cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: koliko ste stare oz mlade?

  
clock-img

12.06.2007, 07:28

clock-img

tamala_82

pencil-img

254

fragola - ups, busted user posted image
včeraj sem odkrila, da ima tale RR forum poleg "nosečniških" še en kup drugih res fuuul zanimivih tem user posted image tako da sem se zihr 2 uri  na "gospodinjskem forumu" izobraževala o tem, kako najlažje spucat kopalnico (vodni kamen, fuge, ...) in kako spraviti dol razne madeže z oblek user posted image user posted image user posted image   

sem se hotla malo k seb spravt, pa ne skos čekirat o otrocih in nosečnostih (ker sem pol čist napsihirana, ker tut moja tečka že 2 dni zamuja, testa si pa nekako ne upam nardit, ker mam filing, da bo zdej zdej user posted image ) - v glavnem, malenkost se mi že meša od tele RR, res mi je čist zlezla pod kožo in se ful trudim, da ne visim skos tle gor (izgovor - zdej bom prešaltala na gospodinjske teme user posted image . Me moj user posted image že čist čudno gleda ... pol mu pa rečem, da se izobražujem glede flekov, zamašenih odtokov in vodnega kamna in se malo pomiri user posted image )


lep dan vsem forumašicam pa enga  user posted image   za pogum, da NE pride user posted image

clock-img

12.06.2007, 07:30

clock-img

MARTINŠČICA

pencil-img

887

z mojim dragim tut načrtujeva user posted image in še nič ne jemljem ... kaj pa če človek ne zanosi takoj? potem pa eno leto (al pa ne vem kuk časa) zastonj jemlješ



Midva se že skoraj 5 let trudiva zanosit in že ves ta čas "zastonj" jem Tifol. Čeprav jaz tega ne razumem tako. Saj to je le vitamin, ki ti ne more škoditi. Če ga je v telesu preveč, se enostavno izloči z vodo. Za zarodek ima pa ravno v prvih tednih poglavitno vlogo, tako da res ne vidim, zakaj ga ne bi jemala. Res da ga lahko dobiš v različnih vrstah zelenjave, ampak premalo (bi mogla pojest prevelike količine). Če lahko svojemu otroku že od začetka nudiš čimveč za njegovo zdravje, se po moje splača potrudit.

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

clock-img

12.06.2007, 07:35

clock-img

MARTINŠČICA

pencil-img

887

IZVIRNO SPOROČILO: tamala_82
v glavnem, malenkost se mi že meša od tele RR, res mi je čist zlezla pod kožo in se ful trudim, da ne visim skos tle gor (izgovor - zdej bom prešaltala na gospodinjske teme user posted image . Me moj user posted image že čist čudno gleda ... pol mu pa rečem, da se izobražujem glede flekov, zamašenih odtokov in vodnega kamna in se malo pomiri user posted image )



Jaz sem ista. Tale RR je res nalezljiva stvar. Bom še jaz prešla na kakšno drugo temo, da se kaj novega naučim.

_____________________________

200% MAMI

clock-img

12.06.2007, 07:39

clock-img

tamala_82

pencil-img

254

martinščica po eni strani se čisto strinjam s tabo in vem, da se presežek izloči z vodo, po drugi pa mah ... kaj pa vem ... sem se tudi z G pogovarjala o tem, pa mi je tudi rekla, da lahko mirne duše počakam na + na testu in šele potem začnem z jemanjem folne ... sem pa spremenila "režim prehranjevanja" - prej sem bla ena veliiika zbirčna metka, zdej pa pojem ogromno sadja in zelenjave user posted image user posted image user posted image tako da ne morem reči, da se čisto nič ne trudim! user posted image


5 let user posted image ... dolga doba, vendar - ne vreč puške v koruzo!! vse bomo nosečke in tako kot sem že na enem postu dejala - mogoče traja malenkost dlje, ker tete štorklje zbirajo najlepše, najbolj zdrave in najbolj pridne user posted image



clock-img

12.06.2007, 07:52

clock-img

talika81

pencil-img

2233

tako kot je rekla martinščica - vitamini ti ne morejo škodit.
meni osebni ni težko dat nekaj čez 8 eur za elevit, če vem, da bo to zgolj koristilo najprej meni, potem pa še zarodku na začetku moje user posted image .

je pa res, da imamo vse izbiro glede tega ali jemati ali ne. jaz sem se pač odločila tako kot večina, in sicer da bom jemala folno kislino.

škodit ne more, lahko pa koristi.

clock-img

12.06.2007, 17:30

clock-img

mary_lou

pencil-img

1187

23  cez16 dni bom pa ze 24

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

clock-img

12.06.2007, 17:38

clock-img

mlavla

pencil-img

3230

ob zanostivi sem 23 ( če bo pa vse posreči) ob porodu pa bom 24...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

clock-img

13.06.2007, 16:42

clock-img

Juno

pencil-img

175

Živjo,

sem nova in bolj ko prebiram forum, bolj mi je všeč, predvsem optimizem in pozotivna energija ki veje iz vas.
Tudi jaz si full želim user posted image  in z dragim sva začela delati na tem.
Marca sem dopolnila 29 let, upam da bom na začetku 30-tih že srečna mamica.

Veliko sreče vsem!

clock-img

23.01.2008, 19:16

clock-img

ankhesenpaaten

pencil-img

59

sem komaj nekaj dni na tem forumu, sem pa že prej čekirala user posted image  ....naj bo to izgovor da sem povlekla temo iz naftaline

imam 31 let, oktobra bom 32

clock-img

23.01.2008, 19:31

clock-img

Oaza

pencil-img

616

Jaz bom pa julija 25  (mini abraham user posted image ).

clock-img

23.01.2008, 20:05

clock-img

Anonimen

Jaz pa bom 26. maja 21 user posted image

clock-img

23.01.2008, 20:49

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Jaz bom kmalu 26. In upam, da pri teh letih postanem še drugič mamica. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

23.01.2008, 22:30

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

27, septembra bom 28

clock-img

23.01.2008, 22:55

clock-img

METULJ1

pencil-img

585

27, julija bom 28

clock-img

23.01.2008, 23:19

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Jaz bom kmalu 26. In upam, da pri teh letih postanem še drugič mamica. user posted image



Jaz sem pa pravkar bila 26. Ostalo je pa isto. user posted image

clock-img

24.01.2008, 05:26

clock-img

spps

pencil-img

14046

IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Jaz bom kmalu 26. In upam, da pri teh letih postanem še drugič mamica. user posted image



Jaz sem pa pravkar bila 26. Ostalo je pa isto. user posted image
[/quote

jaz bom pa marca 26....user posted image generacija   82  bo letos uspešna,seveda tud drugeuser posted image user posted image user posted image

spps

< Sporočilo je popravil spps -- 24.1.2008 5:31:40 >

clock-img

24.01.2008, 06:37

clock-img

Darja*

pencil-img

251

Dobro jutro,

ajde punce auf, nema više spavanjauser posted image user posted image . Jaz pa bom 21.2. 27 stara. Ni velik, pa ni malo,...delava pa že na user posted image  od mojega 21 leta user posted image , mal smo se hiter odločli za štručko, pa še dober da smo se.

Lepo se imejte in lep dan.

Darja

clock-img

24.01.2008, 06:59

clock-img

Anonimen

Letos bom 25., delamo na 3.user posted image

clock-img

24.01.2008, 07:06

clock-img

katka11

pencil-img

332

ufff jest sem bla pa lih kar... kok ze... 32. bi pa rada se enga user posted image ... pa to cimprej, saj leta res kar bezijo...
pa lep dan vsem!!!

clock-img

24.01.2008, 07:37

clock-img

RAČKAPK

pencil-img

1413

jst tut bla glih kar tlintlideset
uh.....

clock-img

24.01.2008, 07:51

clock-img

oktavija

pencil-img

1583

Jaz bom pa maja mlada 28 let...user posted image user posted image user posted image user posted image , na dojenčku dlamo od mojega 25 leta in še vedno čakamo prvo štručkouser posted image !

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

clock-img

24.01.2008, 08:26

clock-img

metuLJchy

pencil-img

760

v začetku junija bom 30. Se mi pa zdi da sem vsako leto manj resna in bolj trapastauser posted image

clock-img

24.01.2008, 09:33

clock-img

Tiki55

pencil-img

878

Hmmm izgleda, da sem tukaj med najstarejšimi...user posted image Kmalu bom 34, upamo pa na drugegauser posted image .

clock-img

24.01.2008, 09:42

clock-img

anci banci

pencil-img

1544

OJLA

jst bom pa marca 29 in delamo od 27.leta na user posted image

clock-img

24.01.2008, 10:02

clock-img

Ashajt

pencil-img

90

Tudi jaz sem 30, poskušava zanosit od 27 leta. Upam da bom kmalu user posted image  in prav tako držim pesti tudi za vas.

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem