cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?

  
clock-img

31.05.2009, 21:39

clock-img

thaiss

pencil-img

6836


IZVIRNO SPOROČILO: zana21

Danes že tretji SS zapored user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  


user posted image user posted image sožalje

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************

clock-img

02.06.2009, 13:11

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

včeraj sem tudi jaz izgubila že tretjega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

clock-img

02.06.2009, 20:48

clock-img

RAČKAPK

pencil-img

1413

IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

včeraj sem tudi jaz izgubila že tretjega user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.06.2009, 21:12

clock-img

a.biba

pencil-img

493

Hudo mi je za vse vas tukaj. Še posebej hudo mora biti za tiste, ki se vam je to zgodilo večkrat.user posted image user posted image user posted image  V mislih ostajam z vami.

Tudi mi imamo angelčka nad sabo, ki nas je pri 7.mesecih nosečnosti zapustil, 9.4.2009. Čutila sem, da je fantek, tudi po imenu smo ga klicali še posebej skoraj 3 letna sestrica, ki se ga je izredno veselila in mu vsako jutro in vsak večer podarila lupčeka. David z nami ostajaš za vedno!

Tvoja mami, ati in sestrica!

clock-img

16.06.2009, 20:58

clock-img

mala_pupika

pencil-img

71

draga a.biba!
iskreno sožalje ob izgubi! ni hujšega kot izgubiti otroka...

clock-img

16.06.2009, 21:17

clock-img

blaža

pencil-img

8795

11.11.2006, v 9t ss. ne vem zakaj sem še vedno žalostna, ko se na to spomnem. Še posebaj, ko berem te strani. Sej verjetno se ne more primerjat moja bolečina z mamicami, ki so bile v višji nosečnosti in izgubile otročke, ma vseeno ratam žalostna, ko se spomnem, na pikico, ki je rastla v meni in je ni več.

Upam, da se nekoč spet srečava.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

23.07.2009, 11:20

clock-img

loremi

pencil-img

2184

Pozdrav in velik objem vsem, ki ste kdarkoli doživele, da ste izgubile svoje sončke user posted image .
Po svoji izkušnji si sploh ne predstavljam, da bi izgubila otroka po parih mesecih nosečnosti ali pa celo že zelo blizu poroda.

Midva se trudiva spočeti otroka že 10 let. Letos mi je po umetni oploditvi prvič uspelo. Na veliko presenečenje sta bila celo dvojčka. Ampak takoj je sledil tudi šok, da sta premajhna, da odmirata. Ob dopolnjenem 5. tednu sem imela abrazijo.

Da bi vsh teh zgodb in teh groznih doživetij bilo čiimanj!

clock-img

23.07.2009, 14:16

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.07.2009, 14:08

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

V 10. tednu( pred mesecem) je tudi mene doletel ss. Malo je lažje, ker imam vseeno že dve pikici doma, ampak vseeno boli. Zelo zaželjen 5. član, ampak očitno ni bil usojeno.user posted image

clock-img

24.08.2009, 21:50

clock-img

Mala_princeska

pencil-img

5621

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

V 10. tednu( pred mesecem) je tudi mene doletel ss. Malo je lažje, ker imam vseeno že dve pikici doma, ampak vseeno boli. Zelo zaželjen 5. član, ampak očitno ni bil usojeno.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sožalje draga Teni user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

clock-img

24.08.2009, 21:59

clock-img

blaža

pencil-img

8795

žal mi je teni.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 24.8.2009 22:12:35 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

01.09.2009, 18:48

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Hvala vama.

clock-img

05.09.2009, 20:02

clock-img

tassi1

pencil-img

1061

Spet se bliža 14.9. in leta 2001 bi imela rok user posted image user posted image , žal pa je sledil SS v 7 tednu.
Ko sem pred petimi leti že tako težko čakala na nuhalno , se mi je v petek zjutraj na hlačkah narisal mali rdeči flekec- mami me je peljala do G-  na tistem stolu pa samo besede- nič več ni utripa- kako sem prišla v bolnico ne vem, od tam so me poslali domov, ker ni bilo več dobrih G v službi in smo se zmenili za ponedeljek zjutraj- ko sem zvečer končno zaspala, sem se po dveh urah zbudila v mlaki krvi- pa se je poslovil moj tretji user posted image user posted image user posted image user posted image
po 11 letih in 4 user posted image  sva še zmeraj sama..., in počasi bova tudi izgubila upanje v prihodnost user posted image user posted image
No pa mi spet solze tečejo user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

clock-img

06.09.2009, 10:31

clock-img

**NiNa**

pencil-img

557

jo tassi1 tako mi je žal user posted image . Verjamem in držim pesti, da vaju tudi kmalu obišče sreča. Naj upanje umre zadnje! Ne obupajta!

clock-img

13.09.2009, 23:20

clock-img

gloria

pencil-img

4900

IZVIRNO SPOROČILO: tassi1

Spet se bliža 14.9. in leta 2001 bi imela rok user posted image user posted image , žal pa je sledil SS v 7 tednu.
Ko sem pred petimi leti že tako težko čakala na nuhalno , se mi je v petek zjutraj na hlačkah narisal mali rdeči flekec- mami me je peljala do G-  na tistem stolu pa samo besede- nič več ni utripa- kako sem prišla v bolnico ne vem, od tam so me poslali domov, ker ni bilo več dobrih G v službi in smo se zmenili za ponedeljek zjutraj- ko sem zvečer končno zaspala, sem se po dveh urah zbudila v mlaki krvi- pa se je poslovil moj tretji user posted image user posted image user posted image user posted image
po 11 letih in 4 user posted image  sva še zmeraj sama..., in počasi bova tudi izgubila upanje v prihodnost user posted image user posted image
No pa mi spet solze tečejo user posted image



user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

clock-img

02.10.2009, 22:53

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Vsaki mamici posebej en velik user posted image . Hudo mi je prav za vsako user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.10.2009, 20:09

clock-img

Kepica83

pencil-img

2921

IZVIRNO SPOROČILO: a.biba

Hudo mi je za vse vas tukaj. Še posebej hudo mora biti za tiste, ki se vam je to zgodilo večkrat.user posted image user posted image user posted image  V mislih ostajam z vami.

Tudi mi imamo angelčka nad sabo, ki nas je pri 7.mesecih nosečnosti zapustil, 9.4.2009. Čutila sem, da je fantek, tudi po imenu smo ga klicali še posebej skoraj 3 letna sestrica, ki se ga je izredno veselila in mu vsako jutro in vsak večer podarila lupčeka. David z nami ostajaš za vedno!

Tvoja mami, ati in sestrica!



Uh nisem vedela. Žal mi jeuser posted image . In tudi za vse ostale.

Tudi nas pazi en angelček in bedi nad nami. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

clock-img

10.10.2009, 20:13

clock-img

tasa_m

pencil-img

21300

Vsem mamicam podarjam velik user posted image user posted image . Ne moram si predstavljat,kako je ko izgubiš svojo pikico. user posted image

clock-img

12.10.2009, 16:40

clock-img

nadka30

pencil-img

3057

5.10.2009 sem izgubila svojo pikico v 12 t. Vedno boš v mojem srcu in spominuuser posted image
user posted image mojumu angelčku v spomin

clock-img

13.10.2009, 18:57

clock-img

**NiNa**

pencil-img

557

nadka30: moje sožalje user posted image . Naj vas vaš user posted image čuva in želim vam, da boste našli dovolj moči za pot naprej.

clock-img

13.10.2009, 20:12

clock-img

Anonimen

Tudi jaz imam svojega user posted image  od avgusta letos. Zaradi kromosomske napake nisem zmogla toliko moči, da bi ga obdržala. Nikoli ne bom pozabila. Vem, da nas ta moj user posted image  zdaj čuva .

clock-img

13.10.2009, 21:04

clock-img

BA2008

pencil-img

81

IZVIRNO SPOROČILO: skate

Tudi jaz imam svojega user posted image  od avgusta letos. Zaradi kromosomske napake nisem zmogla toliko moči, da bi ga obdržala. Nikoli ne bom pozabila. Vem, da nas ta moj user posted image  zdaj čuva .



žal mi je,da si ena od nas.žal mi je tvojga angelčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

clock-img

01.11.2009, 12:58

clock-img

Ana009

pencil-img

204

Danes sem prizgala eno svecko za vse vase angelcke!

clock-img

01.11.2009, 13:08

clock-img

Netta

pencil-img

1535

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image Za moja dva pikeca, ki sta odšla v nebesa       user posted image
user posted image februarja 2007 in junija 2007.                         user posted image
user posted image Rada vaju imam!                                           user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil **mirjam** -- 1.11.2009 13:09:07 >

clock-img

01.11.2009, 13:15

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Tudi jaz bom prižgala svečko za našo punčko, ki nas je zapustila 2 meseca pred rokom in za vse ostale vaše angelčke, ki vas budno spremljajo na vaši poti in vam dajejo moči. user posted image
Žalostna sem, ko berem te zgodbe, ampak to je življenje. Prevečkrat kruto. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem