cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Leg magic

clock-img

24.08.2007, 10:01

clock-img

FliFlo

pencil-img

9

Živ. Jaz ga redno uporabljam že en mesec, min. 4 krat na teden. Naredim 13 min trening, ki ti ga priložijo (cd). Imela sem kar dober musklfiber, samo se splača. To sem opazila, saj sem izgubila že par cm okol zadnjice (3cm) in stehnih (2cm). Poleg tegada izgubljam cm, mi pa zelo pomaga pri mojem kolenu (imam strgane križne vezi), saj so najbolj pomembne utrjene stegenske mišice. Res sem zadovoljna. Tolk za vspodbudo.
P.S. No, glede teže ... logično, da ne bodo kg kar dol padli ... saj že teža mišic naredi svoje. Izgubila sem 0,5 kg, kar je zame super.
Kar trenirajte, se splača :)

clock-img

24.08.2007, 10:04

clock-img

FliFlo

pencil-img

9

IZVIRNO SPOROČILO: FliFlo

Živ. Jaz ga redno uporabljam že en mesec, min. 4 krat na teden. Naredim 13 min trening, ki ti ga priložijo (cd). Imela sem kar dober musklfiber, samo se splača. To sem opazila, saj sem izgubila že par cm okol zadnjice (3cm) in stehnih (2cm). Poleg tegada izgubljam cm, mi pa zelo pomaga pri mojem kolenu (imam strgane križne vezi), saj so najbolj pomembne utrjene stegenske mišice. Res sem zadovoljna. Tolk za vspodbudo.
P.S. No, glede teže ... logično, da ne bodo kg kar dol padli ... saj že teža mišic naredi svoje. Izgubila sem 0,5 kg, kar je zame super.


DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem