cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

06.05.2007, 15:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.05.2007, 15:26

clock-img

beba76

pencil-img

2059

MORRAK, res si optimist user posted image . Dvomim, da ti bo v eni rundi uspelo, kajti piše, da največ mislim, da 9 kil - moji mami je uspelo, meni pa max 5kg. Sliv jaz ne namakam in seveda ne pijem te vode, jih pa kar tak na suho pojem, pol se pa res držim oz. pojem še kaj manj, kot piše - recimo kuhane špinače in samo osoljene ziher ne bom jedla user posted image   Pa tudi kave nobeno jutro ne pijem, ker nisem kofetarca in sem tak do malice tešča. Jaz več ne dojim in ti ne znam povedati, kaj se bo zgodilo s tvojim mlekom. Sicer pa zdaj že itak ne dojiš ne vem kako dosti in menda ne bo krize.
 
TODI pripravnega dne ne preskočimo, ene le sliv ne bomo namakale in pile te vode ampak jih bomo samo tak pojedle, ene pa še to ne. Drugače je pa jutri štart.
 
TANYKA, daj še na seznam, kolko kilc ma kera (če seveda vse zaupajo) in na koliko bi rada shujšala, da pol vidimo, kateri je uspelo oz. koliko se bo treba ša trudit.
Jaz mam trenutno 54 - sem na morju pridelala dobra 2 kg, bojim se, da pa ta dva dni, ko sem doma in vem, da v ponedeljek začnem z dieto še kako kilo zraven user posted image . Tak da mi za štartno kilažo raje piši 55, rada bi pa prišla vsaj na 50, še lepše pa bi bilo, če bi šlo še kaj več dol. A v to močno dvomim.

Ker je danes zadni "ješči" dan, si privoščim, kar gre. Od peciva, do sladkarij, kosila, sladoleda...skratka nič ne uide mojim ustom. Še moje sem opozorila, da nej se me izogibajo, da keremu ne zmanjka kak del telesa user posted image user posted image
 

clock-img

06.05.2007, 15:30

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Aja, sem pozabla odgovorit tistim, ki sprašujete, kakšno dieto bomo imela. 14 dnevna je, prihaka pa iz Kliničnega centra in je kao neka dieta za presnovo. Shujšaš do 9 kg - odvisno, koliko viška imaš. Meni je uspelo dol spravit 5 kil, kere majo pa več preveč, pa gre več dol. Moji mami je ratalo shujšat 9 kg user posted image
Nazaj pa se ne zrediš, če pol ješ normalno. Jaz sem se, ker smo bili na dopustu, kjer smo imeli all inclusive in sem mislila, da moram vse požret, kar je bilo na razpolago. Prvi dan sem se še nekaj držala nazaj, pol pa djmo ga!!

MORRAK a si dobila dieto od mene?? Koliko krat?user posted image

clock-img

06.05.2007, 19:30

clock-img

Tanyka

pencil-img

1223

IZVIRNO SPOROČILO: beba76


Ker je danes zadni "ješči" dan, si privoščim, kar gre. Od peciva, do sladkarij, kosila, sladoleda...skratka nič ne uide mojim ustom. Še moje sem opozorila, da nej se me izogibajo, da keremu ne zmanjka kak del telesa user posted image user posted image
 




Pol bom pa ti kr 57 pisala začetne kilogrameuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!





clock-img

06.05.2007, 19:32

clock-img

Tanyka

pencil-img

1223




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



                                     začetek 07.05.2007
 
 
     user posted image     Morrak(70 kg----željena teža55 kg)
     user posted image   Tiasha77
     user posted image   Beba76(55 kg----željena teža 50 kg)
     user posted image   Bambina
     user posted image   Lampica
     user posted image   Tanyka  (93 kg----željena teža 80 kg)
    user posted image    Todi      

< Sporočilo je popravil Tanyka -- 6.5.2007 19:33:14 >


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!





clock-img

06.05.2007, 19:36

clock-img

Anonimen

A vzamete še mene?user posted image Ali lahko katera napiše potek diete,kaj se je in kaj ne.

clock-img

06.05.2007, 19:49

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Čer punce!

Morrak - jst še dojim, sicer samo zvečer in ponoči ampak mislim da ne bo panike, da bi zmanjkalo mleka, sej telo itak najprej to tvori, potem pa ostalo porabi zase

Tanyka - jst bi rada zgubila ene 8kguser posted image  pol bi se pa že počutla OK


Dalija - seveda se nam lahko pridružišuser posted image , ne vem če lahko dieto javno objavimo - mora beba76 povedatuser posted image , če ne pa mi pošlji mejl na zs, pa jo dobiš


Tako, danes sem še dobro najedla, tako da upam da bo šlo!Se tipkamo jutri ob kavici!T

clock-img

06.05.2007, 19:51

clock-img

Anonimen

Hvala.Ti bom poslala mail na ZS.user posted image

clock-img

06.05.2007, 19:56

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Evo, sem oddala na pošto, javi, če slučajno ne dobiš, ker je kar dolg mejluser posted image  sam ne se ustrašit, dieta je čisto kratkauser posted image .

clock-img

06.05.2007, 20:00

clock-img

Anonimen

Nisem dobila user posted image

clock-img

06.05.2007, 20:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.05.2007, 20:03

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Še pošiljauser posted image  je šele na 60%user posted image

clock-img

06.05.2007, 20:09

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Oj, bambina, če sem jst prav razumela, moraš skombinirat jedilnik za prvi dan in tisto na 2. listu, se pravi:

Sok od sliv
slive
kavico BS
skodelico solate oz. sadje (samo ne vem katero lahkouser posted image , banane najbrž ne al ja?)
2 kuhani jajci+špinača
2dcl radenske oz. donata
10dkg hrenovke oz. posebne
10dkg skute
jabolko
jogurt
1 oz.3 steake

Nekako tako al ne?

clock-img

06.05.2007, 20:18

clock-img

Anonimen

Dobila sem mail,samo se ne da prebrati,ker pišejo samo dnevi,nič pa ni sestavin,ker je zbrisano.
Katera je tukaj glavna,da napiše dieto javno?user posted image user posted image

clock-img

06.05.2007, 20:20

clock-img

beba76

pencil-img

2059

TIASHA, dieto lahko komot objaviš, če se ti jo da pretipkat. Ej, kje si pa ti za jutri našla špinačo??? Samo dve jajci sta. Prvi dan diete je res še špinača zraven, pri "pripravljalnem" dnevu pa ne. Pa kavice tudi ni, kaj šele 3 steaki?? Ja, hudiča, kje si pa to pobrala?? A si si za vsak slučaj malo priredila, če boš lačna?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem v prvi rundi jedla tudi banane, tokrat se jih bom pa izogibala user posted image

DALIJA, drugače pa lahko meni pošlješ mail na ZS, mi je moj porihtal dieto, tak da gre poslat, ker prej sem tudi mela probleme.

TANYKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.05.2007, 20:22

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Beba 76 -  a pol je jutri samo tisto kar je na ta drugem listuuser posted image  To pa res ni veliko....

clock-img

06.05.2007, 20:25

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Ja, strogo samo tisto. Ne bo lahko...user posted image

clock-img

06.05.2007, 20:26

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Pa še suhih sliv nimamuser posted image  ker se mi je zdelo da je hrane dostuser posted image

Bo že.... samo ne vem do kdajuser posted image

clock-img

06.05.2007, 20:27

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Popravek:

Sok od sliv
slive
2 kuhani jajci
2dcl radenske oz. donata
10dkg hrenovke oz. posebne
10dkg skute
jabolko
jogurt 

clock-img

06.05.2007, 20:30

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Bom jst pretipkalauser posted image  mam glih čas, ker mojga ni, pa moja spiuser posted image

clock-img

06.05.2007, 20:34

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Pridna, Tiashauser posted image

clock-img

06.05.2007, 20:47

clock-img

tiasha77

pencil-img

726

Slivova dieta - samo prvi dan
6.00 - 2dcl vode (od sliv, ki jih namočimo prejšnji večer)
8.00 - 6 suhih sliv
10.00 - 2 kuhani jajci
12.00 - 2dcl radenske ali donata
14.00 - 10dkg posebne salame ali hrenovke
16.00 - 10dkg skute
18.00 - 1 jabolko
20.00 - 1 jogurt

1.dan
Z - kava brez sladkorja (po želji)
M - skodelica solate (po želji) ali sadje
K - 2 kuhani jajci, malo posoljena špinača
M - sadni čaj ali mineralna voda, čaj za hujšanje
V - 1 velik steak z grila ali 3 pečeni bifsteaki (goveji) ali puranji

2. dan
Z - črna kava brez sladkorja in 1 žemlja
M - solata (po želji) ali sadje
K - 1 velik steak, zelena solata, sadje po izbiri
M - 0,5L naravne limonade brez sladkorja
V - kuhana šunka, zelena solata

3.dan
Z - črna kava brez sladkorja, 6kom albert keksov
M - sadje ali skodelica solate
K - 2 kuhani jajci, solata, paradižnik
M - 0,5L mlačnega donata, čaj za hujšanje ali naravna limonada brez sladkorja
V - kuhana šunka, zelena solata ali polovico hrenovke

4.dan
Z - skodelica posnetega mleka, 5 velikih žlic cornflakes
M - sadje, zelenjava
K - 1 kuhano jajce, kuhano ali surovo korenje, švicarski sir
M - čim več tekočine
V - sadje ali jogurt

5.dan
Z - naribano korenje z limono in 1 jabolko, črna kava
M - navadni jogurt
K - dušena riba in paradižnik
M - čim več tekočine
V - 1 puranji steak in zelena solata

6.dan
Z - čaj ali črna kava brez sladkorja, 1 žemlja
M - sadje
K - piščanec na žaru brez kože
M - 0,5L čaja za hujšanje
V - 2 kuhani jajci in korenček

7.dan
Z - čaj z limono
M - steak na žaru (puranji ali goveji), sadje po izbiri
K - zelena solata (mešana, 1 krompir), navadni jogurt
M - veliko tekočine
V - po izbiri vse kar želite

Od 8. dneva se dietni plan ponovi od začetka (še en teden). Po tem lahko jeste normalno v željeni količini. V času diete je strogo prepovedano pitje alkohola. Če niso navedene količine, lahko jeste v željeni količini - normalno!


< Sporočilo je popravil tiasha77 -- 6.5.2007 20:50:00 >

clock-img

06.05.2007, 20:48

clock-img

Anonimen

Pridna user posted image user posted image HVALA user posted image

clock-img

06.05.2007, 20:51

clock-img

beba76

pencil-img

2059

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

TIASHA, kapo dol pred tabo!!! Todi ti je pa zdaj nekaj dolžna, ker je enkrat ona obljubila, da bo pretipkala. No ja, saj je rekla, da takrat, ko bo mela čas user posted image

clock-img

06.05.2007, 20:52

clock-img

Tanyka

pencil-img

1223

IZVIRNO SPOROČILO: tiasha77

Oj, bambina, če sem jst prav razumela, moraš skombinirat jedilnik za prvi dan in tisto na 2. listu, se pravi:

Sok od sliv
slive
kavico BS
skodelico solate oz. sadje (samo ne vem katero lahkouser posted image , banane najbrž ne al ja?)
2 kuhani jajci+špinača
2dcl radenske oz. donata
10dkg hrenovke oz. posebne
10dkg skute
jabolko
jogurt
1 oz.3 steake

Nekako tako al ne?





Zaj sem se po podu kotala od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ti misliš hujšat?Ker če boš vse to pojedla v enem dnevu,...?
 
Res si facauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!





Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem