cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 4. Ringarajin piknik

  
clock-img

20.04.2007, 18:58

clock-img

Anonimen

Madela, ne, vsi prijavljeni se ne poznamo med sabo user posted image  Ampak meni je vsec, da pride se kak nov, tastari se itak ze poznamo in ce ne drugega, se vidimo na RDjih od tamalckov (ampak vseeno jih je fajn imet tam user posted image ).

Prinese pa vsak zase (prevec) mesa, pa damo kar na en kup pa se vsakega nekaj spece in naceloma vsak vzame svoje, pa se mal od soseda .. jaz imam vedno piscanca ali pa hrenovke user posted image  Pa kruh .. tisti, ki imajo radi peceno zelenjavo, si to prinesejo, pa za solate se tukaj zmenimo (da npr. 3 ne prinesejo enake) in za sladice. Lahko zacnemo ze tudi za hrano sestavljat, ni panike user posted image

Jaz prinesem:
- piscancji file
- muffine
- fruc

(pa kruha neki seveda .. lansko leto ga je april spekla, tocno .. je bil ful dober! user posted image )

LP, Ribica

clock-img

20.04.2007, 21:26

clock-img

madela

pencil-img

4734

Pol pa super,da smo tud novi zaželjeniuser posted image . Torej se vidimo. Prinesli pa bomo,nekaj kar naš malček lahko je,ker je prisotna alergija.

Meso: puranje
Zelenjava: še ne vem
Sadje: jabolka in banane
Pijača: zala in oaza
Pecivo: barilla keksi,čips,bobi palčke
Kruh

Zdaj pa še nekaj,količinsko prinesem samo za nas,al kakouser posted image  Tako sem razumela,pa še enkrat preverimuser posted image

Kaj pa kofe,se da to kje skuhat,jaz sem odvisna od kofeta,drugač si ga prinesem v termovkiuser posted image

clock-img

21.04.2007, 09:09

clock-img

Anonimen

Izgleda,da ne bomo utegnile na piknik.Na žalost.Ker gremo s vrtcem v Guliverlandijo v petek,nišans,da bo hči frej v nedeljouser posted image

clock-img

21.04.2007, 12:08

clock-img

Anonimen

Ja, madela, prinesite tolk, kot boste vi pojedli .. sej vsak vedno kej vec prinese in se kej zamenja in izmenja pa je user posted image  

Kavo pa lahko narocite v brunarici user posted image  

LP, Ribica

clock-img

21.04.2007, 13:20

clock-img

Anonimen

Mogoče pridemo user posted image  Odvisno od mojega počutja user posted image
KAj prinesemo s seboj, pa ne vem še....user posted image

clock-img

21.04.2007, 16:47

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190

Tudi nas 4 lahko šteješ zraven user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR


clock-img

21.04.2007, 18:22

clock-img

tinčica

pencil-img

613

jaz bi pa mogoče prišla zaradi malega, ampak imam slabe izkušnje iz prvega piknika.
user posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

clock-img

21.04.2007, 21:07

clock-img

Ezi

pencil-img

716

Heej,

tudi mi se javljamo! Za mojega še ne vem, če pride, pa saj je vseeno, bomo pa sami prišli. Prinesli bomo vsega po malo.

Pip Ezi

clock-img

21.04.2007, 21:11

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Prinesemo pecivo in zelenjavo za na žar, pa še kaj bo verjetno padlo v košaro.

clock-img

21.04.2007, 21:23

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

IZVIRNO SPOROČILO: tinčica

jaz bi pa mogoče prišla zaradi malega, ampak imam slabe izkušnje iz prvega piknika.
user posted image



Slabe izkušnje iz prvega piknika?  Namreč mene ni bilo ravno na 1. pikniku, tako da ne morem soditi o "slabih" izkušnjah.

< Sporočilo je popravil primoza -- 21.4.2007 21:24:47 >

clock-img

21.04.2007, 21:46

clock-img

Anonimen

se zna zgodit da se tudi mi štirje privlečemo, če nau glih kake udarniške na bajti user posted image

clock-img

21.04.2007, 21:49

clock-img

Anonimen

Ok, vas dam na mogoce seznam .. user posted image

user posted image  Ezi & teta Wahoo RR user posted image

Tincica, a to, ko si se k napacnim postavila, al kaj drugega? user posted image

LP, Ribica

clock-img

21.04.2007, 22:00

clock-img

trixi

pencil-img

741

Hejla,

jast poskrbim za kafe in kar paše zraven- cukr, mleko, smetana. Pa še kaj taprave hrane, se bom še odločla kaj. A bi keri jedu riso fredo? Jaz si mislim, da ni ravno bistvo u temu da vsak svoje je, a se ne da vso hrano na kup, pol pa vsak vzame kar mu pašeuser posted image Itak je pri sosedih ponavadi boljšeuser posted image
Kaj je to šobska solatauser posted image

clock-img

21.04.2007, 22:32

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

http://www.google.si/search?hl=sl&q=%C5%A1opska+solata&meta=

user posted image

Drugače pa itak ne je vsak svoje, ampak se zmeče na kup in počasi peče. Na koncu vsega ostane.

clock-img

21.04.2007, 22:51

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ma sem blond user posted image ...
Kaj pa grško solato- bi kdo?

clock-img

21.04.2007, 22:53

clock-img

Anonimen

A jst morm pridt s Kamikazo al lohk z ljubimcem? user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.04.2007, 22:54

clock-img

trixi

pencil-img

741

sej veš kakšen odgovor sledi: z obemiuser posted image user posted image

clock-img

21.04.2007, 22:59

clock-img

Anonimen

Zakaj neki se mi to ne zdi izvedljivo? user posted image

clock-img

21.04.2007, 23:09

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Kaj pa je bilo narobe pri 1. pikniku? To je bilo takrat, ko so nam zatežili zaradi klopi, ki smo jih odnesli brez dovoljenja, se mi zdi...user posted image  Sej drgač je blo pa vse super!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

22.04.2007, 11:15

clock-img

Anonimen

Ne, tincica je bila na 2. - prisla je, pa se je k napacni skupini postavila, uni ''butli'' so pa njeno kavo kar spili, pa nihce ni nic rekel user posted image

Kar se kave tice - jo lahko tam kupite user posted image  

Kerensa, daj, ne bluzi se tukaj, ker bom brisala neumestne pripombe!

lp, Ribica

clock-img

22.04.2007, 12:15

clock-img

aljuška

pencil-img

522

Ribica, eno vprašanje...Koliko hrane se prinese? recimo 1kg čevapčičev ali za vse ( se pravi tolikointoliko kg )user posted image user posted image  Nisem še bila in da mi ne bo preveč nerodno nimam pojma koliko česa naj prinesem? A samo za nas ali za vse?' kakšna je ''praksa''?? ne vem še za sigurno, če bomo uspeli priti, se trudim v tej smeri, bom še vidla kako delam in seveda kako dela mojuser posted image  ( no, če ne drugega prideva jaz in user posted image , upam )..
in še najvažnejše...Kje pa je ta kraj? Za ljubljano vem kje jeuser posted image , za to brunarico pa žal ne.. naj mi kakšna malo pomaga pri usmeritvi..
thenx

_____________________________




clock-img

22.04.2007, 12:17

clock-img

Anonimen

Joj, aljuska, dobro da si me spomnila na zemljevid user posted image

Ne ne, prineses pac za vas - npr. pol kg (nimam pojma koliko mesa na osebo, tko da sem se tole zmisnla). Tako kot je ze primoza rekel, damo tko al tko vse na kup, pa se spece kar kdo hoce, kar pa ostane pa vsak svoje domov odnese user posted image  

Bizovik je med BTCjem oz. Zalogom in Rudnikom (ce se peljes po Lj obvoznici). Bom prilepila se opis poti, si moram it se pogledat en dan user posted image

LP, Ribica

clock-img

22.04.2007, 12:30

clock-img

aljuška

pencil-img

522

thenx za infouser posted image , zdaj rabim samo še zemljevid, da se, v primeru da pridem, ne izgubimuser posted image

_____________________________




clock-img

23.04.2007, 09:41

clock-img

tinčica

pencil-img

613

mogoče pa celo pridemo, ampak brez KOFETA a lahka prinesem samo prazno rit..user posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

clock-img

24.04.2007, 21:27

clock-img

valy1

pencil-img

50

še eni novi se prijavljajo - pridemo vsi oči, mami in mali navihanec ( Miha, Valerija in Jaka).Za jest  in za pit bomo prinesli. Ste tam že od 12 ure vsaj nekateri, ker moramo na žalost med 16 in 17 že oditi, ker ima tašča rojstni dan in ravno v petek pečejo. samo sem se pa uspela dogovorit, da bomo malo zamudili, ker sem tale piknik že lansko leto zamudila, letos ga pa ne mislim.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem