cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

03.09.2007, 12:19

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Mi pa danes ne bomo na testeninahuser posted image user posted image .
Za zajtrk sem pojedla eno nektarino+brezkofeinsko.
Za kosilo in večerjo bo pa slano pecivo(zame),za ostale pa krompirjev golaž.Se bom kar odpovedala testeninam za nekaj časa,imam občutek da se po njih samo redimuser posted image .
Sem že včeraj spraševala,pa niste nič odgovorileuser posted image .Ima še katera napihnjen trebuh,ali se to samo meni dogaja!?

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

03.09.2007, 12:27

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dalin
Sem že včeraj spraševala,pa niste nič odgovorileuser posted image .Ima še katera napihnjen trebuh,ali se to samo meni dogaja!?


Tudi občasno. Mogoče boš pa user posted image  dobilauser posted image
Jaz sem se v začetku spopadala z izgubo energije. Zdaj pa je že boljše.

clock-img

03.09.2007, 12:29

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Nataša77,sem user posted image  že dala čez,prejšni teden.Imam kar velikokrat trebuh napihnjen.Zjutraj ne,pol čez kakšno uro se pa kar napihne.user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

03.09.2007, 12:40

clock-img

Anonimen

Mogoče ti pa sadje ne odgovarja. user posted image

clock-img

03.09.2007, 12:41

clock-img

katis

pencil-img

975

dalin, enake probleme z napihnjenostjo ima moja 23 letna sestra. Suha, lepo oblikovana, a trebuh se ji npr po jedi tako hudo napihne, da izgleda, kot da je v 5 mesecu nosečnosti. Prav žogica se ji naredi user posted image  In je tud čist obupana. Bi hujšala, pa je trebuh enak, drgam pa nima kaj hujšat. Je pa res, da je imela že težave z želodcem (Razjede), dvanajsternikom (vnetje) in refluksom. Pa kadi in pije kavo (še vedno, žal). Sicer pravi, da se bo verjetno morala kar sprijazniti s tem...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

03.09.2007, 12:50

clock-img

Anonimen

Ima še katera napihnjen trebuh,ali se to samo meni dogaja!?



Mogoče imaš pa kandido.

http://www.bambino.si/?d=iskanje&isci=kandida

clock-img

03.09.2007, 12:53

clock-img

Anonimen

Dalin, sem ti včeraj odgovorila, da mene tudi napihuje. Samo jaz vem, da me po sadju in kavi, pa se ju kljub temu ne odpovem.Morda bo boljše, ko se organizem privadi novega režima hranjenja. Saj bo.
Vidim, da se nas javlja še ne polovica od prijavljenih, vendar nas je vseeno dosti, da se lahko tolažimo in vzpodbujamo.user posted image

clock-img

03.09.2007, 12:56

clock-img

katis

pencil-img

975

Sicer pa, danes je že tretji dan user posted image user posted image user posted image

Včeraj je šla soja preč (sem našla črva v še neodprtem zavitku in je letela cela vrečka direkt v kantouser posted image ) in sem zato imela za večerjo restan kropir in gobice s papriko.

Kaj pa danes:
Z: 2 jabolki+črna kava
K: pica s pelati, čeblo, bučkami in papriko
V: pomarančna tortica in jedilna čokolada

Se mi je prav pice danes zluštalo. Zdajle samo počakam, da sine zaspi, pol grem pa testo zamesit. In eno polovičko bom spekla zase, možeku pa kasneje klasično obložim in spečem, ko bo na poti domov. Vam povem, da sem se lani take pice tako navadila, da sem še, kadar sva šla  možem ven na pico, vedno zelnjavno brez sira in koruze naročila, pa zato ekstra porcijo rukole gor. user posted image  Mnjama. Pol, po končani dieti, ko sem pa prvič normalno pico s sirom jedla, se mi je pa zdelo, da je sploh ne morem jest, ker je tak mastna in nasitna...

LP in dejmo punce user posted image  držmo se zadeve, ker preverjeno deluje (pri meni je že 2xuser posted image , sicer bi bila še vedno hudo obilna)

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

03.09.2007, 13:00

clock-img

katis

pencil-img

975

Ja, takole vzpodbujanje definitivno pomaga, da človek brez obupovanja pride do konca. Pol si pa itak tolk vesel, da ti je uspelo, da še naprej vsaj delno ločuješ in držiš težo user posted image

Pomaga pa tudi tistim, ki se ne javljajo. Bere nas še veliko drugih, ki npr niso niti člani RR - taka je npr moja mami. Mi je ravno danes zjutraj rekla, da je prav fajn, ker nas hodi brat, a nima poguma, da bi se javljala zraven.

ZAto dejmo še en user posted image user posted image user posted image  mal vzpodbude za vse tiste, ki nas samo berejo in hujšajo. Dejmo, saj vsi zmoremo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

03.09.2007, 13:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.09.2007, 13:44

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Albina hvala za link,sem že pred časom tudi ta test za kandido naredila,pa ni.Uf,sem si oddahnila takratuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

03.09.2007, 15:06

clock-img

lokvanj

pencil-img

414

Ojla sotrpinke, da se še jaz malo javim user posted image . Dones je moj prvi vodni dan. Prepričana da ga ne bom zdržala sem si kupila 1/4 lubenice, da jo bom kao pojedla čez dan. No in ura je tri, jaz pa še vedno samo na vodi user posted image user posted image user posted image . Če sem do sedaj zdržala, bom pa še do večera aneuser posted image . Tako da vam jutri javim koliko sem uspela izgubit v 30 dneh. Mislim da bo okoli 5 kg user posted image .
Drugač ste pa pridne no, sej gre, s časoma sploh ne porajtaš da si na dieti.
Dajmo naši!

_____________________________

lokvanj

clock-img

03.09.2007, 15:07

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Bravo Lokvanjuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

03.09.2007, 15:50

clock-img

ajja

pencil-img

513

Bravo Lokvanj!user posted image user posted image user posted image  Sam še malo!

Drugače sem pa tudi jaz danes imela za kosilo testenine pa paradižnikovo omakco, zvečer bo pa štrudl. Ja, imamo danes vse precej podobne jedilnike, ne.
Z napihnjenim trebuhom pa nimam težav, no ja malo že, ampak to je zaradi user posted image .
Koliko spijete na dan? Jaz zdaj, ko ni vroče, kar malo pozabim piti. Si moram natočit vodo v plastenko, ker potem pijem.

Pa še spodbuda za tiste, ki samo berejouser posted image . Dajmo punce!user posted image user posted image user posted image In fantje seveda (če je kakšen z nami)!

clock-img

03.09.2007, 16:19

clock-img

lucika

pencil-img

2357

tudi jaz se zaenkrat lepo držim. za zajtrk grozdje, za kosilo testenine z zelenjavno omako in kumarično solato.
moram še malo naštudirat jedilnike...sem se prepozno spomnila,pa sem malo izgubljena:(

clock-img

03.09.2007, 18:26

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Pozdravljene punce. Jaz sem tudi z vami, ampak sem bila skoraj en teden brez računalnika. Sem pridna, sadni dan je tudi že šel mimo, edino kar delam narobe je to, da si med kosilom in večerjo privoščim sadje. Po dva kosa...to se mi zdi, da ne bi smela, mar ne user posted image
Drugače pa je danes moj škrobni dan, pa sem jedla riž za kosilo in večerjo, ki je že minila user posted image ...če sem natančna, večerjala sem že ob 16.00 user posted image . Ob 12.00 je kosilo...potem pa sem hitro spet lačna. Ampak zvečer pa ni panike. Ko pride na vrsto kopanje in spravljanje malih dveh spat, sploh nimam časa misliti na hrano. Pa kar dosti zelenjave si dajem med obroke. Danes je bil riž z gobicami, papriko, porom, korenčkom. Jajčevec in bučke pa so tudi skoraj vsak dan na jedilniku. Jutri bom testenine z omako iz jajčevcev, bučk in paradižnika. Za večerjo pa sladoled user posted image . Koliko lahko? Tri kepice? Zadnjič nisem bila prepričana, pa sem si raje dve kupila.

Mi pa kar manjkajo moji vmesni prigrizki, ki so mi pridelali kilograme...večkrat hočem kar na brzino en keks, ali pa pri hčerki kakšen smoki...pa se še kar držim....ampak vidim, kako te to potegne.
Zadnjič sva z možem gledala film, pa je zraven mene jedel čips.... pa sem zdržala...vedela sem, da jih ne smem poskusit, ker če bi enega, bi potem celo vrečko snedla user posted image  user posted image .
Na tehtnici se pozna en kg manj, ampak hlače so še vedno tesne kot so bile..... user posted image , kakopak.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

03.09.2007, 18:38

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  Bravo Muki1 za kilogramček dol.
Kar se tiče sadja vmes, mislim, da ni hudo narobe.Tudi jaz to počnem, ker danes sem pa user posted image

clock-img

03.09.2007, 21:49

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

OJLA!

mi smo meli grozdje in testenine pa cool pita iz mcdonaldsa!

tehtala se še nisem!Bomo v nedeljo!bo več presenečanja!jutri pa sadje!
sem nabavla grozdje ker ga obožujem pa pomaranče upam da bodo dobre!
no lep večer!in uspešen dan jutri!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

03.09.2007, 22:19

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

muki, glede sadja sigurno ni problema...jaz ga jem večkrat na dan user posted image  čips in kokice si privoščim na Š dan (krompir in koruza user posted image  ) pri sladkarijah na OH dan pa tudi večkrat pretiravam...v soboto sem pojedla 1/4 torte, kupljene v M (po moje so to 3 normalni kosi user posted image  ), nisem mogla nehat user posted image  na sadni dan pa v dveh kosih (kosilo in večerja) pojem 1 vrečko lešnikov ali pistacije ali arašidov...imam vedno grozen občutek, pa potem tehtnica pokaže da je vse ok user posted image  v sredo (36 dni) računam vsaj na -7, mogoče celo - 8 user posted image

lucika, nič ne študiraj preveč, lahko škodi user posted image  ne kompliciraj, drugače te res lahko mine user posted image


_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

04.09.2007, 05:53

clock-img

Anonimen

   Dobro jutro user posted image

                                            4.9. VITAMINSKI DAN (4)
 
Danes lahko jemo sadje in zelenjavo. Sadje lahko popečemo z mandlji ali rozinami, skuhamo si lahko zelenjavno juho in jo preko dneva pijemo.Privoščimo si tudi oreščke, saj dajo občutek sitosti. Komaj čakam nedeljo, saj se že zdaj počutim lažjo.user posted image
                                           Lep dan!                             

clock-img

04.09.2007, 07:28

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro...moj sadni dan je minil zelo uspešno, sploh nism bla lačna, je pa res da sm pohajalauser posted image ...sej pri meni sploh ni problem ga zdržat, če  me ni doma, če pa sem doma se ponavadi sama sebi smilim in si mislim kako sm lačna, tako da punce če se da, raje pejte kaj vn pohajat ga je dosti lažje zdržat user posted image
jst mam pa danes mesek, moj najljubši dan, sicer še ne vem kako si ga bom pripravila...drugače pa veliko vode, pa brez kave tudi ne gre, jst jo ne morem pit brez mleka, tako da glede tega mal goljufam user posted image
punce pogumno naprej user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.09.2007, 09:05

clock-img

lucika

pencil-img

2357

torej, če ješ vse iz tiste skupine, pa tudi če rdi ( arašidi naprimer) vseeno hujšaš? uvauuuuu......

za zajtrk grozdje, potem pa verjetno ena zelenjavna juhica naprej....tak da bo za celo družino...
a smetano dodajate jedem? kaj pa začimbe ,samo vegeto, al še kaj drugega...

tehle postov o tej dieti je toliko, da ne vem, kje se naj zraven spravim:)

clock-img

04.09.2007, 09:12

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br jutr!user posted image
Za mene sadni dan ni težek, ker imam sadje rada. Ponavadi si za kosilo skuham zelenjavno juho, pa oreške jem (arašide,mandlje, študentfutr...), pa gre!
Vsem želim uspešen sadni dan, pa nič grehov!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

04.09.2007, 09:17

clock-img

muška

pencil-img

3223

Ahoj babuške user posted image  , naj se kar v startu pohvalim, da imam že dobre 1.5 kg manj user posted image

Drugače pa kaj se tiče sadja čez dan, jaz ga jem na 2 uri po 2 ista kom, ker drugače ni pogojev, da zdržim čez dan, pa grejo kilce lepo dol user posted image  , sem pa čisto pozabila na oreške. user posted image  Škoda, no ampak se da shajat tudi brez njih user posted image

Danes sem imela za zajtrk 3 manjše nektarine, za kosilo bo juha iz bučk pa mogoče še pečene bučke (odvisno od lakote), pa sadje, sadje, sadje, različno čez cel dan tako kot sem navajena na 2 uri.user posted image


Lucika jaz začinim moje obroke samo s soljo, poprom (malo) in vegeto. Smetane zdaj ne uporabljam, sem jo pa prej-rezultati so vidni user posted image

clock-img

04.09.2007, 09:17

clock-img

paris

pencil-img

1304

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

torej, če ješ vse iz tiste skupine, pa tudi če rdi ( arašidi naprimer) vseeno hujšaš? uvauuuuu......arašide komot ješ

za zajtrk grozdje, potem pa verjetno ena zelenjavna juhica naprej....tak da bo za celo družino...pazi kakšno zelenjavo boš dala, ne smeš fižola (razen stročjega) ali koruze
a smetano dodajate jedem? kaj pa začimbe ,samo vegeto, al še kaj drugega...
smetane ne smeš dodat, ker je beljakovina, jaz dam samo vegeto ali malo kocke

tehle postov o tej dieti je toliko, da ne vem, kje se naj zraven spravim:)
ti kar vprašaj, ni problemauser posted image



_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem