cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Začela sem!

  
clock-img

01.08.2007, 09:55

clock-img

bini

pencil-img

1623

živjo punce..
danes moj drugi dan
Z - 2 breskvi
vmes vsaj 2 kavici z mlekom
K - rižotka z grahom in koruzo + solata
V - pol rižotke in solata

glede pice - jaz sem jo velikrat tud v prvi rundi naredila. dam pa parad. omako, pa potem papriko, gobice, por in mlado čebulo prepražim na mal olja in dam na testo, pa v pečico - pa velik bazilike in origana, da se ne spomnim, da manjka sir user posted image

pa dober tek za dans!

_____________________________

Svet je lep!!

clock-img

01.08.2007, 10:02

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Hej punce!

jah nič, sem se odločila, da poskusim še jaz z tole 90D dieto! 1x sem že hujšala po njej, gre ful dobro dol..vmes zanosila in prtidelala vse nazaj..od 2 poroda sem se sedaj v skoraj 7 mesecih zredila že 7-8kg-grozno! Isto sem naredila po prvem pordu(sam naj kdo reče, da se z dojenjem hujšauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )! Ekola začnem danes z vami...kateri dan imate??? Jaz bom kr z B začela!
Za zajtrk sem pojedla 2 breskvi, za kosilo bo sataraš-sej ga lahko aneuser posted image (jajca in paradižnik), za večerjo  isto!
Joj upam, da bom zdržala, ker nimam nobene volje, ampak morm začet hujšat, ker se kr redim in redimuser posted image user posted image user posted image
Lep dan vsem!!!

clock-img

01.08.2007, 11:33

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

Ojla!

Moja hrana denes:

Z: 2 jabolka
K: rižota s koruzo in grahom+polnozr. žemljica
V: isto, manj
....tudi jaz vsak dan popije 2 beli kavi z matrenom....tega si pa ne morem vzetuser posted image
eva1: dobrodošlauser posted image ........saj bo šlo, te bomo spodbujale pa bouser posted image

se beremo!

clock-img

01.08.2007, 19:03

clock-img

reni70

pencil-img

176

Dan,
Evo moj 1.dan stradanja,pa kaj še bouser posted image .
No danes sem pojedla :
Z: 2 naktarini
K: piščančji zrezek popečen,dva mala kosa polnozrnatega kruha,kumarična solata,za konec popila juho.
V: sem že pojedla mal zrezka od kosila in solato kumarično.
Ja pa kar čutim lakoto,potešila jo bom z vodo.
Pijem pa res premalo,tko da si bom mogla naštimat flašo vode pred sabo.
Tinca,kaj pa je danes s tabouser posted image Kje si nouser posted image
Eva in ostale ne bomo se dale ane,user posted image
lp se beremo

clock-img

01.08.2007, 20:45

clock-img

Tinca7

pencil-img

451

Evo še mene. LAČNA!!!!! Po kosilu sem bila res ful sita, ampak je kar čes padlo. Ob treh sem že gledala kaj bo za malico. No, pa sem potem eno jabolko popapcala, ob pol sedmih pa še večerja. Joj, tole bo pomoje precej težko. Sem namreč navajena veliko jest, pa še to kar mastno. No, sej posledice so vidneuser posted image .
Najbolj grozno je blo pa, ko sem šla k mojim očetu čestitat za 60 letuser posted image , in je bil tam en fejst narezek. sem skor umrla, ko nisem smela jest, pa še tamalo sem mogla futrat. Skratka hrano sem lahko držala, sam v usta je nisem smela datuser posted image  

clock-img

01.08.2007, 21:02

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Tako punce, jaz se vam jutri pridružim za en mesec. Oz. do 7.9., ker bi rada do 8. izgubila par kilc.Bom pa rabila veliko vzpodbude, glede na to, da delam v trgovini in imam polno dobrot okoli sebe.

clock-img

01.08.2007, 21:42

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Čer!

Ja prvi dan je za mano, čedi me da nisem nič lačna, ker ponavadi sem umirala od lakote zvečer! Sem bila pa čez dan sploh dopoldan ful lačna...no za kosilo sem jedla sataraš, pol pa sem šla z mulčkoma ven in ko sem oba spedenala je bila ura že 8h tako da si nism še 1x tega delala, ampak sem dala 3 žlice jogurta v usta-no ja ni lih po regelcih, ampak sej mlečni izdelki pašejo v B dan-upam..jutri pa  škrob-nimam pojma kaj bom-gremo k mami na kosilo, pa bom prilagodila jedilnik pač temu, kar bo od škroba tam! Neki bo že riž, al krompir, pa solato pa bo!

Eh, ja upam, da mi bo ratalo...teni tut tebi tako želim , pa vsem ostalim seveda tudiuser posted image

clock-img

01.08.2007, 22:13

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Se še jst javim: sem imela sadni dan in moram priznat, da je bilo pa danes res težko. Ko sem bila prvič na dieti, mi ni bil panike, dons pa za crknit. Vmes sem malo pogoljufala, ker se mi je že tko vrtelo v glavi... Par piškotkov sem pojedla in en ostanek od sladoleda naše najmlajše, drugače pa sadje in seveda 3 kavice. Trenutno sem sama z malima (že po letauser posted image , ampak ne več dolgouser posted image ), tako da mislim, da je problem v tem, da sem fizično že tko utrujena, pol ga pa z dieto biksam, da bom lepa, ko se dragi vrne in je mal too much... 

Jutri imam B dan in sem si mislila delat piščanca po receptu, pa ne bom, ker mi ni preveč všeč in bom ful lačna, tako da si bom kaj boljšega privoščila. ne vem še kaj, sporočim jutri.

Čao, "sotrpinke"!

clock-img

02.08.2007, 09:01

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

Živjouser posted image

Jaz mam danes OH dan

Z: 2 banani
K: makaroni s paradižnikovo polivko ali pa omako iz bučk
V: sladoled+sladoled+sladoleduser posted image user posted image

Če bom kej kiksala, kar se kombinacij tiče mi pa prosim povejte.
BTW: se tudi jaz kej pregrešimuser posted image ....sam ne okol govortuser posted image user posted image
Lakota: jaz sem ful lačna (vsak dan).....predvsem mi manjka čokolada pa sladoled


Katjandraž: jaz ti čisto verjamem, da si utrujena. Ampak danes se dobimo na klepetu in upam, da ti bo malo lažje. Jaz pridem z vsemi user posted image .

Lep dan!

clock-img

02.08.2007, 09:14

clock-img

bini

pencil-img

1623

hej punce...
ja tud jest mam dans OH dan in bom imela na jedilniku:
Z - 3 male hruške
K - pica s paradižnikom in porom ter papriko
V - palačinke in sladoled (zakaj bi sam eno če lahk dvoje, hehe)

katjandraž - čist razumem kaj misliš pod utrujenost... si sploh ne predstavljam bit tolk časa brez možeka... ampak kriza ob dieti pač pride in grehi so dovoljeni user posted image

jaz sem ugotovila, da moram večerjo jest prej, ker drugače se zvečer preveč napokam in so porcije prevelike... danes bo večerja že okol 6h, upam....
pa dober tek vsem ki hujšate pod tem naslovom user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

clock-img

02.08.2007, 10:36

clock-img

eva1

pencil-img

4835

hej!

Jaz imam danes škrobni dan. Za zajtrk sta bile nektarini, za kosilo še ne vem(mama kuha zelenjavno juho-morm pogledat katero zelenjavo lahko sploh jem danes, pol bom pa vidla, va bom naredila)..jst edino grešim s kavo+mleko-temu se ne mislim odpovedat(se tut prvič nisem, pa je šlo ful dobro dol)! Eha ja...bomo že zdržali! Lep dan vsem!

clock-img

02.08.2007, 12:27

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

Punce: koliko ste pa shujašale prvič? Ste držale dieto 1. mesec ali celih 90 dni?

jaz sanjam o današnji sladoledni večerji....komaj čakamuser posted image

clock-img

02.08.2007, 12:58

clock-img

Tinca7

pencil-img

451

Joj, dej nahajte o sladoledu in palačinkah razpravljat; jaz imam šele škrob danesuser posted image . Sej sem se ravnokar nabasala z rižoto s papriko, korenčkom in grahom. Njami! Upam samo, da bo držalo kaj dlje kot dve uri.

Jutri pa pica s paradižnikom, papriko in bučkami in seveda kos prelepe čokoladne torte s sladoledom. Ah ja, samo še 24 ur, do tega dobrega jedilnikauser posted image .

clock-img

02.08.2007, 13:24

clock-img

bini

pencil-img

1623

ja, jest tud sanjam o pudingu s sladoledom  - sem se premislila za palačinke, ker bi jih sam zase delala...
torej, prvič sem jaz shujšala cca 9 kg v 2 mesecih, potem sem pa še vztrajala do konca... potem pa sem bla preveč divja in tale višek je predvsem od večernih požrtij in sladkarij - no, ampak počutila sem se pa super brez tega viška, zato pa sem se spet lotila tele zadeve...
nč, grem pojest pico user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

clock-img

02.08.2007, 13:42

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Evo si kuham kosilo, ne bo piščanec in malancani.

Z: slive
K: hrenovke, kos kruha, rdeča pesa in 3dl juhe
V: pol manj

Dons sem veliko manj lačna kot včeraj, najbrž zato, ker vem, da bom lahko jedla še kaj drugega kot sadjeuser posted image .

clock-img

02.08.2007, 15:20

clock-img

reni70

pencil-img

176

No jaz sem mela danes
Z:2 naktarini
K:prebranac,dva kosa pol.kruha,en mi je res premal,no pa sej nista velika kosa,upam da ne delam prevelike napake.za povrhu pa juha.Aja pa paradajz solata.
Večerja bo pol manj prebranca.
Za jutr pa še ne vem kaj bom jedla,sicer pa sporočim.

clock-img

03.08.2007, 08:10

clock-img

bini

pencil-img

1623

hej ho...
jest mam dans doma mal vročično malo triletno damo in mislim da sploh ne bo težko bit samo ob sadju - vsaj upam user posted image
torej za zajtrk - 2 jabolki
kava je bla že prej in bo še potem vsaj 1, rajši pa dve glede na vreme zunej
kosilo - bom naredila sadno solato brez smetane in sladoleda
večerja- spet malo mešano na sadju user posted image

tinca tebi pa dober tek ob vsem dobrem kar te čaka user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

clock-img

03.08.2007, 08:25

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Hej!

Res smo pridne, ko se takole javljamo in vzpodbujamouser posted image !

Mene čaka danes Š dan, najverjetneje si bom danes naredila segedinovo juho.

Imava pa s sinom danes popoldne in jutri dopoldne čas samo za naju, ker bova dala malčico prespat k babici in dedatu, tako da sem resno razmišljala, da bi zamenjala dneve in bi imela jutri Š dan, danes pa OH in bi šla na pico (samo prava pica že tako na začetku dieteuser posted image ) in zvečer na tortico. Ma, ne vem, a mislite, da bi me v pizzeriji ful čudno gledali, če bi naročila pico brez sira? Je katera že kdaj to sprobala?

Torej, bom počakala še malo na vaše odgovore in se kasneje odločilauser posted image .

clock-img

03.08.2007, 08:53

clock-img

bini

pencil-img

1623

ej katjandraž - to sploh ni problem - naročiš margerito z rukolo - poslastica, če maraš rukolo al pa si zmisliš kakšno drugo zelenjavo kot dodatek... itak da te ne bodo čudno gledali...
pa dober tek user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

clock-img

03.08.2007, 12:18

clock-img

eva1

pencil-img

4835

hej!

Ja jaz sem včeraj malo grešilauser posted image user posted image ,smo bili na kosilu-zelenjavna juha in sem mešala škrob med sabo pa še malo sladoleda sem polizala..no samo to je bilo okoli15-16h, pol pa nisem nč jedla(sem imela slabo vest)..danes pa imam OH dan!
Zjutraj je bila kava, sedajle glodam borovnice..za kosilo bodo pomoje testenine z zelenjavo, za večerjo pa nekaj sladkega!

kaj punce če bi se recimo 1x tedensko tehtale pa naredile seznamček kako nam gre...recimo za vzpodbudouser posted image

clock-img

03.08.2007, 12:28

clock-img

eva1

pencil-img

4835

katjandraž-itak da ne bo čudno,če ne naročiš z sirom(jst nekatere poznam ki itak ne jedo sira, tudi na pici ne)..samo pazi, da ne bo škrobnih stvari gor(koruza)..ko sem si jaz doma pico delala sem si jo naredila z mezgo, pol pa papriko pa paradižnik pa por, pa bučke....vse mogoče sem gor nametala, pa začimbe in je bla ful dobra...
Prvič sem hujšala cca. 1 mesec in pol pa sem shujšala 13 kg(ampak morte vedt, da jih imam veliko, veliko preveč!)

clock-img

03.08.2007, 15:27

clock-img

reni70

pencil-img

176

OJLA,
Z:2 banani mali
K:pica z zelenjavo,sem si kar zmrznjeno zelenjavo prekuhala(korenček,cvetača ,brokoli,pol pa še paprika pa mal čebulce mnjamii,res sem se najedla da dihat nisem mogla.ja pa juha povrhu.
Nisem vedla,če lahko dam gobe goruser posted image
Za večerjo bo pol manjši kos pa razmišljam,če lahko pojem KREMŠNITOuser posted image ,

clock-img

03.08.2007, 23:06

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Čer!

Ja, jst sem se tud ful napapcala. Sem zamenjala dneve in sem imela danes OH, jutri pa bom imela Š dan.

Z mojim sinčkom sva šla v Jurmana in sem jedla pico s svežo zelenjavo, pa mislim, da je bilo vseeno malo sira na vrhu, čeprav sem naročila brez. Me pa niso nič čudno gledali, ko sem rekla, da bi brez sirauser posted image .
Na koncu najinega pohajkovanja sva šla zvečer še na tortico Pod vodo in sem na koncu pojedla 2user posted image . Svojo, skutino, in Andraževo Nutelino, ker mu ni bila všeč. Me je pa fejst trebuh bolel, zgleda, da sem se že malo odvadila nažiratuser posted image . Še zdejle se mi malo spahujeuser posted image .

Jutri mi bo mami naredila segedinovo juho!

Reni70, juha se mi zdi, da se pije samo na B dan, goveja ali kakšna druga mesna, pa včasih katera pije na Š dan zelenjavno. Pri Oh dnevu pa mislim, da neuser posted image . Pa zvečer je obezno treba pojesti še rebro temne čokolade k sladici, baje da zmanjšuje možnost alergij, ki bi se lahko pojavile ali nekaj podobnega. Po mojem lahko kremšnito, kaj pa vem?!


clock-img

04.08.2007, 08:39

clock-img

Tinca7

pencil-img

451

Oj,

Reni07, Juhe na OH dan ni. Sicer verjetno kake hude škode ni.

Katjandraž, super da sta se tako lepo imela. Tudi sama že dalj časa razmišljam, da bi malega dala v varstvo, da se malo bolj posvetim naši princesi, ker je kar malo zapostavljena (no sej ni, ampak je drugače kot prej).

Jaz sem si pa včeri naredila pico in je bila jak. Paradižnikova mezga se je totalno posušila, tako da sem jedla pač rdeče obarvan kruh s papriko. Drugič bom spekla samo testo, pa pol gor stvari ruknla. No, sej ježek je pa bil slastenuser posted image . Sicer pa včeri nisem bla čist nič lačna in sem se prav silila jest, ker imava z možem pravo krizouser posted image user posted image user posted image . Verjetno bi mi uspelo tudi brez diete prav konkretno shujšati, ker mi tolk živčki delajo.
Danes pa sadni dan. Za zajtrk bosta dve naktarini, za kosilo pečena jabolka, za večerjo pa še ne vem. Drugače tole res ni zame, ker nasplošno pojem zelo malo sadja in je verjetno že s sadnim zajtrkom moje telo doživelo pravi šok.

clock-img

04.08.2007, 15:17

clock-img

reni70

pencil-img

176

Dan,
Tinca ja sm mislila,da je juha ob vsakem dnevu,razen sadnem.Pol sm pa mal bolj pogledala pa vidimuser posted image .Ah sej nisem naredila prevelike škode.
Danes je sadni danuser posted image user posted image ,ki mi je najbolj zoperen
.
Ja sej včeraj sem pojedla sladico zvečer,kar kremšnito pa jedilno čokolado.
Kateri oreščki pa so danes dovoljeniuser posted image So recimo lešnikiuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem