cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

4. Ringarajin piknik

  
clock-img

17.04.2007, 17:59

clock-img

Anonimen

Zopet vas vabimo na že 4. Ringarajin piknik!user posted image

Piknik bo v nedeljo, 27.o5.2oo7, na obrbju Ljubljane ob Brunarici Bizovik, od 12. ure dalje. user posted image

Vabljeni vsi RRjevci in njihovi partnerji in otroci! user posted image

Kot že vsa leta do sedaj za hrano in pijačo poskrbimo sami - vsak prinese tisto, kar bo jedel/pil, si malo zamenjamo, kdo pripravi kako solato, sladico itd. Da ne bo 1 tona čevapčičev in nič zelenjave, je najbolje, da vsak vsaj približno napiše, kaj bi prinesel. Itak vedno hrana ostaja in vsi nosimo nazaj domov. Za žar bo poskrbljeno tam.

Piknik prostor je ob balinišču, mize so pod streho, zraven je tudi otroško igrišče. Fino je, če si prinesete nekaj za na tla (dekce, armafleksi .. ), da se lahko otroci na tleh igrajo. user posted image

Prosim, da se zainteresirani pofočkate spodaj in pripišete, koliko vas pride (partner, koliko otrok; moram pa vedet vsaj okvirno, koliko nas bo, ker če bo interesentov zeloooo veliko, je potrebno poiskati večji prostor).user posted image

Za vsa morebitna vprašanja vprašajte v TEJ temi, seznam pa bo odprt v drugi temi (bom jaz dodajala, tema bo zakljenjena).

ZEMLJEVID:
user posted image

user posted image

user posted image

Za prikaz zemljevida kliknite nanj.

user posted image

user posted image
Naslov Brunarice je Pot v dolino 60.

LP, Ribica RRuser posted image


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 16.5.2007 19:10:54 >

clock-img

17.04.2007, 19:21

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Mi se že prijavljamo

primoza, ankaa, user posted image user posted image

clock-img

17.04.2007, 19:28

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Mi tudi. Jančika, Joe in dva mlada raziskovalca.

clock-img

17.04.2007, 19:41

clock-img

trixi

pencil-img

741

mi trije sigurno- trixi, user posted image , user posted image  brez dude, tavelika pa pogojno - odvisno od rokov za maturo

clock-img

17.04.2007, 20:27

clock-img

urška76

pencil-img

2569

Mi tud, mi tud user posted image  Moja malenkost, Žiga, ter seveda nepogrešljiva Miha & Špela


P.s.. Žiga zanima, kok je pa treba za akontacijo dat, glede na to, da je žar tam, pa da so mize in ostalo?

< Sporočilo je popravil urška76 -- 17.4.2007 20:40:58 >

clock-img

17.04.2007, 20:46

clock-img

Anonimen

Super!

Zigu povej, da nic, samo pridet morate user posted image  

LP, Ribica

P.s.: Jancikaaaaaaa, a bi ti naredila tisto orto dobro pecivo s kislo smetano? user posted image  

Aja, seveda sem na seznamu tut jst + ales25 & user posted image .

clock-img

17.04.2007, 21:19

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

A pri tebi je še user posted image , pri nas sem naredil raje dva user posted image , ker je bolj blizu resniceuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

17.04.2007, 21:41

clock-img

Anonimen

jst - ((user posted image  +(n* user posted image )) + user posted image +user posted image + user posted image  )= pridem samauser posted image

clock-img

17.04.2007, 21:45

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: primoza

A pri tebi je še user posted image , pri nas sem naredil raje dva user posted image , ker je bolj blizu resniceuser posted image user posted image user posted image .



Ma tamali je enkrat user posted image , enkrat pa user posted image  ... pa da mu ne delam skode, ga kr kot user posted image  napopam .. Saj se prijavi ene parkrat, da on ni velik, da je dojencek .. ko mu omenis spanje v njegovi postli npr. user posted image

clock-img

17.04.2007, 23:05

clock-img

Anonimen

Jst. user posted image

Za dedce pa še ne vem, če jih bom vzela s sabo. Bomo videli. user posted image

clock-img

18.04.2007, 09:13

clock-img

madela

pencil-img

4734

Mi bi tud prišli,prvič...
pridemo: jaz+user posted image +user posted image +user posted image +user posted image = 5

clock-img

18.04.2007, 09:57

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Pecivo vsekakor BO. Za naša dva omladinca pa med smajliji ni primernega znaka. Ajd, recimo tale kombinacija - user posted image user posted image user posted image .

user posted image

clock-img

18.04.2007, 10:27

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.04.2007, 17:10

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

prijavljam sebe in mojega malega skrata

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

18.04.2007, 19:32

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Začnimo sestavljati seznam...

clock-img

18.04.2007, 21:15

clock-img

Anonimen

Ok .. bo v novi temi user posted image

clock-img

19.04.2007, 10:44

clock-img

Micy

pencil-img

726

Micy inuser posted image + še ena kolegica ki je tudi uporabnica RR, in mogoče tudi očka

_____________________________

Love is in di er.

clock-img

19.04.2007, 14:54

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Itak!
Vsi 4je plus šobska solata kot vsako leto!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

19.04.2007, 15:07

clock-img

Anonimen

user posted image

Aja, Ursa, Ales je rekel ze zadnjic (kak mesec nazaj, ko sva se pogovarjala o tem), da brez solate sploh pridet ne smes! user posted image  Mu je bla ful dobra user posted image  (men pa tut, itak .. )

clock-img

19.04.2007, 19:30

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Odlično, po navalu prijavljajočih se bo piknik zelo živahen.

clock-img

19.04.2007, 19:40

clock-img

Anonimen

Fiša to pa je navaaaaaaal - z veliko začetnicouser posted image .

clock-img

20.04.2007, 09:57

clock-img

madela

pencil-img

4734

Dajte me malo razsvetlit.Mi pridemo prvič in nimam pojma kaj naj prinesem?
Ali pa to pride kasneje na vrsto,ko bodo vsi prijavljeni?
Pa kaj se vsi med sabo poznate,da ne bomo tam kot peto kolo,če ste že drugače prijatli??

clock-img

20.04.2007, 11:32

clock-img

Micy

pencil-img

726

Madela nič se ne sekiraj, jaz tudi nobene osebno ne poznam, pa sem se odločila da grem, že lani sem hotla it pa mije blo nerodno ker nisem nobenga poznala, letos pa grem 100 %.

Kaj pa sabo prnesemo fiška

_____________________________

Love is in di er.

clock-img

20.04.2007, 15:41

clock-img

Anonimen

S sabo prineste tisto kar boste jedli - lahk tud kako meso za roštilj al pa zelenjavo. Ponavadi se za roštilj zmenijo desci kar tuki. Je pa en rostilj, ki je 'skupen'. Za to roštiljado je mal več dogovarjanja. Vse ostalo pa je 'prinesi si s sabo' sistem. Itak, da otroci pol več pri sosedu pojedo kot pri svojihuser posted image .

Tko da ne se sekirat - hrana je, vreme bo (če ne ga bomo pa naročili), družba bo pa tudi.

Če nobenga ne poznate pa ne se sekirat, sej zato pa je RR piknik. (meni je smešno, ker se pol kličemo po imenih, zame ste pa vse po nickih prepoznavneuser posted image , mi imena sploh ne grejouser posted image user posted image user posted image )

clock-img

20.04.2007, 16:34

clock-img

aljuška

pencil-img

522

hm, hm....mogoče pa pridemo tudi mi ( moja malenkost + mojuser posted image  ?? še ne vem + mojauser posted image  ), ampak še sporočim..

_____________________________




Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem