cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?

  
clock-img

29.07.2007, 19:25

clock-img

Anonimen

Neža81,dans ko sm bla pr moji Anne Marie na grobu,sem videla ploščico z imenoma Maša in Maj.Sta to tvoja angela,kajne?Tako hudo mi je bilo pri srcu,ko sm se spomnila na tvojo zgodbo.

Lepo mi bodi!user posted image

clock-img

29.07.2007, 19:27

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

Objem obema, aspirin in  Neža 81. 

clock-img

29.07.2007, 21:17

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Meni iz neba sije pet zvezdic,pet mojih user posted image ,ki jim ni bilo dano živeti.
Sedaj spet pričakujemo in prosim moje user posted image ,da čuvajo sestrico,ki jo nosim pod srčkom.

Moji zlati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pogrešam vas in vas nosim v srcu-vaša mami!




_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

30.07.2007, 19:31

clock-img

Neža81

pencil-img

717

aspirin... to sta moja mala dva ja... user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila danes tam in sem si kar mislila, da si mogla bit včeraj tudi ti, ker je pri Anne Marie gorela novasvečka,pa angelček je bilna novo (vsaj zdi se mi).

Jaz sem bla nazadnje tam pred tem podaljšanim vikendom na morju (v četrtek). Šopek belih marjetic se je zelo posušil od vročine, zato sem danes prinesla nov šopek belih marjetic.

aspirin... če se boš kdaj slučajno zavzela,kje sta "pokopana" moja dva, poglej pri vilikih belih vrtnicah. Ponavadi gorita tam dve svečki in v prozorni vazi je šopek belih marjetic. Iz šopka pa visita dva para drobčkenih keramičnih čeveljčkev (roza par in moder par).  Svečki pa tudi prižgem pod ploščico.

clock-img

30.07.2007, 20:03

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Neža81
aspirin... če se boš kdaj slučajno zavzela,kje sta "pokopana" moja dva, poglej pri vilikih belih vrtnicah. Ponavadi gorita tam dve svečki in v prozorni vazi je šopek belih marjetic. Iz šopka pa visita dva para drobčkenih keramičnih čeveljčkev (roza par in moder par).  Svečki pa tudi prižgem pod ploščico.



Tako mi je žal zate,Neža.Ta dva para drobnih čeveljcev sem videla,in spraševala sem se,ali sta morda tvoja.In imela sm prav.
Mojo Anne Marie zelo pogrešam.Ko sem bila na morju,so svečke pri njej prižigali moji starši in teta.Zdaj sem jo spet včeraj prižgala jaz,in ji nastavila tudi angela s školjko,ki sem ji ga prinesla iz morja.V sredo grem spet na dopust,in se vračam šele 9.8!Če bo dogorela svečka še tam,ko greš naslednjič na polje belih vrtnic-prosim,vrži jo v smeti.Ko se vrnem,lahko grema kdaj tja tudi skupaj.

Lepo mi bodi!user posted image

Naši mali angeli nas čuvajo!

clock-img

05.08.2007, 19:49

clock-img

Anonimen

user posted image

clock-img

05.08.2007, 19:50

clock-img

Anonimen

tudi jaz mam dve zvezdici na nebu....zgodilo se je leta 2004 in 2005...v 8 in 9 tednu...user posted image ..sicer zgodaj pa vseeno...maternična pregrada...še vedno se sprašujem kaj bi imela.če bi bilo tako kot je treba......mi je  hudo vsakič ko se spomnem...user posted image

imam pa zdaj živahnega fantka -9M-ki je hvalabogu zdrav kar mi je najpomebnejše!!!user posted image

objemček za vse user posted image  na nebu.....in lubčka mojema dvema!!!!

LP


clock-img

08.08.2007, 14:03

clock-img

Anonimen

Tudi jaz;

SS nekje v 6 do 7 tednu, vzrok naj bi bila pregrada, zdaj čakam na operacijo.

Upam, da bomo potem kmalu imeliuser posted image .

Srečno vsem.

clock-img

09.08.2007, 20:08

clock-img

Anonimen

Mojega malega angela,Anne Marie,ni več na polju belih vrtnic.Zaradi bolečine ob obisku tega kraja sem se odločila,skupaj s starši,da od danes naprej prižigam svečko zanjo na družinskem grobu,kjer imam stare starše in bratranca,ki je umrl kot novorojenček,star le nekaj dni.Tako se mi zdi najbolj primerno.V mislih pri njej sem vsak dan.In vsakdan tud molim zanjo.Mislim,da ni toliko pomembno,kje prižigam svečke.Le da ostane v mojem srcu.In tukaj bo za vedno.Del mene.Pogrešam jo,a vsak dan se v meni budi večje upanje za boljši jutri.Tudi jaz bom nekoč imela zdravega otroka.To vem.In grem naprej,z najlepšo zvezdico na nebu.Mojo malo Anne Marie.

Aspirin

clock-img

11.08.2007, 11:12

clock-img

MINEJA

pencil-img

566

Ob prebiranju vaših postov mi kar lijejo solze ...
9.12.2002 sem izgubila svojo Alin ... Imela je črne doge laske, bila je zelo mala 1690 g in 49 cm... Lepa je bila ... Vendar je nisem bila sposobna objeti in je poljubiti za vedno - preveč hudo mi je bilo ...
V osmem mesecu je umrla v mojem trebuščku ... Rodila sem mrtvo  ... Če na urgenci ne bi čakala tri ure bi bila verjetno živa ... Ampak vsi me tolažijo, da je bolje tako ... Pa tako sem jo želela in jo ime rada ... Moja Alin ...
Danes imam dva fantka in še vedno mi je tako hudo, ker bi bili trije ...

ne morem več pisati ker mi tečejo solze, moram se izjokati...

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

clock-img

15.08.2007, 21:31

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mamice angelčkov user posted image  ... sem brez besed..,

Grem objet moja srčka in se zahvalit, da sem jima lahko mamica.

clock-img

21.08.2007, 00:05

clock-img

sharpy

pencil-img

570

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

clock-img

26.08.2007, 21:40

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Moj user posted image je Nika, šla je v 8t, in to zaradi mene user posted image user posted image user posted image Sedaj bi bila stara 8 let.user posted image

clock-img

28.08.2007, 20:58

clock-img

lindy

pencil-img

937

11.8.2007 imela ss v 5,5 tednu, upam, da kmalu spet ugledava user posted image !

clock-img

31.08.2007, 21:54

clock-img

medika 13

pencil-img

607

Vsem mamicam malih user posted image velik user posted image

Tudi jaz sem mamica malega user posted image . Mamiac male user posted image , ki je ime dobila kar po ozvezdju Kasiopeja - Pija. Vendar mi je pretežko, da bi uporabljala njeno ime, ko govorim o njej, zato vedno pravim kar najina pupa ali punčka.
Midva sva izgubila punčko 21.7.2007 v lj porodnišnici. Punčka je imela trisomijo 13 in srčno napako zato sva se odločila za UPN. Bila je mala princeska in kljub vsem vidnim napakam najlepša punčka na svetu. Danes je v Parku zvončkov. Ker pa nisva iz Lj ji svečko prižigava kar na grobu punčkinega dedija, ki verjamem pazi na najnjo.
POGREŠAM JO.....




_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

clock-img

01.09.2007, 12:42

clock-img

Motoristka

pencil-img

252

1.3.2007 se je vse začelo...samo se je sčistilo....imam pregrado in mi je ginekologinja rekla, da moram imeti vsaj 2 SS, da  bom lahko šla na o.p.user posted image ...............konec leta bomo spet začeli na user posted image

clock-img

12.09.2007, 20:52

clock-img

*bubi*

pencil-img

13094

Pred enim mesecem se je vsem tem user posted image  pridružil še en user posted image  Moja tako težko pričakovana hčerkica se je poslovila v 29t nosečnosti user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.09.2007, 10:33

clock-img

pupika

pencil-img

2132

Joj punce, mi je tako hudio za vas. Za vse en velik user posted image . Z vami sem in z vami

clock-img

14.09.2007, 10:48

clock-img

pupika

pencil-img

2132

Joj punce tako mi je hudo za vas in z vami user posted image . Za vse en velik user posted image .

Tudi jaz imam dva user posted image , ss sem imela 11.2.2005, ko sem zvedela na pregledu, da v 11 tednu ne bije srček oz. je premajhna pikica, in potem čez 3 mesece junija 1 IMN. Sedaj pa imam doma čudovitega sinčka Gala, ki se mu vsaki dan zahvalim, da je z menoj in da imam to čast da sem mu lahko mamica.

clock-img

23.09.2007, 21:33

clock-img

Jenny Anny

pencil-img

599

Motoristka a to ti je ginekologinja rekla, da moraš imeti 2SS, da lahko greš na operacijo pregrade?

Pa ne morem verjet, kako kruta država smo, kam nas pelje vse to??

To je res narobe svet!

clock-img

23.09.2007, 21:37

clock-img

Anonimen

Tudi midva z možem imava od 06.09.2007 najinega angelčkauser posted image .
Najini prvi, tako zaželejni pikici je prenehal tiktakati srčekuser posted image , moja mala pikica, ki sem jo imela tako rada, se je tako veselilauser posted image user posted image user posted image .

Pozdravček vsem mojim sotrpinkamuser posted image .
Vesna

clock-img

24.09.2007, 21:01

clock-img

Pikabu

pencil-img

3235

Tudi naša družina ima od 19. 9. 2007 svojega angelčka. user posted image user posted image user posted image

Mali moj user posted image , vedno boš ostal v mojem srcu, vedno boš del naše družine. Čuvaj svojo sestrico, čuvaj svojega bratca, pa atija in mamico. Nikoli ne bom pozabila tvojega majhnega teleščka. Uživaj med angelčki, moj zlati user posted image .

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

clock-img

24.09.2007, 22:29

clock-img

ona

pencil-img

3685

Joj,meni je tudi tako hudo,ko to prebiram,pa čeprav tega nisem nikoli dala skozi in vas res občudujem kako ste močne ob takih izgubahuser posted image user posted image user posted image
jaz se edino večkrat spomnim na kolegico,ki je šla sama delat splav v 8 tednu,ker je zanosila na neki avanturi,sedaj pa ko hoče imet dojenčka,ga pa ne more,res žalostnouser posted image user posted image user posted image

clock-img

27.09.2007, 13:19

clock-img

Čupka

pencil-img

666

user posted image user posted image user posted image najraje bi vas objela prav vse, če bi vas lahko. Ne vem, zakaj sem šla danse prebirat tole temo. Boli, da kar duši. pa sem samo prebrala. Vaše bolečine si niti v najhujših sanjah ne morem predstavljati.

clock-img

05.10.2007, 13:21

clock-img

modrookica

pencil-img

126

Najprej vsem en velik objemček in verjemite, da sonček sije tudi za vas.

Motoristka - ne morem verjet, da ti je ginekologinja rekla kaj takega. Če si pametna zamenjaj ginekologinjo in izsili, da te pošljejo na operacijo. Jst imam zelo fajn zdravnico, imela sem pregrado in še policistične jajčnike, nikoli nisem še mela ss, vendar pa ker nisem mogla zanosit in ker je zdravnica vedela, da si ful želimo dojenčka, me je poslala naprej z napotnico za operacijo. v treh mesecih po tistem sem bila operirana in po šestih mesecih po operaciji sem zanosila in sem zdaj v 15.t. ter vsak dan prosim boga, da čuva mojega malčka in mene.
Ne pusti se zdravnikom, zamenjaj če ne naredi nič dobrega zate. Najpomembnejša si ti!!!
objemček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem