cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Se mi katera pridruži?

  
clock-img

28.05.2007, 18:20

clock-img

kaja26

pencil-img

320

ni važno po urah važen je vrstni red

clock-img

28.05.2007, 18:58

clock-img

pancek

pencil-img

40

Kar verjet ne morem... cel dan brez enega samcatega prekrška! Jupiiiuser posted image Jutri pa s polno paro in praznim želodcem naprej!

clock-img

28.05.2007, 19:05

clock-img

kaja26

pencil-img

320

user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi, sam vode vode vode

Upam da mi bo uspelo

clock-img

28.05.2007, 19:18

clock-img

daysi

pencil-img

249

A lahko grem zraven vas????
Jaz sem danes ponovno poizkusila s to dieto in bravo zameuser posted image user posted image user posted image ,danes brez prekrška.

Res se borim s temi kg, ki gredo zelo zelo ,.... počasi dol, nasprotno pa ob vsakem prekršku tudi gor. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

28.05.2007, 19:23

clock-img

daysi

pencil-img

249

Nekje sem zasledila, da lahko med obroki ješ tudi sadje ali solato tako, da lažje zdržiš. Mene tudi malo matrajo medobroki, tako da jih potešim s kavico, ki je seveda obvezno brez mleka( tako piše v dieti), ter kakim jabolkom ali jagodo.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

28.05.2007, 19:53

clock-img

kaja26

pencil-img

320

Tut jaz bi se najraje mal pregrešila z kakšnim priboljškomuser posted image . za enkrat sem še trmasta in vstrajam samo pri tistem kar piše. Morem nujno najmanj 10 kg zgubit, ker zdaj je pa že katastrofa. Me najbolj matra čokolada....user posted image user posted image

clock-img

29.05.2007, 07:03

clock-img

pancek

pencil-img

40

dobro  jutro sotrpinke. Danes pa imamo za zajtrk kruhuser posted image . Včeraj sem si spekla ta pravega polnozrnatega, glede na to kaj samo sem dala notri (nič sladkorja, nič mleka in nič maščobe), je super. Morma pa it v nabavo po piščančja prsa (namesto kuhane šunke). Zdaj pa si grem namazat afroditino kremico za celulit, tiste masažne hlače gor in na kolo.
Dajmo vstrajat, saj je samo še trinajst dni do konca diete (večni optimist)!!!

clock-img

29.05.2007, 07:31

clock-img

otorinolaringolog

pencil-img

4

jaz sem tudi včeraj začela, ampak sem prepozno videla tvoj recept, tako da sem začela po sms dieti z jajci, pa bomo videli. zaenkrat hudih napadov lakote ni bilo.  kako pa je pri tebi minil prvi dan?

clock-img

29.05.2007, 07:33

clock-img

otorinolaringolog

pencil-img

4

joj, poznam občutke. kile ostajajo, ampak pogledam eno palačinko od malega in pljusk, imam že vse na bokih.

clock-img

29.05.2007, 08:35

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Pozdrav!

Kako ste preživele prvi dan? A je bilo zelo hudo in je katera že obupala? Meni je šlo kar vredu, malo sem si jedilnik priredila, ker sem imela popoldan predavanja in sem prišla pozno domov, tako da je bilo prepozno za večerjo.

Danes pa je že drugi dan. Bo teh 14 dni v hipu minlo...mal se motiviram user posted image  user posted image  user posted image .

Grem zdajle na kavico in žemljo...tudi jaz jem polnozrnato, samo da jo kupim v trgovini

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

29.05.2007, 08:36

clock-img

Anonimen

Pozdravček še od mene.
Včeraj je minil dan brez prekrškovuser posted image user posted image . Po jedliniku sodeč bo danes lažje, ker včeraj sem bila po špinači kmalu lačna.
Me je pa zvečer zelo bolela glava, da sem šla zgodaj spat.

clock-img

29.05.2007, 08:52

clock-img

pancek

pencil-img

40

Ninny, tudi mene je včeraj grozno bolela glava, zato me je zmanjkalo že ob pol osmih. Kdo ve zakaj, lakota ali kaj!?! Vredno je malo potrpet, ker se resnično moram spravit na staro kilažo. A  ja, tehtala se nisem, ker so edino merilo predlanske obleke (lani se bila še nosečka!), ziher bom pa morala po tej kruti 14-dnevni dieti nadaljevati še kak mesec na ločevalni. Zvečer še poročam, ali sem bila danes pridna.
Punce, bodimo vztrajne!

clock-img

29.05.2007, 10:28

clock-img

barba

pencil-img

1746

Men je včeraj šlo brez problemov, tko da je super.user posted image  Tud jst sem začela hujšat po tisti sms dieti kot otorinolaringolog. Nevem al mi tehtnica prav kaže al narobe, sam zjutraj je kazalo -1,3kg. user posted image  Če je res, je odlično!

Mene je samo zvečer matralo, da bi šla kar mal v hladilnik kaj iskat. Sem se potem dobesedno z vodo nalivala in je šlo.user posted image

Le tako naprej in brez prekrškov.

< Sporočilo je popravil barba -- 29.5.2007 10:30:23 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

29.05.2007, 10:40

clock-img

kaja26

pencil-img

320

Živjo...
TUdi meni je uspelo brez prekrškovuser posted image user posted image user posted image . Sem se pa tudi jaz nalivala z vodo. Ni šlo drugače. Mislim da bo vsak dan lažje, ker bo tehtnica kazala manj...user posted image user posted image user posted image

Čist možno da glava boli zaradi pomanjkanja hrane

clock-img

29.05.2007, 20:58

clock-img

otorinolaringolog

pencil-img

4

barba kako ti gre? jaz sem mislila, da me bo bolj mučilo glede na to, da sem tudi kaditi nehala, ampak kar gre. edini problem mi je vrstni red?! a katera mogoče ve v čem je finta vrstnega reda, namreč zjutraj za službo moram biti pokonci pred 5. uro in moram priznati, da v komi ko človek pade na kolena iz postelje namesto da bi z veseljem stopil v novi dan, mi je prva druga in edina misel kava, ne pa zajtrk?? da skrajšam svoje nakladanje, vrstnega reda živil se žal ne držim, ampak se vseeno nadejam uspeha. sem sicer skeptična do informacija minus 15 kg, če mi uspe polovico bom že zadovoljna.....
evo punce, en uspešen dan je za nami in enako uspešnega vam za jutri želim.

clock-img

29.05.2007, 22:00

clock-img

barba

pencil-img

1746

Otorinolaringolog men gre dobr.user posted image  Vrstnega reda se pa tu ne držim lih zmeraj. Mi ne gre lih samo kuhano jajce user posted image  in ga narežem na prepečenec, pol pa je.user posted image  Dons sem sploh z lahkoto preživela.user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

30.05.2007, 08:54

clock-img

pancek

pencil-img

40

dobro jutro, tretji dan: kruh in kavico sem že pojedla, kosilo pa bo kruto: dve jajci in paradižnik se mi zdi bolj malo, ma bomo preživeli. Včeraj ob 22h sem se ml pregrešila, pojedla sem kake pol kile češenj, za počit...

clock-img

30.05.2007, 09:01

clock-img

Anonimen

Pozdravček še od mene.
Kavo sem že popila. Danes bo po moje spet težje,ker je tako kosilo ampak bomo že. Jaz sem se včeraj prekršila z 1 piškotom. Komaj čakam jutri ko bo jogurt in sadje za večerjo.

clock-img

30.05.2007, 10:05

clock-img

barba

pencil-img

1746

Dober dan,
jst tud kavo pri RRju beremuser posted image . Pol nas je kar več včeraj malo grešilouser posted image  Jst sem imela za večerjo mleto meso in paradižnik, pa je potem iz paradižnika ratala solata še s papriko, koruzo in olivami. user posted image  Nič goznega, ane.user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

30.05.2007, 21:48

clock-img

kaja26

pencil-img

320

preživela še en dan brez prekrška.user posted image user posted image user posted image user posted image No skoraj - 3 kapljice mleka v kavouser posted image

clock-img

30.05.2007, 22:49

clock-img

stuhica

pencil-img

1146

Oj oj punce?

Jaz tud rabi  dol dat te prensete kile ki so mi kar gor zlezle in sem od poroda se Zredila nazaj za vseh 9 kg ki sem jih dobila med nosečnostjo???????GROZAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SEj se sliši neverjetno ampak je resnično in tud to je rsenično da še vedno dojim pa gredo kile kar gor in gor lezejo in jaz kar ne morem verjet!!!user posted image user posted image user posted image

Punce kdaj ste začele a se vam lahk pridružim a bo kriza če spustim kak dan????

Dejt emi povedat da vem al se vam jutr pridružim al ne???

Hvala

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..

clock-img

31.05.2007, 07:11

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Dobro jutro!

Pa je minil še en dan bolj ali manj uspešno user posted image  user posted image  user posted image .

stuhica ti se nam kar pridruži. Lahko pa začneš lepo s prvim dnem in boš pač imela dieto tri dno več kot pa me. Spodbujamo pa se lahko ravnotako.

Kako pa ostale? Koliko vas je že obupalo?

Gre mal likat...da se še mal zamotim pred zajtrkom.

Lep dan

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

31.05.2007, 07:14

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Stuhica sem še le sedaj vidla, da še dojiš. Potem pa po moje ni priporočljivo, da hujšaš s to dieto, ker je sestavljena pretežno iz beljakovin in zelenjave. Nič pa ni OH in skoraj nič škroba. Tako da res ne vem, če je to primerna dieta za tebe.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

31.05.2007, 08:22

clock-img

otorinolaringolog

pencil-img

4

jutro punce, kako ste? jaz zaenkrat brez pregrehe, ampak če ni slabšega okusa od črne nesladkane kave????

clock-img

31.05.2007, 09:01

clock-img

Anonimen

zdravo punce! pri meni dnevi kar gredo, edino včeraj popoldne sem si privoščila eno kavo. Danes pa jogurt+sadjeuser posted image  ga že komaj čakam.
Tehtala se pa nisem nič, sem se odločila da se bom v nedeljo, da bo boljši rezultat.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem