cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?

  
clock-img

21.02.2009, 11:38

clock-img

coko

pencil-img

242

Danes mineva že pet mesecev odkar moje punčke Ele user posted image  več ni.
Rodila se je 21.9.2008 v 39t. Bila je mrtvorojena. Zakaj je prišlo do tega, žal niso odkrili.
Včasih se mi zdi kot, da je bilo včeraj. Pa čeprav je bolečina za malenkost manjša, predvsem pa je drugačna.
Še vedno jo pogrešam. user posted image  user posted image  user posted image
Vem pa, da ji je tam kjer je sedaj lepo. 


En velik objemček user posted image   za vse naše user posted image  in user posted image .

clock-img

21.02.2009, 12:02

clock-img

suncicica

pencil-img

1287

jaz sem svojega user posted image izgubila v 19t nosecnostiuser posted image user posted image . sedaj bi bil star 4 leta.
v teh letih se nikakor nisem mogla sprijaznit s to izgubo,in se zanosila sem zelo tezko-ker sem se bala ponovitve.

zdaj pricakujem user posted image user posted image in se se vedno velikokrat spomnim na user posted image , in mi je se vedno hudo ker ga nisem spoznala. ampak mislim da me je zivljenje zaradi zalosti zdaj nagradilo z dvema .

posiljam veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsem ki ste dale to bolecino skozi. in predvsem ...ne obupat,razlog  za te bolecine je verjetno zapisan med zvezdami.


_____________________________

Stella in Pia

clock-img

21.02.2009, 15:22

clock-img

marjetica23

pencil-img

877

sožaljeuser posted image user posted image za vse male user posted image naj lepo bivajo v nebesihuser posted image

clock-img

21.02.2009, 15:53

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Sožalje tudi od mene...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

clock-img

21.02.2009, 15:53

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

jaz sem svojega user posted image Andraža izgubila pri 18 tednih, sedaj bi imeu skoraj 2 leti pdp 10.3. 2007, sedaj imam še enega malčka starega 1 leto

clock-img

21.02.2009, 17:25

clock-img

zgubljenka

pencil-img

16

user posted image vsem mamicam malih angelov - tudi jaz sem med vami. Zdaj bi bila proti koncu 4. meseca nosečnosti, če ne bi izgubila svojega zakladka. user posted image SS v 7. tednu. Ravno pred kakšno uro sem pospravljala stanovanje in iz omare so padli copatki. Tisti, ki mi jih je kupil ljubi, da bi proslavila user posted image . Zdaj sedim na postelji in jokam kot dež. Pa sem mislila, da že malo manj boli.

clock-img

21.02.2009, 17:56

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

mene še vedno pa je tega že 2 leti pa se vsak dan spomnim, pa spomnim se kako se mi je moja najstarejša punca smejala, ko me je videla kako se pogovarjam z trebuhom,user posted image user posted image user posted image , evo spet jokam

< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 21.2.2009 17:57:16 >

clock-img

06.03.2009, 01:52

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

tudi jaz sem zgubila svojega prvega otroka v 7t nosečnosti SS user posted image user posted image user posted image
bilo je 14.6.2008. sedaj bi bil star komaj 1m še zdaj me stisne pri srcu ko pomislim nanj!!
še zdaj se jočem ko pomislim nan!!
en velik objem ki so izgobile svoje ljubjene!!!
nikoli ga ne bom pozabila!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.03.2009, 09:52

clock-img

Anonimen

Tudi jaz sem izgubila malo pikico v 35 tednu nosečnosti.Prejšnji dan je bilo na ultrazvoku še vse vredu,nato približno 2 dni nisem nič čutila njenih gibov,vsi so mi govorili,da je to normalno,da se otrok umiri,vendar jaz sem čutla,da neki ni vredu.Sem mklicala v porodnišnico(bila je sobote popoldan),tam so mi rekli,da naj pridem,me dali na ctg-nič.Mi g naredi ultrazvok in v sekundi je bilo vse jasno.user posted image user posted image user posted image user posted image
Od tega je že 3leta vendar misel na to je še zelo boleča.HB pa imamo zdaj malo dojenčico,ki je stara 11m.user posted image user posted image

clock-img

09.03.2009, 10:54

clock-img

Kepica83

pencil-img

2921

Tudi jaz sem ena izmed vas. Svojo pikico sem izgubila v 8 tednuuser posted image user posted image . To je bilo 24.2.2009. Bolečina še je vedno zelo močna in seveda strah da se kaj takega spet kdaj ponovi. user posted image

clock-img

10.03.2009, 14:23

clock-img

mala_pupika

pencil-img

71

moj mali angelček bi bil danes star 3 tedne. v 39 tedn ga nisem več čutila. srček se je ustavil. moj fantek je imel popkovino okoli vratu in nogic. jokam ker ga ni.

clock-img

10.03.2009, 14:55

clock-img

Rakica_80

pencil-img

3198

user posted image user posted image user posted image user posted image Žal mi je resuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

clock-img

10.03.2009, 20:49

clock-img

BA2008

pencil-img

81

IZVIRNO SPOROČILO: mala_pupika

moj mali angelček bi bil danes star 3 tedne. v 39 tedn ga nisem več čutila. srček se je ustavil. moj fantek je imel popkovino okoli vratu in nogic. jokam ker ga ni.



kako mi je žal za tvojega sončka.moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image .če želiš pogovor,mi piši na zs.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

clock-img

11.03.2009, 14:30

clock-img

petarda

pencil-img

10119

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse vas mamice, ki ste morale doživeti to bolečino. Prepričana sem, da vsi mali user posted image  pazijo na vas in na svoje bratce in sestrice.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.03.2009, 19:32

clock-img

mala_pupika

pencil-img

71

tole pa pošiljam vsem mamicam, ki imamo svoje angelčke v parku zvončkov:
v torek sva bila tam zvečer, po osmi, in naši malčki so že lepo spali. neverjetno spokojno je bilo. sem vam samo hotela povedat, da sva se za sekundo počutila bolje, ker sva začutila, da jim je lepo, da spijo in si nabirajo moči, da se bodo naslednji dan lahko ves dan igrali. in v sredo je bilo res tako živahno. veter je pihljal, zvončki so se gibali, ptički so letali... lepo jim je.
upam da jim je lepo.

Gal moj, radi te imamo in te neskončno pogrešamo! 

clock-img

13.03.2009, 21:10

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

IZVIRNO SPOROČILO: mala_pupika

moj mali angelček bi bil danes star 3 tedne. v 39 tedn ga nisem več čutila. srček se je ustavil. moj fantek je imel popkovino okoli vratu in nogic. jokam ker ga ni.



moje sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !! žal mi je... zdaj še gre pa meni na jok!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2009, 21:51

clock-img

EMILY 3

pencil-img

126

MOJE SOŽALJE VSEM MAMICAM,PA TUDI ATEJIMA KI STE IZGUBILI SVOJE SONČEKE....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NAJ VAŠI ANGELČKI POČIVAJO V MIRU...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.05.2009, 09:12

clock-img

krtekxx

pencil-img

1814

Sem se odločila, da še jaz napišem na kratko o mojih izgubah, ki pa ne bolijo več, so le spomin... Po šestih splavih, 5 jih je bilo pred 12.tednom, eden pa v 21.tednu, sem postala mamica 3 otročkom: dvema posvojenima in enemu, ki je zrastel v mojem trebuhu.
Prav dobro vem, kako obupana sem bila leta in leta - in lahko si predstavljate, kako srečna sem skupaj z mojimi najbližjimi sedaj.

clock-img

02.05.2009, 13:42

clock-img

nina68

pencil-img

122

Pozdravljene!

Danes bi moral naš sonček Staš praznovati 1.rojstni dan, a kaj, ko mu ni bilo namenjeno biti med nami. Bil je rojen v 31.tednu in po treh urah borbe za življenje je za vedno zaprl očke. Še vedno je v meni živ spomin na vso dogajanje tistega dne in vem, da bo do konca življenja. Iz vsega srca mu vsi voščimo lepo praznovanje med angelčki, mi pa bomo v mislih podoživljali to z njim.

Dragi Staš!

Vse najboljše.


< Sporočilo je popravil nina68 -- 2.5.2009 13:43:22 >

clock-img

02.05.2009, 19:19

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: nina68

Pozdravljene!

Danes bi moral naš sonček Staš praznovati 1.rojstni dan, a kaj, ko mu ni bilo namenjeno biti med nami. Bil je rojen v 31.tednu in po treh urah borbe za življenje je za vedno zaprl očke. Še vedno je v meni živ spomin na vso dogajanje tistega dne in vem, da bo do konca življenja. Iz vsega srca mu vsi voščimo lepo praznovanje med angelčki, mi pa bomo v mislih podoživljali to z njim.

Dragi Staš!

Vse najboljše.



Vse najboljše Staš!

clock-img

12.05.2009, 16:28

clock-img

TamaraJ

pencil-img

1456

Danes mineva eno leto odkar smo tudi mi dobili svojega angelčka Jakca. Noro...kako čas beži. In koliko sprememb je prinesel v naše življenje. Mislim, da smo zrastli, se okrepili...čeprav je danešnji dan kljub vsemu boleč.
Leto dni nazaj je bil ta majski dan prav tako čudovito sončen in topel kot danes...



_____________________________

Amor Omnia Vincit

clock-img

12.05.2009, 20:41

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Tamara poznam te preko foruma...še zdaj se spomnim tvoje zgodbe in še mnogih, premnogih drugih.user posted image Upam, da boste uspešno zaštartali v novo šol. leto prav tako pa tudi upam, da se boste morda opogumili v tretje. Držim pesti za nove zmage!
Vse lepo!user posted image

clock-img

27.05.2009, 18:40

clock-img

zaljubljena23

pencil-img

3286

Tudi mi imamo angelčka, po dolgih osmih mesecih sva končno dočakala svojo srečo, ki pa se je žal končala s čiščenjem pri 7T3D. PDP bi imela na najdaljšo noč v letu 31.12.2009user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem, ki ste doživele izgubo vašega sončka, pošiljam mnogo pozitivne energije in vam želim, da bi v vaše življenje ponovno posijal žarek upanja.


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

clock-img

27.05.2009, 20:15

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

Hudo, naj svetla zvezdica sije za vas na nebu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.05.2009, 19:13

clock-img

zana21

pencil-img

151

Danes že tretji SS zapored user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem