cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 90 dnevna dieta

clock-img

26.05.2007, 13:02

clock-img

Allia

pencil-img

251

Tudi jaz imam danes vitaminski dan, tako da bo na jedilniku sadje in oreščki.

clock-img

26.05.2007, 13:57

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Obstaja kakšna e knjiga o tej 90 dnevni dieti???

clock-img

30.05.2007, 10:57

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Kaj je sedaj punce, a smo obupale?  Ne ne, smo še kr tukaj a ne? Mi2, se z veliko hitrostjo približujeva prvem vodnem dnevu, ki je jutriuser posted image , upam, da uspe.
Kaena, kaj pa vi2? Vama je uspel vodni dan? A je bilo za zdržati?

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

30.05.2007, 11:17

clock-img

kaena

pencil-img

13

Zdravo Saša, da se javiva še mi2. Že ob začetku diete sva sklenila, da ne bova imela vodnih dniuser posted image , ker misliva, da če hočeš prečistiti telo rabiš daljši post kot samo 1 dan. Tako da sva imela normalno sadni dan in nato beljakovinski. Držim pa pesti za vju v četrtek, pravijo, da se da zdržati, če si tisti dan napolniš z obveznostmi. Poročaj kako je šlo:)
Sva pa midva izgubila v prvem mesecu skupno 14 kg user posted image in sva navdušena. Tako da  greva naprej, vem, da zdaj ne bo šlo več tako drastično dol, ampak nekaj kilc pa upam, da bova še izgubila. Jaz se držim še načela, da jem živila z nizkim glikemičnim indeksom in da ne jem po 6 uri zvečer. Vode pa spijem na hektolitre. Pa vidva? Kako pa planirata speljati dieto med dopustom?

clock-img

31.05.2007, 08:22

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Uf pa je tukaj četrtek pa najin prvi vodni dan. Začel se je z kavico brez vsega (upam da lahko). S sabo v službo sem si prinesla dvolitrsko plastenko vode. Zaenkrat še kr gre, samo sem se pa že morala danes samam sebe prepričati, da imam vodni dan, kajti sodelavka je prinesla za pokušino pecivo, ki izgleda božansko. Saj bo.
Ko pridem iz službe pa bom pripravila nekaj za jutri, ko imava beljakovinski dan. Ima katera kakšen fajni predlog?

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

31.05.2007, 08:23

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Aja Kaena, kar se pa tiče dopustov, pa sploh ni panike, ker greva na morje šele septembra, takrat pa bo že konec diete.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

01.06.2007, 10:13

clock-img

saby

pencil-img

31

pozdravljene jaz bi vas prosila če mi lahko katera da ali pove spletno stran za ločevalno 90 dnevno dieto v naprej se vam zahvaljujem 
    saby

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem