cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil

  
clock-img

09.05.2007, 06:52

clock-img

Anonimen

Jas sem zdajle pri kavi je malo sladkana, ker jo je moj skuhal preden je šel delatuser posted image
Ja moram jo spit, kaj pa čemuser posted image
Učiri zvečer sem sina peljala na UZ in ni slepič, hvala bogu, je pa zastrupitev, verjetno so v šoli kaj pojedli takega. V ponedeljek so jedli hrenovke(nevem, če so na ponedeljek čisto sveže).

Danes imamo pa fino kosilo a ne??user posted image

clock-img

09.05.2007, 07:49

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Žemla je padla.user posted image Uuuu, kak je bla dobra - ne vem, če že kdaj tak user posted image user posted image

ČIPKA, a je mali že boljši? Danes je pa še kar jedilnik, ja.

LAMPIC, kaj boš pa počela danes zunaj. Ni glih kaj prida vreme in ne vem, če bo kaj iz tega. Pa ne smeš sladkat kave in dodat mleka user posted image user posted image Snahe, snahe, snahe...mene pač ne marajo, pa mogoče ja to zato, ker mam že dva otroka od prej in ful delajo razliko.user posted image

MORRAK saj včeraj ni blo jogurta, tak da si prav naredila in šla spat.user posted image

clock-img

09.05.2007, 07:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.05.2007, 08:02

clock-img

beba76

pencil-img

2059

MORRAK, saj zdaj je en dan jogurt. Pri nas navadni tudi nobenemu v rit ne grejo, če so light. Moj polnomastne še je, kar pa ni za zredit, pa adijo. Joj, kak si srečna, da si na morju...

clock-img

09.05.2007, 09:19

clock-img

TODI

pencil-img

1022

Dobro jutro!!

ŽEMLJA madonca je bila dobra user posted image  user posted image  in tudi kava zraven je kar začuda pasala, sem se sam enkrat streslauser posted image .

Pa tudi lakota me je neki minila. user posted image  user posted image  Upam, da se je želodec fuuuuullll skrčil

Dajte mi prosim povedat kaj naj jem namesto paradižnika in ribe. Paradižnika ne maram, dušene ribe pa tud ne, razen, če jo lahko na ponvi spečem??

Saj vem da tega danes ni na jedilniku a vseeno se moram že prej pripraviti user posted image  user posted image . Sem šla danes že po kuhano šunko v štacuno. Pa je mel moj user posted image  spet ene pripombe, da tako bi pa tud on jedel skoz in same take stvari šnicle in šunko.... Ja ja sam probaj pa boš videl kako je user posted image  user posted image

Se grem učit in prosim, če me katera zasledi na RR da me zbrca, ker se res moram učit, mam naslednji petek izpit.



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

clock-img

09.05.2007, 09:48

clock-img

nina166

pencil-img

1786

TODI takoj dol iz RR-ja in učit user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Drugače pa tudi jaz prvič nisem jedla ribe, ampak kar kak zrezek...tako kot npr. danes za kosilo. Sama se nisem držala 100% jedilnika, ampak sem si ga malo prilagajala...sem pa jedla samo tiste stvari, ko so dejansko na jedilniku. Danes zvečer bom verjetno namesto šunke, navadni jogurt in sadje. Pa sem prvič shujšala 6 kg, s tem da sem dvakrat jedla čokolado...pa  to kar konkretno.

Uspešno hujšanje vsem in da bomo čez 14 dni oz. mal prej imele čimveč kilc manj user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

09.05.2007, 11:30

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

TODI - user posted image user posted image user posted image  da se držiš diete čisto do zadnje pikiceuser posted image user posted image user posted image , kar se tiče pa ribe sem tud jst že razmišljala kaj bi namesto nje, ker je tuki pri nas ful težko dobit svežo ribo, mogoče so bom pa kako zmrznjeno naredila, sam nimam pojma kakouser posted image user posted image user posted image

Čipka - upam da je mali boljše

Nina166 - super, če je ratalo kljub čokoladiuser posted image  pa sej more ratat, tud če se mal pregrešimo, neuser posted image , če je pa tok mal za jestuser posted image

Nč, grem kosilo kuhat dokler mala spiuser posted image . Aja, moram priznat da se je men mal lažje držat, ker mojga ni domauser posted image .

clock-img

09.05.2007, 11:37

clock-img

beba76

pencil-img

2059

TODI, marš dol!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Namesto ribe jej šnicl, da bo tvoj mel kaj za pripomnituser posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz si pa ribo spečem v ponvi in to file osliča, ker nisem ne vam kakšen ljubitelj rib in jih kar tak brez kruha in krompirja težko dol spravim. Mogoče bom tudi jaz nadomestila ribo s šniclom user posted image
 
NINA, ti nas kar vzpodbujaj pri goljufanju!user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem zdaj mela obisk in sem namesto sadja en mali kapučinuser posted image user posted image . Je ena kolegica prišla, ki ful poceni parfume prodaja (30-40ml=12 - 17 EUR)in dišijo čist isto kot originali - sem probala tiste, ki jih poznam, pa ona pravi, da tudi držijo nič kaj dosti manj časauser posted image . Sem si kar naročila Dolce&Gaabbana the one, ki mi noro diši!
 
To bo to za zdaj, grem počasi šnicl pečt user posted image

clock-img

09.05.2007, 15:48

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Sem bila pri zobarju in so mi pulili zob, ki je rastel v sinus. Bolelo ko 100 user posted image  (razmisljam, če bi šla še enkrat rodit ali pulituser posted image ), tak da sem samo javkala na stolu. Menda ni injekcija prav prijela. Po vrhu vsega pa še mi je ena korenina notri ostala, tak da zdaj lahko samo upam, da bo sama od sebe ven prišla (itak ne bo), če ne pa grem v ponedeljek na kirurgijouser posted image user posted image . Aja, pa če se rana ne bo zacelila, grem tudi tja na šivanjeuser posted image
 
Torej danes me več ni na forumu, ker se grem zdaj tablet nažret in v posteljo.
 
Lepo bodite in mislite nameuser posted image

clock-img

09.05.2007, 15:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.05.2007, 16:35

clock-img

TODI

pencil-img

1022

Boga bebauser posted image , sedaj ti ni treba nič hujšati, se bo kar samo od sebe topilo. Upam da bo vse ok in da si končala z zobom, da ti nebo treba ponovno iti. Pa če le moreš si splahuj usta z žajblom.

Jaz sem si stisnila 3 limone in potem do 1/2 l natočila vodo.

Zvečer pa spet malo konkretnegauser posted image .

Lakota, je čist usahnila, še za posamezne obroke se komaj spomnem.

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

clock-img

09.05.2007, 17:50

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

O, Beba, drži se, upam da bolečina kmalu mineuser posted image .

Takole, rožice sem posadila še pred nevihto, zdajle grem pa na večerjouser posted image user posted image user posted image , malo zgodaj sej vem, ampak mene daje lakota, blagor tebi Todiuser posted image .

clock-img

09.05.2007, 18:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.05.2007, 22:02

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Mamo prijatla, ki zobarom popravla mašine in mi je urgentno zrihtal kirurga, tako da grem jutri zjutraj v MB. Mu je povedal kak je na stvari in so rekli, da se s tem ni za špilat in je treba rano v 24 urah zašituser posted image Naročena sem ob 7.30, držte pesti!

To, kar vam bom pa zdaj napisala, pa se sliši nemogoče, a je res. Ko se primem za nos in pihnem, mi luft gre skozi luknjo, ki je ostala od zobauser posted image . Smešno, a nič kaj prijetno. Zob je bil tak visoko zraščen, da ma zdaj sinus luknjo (kako je to možno, mini jasno) in mam pač v glavi prepih.

Za večerjo je bil pa le jogurt, ker mam vse razbolelo in nisem upala kaj drugega jest. Joj, spet sem grešilauser posted image Zjutraj pa ne bo keksov, ker so pregrobi...




clock-img

09.05.2007, 22:19

clock-img

Tanyka

pencil-img

1223

Beba-držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image
Pol pa ne bo nič s kavico pri meni user posted image user posted image user posted image
 
Jaz pa sem povečerjala eno jabolko.
Sem pa se danes zjutraj vagala, in mi je pokazalo 91.3kg
Še malo pa bo 8 spredajuser posted image user posted image user posted image
 
Joooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjj kje je še 70user posted image user posted image user posted image
 
Punce držite se grem počasi vodoravno, ker sem čist zmozganauser posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!





clock-img

10.05.2007, 08:41

clock-img

lampica

pencil-img

248

Oj bodoče suhice!

Ja kot sem rekla, sem včeraj grešila 100/uro. Držala sem se edino dopoldne, pa mogoč epri večerji!

Beba kaj sem počela zunaj. pri nas je bil sončen dan do poznega popoldneva in sem grabila seno. Sem porabila vse kalorije, ki sem jih zagrešila.
Držim pesti, da boš vredu odpravla tega tvojga zobarja.

Danes je pa že tretji dan, a ne? Saj kar mine.

Me zanima, če lahko večejo in kosilo zamenjaš?

clock-img

10.05.2007, 11:15

clock-img

Anonimen

Beba uboga revica tile zobi so pa user posted image user posted image user posted image  držim pesti da bo vse uredu.
Jas sem se pa učiri lepo držala do kosila, pol sem pa šla voščit od sestre možu za RD in sem seveda morala nazdraviti in nekaj malega pojesti no nisem pa pretiravala.
Ja sem pa šla danes na vago, da vidim kako je kaj.
Kaže mi -2,5 kg.

clock-img

10.05.2007, 12:30

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Da se vam še jaz malo oglasim.Sem drugi dan diete dala dol 1,10 kg,danes pa sem celo 20 dg težjauser posted image user posted image .Verjetno sem ga včeraj zaguzlala s šunko,ker sem jo jedla ob 8. zvečer.Bom res morala večerjo imeti tam nekje do 18.ure.Malo moram pa vseeno paziti,ker še dojim.Mislim da je tudi mleka manjuser posted image .Saj kar je,ampak ni več tisto kar je bilo.

Kako pa kaj druge,mater jaz ne morem da ne bi zjutraj na vago stopilauser posted image .Šit!!!!! 

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

10.05.2007, 15:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.05.2007, 19:55

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Punce moje, meni je zelo žal, a jaz se ne grem več! Pa ne po svoji krivdi. Moja zobarka me je tak zašušmarila, da me danes v MB niso mogli čist popravit. Sem bla najprej kregana, zakaj nisem že takoj včeraj prišla (ona pa mi je rekla, da naj pridem nazaj šele v ponedeljekuser posted image ), pol pa mi je izdrl tisto korenino, ki je včeraj ostala noter - dal mi je tako injekcijo, da sem mislila, da mi pol ksihta fali (v nasprotju z mojo zobarko, ki mi je pulila skoraj na živo). In ker je luknja do sinusa ogromna, mi je ful praskal po tej rani, da bi se kri zlila v ta kanal, ki je odprt in bi se naredil strdek, pa bi blo o.k. Ampak kri ni in ni hotela tečt in ni mogel nič pametnega narediti. Na koncu mi je dal 4 šive, v sredini pa je moral pustit luknjo, ker je bla rana ža od včeraj in je zaradi tega ni mogel popolnoma zapretuser posted image V glavnem živa štala. Na koncu mi je še fajn povedal, da nima kaj dosti upanja, da bi se to zacelilo, ker je ogromna odprtina in v tem primeru bom morala na ORL na operacijo user posted image Čez en teden grem šive ven dat in če luknja ne bo po 3 tednih izginila oz. se nekak zacelila, grem pač na operacijo.

Tak da mam še vedno prepih v glavi. Zobarko bi pa najraje fentala. Me je oni kirurg vprašal, če sem bla pri zobarju ali mesarju user posted image user posted image

Torej, da se vrnem na temo: hujšam več ne (vsaj tako ne, kot ve...), ker moram en teden jesti le tekočo hrano in mi pri tem jedilniku to enostavno ne zneseuser posted image Bom pa vas premljala in se oglašala. Obljubim!

PA PA grem po antibiotik (včeraj mi je dala Hiconcil, ta danes pa Amoksiklav) ajat, ker že spet boliiii

clock-img

11.05.2007, 10:28

clock-img

lampica

pencil-img

248

Beba, ja ti duša uboga! Ma mene kar pobere. Jz grem rajš trodit kot pa na puljenje zoba. Samo tale tvoj zobar je pa pravi mesar. Upam, da ti bo kmal bolje. Shujšala boš pa tak vseen tud če se ne boš držala diete, ker pasirana hrana tud ne gre tak fajn v želodec.

No hujšarice kako vam gre kaj. Men se še nikjer nič ne poznauser posted image user posted image user posted image . Dnaes jemo po četrtem ali petem dnevu. Se mi zdi da sem malo zabluzila s temi dnevi, ko sem malo kar jedla mešano po jedilniku.

clock-img

11.05.2007, 11:46

clock-img

TODI

pencil-img

1022

Pozdravljene!

Beba, kaj naj rečem, upam na najboljše in da se bo vse uredilo, držim pesti!!! user posted image  user posted image  In ena  user posted image za srečo.

V kolikor boš pa morala v Lj pa sporoči, te pridem za roko držat!!

Lampica, tudi pri meni ni še nič spremembuser posted image user posted image pa tako se striktno držim in nič ne grešimuser posted image user posted image , tako da od časa do časa že malo obupavamuser posted image , da bi prekinila in šla na 90. dnevno ločevalno, za katero vem, da je uspeh.

Bom pa še počakala do ponedeljka in bom videla, če pa nebo nič potem pa res nevemuser posted image

Ampak lačna pa res nisemuser posted image user posted image . Nevem pa kaj naj danes zvečer počnem na eni zabavi oz. rojstnem dnevu, verjetno bom samo ob vodi, pa toliko dobrot bouser posted image




_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

clock-img

11.05.2007, 12:20

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: TODI





Lampica, tudi pri meni ni še nič spremembuser posted image user posted image pa tako se striktno držim in nič ne grešimuser posted image user posted image , tako da od časa do časa že malo obupavamuser posted image , da bi prekinila in šla na 90. dnevno ločevalno, za katero vem, da je uspeh.

Bom pa še počakala do ponedeljka in bom videla, če pa nebo nič potem pa res nevemuser posted image






Zame isto veljauser posted image .Prva dva dneva je šlo dol,zdaj pa ničuser posted image
Kar se tiče 90.dnevne,je pa zame malo prepozno,gremo namreč 1.7. na morje

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

11.05.2007, 15:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.05.2007, 15:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem