cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Danes bom pa tudi jaz začela

clock-img

24.08.2007, 22:12

clock-img

lucika

pencil-img

2357

a tule se pa nič ne dogaja?
jaz se trudim še naprej...rezultati sicer počasni,vendar 4 kg tudi ni malo, za slaba dva tedna:)

clock-img

24.08.2007, 23:31

clock-img

Allia

pencil-img

251

4 kg je full v 14 dneh.Kakšno dieto pa izvajaš?

clock-img

24.08.2007, 23:33

clock-img

Allia

pencil-img

251

Aha, sem zdaj prebrala da si na dieti kemičnega razkroja.A je hard?
Čestitke in kar vztrajaj, ker mene zadnje čase malo mečeuser posted image user posted image user posted image .Glavno, da bo do četrtka prišla na 66kg.Imam jih zdaj 67,5, pa bom kakšen dan spet sadni naredila, pa upam da bo do četrtka oz. petka.

clock-img

24.08.2007, 23:57

clock-img

lucika

pencil-img

2357

če je težko? hm... meni, ki rada jem, jaaaaa. al pa niti ne; v želodcu je ok, ker vse kar poješ je kar nasitno. v glavi pa je težko ja, ko bi, pa veš, da ne smeš:(
jazse zaenkrat držim. razen tega, da moraš živila jest po vrsti nekak ne morem verjet. mogoče pa res, samo meni so ene stvari same pač ogabne....

allia, zakaj pa ravno do četrtka? kakšno dieto imaš pa ti?

jaz sem taka: ali ful strogo, da se držim do pikice; ali pa pustim vse skupaj ob prvi malo večji skušnjavi. v dveh dneh ziher.

upam, da bo šlo še naprej, ker jaz rabim -30, nažalost...

clock-img

28.08.2007, 22:26

clock-img

lucika

pencil-img

2357

ccc, sem iskala temo za priključit, pa sem najmanj aktivno nabasala. haloooo, a kaj hujšate?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem