cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

04.09.2007, 09:29

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Hojla!

Danes bo pa zame kar težko tale sadni dan preživet, nič ne zgleda da se bo šlo lahko z user posted image user posted image  kaj ven in tako bom samo na konkretno papico mislila user posted image .
No se bom pa zelo zelo trudila, da bo grehov čim manj.

clock-img

04.09.2007, 09:39

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: njelci

moj sadni dan je minil zelo uspešno, sploh nism bla lačna, je pa res da sm pohajalauser posted image ...sej pri meni sploh ni problem ga zdržat, če  me ni doma, če pa sem doma se ponavadi sama sebi smilim in si mislim kako sm lačna, tako da punce če se da, raje pejte kaj vn pohajat ga je dosti lažje zdržat user posted image



Pod to se pa podpišem. Če sem v akciji sploh ne pomislim na hrano.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

04.09.2007, 09:48

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Danes imam pa jaz OH user posted image .
Za kosilo testenine, za večerjo pa sladoljed user posted image ....ali pa kaj drugega iz sladke skupine user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

04.09.2007, 11:22

clock-img

lokvanj

pencil-img

414

Ojla punce, no preživela sem vodni dan. Zjutraj sem se vagal in tehtnica je pokazala - 5,9 kg! OK pa če rečem da je dobrih 5,5 ( da nisem razočarana naslednji danuser posted image )je tudi nekej ane. Torej danes je 30 dan in je B dan!!!! Gremo torej v drugi krog user posted image user posted image user posted image .
Držim pesti za vaš 1.sadni dan!

_____________________________

lokvanj

clock-img

04.09.2007, 11:54

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: paris

Br jutr!user posted image
Za mene sadni dan ni težek, ker imam sadje rada. Ponavadi si za kosilo skuham zelenjavno juho, pa oreške jem (arašide,mandlje, študentfutr...), pa gre!
Vsem želim uspešen sadni dan, pa nič grehov!user posted image



Arašide lahko jem danesuser posted image .Ni bilo to za včeraj mišljeno,ko je bil OH dan!?Pri meni bo danes v glavnem sadje,čeprav tašča mesno štruco peče.Se bom morala kar odmakniti,da ne bo skušnjav.
Danes je sadni dan pa še malo lunce,pa bo šla kakšna deka več doluser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

04.09.2007, 13:08

clock-img

Anonimen

Jaz sem lačna kot pes (ježa), pa cukr mi že skozi ušesa ven leze. Sladka jabolka namreč, bljak. Pogrešam oreške, sem jih pozabila nabavit.

Za kosilo bo juha iz bučk. Potem pa še kakšni oreški, jih moram iti kupit.

clock-img

04.09.2007, 13:30

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Ojla,
no najbolš, da se kar tukaj pofočkam, sicer z malo zamude, a rabim punce ob sebi. Sem bila v skupini z malecko_matejo in tejčico, pa še nekaj puncami, pa smo na koncu res vse malo zabluzile, morje pa to. Jutri imate spet B dan, a ne, jaz tudi.

Izgubila sem točno 15 kg, pa se ne bi sekirala, če bi jih še 5 ali 6, tko da grem z vami, upam, da me še vzamete.

Pa naj vam čim prej mine sadni dan, jaz ga imam tudi, še po stari dieti, sam sem zabluzila s čokolado user posted image .


_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

04.09.2007, 13:34

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

A boste na sadni dan vse kakšno zelenjavo jedle?

Splišni - jaz sem imela obvezno vedno doma lešnike, indijske oreščke, mandeljne, da sem se prebila skozi sadni dan. Pa še kakšne suhe banane mi tud sedejo.

Tejčica, malecka_mateja - da nam tukaj uspe doseči zastavljeni cilj,


pa seveda vsem ostalim tudi, več nas bo, lažje bo šlo. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

04.09.2007, 13:48

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem tudi tako lačna. Ravnokar sem za kosilo pojedla solato, pa bi jedla karkoli.

Današnji jedilnik

z: nektarina + kava
m: 2 banana
k: solata + kava
v: sadje, sadje




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

04.09.2007, 13:56

clock-img

lucika

pencil-img

2357

moj jedilnik:
z: grozdje
m: grozdje
k: zelenjavna juha ( no, kašica, ker sem zmiksala, samo brez smetane, tak da kremna juha glih ni)
v: vse kar bom našla od sadja...hihihhi....
a res lahko grem po indijske orešče, pa pistacijo in take dobrote, pa suhe banane?? men se je vedno zdelo, da to fuuul redi:)

clock-img

04.09.2007, 14:29

clock-img

muki1

pencil-img

7193

punce, jaz si bom na sadni dan skuhala - če se mi bo dalo, zeljno juho. Po receptu za hujšanje z zeljno juho. Pa tako fajn gosto si naredim in zelo začinim. Je okusna, nasiti, če počez še dve banani maznem sem na konju.


upam..... user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

04.09.2007, 15:34

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz sem se pa pregrešila.Sem prejle pičla dva krhlja krompirja kuhanega,pa malo zeljne solateuser posted image user posted image user posted image .Zdaj bi pa najraje prst v gobec pa vse skozlat.Pa tako lepo mi je šlo do danesuser posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

04.09.2007, 16:39

clock-img

Anonimen

Dalin, samo ne zdaj še do konca zabluzit. Pozabi zdaj to, obnašaj se, kot da se ni nič zgodilo. In gremo dalje.


Jaz sem pravkar pojedla juho iz bučk, je fuuuul dobra, to bom še kdaj naredila. Prej sem pa indijske oreške zobala in mi je fuuuuul pomagalo. Za backup imam še banano, ampak je ne bi rada, ker se mi zdi, da banane nekako ne pašejo v nobeno dieto. Imam občutek, da ful redijo.

clock-img

04.09.2007, 17:10

clock-img

katis

pencil-img

975

user posted image user posted image  Helow hujšarice user posted image user posted image

Madonca, če jast ne bi jedla tud zelenjave na V dneve, bi mi ob takih hladnih dnevih, kot je današnji, že prekleto trda predla. Zato je moj jedilnik danes takšen:
Z: 2 nektarini+črna kava
M: pest neslanih arašidov+ juha (zmiksana) iz bučk, zelja, korenja, cvetače in brokolija (ker ne morem moža s kosilom čakat)
K: pečem bučko s korenjem čebulo, česnom vegeto ter malo olivnega olja (pa da vidim, če bo užitno user posted image )
V: sadna kupa (grozdje, nektarine in mogoče še ananas)

Jaz si svoje jedilnike kar sproti zmišljujem, kar mi pač paše na en dan, samo da sodi v pravo skupino. Super je, da moj možek hujša z mano in če mu kak dan 'ne gre' se baše z jedilno čokoldao, ki je sedaj seveda vedno v predalu. Edini problem je, da pride iz službe šele ob 17:30, jaz pa cel dan s tamalim doma user posted image  in kako naj hudiča čakam s kosilom tako dolgo. Kadar mi ne gre, potem pač del kosila prej pripravim in takrat nekaj tega pojem user posted image  V prejšnjih rundah tega nisem počela in bom morala videti, ali bo tokrat delovalo enako učinkovito.

Mene pa je danes zjutraj začelo user posted image  zebst user posted image . Torej hujšam - sem šla še na vago preverit in res - točno 1 kg manj! Komaj čakam, koliko bo tehtnica pokazala v nedeljo user posted image

Dejmo, dejmo user posted image user posted image  Danes bomo imele en cel ' obrat B-Š-OH-V' za seboj. Sedaj vse vemo, kako se dela in moramo le še par takih obratov zdržat user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

04.09.2007, 18:39

clock-img

Anonimen

Na grehe pozabit in iti naprej user posted image
Mene danes močno zvija, samo čakam, da grem čimprej spat in sanjat o jutrišnjem mesku.user posted image user posted image
Vidim, da smo pridne in upam, da se bo v nedeljo že poznalo.user posted image

clock-img

04.09.2007, 18:45

clock-img

ajja

pencil-img

513

Čisto malo še zdržimo pa bo!user posted image

Jaz danes nimam nobenih težav, nisem lačna, v glavnem super je. Sem pa res že prej prakticirala sadne dneve 1x na 14 dni.

Mene tudi zebe. A to je od tega, ker grejo kile dol, jaz sem pa mislila, da je krivo vreme. user posted image

clock-img

04.09.2007, 18:48

clock-img

ajja

pencil-img

513

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Za backup imam še banano, ampak je ne bi rada, ker se mi zdi, da banane nekako ne pašejo v nobeno dieto. Imam občutek, da ful redijo.



Ja, res je. Banane in grozdje pri dietah odsvetujejo, ker vsebujejo veliko sladkorja. Samo imajo pa tudi veliko kalija, tako da po mojem kaka že gre. Jo bom jaz tudi za večerjo.user posted image

clock-img

04.09.2007, 19:19

clock-img

lucika

pencil-img

2357

em, pravkar imam polna usta indijskih oreščkov. ko niti nisem hujšala, sem imelaslabo vest ko sem jih jedla...zdaj pa kr med dieto...ej, če ste me nasrale tole......

clock-img

04.09.2007, 19:35

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  Nismo te nasrale. Samo ne smeš jih pojesti pol kile.user posted image

clock-img

04.09.2007, 19:39

clock-img

muška

pencil-img

3223

mene tudi ful zebe, torej hujšam user posted image user posted image

Sicer pa sem dan kar lepo zvozila, edino za kosilo sem imela pražene bučke in sem kos kruha zraven pojedla user posted image  . Saj, že ko sem ga rezala, sem vedela, da ni prav, da ga ne smem in da mi bo žal, ampak sem se odločila, da ga pojem in sem ga user posted image  . Pa malo prej sva z možem peljala mala dva v MC Donald in nisem nobenemu malemu niti enega krompirčka ukradla user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

04.09.2007, 20:19

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Vidim da ste danes kar jedle zelenjavo.Potem tudi mene ne bo pobralo od dvek krhljev krompirja(čeprav je škrob),pa malo zeljnate solateuser posted image .
Kaj imate pa jutri na jedilniku?Kakšen pameten predlog,prosimuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

04.09.2007, 20:31

clock-img

Anonimen

Če pa danes nisem shujšala za ene 10 kg, potem pa tudi ne vem.user posted image

Najprej sem zjutraj pozabila s seboj vzeti sadje. user posted image  Potem sem ugotovila, da sem brez denarja in nisem mogla na malico. user posted image  No, ob 16-ih se spravim na cesto v upanju, da bom čimprej doma. Nakar zapeljem na LJ obvoznico in se ustavim.user posted image  Domov pridem ob 18-ih in napišem sem post. Ampak zaradi predolge neaktivnosti me vrže ven.user posted image  Uspe mi pojesti eno nektarino. user posted image  Pobašem mulčka in se greva zmenit za telovadbo (ki se začne šele po 12.9.user posted image ). Grem v trgovino, ker se jutri kao vse podraži in mi Njuškalo pred nosom zapre blagajno. user posted image

Danes je moj srečen dan. user posted image

Pa še samo sadje lahko jem.user posted image

clock-img

04.09.2007, 20:33

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Zdaj sem se pa nasmejala.

clock-img

04.09.2007, 20:48

clock-img

dalin

pencil-img

1806

user posted image

In mene si nasmejala.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

04.09.2007, 21:03

clock-img

Anonimen

Me veseli.user posted image  Je vsaj eden vesel, če že jaz nisem.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem