cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Se katera pridruži meni??

  
clock-img

16.07.2007, 08:47

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

evo mene preživeli vse!
danes smo pri tači in jemo makarončke za večerjo pa domačo njeno pito!njami!

-kg nimam jih ta teden je isto kot prejšnji user posted image user posted image -8 še vedno! bom se malo bolj pozno zvagal da vidimo če bo kaj razlike!

mam pa problem ker sem ful zaprta in nevem zakaj???mogoče je malo tudi to

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

16.07.2007, 12:28

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

No, zajtrk je za nami. Jaz sem pojedla eno nektarino in malo več kot pol banane, še banane mi ne privošči otrok moj, mi jo pol poje user posted image .

Kosilo: malo sem prebrala kaj vsebuje tortilla čips - koruzna moka, rastlinsko olje, sol, pšenična moka, zelišča, čebula, česen, začimbe. Glede na to, da je danes dovoljeno slano pecivo, mislim, da bo to kar v redu, pa seveda mehiška omakca zraven, komaj čakam. Mam dost makaronov. Samo kaj naj možeku skuham user posted image

Večerja: a bo spet čokolada, mogoče sladoled, ali žitna tablica, sladko sploh ni težko najti v naši hiši.

Kile: je šlo kar nekaj dekic nazaj gor, se pravi še vedno okoli 8 kg minusa. Res je tudi, da smo se prejšnji teden tehtali po sadnem dnevu, pa še vodni je bil vmes, ta teden pa po škrobnem, tko da ni panike. Bo že, važno, da se bolje počutim. Mi je pa tudi nekaj prebava zadnje dni zablokirala, sem se danes zjutraj zbudila čisto napihnjena po fižolu včeraj.user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

16.07.2007, 21:01

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Danes sem pa kar važna, saj mi je kljub temu, da je naša princeska imela rd in smo imeli torto, USPEL sadni dan!user posted image  Pa sploh ni bilo težko. Mala pa ni niti porajtala da ne jem. Še moj današnji jedilnik: 2 banane, 4 marelice, 1 CELA melona (vem da je preveč, ampak vseeno boljše kot torta), kos lubenice in dva paradižnika v solati. Hrane veliko, ampak vse po "reglcih".

Jutri pa konkretna hrana. Jeeeeee!

clock-img

16.07.2007, 21:21

clock-img

L & L

pencil-img

997

Evo mene, vas bol poredko spremljam, ker sem začela s službo. No samo tok da povem, ta teden je šlo dol -1,6 kilce tako da sem zdej na 71,1, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Lep pozdrav, uživajte in čim manj grešite, ajde.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

clock-img

17.07.2007, 08:36

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

L & L, user posted image  za izgubljene kilograme. Ajoj, spet v službi.user posted image  No ja, na hrano pa tako nimaš časa mislit.user posted image

Jaz sem včeraj pozabila napisat da mi je šel v prejšnjem tednu dol še en kilogramček, tako da imam po dveh tednih diete 3.5 kg manj.user posted image  Kar dober začetek.

Danes bo za zajtrk domače grozdje (že!), za kosilo pohan sir, za večerjo pa najbrž kar jogurt.

clock-img

17.07.2007, 08:45

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Joj tejčica, pohan sir pa žal ne pride v poštev, ker ne smeš kombinirat beljakovin med sabo (jajce, sir). Žal, ker bi ja jaz tud jedla.



_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

17.07.2007, 09:18

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Ups, čist pozabila.user posted image  Sem pa potem že zadnjič napako naredila, ko sem jedla pohane puranje zrezke. Saj tudi zaradi maščobe ni ravno primerno pohanje za dieto, tako da bo treba nekaj drugega dati na jedilnik. Barči, hvala za opozorilo.user posted image

clock-img

17.07.2007, 12:06

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

No takole, zdej mam pa cajt pisat, ker se mi itak ne ljubi kuhat, če men ni treba jest user posted image .

Ja, sadni dan, pojedla sem že eno domačo breskev, pa pol banane, pa ene 3 ameriške borovnice, so tolk velke, da so že skor za en obrok user posted image .

Zdej bom pa najbrž še kakšen domač jabolček pojedla pa breskvo, ker so res sladke.

Tejčica - a na primorskem je pa že kar grozdje zrelo. Kje pa imaš starše na gorenjskem?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

17.07.2007, 12:26

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Barči, starše imam na Brezjah (pri Radovljici). Jedilno grozdje pa na Obali že pridno domače jemo, ja.

Ko imam jaz sadni dan pripravim kosilo za mojega (Taja ima kosilo že v vrtcu) že prejšnji dan, če se le da, tako da potem samo pogrejem. Je že tako preveč skušnjav.

clock-img

17.07.2007, 21:14

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

ojla!

jaz sem se danes kršil ain nisem mela sadneega dne amapk ni šlo ker sem bla ful azprta in sem mogla nekaj tekočega pojest da je šlo venker me je trebuh bolel že za  znoret!
tako da jutri dalje!
žal ni šlo drugače!ampak se ne sekiram ker zdravje je tud pomembno!

no to je to jutri pa mesek pa solatk ain sedaj vedno juhica po novem in po mojem neboi več zaprtja!ker juho sem redko jedla!

papa!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

18.07.2007, 08:14

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Mateja, super da se ti je prebava sedaj uredila. Ti kar lepo nadaljuj z dnevi po redu.

Jaz imam danes Š. Pojedla sem že jabolko, za kosilo bo zelenjavna rižotka, za večerjo pa še ne vem. Bi nekaj lahkega in ne spet rižoto ali krompir. Najbrž kakšna solatka, pa malo koruze notri.

clock-img

18.07.2007, 08:17

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Mateja, za prebavo so dobre suhe slive. Lahko jih tudi zvečer namočiš in jih potem zjutraj/dopoldan poješ. Pa suhe marelice prav tako pomagajo, vsaj meni.

clock-img

18.07.2007, 09:54

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

hvala tejčica!npakaj je bila tudi veliko banan ker jih obožujem!tako da sedaj bo več lubenice in grozdja pa tvoj nasvet sliva!zdaj se grem glih basat z lubenico!user posted image
kosilo bo pečena pipika in solatka in juha obvezno!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

18.07.2007, 10:35

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Ojla,

No, pojedla sem že eno breskvo, pa sej sploh nimam časa jest pri telih dveh otročkih, se mi zdi, da ju cel dan hranim, pol pa zase nimam časa. A ni to fino.

Za kosilo bom najbrž piščančji file, pa verjetno zelenjavo zraven, pa solato - zelena, paradižnik, za večerjo se mi pa lušta kuhano jajce + solata. Najbrž bo kar tako, če ne bo kaj vmes prišlo.

Čao

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

18.07.2007, 11:08

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

punce mam eno fajn novico!kljub temu da sem včeraj grešila in sem se hvala bogu spucala sem zgubla eno kg torej -9 kg žeuser posted image user posted image user posted image je sem ful vesela!je res da me je to mantralo zato pa mi ni pokazalo -kg!user posted image user posted image user posted image je zdaj pa v nove boje!

meni pa se je sadje gor postvlo!sem hotla na lubenico navalit in user posted image  sem hotla na breskev in user posted image  sem hotla na  grozdje in user posted image user posted image user posted image user posted image  no tako da bo zajter do nadaljnega voda!samo da bo ostalo ok!

no to je to!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

18.07.2007, 14:44

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Sprememba plana, danes bom najbrž oz. kar sigurno grešila. Imava z mojim 10. obetnico in ker z dvemi majhnimi otroki pač ne moreva ven na večerjo, bom doma pripravila fondi in dala šampanjček na hladno. A mi je oproščeno?user posted image

Mateja, super za kg.user posted image

clock-img

18.07.2007, 21:09

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

tejčica seveda ti je oproščeno!
pa čestitke ob 10 obletniciuser posted image user posted image user posted image user posted image

jutri pa mam moj za kosilo mlečni riž si ga je zaželel jaz pa z zelenjavouser posted image user posted image
pridne bit!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

19.07.2007, 13:17

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

evo mene

zajtrk: breskva, pa še pol breskve, pa kakšna borovnička
kosilo: ravno si kuham krompirjevo juhico z lisičkami in korenčkom.
večerja: prosim predloge na list, rabim idejo, ker gobova juha ne pride v poštev zvečer. Mogoče pa bo kromprijeva solata s kumarami, ali samo kumarična, mogoče zelena s paradižnikom. Kaj pa lahko toplega jem. user posted image  ker telih solat sem se mal prenajedla.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

19.07.2007, 13:23

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

O tejčica 10 let je blo, čestitke. user posted image user posted image user posted image  Zdej ti pa res že pripadal šampanjec, pa sladica. Upam, da ste uživali ob praznovanju. user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

19.07.2007, 13:45

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

barči kaj pa v pečici pečen krompir in solata!ali pa krompirjeva solata!ali pa rižek!krompirjevi svalji popečeni več se trenutno ne spomnim!

zgleda je je bilo pestro praznovanje tejčica kr se še ni javila mogoče še zdaj spijo so odtrujeni od čaganjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

19.07.2007, 14:12

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

svaljke bi pa ful rada jedla, jih imam še v skrinji, pa ne pride v poštev, ker so notri jajca.user posted image  Najbrž bo res kakšna solatka padla, ker je itak tolk vroče, da se mi ne ljubi kuhat, pa jest tud ne preveč.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

20.07.2007, 11:14

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Hvala a čestitke.user posted image

V sredo sem potem za večerjo res grešila in jedla fondi. Včeraj sem imela OH dan in sem dopoldan jedla melono, za kosilo polento in solato, za večerjo pa je bilo sladkega kar preveč.user posted image  Ampak jaz pravim da bolje takrat ko je dovoljeno malo več, kot pa na kateri drug dan.

Danes pa imam sadje. Jabolka, banane in melona.

< Sporočilo je popravil tejčica -- 20.7.2007 11:15:02 >

clock-img

20.07.2007, 11:19

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Barči, na Š dan lahko ješ tudi krompirjev golaž ali pa prebranec. Prebranca jaz ne delam sama, ampak ga kar kupim od Ete. Meni je ful dober.

clock-img

20.07.2007, 12:23

clock-img

petrinja

pencil-img

440

pozdravljene frajerke!

Na hitro sem vas preletela, in vam iskreno čestitam za vsak izgubljeni kilogramuser posted image user posted image user posted image . sama sem sedaj 3 mesece po porodu, in polno dojim, a bi vseeno rada ''malo'' zgubila teže, saj sem se med nosečnostjo zredila 26 kg, na plus 20kg podlageuser posted image , hitro sem po porodu šla dol 20 kg, sedaj pa me čaka še -26 kg. ma sem zakompliciralauser posted image .
v glavnem, ne bi rada čakala do 6 meseca, ko bom lahko že manj dojila in več GH, a vseeno ne bi sedaj rada izgubila mleka zaradi diete. 
kakšne imate kaj izkušnje? 

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

clock-img

20.07.2007, 13:10

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Petrinja pozdravljena!

Kaj nisi bila tudi ti na začetku med marčevkami? Čestitke za user posted image .

Jaz ne dojim več user posted image , tako da lastnih izkušenj kako je z mlekom med to dieto nimam. So pa nekatere pravile, da ta dieta ni primerna za med dojenjem. Že samo če pogledaš, da je pri tej dieti vsak četrti dan sadni. Bolj naj bi bilo ustrezno prehranjevanje po Montignacu. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem