je? al tudi v paru kot sadje, naprimer DVA paketa? ja, hm, no, jaz sem imela pol večerje, en paket oreščkovuser posted image

clock-img

04.09.2007, 22:59

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Lucika, oreščkov mislim da naj bi se pojedlo za pest.

clock-img

04.09.2007, 23:07

clock-img

lucika

pencil-img

2357

uf,malo prepozno sem zvedlaza merico. al pa če upam, da ima merilec veliko pest. saj mogoče bi pa spravla cel škrnicl v pest, bom probala čez 4 dni:)

clock-img

04.09.2007, 23:14

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Lucika user posted image , kjerkoli že si, z veseljem te berem. Ampak zdaj pa marš trebušnjake delat za kazen. 25 krat user posted image .

Natasa77 user posted image  user posted image , hitro ti je minil dan...če bi jaz imela tako smolo, bi bila zdaj ziher šele 11.00 dopoldan.

Smrka, dobrodošla user posted image .

Čestitam vsem za prvi uspešni sadni dan user posted image  user posted image  user posted image . Če vas zebe, pa res hujšate user posted image  user posted image  user posted image . Lahko bi imele slogan....NAJ LE ZEBE user posted image .
Jaz imam jutri sadje, me zanima koliko mi bo do zbijanja šal user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

04.09.2007, 23:42

clock-img

lucika

pencil-img

2357

brrrr, samo danes zebe tudi mene.naj le zebe! hehehehe, hecam se, jaz hočem poletje! mislim, daza tole zebenje je čist mogoče kriv sonček...ki ga ni! samo res, par dni nazaj sem se bunila, da mi je prevroče; zdaj je en dan dež, pa se mi zdi, da sonca že dooolgo nisem vidla. samo, oh, tole nima veze z dijeto.
al pa ima: soncek sije, da trava raste, da jo krava poje, jaz pa jutri kravo!

clock-img

05.09.2007, 05:59

clock-img

Anonimen

Dobro jutro user posted image  Vidim, da se je sinoči kar nekaj dogajalo tukaj goruser posted image
Smrka dobrodošla, boš videla, da bo šlo. Mislim punce, da sploh ne bi vodila evidence, saj sploh ne vem, ali hujšamo vse, ki smo se javileuser posted image  Nobene ne morem brisati, zato bom ob nedeljah zapisovala koliko kg smo zgubile tiste, ki se bomo vagale.user posted image Če vam seveda odgovarja.Včeraj sem imelamalo krize, vendar ponoči ni bilo problemov z lakoto.Danes pa je moj najljubši dan.
                
        
                        5.9. BELJAKOVINE (5)               
        ( vse vrste mesa, ribe, sir, jajca, mlečni izdelki)                   

Moj jedilnik: Z; jabolko
                    k; telečja pečenka+solata
                    V: hrenovka +solata
           voda, voda, voda
                                                                     Lep in uspešen dan

< Sporočilo je popravil kind lady -- 5.9.2007 6:02:16 >

clock-img

05.09.2007, 07:30

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo, bravo vsem za uspešen prvi sadni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zdej gremo že v drugi krog gre hitro okrog ane....jst sm beljakovinski dan že dala mimo in danes mam beljakovine, čeprav ne vem kako bo, danes bom mal goljufala user posted image user posted image user posted image user posted image  ima sestra rojstni dan pa pridejo prjatli mimo in bo hudo zdržat, sej bom poskušala zdržat, ma vem da bo zeloooo težko, tako da za kosilo si bom privoščila solato, zelenjavo za večerjo pa bomo vidli upam da mi uspe zdržat...
no kokrkoli sm vesela kg lepo letijo dol -1,7 kg user posted image user posted image user posted image  

pozdravček user posted image  delat

clock-img

05.09.2007, 07:36

clock-img

lucika

pencil-img

2357

jaz imam pa danes na sporedu piščanca z pečeno zelenjavo. sem zadnjič to mojmu naredla, jaz sem pa zraven jedla skuto, po prejšnji dieti. in se mi je srce paralo. ampak sem vedela, da bo prišu dan, ko bom jaz tudi:)

za zajtrk pa seveda sadje...

imam pa en "problemček". odkar imam sadje za zajtrk, emmm,kak se reče....em, ja nič, kr po domače....prdnem tak smrdljivo, da še bolj smrdi, kot ko se mali pokaka:( že nekaj dni traja, tak da mora bit od sadja. al pa je od špeha, ki gre ven ne z vodo in blatom, ampak luftom:) še katera tak problem?

clock-img

05.09.2007, 08:32

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br jutr!user posted image

Danes pa mesek, njam! Zajtrk= kava+ slive, kosilo= čevapčiči + mešana solata, večerja=še ne vem- verjetno hrenovka.

Sem kar presenečena sama nad sabo, da ni prehude lakote, kljub temu, da me daje PMS, super no, sem zadovoljna.
Vsem skupaj želim uspešen dan brez grehov!user posted image

Lucika, kar se tiče prdenja pa ne vem, jaz imam take težave kadar kakšen šit jem, kakšen mc donalds naprimer.






_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

05.09.2007, 09:10

clock-img

muška

pencil-img

3223

Lucika, nisi edina! Pri meni tudi ropota od zadaj, da je joj user posted image  .

Mene danes spet zebe, tako da imam oblečeno majico z dolgimi rokavi, pa še pleteno jopo čez. Se pa pozna, ker pišem seminarsko in sedim , sedim, sedim,.. user posted image

No današnjega dne sem se pa že takooo veselila, da danes komaj čakam na kosilo user posted image

MOj jedilnik danes :

Z: 2 jabolki user posted image   kava z mlekom
K: puranji zrezki s sirom in špinačo
V: še ne vem user posted image

clock-img

05.09.2007, 09:28

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Včeraj sem imela eno malo krizo, včasih mi gre tole sadje že pošteno na user posted image , pa še moji doma so se basali user posted image . Eh, no sem preživela, čeprav sem danes lačna kot user posted image .

Danes je tudi moj najljubši dan:
Z: grozdje
K: goveja juha, solata
V: verjetno govedina iz juhe (če je bo kaj ostalo)

Pridne boditeuser posted image

clock-img

05.09.2007, 09:36

clock-img

lokvanj

pencil-img

414

Ojla punce!
Natasa77 sem se zares nasmejela ko sem te brala user posted image user posted image !
Tejčica hvala za čestitke!
No jaz sem si včeraj prvič v času diete privošla ocvrti sir za kosilo in mi je prav pika počla. Dones vaga kaže enako user posted image . Dones imam pa gobovo rižoto in zeleno solato.user posted image  Pa še zajtrka nisem pojedla. Sploh mi ni za jest.
Drugač pa držim pesti za vas punce.
user posted image

_____________________________

lokvanj

clock-img

05.09.2007, 09:55

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Evo še jaz na hitro

Zajtrk: grozdje, kava brez sladkorja in mleka
Kosilo: mrežna pečenka+zelenjava, verjetno bučke in korenje+solata+kruh
večerja: če bo meso ostalo, bo to, drugače pa hrenovka ali navaden jogurt, pogrešam mlečne stvari.

muška: raj ne sira gor dat, ker to ne gre skup, ne smemo B med seboj kombinirati. Mene tud to jezi.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

05.09.2007, 10:06

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Dobro jutro...pri nas pa danes sadje.
Sem že pojedla za zajtrk, tam nekje ob 7.30 dve breskvi vinogradniški 8 domače, take rdeče...). Pa potem za malico št.1 banano in nektarino.
Zdaj sem sita in mi ravno vre voda, da grem lahko zakuhat čaj. Bo ene dva litra, za potešitev lakote user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

05.09.2007, 10:19

clock-img

muška

pencil-img

3223

muška: raj ne sira gor dat, ker to ne gre skup, ne smemo B med seboj kombinirati. Mene tud to jezi.



pa joj no user posted image  , jaz tako pogrešam te mlečne jedi da se mi že meša počasi user posted image

Bo pa sir za večerjo, verjetno z melancano. To se sme?

clock-img

05.09.2007, 10:59

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Bo pa sir za večerjo, verjetno z melancano. To se sme?



To  pa gre, sam jest bi vseeno še kruh zraven, pa spet ne gre user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

05.09.2007, 11:04

clock-img

Anonimen

Ojla. Zdajle bom pravkar začela jesti prvo jabolko.

Na živce mi gre, ker za kosilo nimam še nič kuhanega. Težka bo. Včeraj zvečer nisme upala mesa pripraljat, sem bila preveč lačna in bi mi preveč dišalo. Bi bila prevelika skušnjava.

Tako da bom mogoče v Šparu kar kaj že pečenega kupila. Ali pa ene zamrznjene piščančje zrezke, sicer panirane, ampak bog pomagej. Tisto je tudi kar hitro spečeno. pa še dobro.

clock-img

05.09.2007, 11:35

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Danuser posted image

Jaz sem danes za zajtrk pojedla 8 suhih sliv.Za kosilo bom popečena puranja medaljona+solata.Za večerjo pa meso od kosila,če bo kaj ostalo,ali pa jogurt.

Berem,da imate kar bogate obroke z zelenjavo.Jaz si tega nič ne pripravljamuser posted image .Samo meso popečem,pa solata,pa jeuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

05.09.2007, 11:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

user posted image user posted image user posted image , mimogrede, kam si pa šla v trgovino?user posted image


V Lidl, a ne. Saj tam dela Njuškalo.



No, to me je zanimalo, nisem vedela. Pa sem bila zadnjič enkrat tam (prvič do sedaj) in sem spraševala nekaj o enih predalnikih, bogve, mogoče mi je pa še ona odgovorila. Ampak une niso bile za blagajno.

clock-img

05.09.2007, 11:40

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dan

Včeraj sem imela kar krize, a sem prebrodla. Pojedla sem ful nektarin, še ob 21.30 sem eno glodala, da sem šla lahko spat.

Današnji jedlinik:
Z: kava, za drugo ni bilo časa
K: ocvrt sir + solata + kava
V: pečen piščanec + solata

Sir bo okoli 13.00 ure, piščanec bom naredila pa za kosilo ob 16.00 in ga pojedla za večerjo do 19.00.
Uf, cel urnik user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem