cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?

  
clock-img

09.10.2007, 13:45

clock-img

pupika27

pencil-img

201

sploh ne vem kako sem zašla na ta forum a ne morem ustavit solz ki polzijo po licu ena za drugo.tudi jaz ne spadam med mamice ki so izgubile svoje sončke imam doma enga starega 6 let in sem v 27 tednu nosečnosti.hudo res iskreno hudo mi je za vse vas ki ste to hudo izkušnjo dali skozi.ne bom vam pisala besed tolažbe ker ne vem kako hudo je ko izgubiš svojega otroka bom pa mislila na vas in vam želela najboljše v življenju.user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.10.2007, 14:50

clock-img

silvya

pencil-img

1770

Vse, ki ne sodite na ta forum, hvala bogu da ne. Lepo pa je prebrati, da kdaj pomislite na nas. In upam, da vam nikoli ne bo potrebno pestovati angelčkov, ker je to najtežje opravilo, ki nam je v življenju naloženo. 

clock-img

11.10.2007, 15:06

clock-img

Motoristka

pencil-img

252

Jenny Anny-ja točno tako mi je rekla, da šele ko bom imela za sabo 2 SS ne bo dala na o.p......pa še tisti dan ko sem krvavela(delala je popoldne)jaz pa sem okol 17 klicala, me je gladko zavrnila in rekla, naj grem kar na urgenco se pokazati in ne k njej, ker ima dosti pacientkuser posted image ...sem jo že zamenjala.

clock-img

20.10.2007, 00:17

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.10.2007, 14:16

clock-img

kate_mario_rok

pencil-img

57

jaz sem splavila vtretjem mesecu nosečnosti deklico sem mislila da bom umrla komaj sem prišla k sebiuser posted image user posted image

clock-img

22.10.2007, 20:51

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

vidim da vas je ogromnouser posted image
upam da vam čimprej posije sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

28.10.2007, 15:22

clock-img

1vrtnica

pencil-img

15

1.12.2001 sem rodila mrtvo deklico v 36 tednu
Imam dva fantka, 4 in 10 let.
Čeprav je od tega skoraj 6 let, so rane še sveže,..

clock-img

02.11.2007, 19:49

clock-img

Anonimen

Danes sem žalostna.Zelo pogrešam mojo malo Anne Marie.Boli me srce.Tako rada bi jo sedaj stisnila v svoj objem.Pa je ni.

user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.11.2007, 20:12

clock-img

silvya

pencil-img

1770

Aspirin nisi edina. Jaz sem včeraj in danes skoraj ves dan jokala. Včeraj smo bili vsi skupaj na njenem grobu. Pa grem tja skoraj vsak dan,  pa me je včeraj spet sesulo. Saj pridejo boljši dnevi za nas, boš videla.
Tudi mene ne tolažijo besede, da bom še kdaj imela kakšnega user posted image . Tudi, če bi mi uspelo to ne bi bila Melita.

user posted image zate, pa če ti bo preveč hudo me lahko kontaktiraš na ZS.

clock-img

08.11.2007, 17:52

clock-img

katjuša79

pencil-img

64

Na žalost vidim, da nas je veliko, čeprav bi želela, da bi tega bilo čim manj. 18.9.2007 sem v 39t rodila našega angelčka Ožbeja nažalost mrtvega. zame je to najhujša nočna mora za katero še vedno težko verjamem, da se je zgodila. pa vendar........

ko bom spet toliko pri moči bo še kaj napisala

clock-img

09.11.2007, 17:24

clock-img

spacey

pencil-img

2359

IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

Danes sem žalostna.Zelo pogrešam mojo malo Anne Marie.Boli me srce.Tako rada bi jo sedaj stisnila v svoj objem.Pa je ni.

user posted image user posted image user posted image


Pa, a si sploh še z istim fantom, s katerim naj bi jo imela? user posted image

Drugače pa izrekam sožalje in sočustvujem vsem, ki ste dale to preizkušnjo skozi.. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

clock-img

09.11.2007, 19:28

clock-img

zirafa76

pencil-img

811

pozdrav, jaz sem po dolgem casu sposobna biti tukaj....namrec v nedeljo je med angelcke odsla moja Sofija, 19 dni po rojstvu..Nikoli ni imela priloznosti spoznati topel dom, ki je cakal nanjo, svoje sestrice dvojcice, ki pa je prezivela in je doma.
Najhuje od vsega je bilo gledati lastnega otroka v bolnici, kako umira pred tvojimi ocmi.....Solze se se niso posusile, pocutim se malo boljse, poskusam si dopovedati, da je bila pac obsojena na smrt,zaradi zdravstvenih razlogov..

Ampak za vedno bo ostala moja puncka...moja Sofija.....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

clock-img

09.11.2007, 21:22

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Zirafa76, iskreno sožalje.. user posted image
Naj ti pogled na malo Izabelo da veliko moči, da prideš skozi to temno obdobje..
In vedi, da vas mali angelček Sofija čuva in spremlja na vsakem koraku.
Bodi močna. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

clock-img

10.11.2007, 09:40

clock-img

Anonimen

Darja načeloma ne joka... ampak zdajle je poudarek na načeloma... user posted image

clock-img

14.11.2007, 21:35

clock-img

melitkica

pencil-img

402

Tudi jaz sem izgubila mojega sončka v 8 t nosečnosti, vem, da bi bil fantek. Vsi so mi govorili, da še to ni tako boleče, ker je bil otrok (beri zarodek) premajhen. Le kako je lahko takšen hudič v ljudeh, da imajo tako plitko razmišljanje. PDP bi imela 27.12.2005 (na 30. obletnico poroke mojih staršev). Še vedno jočem, boli me srček... se pa tolažim s tem, da sem lahko ponosna na 15 mesečno hčerko, ob kateri si najhitreje preusmerim misli!

Grem s teme, ker mi je "bad"
vsem pošiljam ogromen user posted image

clock-img

15.11.2007, 13:22

clock-img

*ANA*

pencil-img

1253

Za vse vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj jih nikoli no dovolj.

Bodite močne user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.12.2007, 23:33

clock-img

sovica3

pencil-img

121

Sem mamica dveh user posted image , dveh lepih dečkov. Eneja sem izgubila 3. 5. 2006 v 30. tednu nosečnosti, tehtal je 1240 g, velik je bil 44cm; Teja sem izgubila točno en teden nazaj v 33. tednu, tehtal je 2025 g, velik je bil 45cm...

Obupana sem, žalostna, jezna... Kaj je meni tega treba????!!!

clock-img

16.12.2007, 08:43

clock-img

Eva2008

pencil-img

122

Včeraj je minilo eno leto od mojega ss v 16t. Mož se je cel dan trudil, da spomin ne bi bil boleč, vendar sem zvečer vse podoživela. Bilo je grozno. Vem, da se ne smem preveč spominjati tega dne, saj v meni rasteta dve pikici, kateri upam, da moj mali user posted image  čuva in upam, da bo vse ok do konca.

Mala Lana, pogrešam te. Čuvaj nas prosim, najbrž te je zato Bog vzel k sebi. Naj mi ne vzame še tvojih dveh sestric. PROSIM!!!user posted image

Eva

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

clock-img

19.12.2007, 19:01

clock-img

Anonimen

Jst pa sem imela ss v 17T 16.10.07. Voda mi je odtekla, zaradi vnetja. Bil je fantek, imena pa nima. In po dveh mesecih sem še vedno na tleh. Kar ne morem se spijazniti, da ga ne nosim več pod srcem. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

clock-img

25.01.2008, 20:16

clock-img

kate_mario_rok

pencil-img

57

jaz sem pred 14 leti splavila pa boli še danes v9 tednu nosečnosi nikoli ne bom pozabila,vedno bo v mojem srcu sedaj imam tri angelčke in lahko bi bil še četrti če bi bilo vse ok ker pa ni bilo ja zdaj kot je zato vem kako se počutite nebi privošćila niti najhujšemu sovražnikuuser posted image user posted image

clock-img

26.01.2008, 18:32

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Jaz pa sem danes seznala, da je moja sestrična že dvakrat izgubila otročička pod srčkom. Tako mi je hudo in duša user posted image ker nimam stikov z njo. Pošiljam ji en user posted image in upam da kmalu zopet  vidi +

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

26.01.2008, 18:42

clock-img

Hans

pencil-img

501

Tudi mi imamo tri angelčke na nebu, in danes sem se po dolgem času zopet razjokala user posted image  zaradi njih, kajti kljub temu, da imamo sedaj enega user posted image , tistih treh ne bom pozabila nikoli saj so bili nekaj časa del mene.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

clock-img

31.01.2008, 12:16

clock-img

bastian111

pencil-img

800

Mogoče me katere že poznate,ja tudi jaz sem imela 2x ss.Zdaj sem v 16t nosečnosti po skoraj letu in pol.Včasih sem tako sama,ker se ne morem z nikomor pogovoriti o tem. Živi je spomin in vrjemite mi ,da če si sam še toliko hujši.Z možem se reda ne pogovarjam o tem ,ker je bolj prizadet kot pa včasih jaz.Povsem Vas razumem in zdaj vem da obstaja ta stran na katero se bom v težkih trnutkih tudi obračala!

clock-img

01.02.2008, 17:54

clock-img

Anonimen

Se opravičujem.

clock-img

03.02.2008, 23:41

clock-img

Zvezdica

pencil-img

6006

Za vse angelčeke objemček, za mamice pa vsaj 3 user posted image .
Mi je tako hudo ko to berem. Jast sem zgubila mojega sončke v 9T dva meseca nazaj. Šlo je za IMN in je bil res šok. Pa še vse ostalo kar je za tem prišlo.user posted image user posted image user posted image
Ravno sem brala ko je ena napisala, da ji je nekdo rekel sej ni tok hudo da je bil še majhen. Meni je to grozno, majhen ali velik tvoje je. Tisti, ki tega ne doživi ne ve kako je.
Imam pa enega sončka, ki je pravi cukerček. Neverjeten.

Pošiljam vam objem in čim manj žalosti. Grem prižgat svečko za naše angelčke.








_____________________________

i belive i can fly....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem