cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: lažje do poletja

clock-img

21.05.2007, 09:54

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Sedaj sm pojedla eno jabolko, sem pa doma dans ker je mala zbolela oz. ima vročino. Moram dans imet sadni dan, pa kaj ko moram kuhat makarone s pišč. mesom jao moja najljubša jed. Bom zdržala, skuhala polovično makaronov, da mi ne bo nič ostalo user posted image
No, bom videla popoldne kaj je z malo, če je samo virozica, potem jutr grem delat in bo vodaaaaaaaaaaaa na spisku cel dan. Kaj pa ve ste imele vodni dan, zdržale do konca?
Hvala za čestitke. Ajmo pišimo čimvečkrat user posted image user posted image

clock-img

22.05.2007, 07:55

clock-img

puncica

pencil-img

9847

flecker veš kaj ti priporočam, dej zraven ko kuhaš jej kakšno jabolko al pa kakšno banano al pa oreščke grizljaj al se pa z vodo nalivaj user posted image pa ne boš makaronov probavala, potem si pa nared veliko skledo solate al pa kr zmrznjeno zelenjavo skuhi in to jej, boš vidla da bo šlo al si pa nared sadno skledo no neki v tem smislu. Držim pesti da zdržiš. user posted image user posted image Jaz sem včeraj imela sadno-zelenjavni dan (čiščenje po vikenduuser posted image ) in mi je ratal. Pa smo doma imel tud same dobrote.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

22.05.2007, 08:54

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Ja, samo problem je da imam vodni dan danes, ko kuham makaronflajš user posted image Saj bo, sem trdno odločena, da mi mora uspet! Zvečer javim, kako je šlo. Včeraj sem bila pridna, sadnega dneva držala, seveda sem tud jedla paradajz s papriko v solati in kos kruha..sam sem dostikrat pojedla kinder čokolado user posted image pridna a neuser posted image
kje ste ostale?? Dolgčas mi je po tem forumu, zdi se da sama s sabo pišem, razen punčiceuser posted image

clock-img

22.05.2007, 13:45

clock-img

puncica

pencil-img

9847

O madona potem bo pa težka a kr vodni dan, ja no kaj nej rečem da nalivi se z vodo pa čajem user posted image drži se pa držim pesti da ti rata, sej bo boš vidla zdej je ura že skor 2.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

22.05.2007, 15:24

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hoj, a se vam lahko pridružim, jaz imam danes prvi dan (P).
Jedla sem pa:

Z: jabolko
K: sv. zrezek na žaru & solata
V: pojma nimam, pomoje hrenovka in paradižnikova solata

clock-img

22.05.2007, 15:27

clock-img

puncica

pencil-img

9847


IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Hoj, a se vam lahko pridružim, jaz imam danes prvi dan (P).
Jedla sem pa:

Z: jabolko
K: sv. zrezek na žaru & solata
V: pojma nimam, pomoje hrenovka in paradižnikova solata




Pridna. Pa punce kako lahko tako malo jeste čez dan, men ne bi šla ta dieta, mi je to vse premal, rabim še 2 malci.user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

22.05.2007, 15:36

clock-img

Julija08

pencil-img

1299


Pridna. Pa punce kako lahko tako malo jeste čez dan, men ne bi šla ta dieta, mi je to vse premal, rabim še 2 malci.

IZVIRNO SPOROČILO: puncica



Saj meni se pa ne zdi tako malo. Zjutraj mi itak nikoli ni pasalo jesti. Tako da zjutraj bom kako jabolko, če bo kriza bom imela še eno malico (spet kako sadje). Zjutraj naj bi pojedel 2 kosa sadja, ampak meni je to preveč, tako da bom občasno imela kakšne 2 uri kasneje še malico.
Kosilo si bom nosila s seboj (bo pač brez kruha in juhe).
Pa itak imam malo časa za jest, tako da to ne bo problem. Problem bodo grešni vikendi!user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.05.2007, 20:03

clock-img

flecker1

pencil-img

528

hehe,grešni vikendi, sama imam tud takšne vikende..Spet mi je ušlo, basala sem makaronflajš, sem dala kar vrečo makarone namoesto polovico skuhat...
Sem pa gledala slike izpred 3 let, gledam kak sem suha, kak mi je uspelo shujšat pri 3md..user posted image nosečnost in porod sta naredila svoje, da imam spet nazaj viška kg, a na srečo 4 kg manj.
Zato sem se odločila, da bo jutri moj prvi dan, v bistvu drug mesec in jedla naj bi solate, npr. B dan solata z jajci, Š dan fižolova solata, OH dan pa kuskusova solata...manjka mi še vsaj 6-7 kg, potem bom happyyyyyyyyyyuser posted image

clock-img

23.05.2007, 07:01

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Saj meni se pa ne zdi tako malo. Zjutraj mi itak nikoli ni pasalo jesti. Tako da zjutraj bom kako jabolko, če bo kriza bom imela še eno malico (spet kako sadje). Zjutraj naj bi pojedel 2 kosa sadja, ampak meni je to preveč, tako da bom občasno imela kakšne 2 uri kasneje še malico.
Kosilo si bom nosila s seboj (bo pač brez kruha in juhe).



Ma pa res men je to čist premalo, no danes zjutraj sem npr. pojedla 2 pomaranči spila kozarec vode s kisom in kozarec zelenega čaja, pa bi zdejle že spet jedla user posted image Tako da tale dieta men ne bi glih ustrezala.

fecker ja a te mormo po riti al kaj, a kr makaronflajš si jedla, ja verjamem se ne da upret dobri hrani kajuser posted image Ti pa user posted image user posted image user posted image za vsak izgubljen kilogram a ne, pa upam da dosežeš cilj Kakšen dan je pa danes, no kater B, OH,...


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

23.05.2007, 07:36

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Ja, po riti me boste mogle user posted image
Sedaj pijem kavo z mlekom, potem še mal potelovadim. Dane imam B dan, bo solata z jajci, večerja bo navadni jogurt
Pišite kaj

clock-img

23.05.2007, 08:18

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Ja flecker1 res ga biksaš!

No tud jst sm malo gulfala u pondelk, sem jedla fižolovo solato, v kateri so bil tudi jajca, no minimalno jih je blo.
Zdej kar ne upam na tehtnico.Bom poročala jutri - po sadnem dnevu. Danes bo spet težka, tole sadje, to me najbol zmatra.

clock-img

23.05.2007, 09:50

clock-img

puncica

pencil-img

9847

flecker a danes B dan, dobra izbira kaj pa kakšen piščanček, a od tega se boš najedlauser posted image o marička, kot sem rekla men bi bilo to fuuuul premalo.

LUNA držim pesti da ti rata sadni dan

Sicer pa dokler zgubljate kilce je ok če tud kdaj pa kdaj grešiš a ne?user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

23.05.2007, 10:22

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Ja, kar skledo solate in 3 kuhana jajčka bo dovolj zame, seveda potem bom hitro lačna. Sreča da dans pride snaha na obisk, tak da bo pozno popoldne samo kavica na jedilniku user posted image
zvečer pa navadni jogurt, če bom res lačna morda en mali kruhec, da me vsaj nasiti do jutra.
Pa ti puncica, a si kaj na dieti?
Luna06, ja res biksam user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil flecker1 -- 23.5.2007 10:24:25 >

clock-img

23.05.2007, 11:07

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Sreča da dans pride snaha na obisk, tak da bo pozno popoldne samo kavica na jedilniku 
jao snaha, odkod mi to...mislila sem na to svakinja user posted image

clock-img

23.05.2007, 15:24

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: flecker1
Pa ti puncica, a si kaj na dieti?



Na dieti ne sem pa na zdravi prehraniuser posted image , danes sem jedla:
Z: 2 pomaranči
M: 2 pomaranči user posted image
K: polnozrnata mala štručka namazana gor skuta, poli salama in lahki sir in kisle kumarice
M: 2 LCA jogurta
V: ne vem še verjetno pa kej malega ali nič, ker zdejle trenutn nisem nič lačna

Ja pa zvečer obvezna 60 min telovadba verjetno kr aerobika al pa cardio.

To je to.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

23.05.2007, 16:03

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Ej puncica, pa sej ti ješ tko kot bi bla na diet.Točno tak jedilnik bi lahko emla na beljakovinski dan.Vidš da ni težko.

No jst sm do zdej pojedla dve banane, je kr šlo, k me ni blo doma.

clock-img

24.05.2007, 07:05

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Ja dieta ja, sam poglej kolk jaz pojem proti vam user posted image Moj cilj je več B jest, tako da tako itak jem vsak dan user posted image Uh banan se izogibam, čeprav so mi tako dobre no za zvečer sem pa jedla jagode, pa niso bile preveč dobre beri sladke, to je to.

IN kakšen dan imaste danes?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

24.05.2007, 07:47

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Jutro ob skodeli kave in hkrati tipkam ter lakiram nohte user posted image
Včeraj sem bila pridnaaauser posted image , sem pa res zvečer čutila lakoto a ni bilo panike.
Danes imam pa škrobni dan, pa ne vem kako bom skuhala...namreč  mala ima zdravniško kontrolo, potem otroka peljem k tašči, moža v službo, nato v levec pogledat pohištvo in mogoče kupila, nazaj domov, hčerko peljat na generalko ker ima zvečer nastop user posted image
Mogoče bom jedla pomfritka iz mcdonaldsa...Še javim, upam da bm pridna.nene, moram bit pridnauser posted image
puncica, a želiš izgubljati kg, ali kar tako imaš zdravo prehrano?

clock-img

24.05.2007, 09:27

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Ja sem shujšala tolk kot sem hotla to je od avgust cca 5 kilc zdej bi pa rada še ene 2 če bo seveda ratal, nič pa ne ekstremiram user posted image No trenutno jem dve hruškiuser posted image user posted image Zjutraj sem pa conflakes z mlekom pa malo jabolko.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

24.05.2007, 22:46

clock-img

Sanja70

pencil-img

51

Živjo punce,evo,da se vam mal oglasim pa poročam zakaj me ni blo tolk časa.
Jaz sem kar hit obupala,največ pa zato ker delamo na user posted image oz se zdravim za neplodnostjo.Sem v postopku umetne oploditve.
No pa sej bi se lahko vseeno mal čuvala,sam imam hormonsko terapijo.Teli hormončki pa tudi naredijo svoje.
Apetit se mi je povečaluser posted image  .Kaj naj rečem.Na prvem mestu mi je ta trenutekuser posted image .Če ne bo nič ratalo se vam pa 100%spet pridružim.
Vidim,da se kar truditeuser posted image .Sicer vas pa vsak dan pregledujem in sem na tekočem ,........vse pod kontrolo.
Za vsako posebej user posted image user posted image user posted image user posted image .user posted image

clock-img

02.06.2007, 10:43

clock-img

Krista28

pencil-img

1339

Ojla punce. Evo jst sm zdržala mal več kot en mesec, pol pa kar neki začela mutit. Tale služba me je kar s tira vrgla. Zdaj smo se že mal ujel, grem pa hujšat pod zdravnikovim nadzorom, pa na el. stimulacije za zmanjšanje apetita. Tiste ki ste že od prej tu gor - sem pravla da moram ogromno shujšat in to je pretežko mi, da bi sfolgala sam....

Vas pa redno berem in držte se, pa ne mene posnematuser posted image user posted image

Čao

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

clock-img

03.06.2007, 19:08

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Evo me.Jaz sem še kr pridna, zadnje dni sem sicr malo gulfala, ampak nič resnega, sam piškotki so mi zadišal.Zaenkrat sem na minus 8kg, kar je super!

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem