cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Vložki Vir 80

clock-img

30.07.2007, 16:51

clock-img

ajja

pencil-img

513

Tudi jaz sem uporabljala Vir 80, sploh če si šivana se raje izogibaj Always oz. drugim "plastičnim", ker povečajo možnost okužbe. Na to je mene moj G še posebej opozoril.

clock-img

30.07.2007, 17:03

clock-img

neja24062007

pencil-img

557

Tudi v LJ porodnišnici takih vložkov ni bilo za dobit... drgač so tile vložki zakon, imam še en paket doma, gor pa piše SET-VATIRANEC 45x15 cm, 5kos, art.no.: 3427, LOT 0704996. Jaz sem jih sicer dobila, sam v Tosami (Vir pri Domžalah) vprašaj če jih slučajno imajo... jest sem jih tud doma uporabljala in so nepogrešljivi... nisem pa nobenih drugih vložkov uporabljala, no razen ko je šlo že čisto h koncu (malo izcedka) sem pa kar Alwaysuser posted image user posted image

clock-img

08.08.2007, 10:33

clock-img

Anonimen

Tudi zame so bili Vir vložki po porodu najboljši...fino mehki in vpojni...kdo bi si mislil, da jih bomo uporabljale tudi me, tako kot so jih naše mame in stare mame...user posted image

LP

clock-img

08.08.2007, 13:41

clock-img

SPOKEC

pencil-img

65

tudi jaz pravim da so vir 80 zakonuser posted image  sem vedno morala uporabiti 2 naenkrat, pa še bolj udobni so kot pa always

clock-img

08.08.2007, 13:53

clock-img

gattino

pencil-img

8

se pridružujem Neji! Vatiranci so boljši od Vir 80!

clock-img

08.08.2007, 14:41

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Meni so bili pa vir 80 čist mimo in so mi bili daleč najboljši Vir Nature Super!

clock-img

08.08.2007, 15:40

clock-img

Anonimen

Jaz pa po Always vedno dobim glivice, tako, da jih sploh ne drznem uporabljat.

clock-img

08.08.2007, 15:44

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Tudi če nisi šivan so Vir 80 zakon. Jaz sem imela srečo in sem bila obakrat brez šivov. Pa sem potem malo prej probala na Always, ampak sem šla v enem dnevu spet nazaj na Vir. Do konca čišče samo Vir.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

10.08.2007, 23:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.08.2007, 08:29

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Hello!

Vsepovsod piše, naj si ženske po porodu nabavimo vložke Vir 80. Kaj niso to oni veliki in debeli vložki, ki so jih ženske nosile pred 20timi leti? Lahko nabavim kakšne druge (npr. Always) ali morajo to biti nujno Vir? So to morda kaki posebni ali kaj?

LP




Nisem brala drugih odgovorov.Res,da so že veliko let na tržišču in po sproti praznih policah opažam,da jih ženske uporabljajo-am.
Zakaj priporočajo.Zato,ker je tam med nogami vedno mokro,posebej tiste,ki imate šive so vse ostale moderne verzije škodljive,ker so iz plastike.
Plastika pa ne dovoli,da se koža suši,ampak prav obratno,vse kuha,posebno sedaj v poletnem času.Ker imam močno,uporabljam obojne.
Najprej dam tistega tankega in še vir 80,seveda ko sem doma,za ven pa tatenkega,ampak trpim,ker začne pečt in srbet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem