cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Twiggy, here i come!

clock-img

30.08.2007, 07:02

clock-img

ASS

pencil-img

8

Dragi moj shujševalni tednik,

ti nisem nič pisala, ker sem bila že kar malce obupana user posted image

Nehala sem žreti meso, ker mi je bilo že kar konkretno slabo, če sem ga samo videla. Edino jajčka še teknejouser posted image

Preklopila sem na obroke z čim manj maščobe: zjutraj kruhek, za kosilo kakšen zelenjavni riž, testenine, krompir, pečen brez maščobe, solata, zvečer: mlečno - gris, mlečni riž, mogoče solata...

Kar nekak shajam.

Zaradi pomanjkanja sladkorja me tu in tam boli glava user posted image  sicer ni panike, ampak košček milke z lešniki bi prekleto pasal.

Jo gledam v hladilniku, lepo, zapeljivo, veliko...in vem, da če jo odprem, bom v naslednjih dneh bila boje s slabo vestjo in zaprtostjo user posted image .

In končno se zopet premika na lažje, kilogrami danes: 59,5 user posted image user posted image user posted image

Zdaj bo zopet lažje. Prestopila sem tisto user posted image  magično mejo 60 kilogramov user posted image

Zdaj je svet kljub tej jutranji nevihiti zopet vedrejši user posted image

Ti pišem še kaj...

_____________________________

Tečna bom.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem