cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mlade mamice ni več

  
clock-img

14.05.2007, 12:02

clock-img

petraz

pencil-img

1328

user posted image user posted image user posted image user posted image ...... sem brez besed.... Žalostno, da se lahko še kaj takega zgodi user posted image user posted image

clock-img

14.05.2007, 12:11

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Ojej. user posted image  
Moje iskreno sožalje. Res žalostno, da se kaj takega še lahko danes zgodi.

A je bila RR-jevka?user posted image

clock-img

14.05.2007, 12:15

clock-img

Anonimen

Grozno!user posted image Jaz tudi kar ne morem verjet, da je dandanes to še možno.user posted image Iskreno sožalje vsem, ki so jo poznali in imeli radi!

clock-img

14.05.2007, 12:17

clock-img

Mala_princeska

pencil-img

5621

Sožalje user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.05.2007, 12:21

clock-img

sazi

pencil-img

5175

res hudo, hudo žalostno
sožalje svojcem

je pa imela lani moja znanka podoben zaplet - neodrkite krvavitve poporodu, je jamrala, da s eji vrti, da niti vstati ne more, pa so ji rekli, da še nobena mama ni skakala p porodu in da je to normalno počutje
stanje se je poslabšalo in padla je v nezavest
zgodba ima srečen konec in danes ima ta mali 14 mesečni fantek zdravo mamico, lahko pa bi se končalo tako tragično, kot tale zgoba

clock-img

14.05.2007, 12:25

clock-img

Daschi

pencil-img

1037

Ja, vem. Seveda. Ampak glede na to, da težko rojevam, mislim, da je zame najboljša Ljubljana. Bog ne daj, da bi koga obsojala.


IZVIRNO SPOROČILO: tashy21

Tokrat me Postojna zagotovo ne vidi.



Glej Daschi, rekla sem da imaš prav, kar se tiče poroda in tega, da je izkrvavela.
Nočem pa nikogar soditi ali obsojati.



_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

clock-img

14.05.2007, 12:27

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

14.05.2007, 12:27

clock-img

Tonchka

pencil-img

318

Moje iskreno sožalje.  Ubogi user posted image , ki nikoli ne bo poznal toplih rok in nežnih besed svoje mamice.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.05.2007, 12:36

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

moje sožalje, ne morem verjet, da se to še vedno dogaja  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

14.05.2007, 12:52

clock-img

Nogavica

pencil-img

3170

Ostala sem brez besed user posted image user posted image user posted image . Moje sožalje.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

clock-img

14.05.2007, 12:59

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Dashi in Tashy, očitno smo iz istega konca, ker se zadnje dneve res govori samo o tem tragičnem dogodku.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskreno sožalje domačim, najhuje je pa to, da mali sinko ne bo nikoli mogel objeti svoje mamice.
In tudi sama sem slišala iz preverjenih virov, da je umrla zaradi notranjih krvavitev.
In Daschi imaš prav, da te Po ne vidi. Slišala sem že precej zgodb, ki jim niso ravno v ponos.

_____________________________

:)

clock-img

14.05.2007, 13:14

clock-img

Anonimen

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Iskreno sožalje.

clock-img

14.05.2007, 13:30

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskrene sožalje

clock-img

14.05.2007, 13:35

clock-img

arielca

pencil-img

2312

user posted image user posted image user posted image  Karkoli je že bilo, sinček je ostal brez mamice in to je najhujše. Moje sožalje vsem, ki ste jo poznali in ste jo imeli radi.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

14.05.2007, 13:38

clock-img

pika30

pencil-img

1150

user posted image user posted image user posted image  Moje sožalje! user posted image user posted image

clock-img

14.05.2007, 13:40

clock-img

Anonimen

Moje sožalje vsem, ki ste jo poznali in imeli radi...ubogi sinček...grozno, kaj se še vedno dogaja...nedoumljivo...res hudo...user posted image user posted image

LP

clock-img

14.05.2007, 13:57

clock-img

majas

pencil-img

3393

Sem dobila ksr solzne učke... o bog... tudi jaz nevem kaj naj rečem.
Pa Postojna ja tako vsi hvalijo...
Nevem več user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.05.2007, 14:06

clock-img

bini

pencil-img

1623

iskreno sožalje...
to se ne bi smelo dogajati user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

clock-img

14.05.2007, 14:26

clock-img

Anonimen

sožalje..mi lijejo solze ,,,groza...user posted image user posted image

clock-img

14.05.2007, 14:31

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

O bogi user posted image in ati ter vsi svojci. Me je sedaj to prav pretreslouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sožalje vsem svojcem.user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

14.05.2007, 14:36

clock-img

mika

pencil-img

6485

user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje vsem žalujočimuser posted image user posted image user posted image

a veste mogoče kakšne notranje krvavitve je imela?
moja mama je to doživela, ko je mene rodila v mb porodnišnici. po porodu je jamrala, da jo boli, pa so jo vsi nadirali. dve uri po tistem, ko je bila že na oddelku, je šla lulat. sestra, ki je bila zraven(mama pravi, da ji je hvaležna za celo življenje), ji je pomagala na wc in je ni pustila same. iz nje se je vlila kri, padla je v nezavest....takrat pa je nastala panika in letanje. imela je raztrgano maternico in so jo na živo šivali. pretpela je nenormalne bolečine.  očetu so po telefonu rekli, da je v redu in da je v šok sobi. odšel je v porodnišnico in so mu isto povedali, potem pa je vdrl noter in kričal kaj se grejo in naj mu že enkrat razložijo, kaj se dogaja. šele takrat so ga resno vzeli. dobro...... to je bilo pred 29 leti.

kako se lahko to zgodi danes????????? mene so sigurno ene 4x po porodu pregledali(pritisnili na maternico), da ne bi krvavela.
razen, če je tej mamici kaj druga počilo oz.  poškodovalo.......

joj, groza!!!!!!!!!!!!!

clock-img

14.05.2007, 14:53

clock-img

srki

pencil-img

9222

Iskreno sožalje vsem njenim.

Dashi, to se ne dogaja samo v PO, povsod, marsikje marsikakšn informacije ne pridejo na dan, zato nikjer ni 100 %.

clock-img

14.05.2007, 14:56

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Moje sožalje user posted image user posted image user posted image

Mislim, da se iz te zgodbe lahko nekaj naučimo. Namreč zahtevati od zdravnikov, da nas jemljejo resno. Če boli, zahtevat pregled - bolje bit tečen, kot pa mrtev pacient. user posted image


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


clock-img

14.05.2007, 14:57

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem brez besed.
Naj jo angeli čuvajo.

clock-img

14.05.2007, 15:04

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

user posted image user posted image user posted image Le zakaj...? Nimam besed. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem